Sprzątanie po zmarłym w Tychach

Data: 03.08.2020
Miejsce: Tychy
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po zmarłym w mieście Tychy, na terenie województwa Śląskiego. Śmierć w sposób naturalny poniósł wiekowy już mężczyzna, który mieszkał samotnie. Zlecenie objęło odkażanie oraz utylizację wyposażenia, w tym kolekcji pamiątek rodzinnych.

Sprzątanie po zmarłych Tychy

Realizacja

Po telefonie od rodziny nieżyjącego już profesora prawa, przystąpiliśmy do realizacji zlecenia sprzątania po zmarłym w Tychach. Nie każdy wie, że sprzątanie po zgonach to nie tylko praca fizyczna polegająca, na dezynfekcji i utylizacji skażonych mebli. To również kontakty z rodzinami zmarłych osób, które znalazły się nagle w trudnej sytuacji i potrzebują wsparcia.
To zlecenie, podobnie jak inne, rozpoczęliśmy od usunięcia wyposażenia z mieszkania i przekazania go do utylizacji. To standardowe procedury w takiej sytuacji. Niestety zmarłego w Tychach znaleziono dopiero po kilkunastu dniach, od śmierci. Stopień rozkładu ciała był naprawdę zaawansowany, więc dezynfekcji wymagała również klatka schodowa.

Sprzątanie po zmarłym Tychy

Choć jest to wiedza powszechna, nie wszyscy mają wiedzę, iż ludzki organizm w trakcie rozkładu może stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia osób postronnych.  Dlaczego? Chodzi o toksyczne związki, które powstają w trakcie rozkładu ciała i których jest aż trzydzieści! Po usunięciu płynów fizjologicznych i dezynfekcji powierzchni silnym środkiem o szerokim spektrum działania, przeszliśmy do ozonowania pomieszczeń.  Ozonowanie to najlepszy sposób na likwidację nieprzyjemnych zapachów jak spalenizna, odór rozkładającego się ciała, czy zapach zgnilizny po zalaniu. Ten bezpieczny dla człowieka gaz, świetnie eliminuje z pomieszczeń wirusy oraz bakterie, a także roztocza i różne odmiany grzybów.

Całodobowa infolinia

W naszej ofercie poza specjalistycznym sprzątaniem po zmarłych lub wypadkach w pracy polecamy również:

Dezynfekcja specjalistyczna Kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%