Ozonowanie pomieszczenia biurowego Kraków

Data: 04.05.2021
Miejsce: Kraków
Czas trwania: 2 godziny
Zleceniodawca: biuro rachunkowe

Zlecenie

Ozonowanie biura Kraków

Naszym zadaniem podczas realizacji ozonowanie biura rachunkowego w Krakowie było ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów. Usługa ozonowania wspomnianego pomieszczenia miała na celu wyeliminowanie zgromadzonych wirusów, bakterii i grzybów ze wszystkich powierzchni użytkowych biura oraz oczyszczenie powietrza.
Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Ozonowanie biura Kraków – realizacja 04.05.2021

ozonowanie Kraków

Zdjęcie: ozonowanie biura Kraków © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Na początku maja  2021 roku dostaliśmy kolejne zadanie do realizacji, otóż zdezynfekowanie lokalu biurowego jednej z małopolskich firm. Oddział ten zajmuje się codzienną obsługą klientów w obszarze rozrachunkowym. Ze względu na to, że każdego dnia do firmy przychodzą przeróżni interesanci, właściciele postanowili zadbać o bezpieczeństwo pracowników. W dobie pandemi jest to środek prewencyjny, który bardzo dobrze sprawdza się, jeżeli tylko zadbamy o odpowiednią częstotliwość. Regularna dezynfekcja pomieszczeń Kraków zdecydowanie zmniejsza ryzyko zarażenia się chorobami zakaźnymi.

Ozonowanie biura rachunkowego – szczegóły realizacji

Dezynfekowanie miejsc, gdzie na co dzień gromadzą się różni ludzie to sposób na ich skuteczne odkażanie w stosunkowo krótkim czasie. Biuro rachunkowe, w którym przeprowadziliśmy zabieg ozonowania, zostało dogłębnie zdezynfekowane. Zabieg ten został wykonany po opuszczeniu przez pracowników miejsca pracy, w godzinach popołudniowych. Następnego dnia mogli oni wrócić normalnie do pracy i zająć się swoimi obowiązkami.

Jak przebiega ozonowanie pomieszczeń biurowych?

Pracownicy firmy Kastelnik swoją pracę rozpoczęli od zastosowania środków ochrony osobistej oraz zabezpieczenia takich przedmiotów jak sprzęt biurowy za pomocą folii stretch. Następnie zajęliśmy  się zabezpieczeniem roślin oraz  odpowiednim ustawieniem generatorów ozonu. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ poprawne ustawienie sprzętu daję gwarancje powodzenia zabiegu ozonowania.

Posiadamy niezawodny sprzęt, jakim jest ozonator najwyższej klasy o przykładowej wydajności nawet do 9000 m3 na godzinę. Ozonowanie to bezpieczny i skuteczny sposób na odkażanie małych, jak i dużych powierzchni, gdzie mamy np. do czynienia z miejscami trudno dostępnymi dla oka.  Czas przebiegu dezynfekcji wyniósł 2 godziny. W efekcie pozbyliśmy się wszystkich szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, a pracownicy mogli już następnego dnia z uśmiechem na ustach witać swoich kolejnych klientów.

Dezynfekcja biura Kraków

Pomieszczenia, w których przebywamy codziennie po 8 godzin, to miejsca, w których gromadzą się wirusy, bakterie i grzyby. Bagatelizowanie ich występowania i brak regularnego odkażania biur i miejsca pracy, to zagrożenie chorobotwórcze dla pracowników oraz odwiedzających ich klientów. To niezwykle ważna kwestia w aktualnej sytuacji w Polsce oraz na świecie, ponieważ mamy do czynienia z pandemią, więc podwójnie powinniśmy zwracać uwagę na zarazki, które unoszą się w powietrzu.

W ofercie firmy Kastelnik jest ozonowanie pomieszczeń krakowskich firm w celu ich zdezynfekowania oraz usunięcia szkodliwych mikroorganizmów. Działamy w Krakowie, ale i również na terenie całej Małopolski – obsługujemy wszystkie miejscowości w ramach projektu “czyste powietrze w biurze”.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%