Sprzątanie po zmarłym w Tychach

Data: 03.08.2020
Miejsce: Tychy powiat tyski
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po zmarłym w mieście Tychy, na terenie województwa śląskiego to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych. Okoliczności realizacji tego zlecenia wyglądały następująco: śmierć w sposób naturalny poniósł wiekowy już mężczyzna, który mieszkał samotnie. Zlecenie na sprzątanie po zmarłym objęło odkażanie mieszkania oraz utylizację wyposażenia, w tym kolekcji pamiątek rodzinnych. To była suwerenna decyzja rodziny zmarłego o całkowitym pozbyciu się wszelkich przedmiotów denata.

Sprzątanie po zmarłych Tychy

Sprzątanie po zmarłym w Tychach – realizacja 03.08.2020

Po telefonie od rodziny nieżyjącego już profesora prawa przystąpiliśmy do realizacji zlecenia dotyczącego sprzątania po zmarłym w Tychach. Nie każdy wie, że sprzątanie po zgonach to nie tylko praca fizyczna polegająca, na dezynfekcji i utylizacji skażonych mebli i innych przedmiotów wyposażenia mieszkania. To również kontakt z rodzinami zmarłych osób, które znalazły się nagle w trudnej sytuacji i wymagają wsparcia.

Nasza firma działa na terenie całego woj. śląskiego, wykonujemy również dezynfekcję mieszkań po zmarłych w powiecie tyskim, tak też było i tym razem. Po wspólnym ustaleniu zakresu prac przystąpiliśmy do sprzątania po zmarłej osobie.

Utylizacja termiczna skażonego wyposażanie – dezynfekcja po zgonie

Zlecenie dezynfekcji mieszkania po zgonie, rozpoczęliśmy od usunięcia wyposażenia z mieszkania i przekazania go do utylizacji termicznej. Wszystko to, po przeprowadzeniu wstępnego odkażania. To standardowe procedury w takiej sytuacji wypracowane przez firmę Kastelnik, realizowane podczas sprzątania po zmarłym.

Niestety ciało zmarłego w Tychach znaleziono dopiero po kilkunastu dniach, od jego śmierci. Stopień rozkładu ciała był naprawdę zaawansowany, więc dezynfekcji wymagała również klatka schodowa. To właśnie unoszący się w całym bloku zapach po zmarłej osobie zaalarmował sąsiadów, dając sygnał, że za ścianą zdarzyło się coś niedobrego.

Sprzątanie po zmarłym Tychy

Zdjęcie: sprzątanie po zmarłym Tychy, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Ciało człowieka po śmierci

Choć jest to wiedza powszechna, nie wszyscy zdają sobie sprawę, iż ludzki organizm w trakcie rozkładu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia.  Dlaczego? Chodzi o toksyczne związki, które powstają w trakcie rozkładu ciała i których jest aż trzydzieści! Po usunięciu płynów fizjologicznych i dezynfekcji powierzchni silnym środkiem o szerokim spektrum działania przeszliśmy do ozonowania pomieszczeń po zmarłym.

Ozonowanie po zmarłej osobie – powiat tyski

Ozonowanie to najlepszy sposób na likwidację nieprzyjemnych zapachów jak odór rozkładającego się ciała, zapach spalenizny czy też zapach zgnilizny po zalaniu. Ten powszechnie znany człowiekowi gaz, świetnie eliminuje z pomieszczeń wirusy, bakterie, a także roztocza i wszelkie odmiany grzybów. Doskonale sprawdza się również do usuwania brzydkiego zapachu dymu po papierosach.

Całodobowa infolinia

Zakończenie realizacji zlecenia dezynfekcji mieszkania w Tychach

Zlecenie sprzątania po zmarłym w Tychach dobiegło pomyślnie końca. Nasi pracownicy po zakończeniu prac, przekazali klucze od mieszkania klientowi. Kolejny raz wszystko zakończyło się podpisanym protokołem odbioru i wystawionym przez nas certyfikatem dezynfekcji. Dokument ten, często służy spadkobiercom zmarłego do przedstawiania w lokalnej stacji sanitarno – epidemiologicznej. Jeżeli i Ty szukasz pomocy, w celu umówienia terminu realizacji sprzątania mieszkania po zmarłej osobie zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie. Uwaga – telefony odbieramy przez całą dobę. Jeżeli masz pytania – zadzwoń!

W naszej ofercie poza specjalistycznym sprzątaniem po zgonach lub wypadkach w pracy polecamy również:

Dezynfekcja specjalistyczna Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%