Odkażanie mieszkania po zgonie Bytom

Data: 01.04.2019
Miejsce: Bytom
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Czyszczenie i odkażanie mieszkania po zgonie w Bytomiu.  Śmierć z przyczyn naturalnych poniosła starsza kobieta. Jej mieszkanie znajdowało się na poddaszu jednej z kamienic w centrum miasta. Dodatkowo należało zutylizować zbędne meble i sprzęty.

Realizacja

Praca przy sprzątaniu i likwidacji dobytku po zmarłych, wymaga od naszych pracowników wielu  pozytywnych cech. Główne, to duża wrażliwość i poczucie odpowiedzialności. Wzbogacone o znajomość przepisów prawa i solidność, dają gwarancję należytego wykonywania wyjątkowo trudnych obowiązków. W tym przypadku w mieszkaniu nie było krwi ani innych śladów biologicznych po śmierci. W związku z tym jednak, że zwłoki leżały w mieszkaniu przez kilka dni, a kwiecień był wyjątkowo ciepły, wszędzie panował straszliwy odór związany z rozkładem zwłok. Roznosił się on także na całej długości klatki schodowej i był odczuwalny od razu po wejściu do budynku w Bytomiu.

Na życzenie rodziny zmarłej kobiety, nasi pracownicy wynieśli z mieszkania całe wyposażenie i przeznaczyli je do utylizacji. Jest to właściwie standardowy etap usługi sprzątania po zwłokach. Wszystkie meble i sprzęty zostały wywiezione samochodem, który przeznaczony jest specjalnie do przewożenia niebezpiecznych odpadów. Do przeprowadzenia dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu zmarłej, użyliśmy specjalistycznych generatorów ozonu. Urządzenia wykorzystywane przez naszą firmę Kastelnik, to najwyższej klasy sprzęt, który emitując ozon w odpowiednim stężeniu, skutecznie likwiduje szkodliwe bakterie i inne drobnoustroje. Całkowicie neutralizuje też przykry zapach rozkładającego się ciała, co pozwoliło uwolnić mieszkanie w Bytomiu oraz klatkę schodową kamienicy, od okropnego odoru śmierci.

Po krótkim wietrzeniu do zdezynfekowanych pomieszczeń można było bezpiecznie wejść. Stałe przebywanie w nich zaleca się po około 4 godzinach od zakończenia dezynfekcji po śmierci.

Pozostałe usługi

Oprócz odkażania po zgonie w Bytomiu, wykonywaliśmy również:

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%