Sprzątanie po zalaniu pomieszczeń sanitarnych w Opolu

Data: 10.10.2020
Miejsce: Opole
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Profesjonalne osuszanie po zalaniu w pomieszczeniu sanitarnym w jednym z budynków na terenie miejscowości Opole. Oprócz osuszania nasi pracownicy wykonali również dezynfekcję i ozonowanie na miejscu zdarzenia.

Realizacja

Likwidacja skutków zalań na terenie woj. opolskiego to część naszej codziennej pracy. Szczególnie w okresie remontowym i wiosenno-letnim, często dzwonią do nas osoby, których mieszkanie zostało zalane podczas prac remontowych, lub dom został podtopiony z powodu obfitych opadów deszczu. Dzięki temu, nasi technicy posiadają naprawdę bogate i wyróżniające nas na tle konkurencji, doświadczenie w osuszaniu budynków po zalaniach.

W przypadku tego zlecenia zalane zostały pomieszczenia sanitarne w opolskim budynku mieszkalnym. Ofiarą zalania padła głównie wnęka kanalizacyjna, którą nasi pracownicy osuszyli w bardzo krótkim czasie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu. Wnękę wyczyściliśmy specjalistycznym środkami myjącymi, odpowiednimi do tego typu zlecenia.  W następnej kolejności nasi pracownicy przystąpili do dezynfekcji pomieszczenia środkami o szerokim spektrum działania. Po zakończonej dezynfekcji po zalaniu, przeprowadziliśmy ozonowanie przy użyciu specjalistycznych generatorów ozonu.

Dzięki skorzystaniu z usługi ozonowania pomieszczeń, mieszkańcy zalanego budynku w Opolu, mogli być pewni, że pomieszczenia są bezpieczne do użytkowania. Ozon bowiem, to bezpieczny i skuteczny środek dezynfekujący, który nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach związany z zalaniem pomieszczenia, ale również zabija wirusy, bakterie i grzyby. Osuszamy mieszkania i domy po podtopieniach, zalaniach i awariach wodno-kanalizacyjnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Sprzątanie po zalaniu w miastach Opole, Namysłów, Pruszków, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, realizujemy w dniu otrzymania zgłoszenia.

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%