Sprzątanie mieszkania po śmierci samobójczej Będzin

Data: 25.05.2020
Miejsce: Będzin
Czas trwania:  3 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna
Rodzaj usługi: Ozonowanie mieszkań Będzin

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Samobójcza śmierć w kawalerce

Usługa sprzątania po zmarłych w Będzinie obejmowała kompleksowe czyszczenie mieszkania po zgonie oraz dezynfekcję za pomocą ozonowania. Dokładne sprzątanie kawalerki po tragicznej śmierci samobójczej młodego mężczyzny to nie było przyjemne zadanie.

sprzątanie po zmarłych będzin

Czyszczenie pomieszczenia po samobójstwie w Będzinie

W przypadku omawianego zlecenia, sprzątanie po samobójstwie odbywało się w jednopokojowym mieszkaniu pod Będzinem na Śląsku. Zgodnie z procedurą, w pierwszej kolejności nasi technicy zabezpieczyli wszystkie skażone krwią elementy mieszkania. Ze względu na dużą ilość płynów ustrojowych na wyposażeniu kawalerki należało usunąć część znajdujących się w niej mebli.

Wywieźliśmy je w specjalnych samochodach do zniszczenia. Następnie pozostałe nieskażone elementy umeblowania zostały wyniesione z lokalu i odkażone silnym środkiem do dezynfekcji, za pomocą zamgławiacza elektrycznego ULV. Podobny zabieg wykonaliśmy w windzie, którą transportowano ciało zmarłego.

Najtrudniejszym etapem procesu sprzątania po zgonie była dokładna dezynfekcja ścian. Ze względu na obecność krwi i płynów ustrojowych denata, zdecydowaliśmy się na skucie tynku z murów w pomieszczeniu. Następnie odnowiono gładzie.

Czyszczenie pomieszczeń po samobójstwie w Będzinie,
.

Usługa ozonowania powietrza profesjonalnym generatorem O3

Podczas ostatniego dnia sprzątania po zmarłym w Będzinie zastosowaliśmy ozonowanie za pomocą profesjonalnych generatorów ozonu. Ozon, oprócz skutecznego usuwania uporczywych i nieprzyjemnych zapachów, niszczy również bakterie, roztocza, grzyby oraz wirusy. Jest to standardowy zabieg stosowany od lat podczas sprzątania po zgonach, pożarach czy w placówkach służby zdrowia. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych jest więc nieodzowną i zalecaną czynnością, którą należy wykonać przy każdorazowym specjalistycznym sprzątaniu mieszkań po zmarłych.

Referencje od zadowolonego klienta

Co najważniejsze, zostaliśmy docenieni przez naszego klienta, właściciela mieszkania. Otrzymaliśmy pisemną referencję wraz z podziękowaniem za profesjonalne i szybkie wykonanie sprzątania po zgonie. Klient docenił zwłaszcza nasz wysoki poziom empatii w stosunku do trudnej sytuacji oraz wyjątkowo nowoczesny i skuteczny sprzęt. W jego opinii odbijają się nasze liczne lata doświadczenia i pasja do naszego zawodu czyścicieli lokali po śmierci.

dezynfekcja specjalistyczna

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%