Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu na terenie Rzeszowa

Data: 15.09.2020
Miejsce: Rzeszów (powiat rzeszowski)
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: rodzina zmarłego

Zlecenie

Czyszczenie lokalu mieszkalnego po osobie zmarłej na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Dezynfekcja mieszkania i utylizacja części jego wyposażenia. Sprzątanie po zmarłych w Rzeszowie, to usługa wchodząca w skład dezynfekcji funeralnej. Składają się na nią takie czynności jak: odkażenie pomieszczeń, usuwanie śladów krwi, utylizacja mebli po zmarłej osobie, usuwanie zapachu śmierci.

Sprzątanie po zmarłych Rzeszów – realizacja 15.09.2020

Nasi technicy to osoby, które nie tylko są profesjonalistami, ale także są empatyczni i wrażliwi na tragiczne sytuacje, z którymi mają do czynienia na co dzień. W tym przypadku mieliśmy za zadanie sprzątnięcie po śmierci małego rzeszowskiego mieszkania po naturalnym zgonie starszej lokatorki. Osoba ta zamieszkiwała sama, a jej zwłoki zostały znalezione po kilku dniach.

Sprzątanie po zmarłym w Rzeszowie

Zdjęcie: dezynfekcja po zmarłym Rzeszów, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Gdy dotarliśmy na miejsce, proces rozkładu był już w znacznym stopniu zaawansowany. Musieliśmy rozpocząć od likwidacji licznych śladów biologicznych i płynów ustrojowych, które znajdowały się w pomieszczeniu. Użyliśmy do tego bardzo skutecznych płynów dezynfekcyjnych. Należy pamiętać, że ciało ludzkie od momentu zgonu zaczyna wydzielać szkodliwe substancje. Jest ich około 30. Im dłużej trwa proces rozkładu, tym ich działanie jest bardziej toksyczne. Dlatego bardzo ważne jest, aby ich neutralizację przeprowadzić jak najszybciej, z zastosowaniem  skutecznych środków.

Sprzątanie po zmarłych Podkarpackie

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie rzeszowskim – szczegóły reazlizacji

Aby wydezynfekować pomieszczenia lokalu mieszkalnego po zmarłej, skorzystaliśmy z metody zamgławiania. Polega ona na rozpylaniu środka dezynfekującego wespół z powietrzem. Tego rodzaju mgłę wytwarzamy za pomocą profesjonalnego zmgławiacza ULV. Mgła dociera do wszystkich zakamarków dezynfekowanych powierzchni, przez co jest bardziej skuteczna niż wiele tradycyjnych sposobów dezynfekcji. Co najważniejsze, skutecznie zabija wirusy i bakterie.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.Dezynfekcja po zmarłym w Rzeszowie - Kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale50%
Bardzo dobrze50%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%