Ozonowanie szpitala w Świętochłowicach

Data: 01.10.2020
Miejsce:  Świętochłowice
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: szpital miejski

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń należących do szpitala miejskiego w miejscowości Świętochłowice. Ozonowanie zostało wykonane w dwóch salach operacyjnych oraz pomieszczeniach sąsiadujących. Poniżej przedstawiamy opis realizacji, związanej z ozonowaniem w Świętochłowicach, przeprowadzonej w jednej z lokalnych placówek medycznych.

Ozonowanie pomieszczeń szpitala – realizacja 01.10.2020

Niestety sytuacja epidemiologiczna w Polsce każdego dnia jest gorsza. Wiąże się z to z licznymi telefonami do naszej firmy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Na szczęście nasi pracownicy są dostępni i gotowi do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i w szybkim czasie mogą przystąpić do realizacji zadań z zakresu ozonowania pomieszczeń.
W ostatnim czasie przeprowadziliśmy zabieg dezynfekcji i ozonowania szpitala miejskiego w Świętochłowicach.

Ozonowanie w Świętochłowicach

Zdjęcie: ozonowanie szpitala Świętochłowice, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Jak przebiegała realizacja zlecenia?

Nasi specjaliści z firmy Kastelnik rozpoczęli wykonanie zlecenia od uszczelnienia wszystkich otworów wentylacyjnych.  W kolejnym etapie, przygotowali generatory ozonu do pracy poprzez ustawienie odpowiedniego czasu ekspozycji, oraz stężenia ozonu. Dlaczego ozon jest tak skuteczny jako środek dezynfekcji? Ozon, który znamy z lekcji chemii jako trzyatomową wersję tlenu, ma potwierdzone badaniami działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Dodatkowo świetnie sprawdza się jako środek eliminujący z otoczenia nie tylko wirusy i bakterie, ale również grzyby, pleśń i roztocza.

Ozonowanie mieszkań w Świętochłowicach – jak wygląda?

Ozon skutecznie niweluje trudne do usunięcia zapachy np. nikotyny czy spalenizny. Ozonowanie to obecnie polecana przez sanepid metoda dezynfekcji pomieszczeń, w których przebywały osoby ze zdiagnozowanym przypadkiem wirusa. Co więcej, już po kilku godzinach od zakończenia ozonowania w Świętochłowicach, mieszkania po dezynfekcji są gotowe i bezpieczne do użytkowania.

ozonowanie mieszkań świętochłowice

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%