Osuszanie domu po zalaniu Gliwice

Data: 05.07.2020
Miejsce: Gliwice
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Osuszanie piwnicy po zalaniu Śląsk, a dokładnie gdzie? W domu jednorodzinnym w okolicy Gliwic tj. Czekanowie. Prawdopodobnie z powodów obfitych opadów atmosferycznych, które w tym sezonie dają się we znaki mieszkańcom południa Polski, zalana została piwnica domu jednorodzinnego.
osuszanie po zalaniu śląsk

Realizacja

Technicy specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik, od wielu lat skutecznie likwidujemy skutki awarii oraz podtopień w mieszkaniach, domach oraz budynkach użyteczności publicznej na terenie województwa śląskiego. W przypadku tego zlecenia, nasi technicy rozpoczęli pracę od opróżnienia piwnicy domu ze wszystkich ruchomości. Ilość przedmiotów do wyniesienia była dość znacząca, ponieważ w tym domu, pomieszczenia piwnicy były zaadaptowane i normalnie użytkowane.

Po wyniesieniu całego wyposażenia, nasi technicy przystąpili do kolejnego etapu czyli sprzątania piwnicy po zalaniu. Dokładne ręczne czyszczenie zanieczyszczonych powierzchni (ścian i podłóg) pozwoliło na skuteczne usunięcie naniesionego przez wodę piachu i muły. W następnej kolejności, wykonane zostało osuszanie przy użyciu specjalistycznej niemieckiej technologii stworzonej przez firmę Trotec. Pozwala ona na wykorzystanie agregatów, które idealnie nadają się do osuszania warstw izolacyjnych, domów lub zabudowań, które ucierpiały podczas zalania.

Dodatkowo technologia ta odznacza się małymi rozmiarami i jest łatwa do przeniesienia, co umożliwia ustawienie agregatów w taki sposób, aby poziom hałasu był jak najniższy. Gdy zakończyliśmy proces osuszania domu w Gliwicach, przeprowadziliśmy kompleksową dezynfekcję. 

osuszanie po zalaniu gliwice
Nasi technicy przeprowadzili dezynfekcję dwuetapowo poprzez ozonowanie pomieszczeń i zmgławiania piwnicy.  Zarówno do wykonania zmgławiania jak i ozonowania, potrzebne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu.

W przypadku ozonowania, mowa o generatorach ozonu, które obsługiwane przez wyszkoloną załogę, dają świetne efekty. Umożliwiają na przykład zabicie wirusów, grzybów i bakterii. Do zamgławiania natomiast, stosuje się wodę destylowaną oraz środki chemiczne o działaniu dezynfekującym. Połączenie obu tych metod daje gwarancję, że powierzchnie, które ucierpiały podczas zalania, zostały skutecznie zdezynfekowane, a pomieszczenia domu są bezpieczne dla jego mieszkańców.całodobowa infolinia

Osuszamy mieszkania i domy po podtopieniach, zalaniach i awariach wodno-kanalizacyjnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Sprzątanie po zalaniu w miastach Gliwice, Zabrze, Rybnik, Racibórz, Chorzów, Bytom, realizujemy w dniu otrzymania zgłoszenia.ozonowanie dezynfekcja

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%