Sprzątanie po zgonie mężczyzny w Kluczborku

Data: 15.01.2021
Miejsce: Powiat kluczborski
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba indywidualna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Profesjonalne sprzątanie po zmarłym w Kluczborku wraz z dezynfekcją na miejscu zdarzenia. W niewielkim mieszkaniu doszło do śmierci młodego mężczyzny na skutek przedawkowania leków w połączeniu z alkoholem. W niniejszym artykule opis krok po kroku, jak wyglądała realizacja sprzątania po zgonie w Kluczborku?

czyszczenie po zmarłym w Kluczborku

Sprzątanie po zgonie Kluczbork – realizacja 15.01.2021

Sprzątanie po zmarłych osobach, to nie jest zajęcie dla każdego człowieka. Nie każdy jest w stanie odleźć się w tej pracy.  Nie wystarczy specjalistyczna wiedza z zakresu dezynfekcji i utylizacji mienia po zmarłym. Należy także posiadać bardzo silną psychikę, dobre zdrowie oraz odporność, która pomoże przetrwać najtrudniejsze zlecenia związane np. z likwidacją zapachu śmierci.

Czyszczenie po zgonie w Kluczborku

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie Kluczbork, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Odkażanie mieszkania po zgonie – powiat kluczborski

Pierwszym elementem opisywanego zlecenia sprzątania po zgonie w Kluczborku było skrupulatne zajęcie się skażonym wyposażeniem mieszkania oraz przekazanie mebli do utylizacji termicznej. Ze względu na to, że młody mężczyzna nie utrzymywał kontaktów z rodziną, ciało zostało znalezione w bardzo zaawansowanym rozkładzie i to dopiero w momencie, kiedy nieprzyjemny zapach zaczął wydobywać się na klatkę schodową kamienicy. Usuwanie zapachu po zmarłych osobach, z klatek schodowych i innych przestrzeni wspólnych, to coś, z czym spotykamy się na co dzień.

Sprzątanie po zwłokach – jak wygląda?

W kolejnym etapie pokój zmarłego został zdezynfekowany środkiem odkażającym o szerokim spektrum działania. Środek ten daje bardzo dobre efekty i pozwala na wybicie nawet 99% groźnych związków toksycznych. Ze względu na to, że w mieszkaniu unosił się okropny zapach rozkładu ludzkiego organizmy, nasi specjaliści podjęli decyzję o wykonaniu ozonowania pomieszczeń po śmierci.

Dezynfekcja po zgonach silnie stężonym ozonem

Profesjonalnie wykonane ozonowanie mieszkania po zwłokach pozwala nie tylko na likwidację nieprzyjemnych zapachów takich jak spalenizna, pleśń, wilgoć czy odór rozkładającego się ciała. To także doskonały sposób na zabicie groźnych drobnoustrojów w postaci wirusów, bakterii, roztoczy czy alergenów. Co najważniejsze, ozon szybko się utlenia i pomieszczenia po dezynfekcji są szybko bezpieczne dla kolejnych użytkowników lokalu. Konieczne jest jednak posiadanie specjalistycznej wiedzy na temat ozonu oraz osiągnięcie odpowiedniego stężenia tego gazu, które zagwarantuje najlepszy efekt.

Nasi specjaliści z zakresu dezynfekcji po zmarłym, po każdorazowym wykorzystaniu w pracy ozonu, przeprowadzają pomiary kontrolne stężenia ozonu w powietrzu. Na zakończenie tego zlecenia zgodnie z wolą właściciela lokalu mieszkalnego, wystawiliśmy certyfikat sprzątania po zgonie w Kluczborku, który potwierdza wykonanie usługi dezynfekcji po zmarłym, zgodnie z procedurami opracowanymi przez firmę Kastelnik.

Dezynfekcja po zgonach Kluczbork

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%