Sprzątanie mieszkania po śmierci samobójczej – Będzin

Data: 25.05.2020
Miejsce: Będzin
Czas trwania:  3 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Gruntowne sprzątanie kawalerki po zmarłym w wyniku śmierci samobójczej młodego mężczyzny. Sprzątanie po zmarłych Będzin,  zlecenie obejmowało czyszczenie mieszkania po zgonie wraz z ozonowaniem.

sprzątanie po zmarłych będzin

Realizacja

W przypadku omawianego zlecenia, sprzątanie po samobójstwie odbywało się w jednopokojowym mieszkaniu pod Będzinem na Śląsku. Zgodnie z procedurą, w pierwszej kolejności nasi technicy zabezpieczyli wszystkie skażone krwią elementy mieszkania. Ze względu na dużą ilość płynów ustrojowych na wyposażeniu kawalerki należało usunąć część znajdujących się w niej mebli. Wywieźliśmy je w specjalnych samochodach do zniszczenia. Następnie pozostałe nieskażone elementy umeblowania zostały wyniesione z lokalu i odkażone silnym środkiem do dezynfekcji, za pomocą zamgławiacza elektrycznego ULV. Podobny zabieg wykonaliśmy w windzie, którą transportowano ciało zmarłego. Najtrudniejszym etapem procesu sprzątania po zgonie była dokładna dezynfekcja ścian. Ze względu na obecność krwi i płynów ustrojowych denata, zdecydowaliśmy się na skucie tynku z murów w pomieszczeniu. Następnie odnowiono gładzie.

sprzątanie po samobójstwie w będzinie

Ostatniego dnia sprzątania po denacie w Będzinie wykonaliśmy ozonowanie za pomocą profesjonalnych generatorów ozonu. Ozon oprócz tego, że skutecznie eliminuje uporczywe i brzydkie zapachy, zabija również bakterie, roztocza, grzyby i wszelkie wirusy. Jest to standardowy zabieg stosowany od dawna podczas sprzątania po zgonach, pożarach,  oraz w służbie zdrowia. Ozonowanie mieszkań i lokali jest więc niezbędną i zalecaną czynnością, którą należy wykonać każdorazowo wykonując specjalistyczne sprzątanie mieszkania po zmarłych. Co najważniejsze, zostaliśmy docenieni przez naszego klienta, właściciela mieszkania. Otrzymaliśmy pisemną referencję wraz z podziękowaniem za profesjonalne i szybkie wykonanie sprzątania po zgonie. Klient docenił zwłaszcza nasz wysoki poziom empatii w stosunku do trudnej sytuacji oraz wyjątkowo nowoczesny i skuteczny sprzęt. W jego opinii odbijają się nasze liczne lata doświadczenia i pasja do naszego zawodu czyścicieli lokali po śmierci.

dezynfekcja specjalistyczna

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%