Sprzątanie po zalaniu pomieszczeń sanitarnych w Opolu

Data: 10.10.2020
Miejsce: Opole
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie na usuwanie szkód po zalaniu w Opolu

Kolejne zlecenie dotyczyło przeprowadzenia zabiegu profesjonalnego osuszania po zalaniu w Opolu. Realizacja przebiegała w pomieszczeniu sanitarnym w jednym z budynków mieszkalnych na terenie miasta Opole. Dodatkowym zleceniem, było oprócz osuszania, było wykonanie przez techników firmy Kastelnik dezynfekcji zalanych pomieszczeń poprzez ozonowanie.
osuszanie po zalaniu Opole

Osuszanie po zalaniu – realizacja 10.10.2020

Likwidacja skutków zalań na terenie woj. opolskiego to część naszej codziennej pracy. Szczególnie w okresie remontowym i wiosenno-letnim, często dzwonią do nas osoby, których mieszkanie zostało zalane podczas prac remontowych, lub dom został podtopiony z powodu obfitych opadów deszczu. Dzięki temu nasi technicy posiadają naprawdę bogate i wyróżniające nas na tle konkurencji, doświadczenie w osuszaniu budynków po zalaniach.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Opole

Zdjęcie: sprzątanie po zalaniu Opole, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

W przypadku tego zlecenia zalane zostały pomieszczenia sanitarne w opolskim budynku mieszkalnym. Ofiarą zalania padła głównie wnęka kanalizacyjna, którą nasi pracownicy osuszyli w bardzo krótkim czasie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu. Wnękę wyczyściliśmy specjalistycznym środkami myjącymi, odpowiednimi do tego typu zlecenia.  W następnej kolejności nasi pracownicy przystąpili do dezynfekcji pomieszczenia środkami o szerokim spektrum działania. Po zakończonej dezynfekcji po zalaniu przeprowadziliśmy ozonowanie przy użyciu specjalistycznych generatorów ozonu.

Sprzątanie mieszkań po zalaniach Opole

Ozonowanie zalanych pomieszczeń – zaufanie, które procentuje

Dzięki skorzystaniu z usługi ozonowania pomieszczeń, mieszkańcy zalanego budynku w Opolu, mogli być pewni, że pomieszczenia są bezpieczne do użytkowania. Ozon bowiem, to bezpieczny i skuteczny środek dezynfekujący, który nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach związany z zalaniem pomieszczenia, ale również zabija wirusy, bakterie i grzyby.

Inne usługi dostępne w województwie opolskim: Sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Osuszamy mieszkania i domy po podtopieniach, zalaniach i awariach wodno-kanalizacyjnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Oferujemy sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w miastach Opole, Namysłów, Pruszków, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie i realizujemy nagłe zlecenia w dniu otrzymania zgłoszenia. ozonowanie kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%