Ozonowanie szpitala w Świętochłowicach

Data: 01.10.2020
Miejsce:  Świętochłowice
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: szpital miejski

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń należących do szpitala miejskiego w miejscowości Świętochłowice. Ozonowanie zostało wykonane w dwóch salach operacyjnych oraz pomieszczeniach sąsiadujących.

Realizacja

Niestety sytuacja epidemiologiczna w Polsce każdego dnia jest gorsza. Wiąże się z to z licznymi telefonami do naszej firmy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Na szczęście nasi pracownicy są dostępni i gotowi do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i w szybkim czasie mogą przystąpić do realizacji zadań z zakresu ozonowania pomieszczeń.
W ostatnim czasie przeprowadziliśmy zabieg dezynfekcji i ozonowania szpitala miejskiego w Świętochłowicach.

Nasi specjaliści z firmy Kastelnik rozpoczęli wykonanie zlecenia od uszczelnienia wszystkich otworów wentylacyjnych.  W kolejnym etapie, przygotowali generatory ozonu do pracy poprzez ustawienie odpowiedniego czasu ekspozycji, oraz stężenia ozonu. Dlaczego ozon jest tak skuteczny jako środek dezynfekcji? Ozon, który znamy z lekcji chemii jako trzyatomową wersję tlenu, ma potwierdzone badaniami działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Dodatkowo, świetnie sprawdza się jako środek eliminujący z otoczenia nie tylko wirusy i bakterie, ale również grzyby, pleśń i roztocza.

Ozon skutecznie niweluje trudne do usunięcia zapachy np. nikotyny czy spalenizny. Ozonowanie to obecnie polecana przez sanepid metoda dezynfekcji pomieszczeń, w których przebywały osoby ze zdiagnozowanym przypadkiem wirusa. Co więcej, już po kilku godzinach od zakończenia ozonowania w Świętochłowicach, pomieszczenia po dezynfekcji są gotowe i bezpieczne do użytkowania.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%