Sprzątanie mieszkania po śmierci samobójczej – Będzin

Data: 25.05.2020
Miejsce: Będzin
Czas trwania:  3 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Gruntowne sprzątanie kawalerki po zmarłym w wyniku śmierci samobójczej młodego mężczyzny. Sprzątanie po zmarłych Będzin,  zlecenie obejmowało czyszczenie mieszkania po zgonie wraz z ozonowaniem.

Realizacja

W przypadku omawianego zlecenia, sprzątanie po samobójstwie odbywało się w jednopokojowym mieszkaniu pod Będzinem na Śląsku. Zgodnie z procedurą, w pierwszej kolejności nasi technicy zabezpieczyli wszystkie skażone krwią elementy mieszkania. Ze względu na dużą ilość płynów ustrojowych na wyposażeniu kawalerki należało usunąć część znajdujących się w niej mebli. Wywieźliśmy je w specjalnych samochodach do zniszczenia. Następnie pozostałe nieskażone elementy umeblowania zostały wyniesione z lokalu i odkażone silnym środkiem do dezynfekcji, za pomocą zamgławiacza elektrycznego ULV. Podobny zabieg wykonaliśmy w windzie, którą transportowano ciało zmarłego. Najtrudniejszym etapem procesu sprzątania po zgonie była dokładna dezynfekcja ścian. Ze względu na obecność krwi i płynów ustrojowych denata, zdecydowaliśmy się na skucie tynku z murów w pomieszczeniu. Następnie odnowiono gładzie.

Ostatniego dnia sprzątania po denacie w Będzinie wykonaliśmy ozonowanie za pomocą profesjonalnych generatorów ozonu. Ozon oprócz tego, że skutecznie eliminuje uporczywe i brzydkie zapachy, zabija również bakterie, roztocza, grzyby i wszelkie wirusy. Jest to standardowy zabieg stosowany od dawna podczas sprzątania po zgonach, pożarach,  oraz w służbie zdrowia. Ozonowanie mieszkań i lokali jest więc niezbędną i zalecaną czynnością, którą należy wykonać każdorazowo wykonując specjalistyczne sprzątanie mieszkania po zmarłych. Co najważniejsze, zostaliśmy docenieni przez naszego klienta, właściciela mieszkania. Otrzymaliśmy pisemną referencję wraz z podziękowaniem za profesjonalne i szybkie wykonanie sprzątania po zgonie. Klient docenił zwłaszcza nasz wysoki poziom empatii w stosunku do trudnej sytuacji oraz wyjątkowo nowoczesny i skuteczny sprzęt. W jego opinii odbijają się nasze liczne lata doświadczenia i pasja do naszego zawodu czyścicieli lokali po śmierci.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%