Sprzątanie po zalaniu pomieszczeń sanitarnych w Opolu

Data: 10.10.2020
Miejsce: Opole
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Kolejne zlecenie dotyczyło przeprowadzenia zabiegu profesjonalnego osuszania po zalaniu w Opolu. Realizacja przebiegała w pomieszczeniu sanitarnym w jednym z budynków mieszkalnych na terenie miasta Opole. Dodatkowym zleceniem, było oprócz osuszania, było wykonanie przez techników firmy Kastelnik dezynfekcji zalanych pomieszczeń poprzez ozonowanie.

Osuszanie po zalaniu – realizacja 10.10.2020

Likwidacja skutków zalań na terenie woj. opolskiego to część naszej codziennej pracy. Szczególnie w okresie remontowym i wiosenno-letnim, często dzwonią do nas osoby, których mieszkanie zostało zalane podczas prac remontowych, lub dom został podtopiony z powodu obfitych opadów deszczu. Dzięki temu nasi technicy posiadają naprawdę bogate i wyróżniające nas na tle konkurencji, doświadczenie w osuszaniu budynków po zalaniach.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Opole

Zdjęcie: sprzątanie po zalaniu Opole, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

W przypadku tego zlecenia zalane zostały pomieszczenia sanitarne w opolskim budynku mieszkalnym. Ofiarą zalania padła głównie wnęka kanalizacyjna, którą nasi pracownicy osuszyli w bardzo krótkim czasie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu. Wnękę wyczyściliśmy specjalistycznym środkami myjącymi, odpowiednimi do tego typu zlecenia.  W następnej kolejności nasi pracownicy przystąpili do dezynfekcji pomieszczenia środkami o szerokim spektrum działania. Po zakończonej dezynfekcji po zalaniu przeprowadziliśmy ozonowanie przy użyciu specjalistycznych generatorów ozonu.

Sprzątanie mieszkań po zalaniach Opole

Ozonowanie zalanych pomieszczeń

Dzięki skorzystaniu z usługi ozonowania pomieszczeń, mieszkańcy zalanego budynku w Opolu, mogli być pewni, że pomieszczenia są bezpieczne do użytkowania. Ozon bowiem, to bezpieczny i skuteczny środek dezynfekujący, który nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach związany z zalaniem pomieszczenia, ale również zabija wirusy, bakterie i grzyby. Osuszamy mieszkania i domy po podtopieniach, zalaniach i awariach wodno-kanalizacyjnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Sprzątanie po zalaniu w miastach Opole, Namysłów, Pruszków, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, realizujemy w dniu otrzymania zgłoszenia.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale50%
Bardzo dobrze50%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%