Ozonowanie szpitala w Świętochłowicach

Data: 01.10.2020
Miejsce:  Świętochłowice
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: szpital miejski

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Sterylizacja pomieszczeń szpitala w Świętochłowicach

Dezynfekcja i sterylizacja pomieszczeń należących do szpitala miejskiego w miejscowości Świętochłowice. Ozonowanie zostało wykonane w dwóch salach operacyjnych oraz pomieszczeniach sąsiadujących. Poniżej przedstawiamy opis realizacji, związanej z ozonowaniem w Świętochłowicach, przeprowadzonej w jednej z lokalnych placówek medycznych.

ozonowanie pomieszczeń świętochłowice

Ozonowanie pomieszczeń szpitala – realizacja 01.10.2020

Niestety sytuacja epidemiologiczna w Polsce każdego dnia jest gorsza. Wiąże się z to z licznymi telefonami do naszej firmy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Na szczęście nasi pracownicy są dostępni i gotowi do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i w szybkim czasie mogą przystąpić do realizacji zadań z zakresu ozonowania pomieszczeń.
W ostatnim czasie przeprowadziliśmy zabieg dezynfekcji i ozonowania szpitala miejskiego w Świętochłowicach.

Ozonowanie w Świętochłowicach

Zdjęcie: ozonowanie szpitala Świętochłowice, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Jak przebiegała realizacja zlecenia?

Nasi specjaliści z firmy Kastelnik rozpoczęli wykonanie zlecenia od uszczelnienia wszystkich otworów wentylacyjnych.  W kolejnym etapie, przygotowali generatory ozonu do pracy poprzez ustawienie odpowiedniego czasu ekspozycji, oraz stężenia ozonu. Dlaczego ozon jest tak skuteczny jako środek dezynfekcji? Ozon, który znamy z lekcji chemii jako trzyatomową wersję tlenu, ma potwierdzone badaniami działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Dodatkowo świetnie sprawdza się jako środek eliminujący z otoczenia nie tylko wirusy i bakterie, ale również grzyby, pleśń i roztocza.

Ozonowanie mieszkań w Świętochłowicach – jak wygląda?

Ozon skutecznie niweluje trudne do usunięcia zapachy np. nikotyny czy spalenizny. Ozonowanie to obecnie polecana przez sanepid metoda dezynfekcji pomieszczeń, w których przebywały osoby ze zdiagnozowanym przypadkiem wirusa. Co więcej, już po kilku godzinach od zakończenia ozonowania w Świętochłowicach, mieszkania po dezynfekcji są gotowe i bezpieczne do użytkowania.

ozonowanie mieszkań świętochłowice

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4.7 out of 5
  4.7 out of 5 stars (based on 7 reviews)
  Excellent71%
  Very good29%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%