Odkażanie mieszkania po zgonie Bytom

Data: 01.04.2019
Miejsce: Bytom
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Czyszczenie i odkażanie mieszkania po zgonie w Bytomiu.  Śmierć z przyczyn naturalnych poniosła starsza kobieta. Jej mieszkanie znajdowało się na poddaszu jednej z kamienic w centrum miasta. Dodatkowo należało zutylizować zbędne meble i sprzęty.

sprzątanie po zgonie w Bytomiu

Realizacja

Praca przy sprzątaniu i likwidacji dobytku po zmarłych, wymaga od naszych pracowników wielu  pozytywnych cech. Główne, to duża wrażliwość i poczucie odpowiedzialności. Wzbogacone o znajomość przepisów prawa i solidność, dają gwarancję należytego wykonywania wyjątkowo trudnych obowiązków.

Popularny wpis na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie – co robić, krok po kroku?

W tym przypadku w mieszkaniu nie było krwi ani innych śladów biologicznych po śmierci. W związku z tym jednak, że zwłoki leżały w mieszkaniu przez kilka dni, a kwiecień był wyjątkowo ciepły, wszędzie panował straszliwy odór związany z rozkładem zwłok. Roznosił się on także na całej długości klatki schodowej i był odczuwalny od razu po wejściu do budynku w Bytomiu.

odkażanie po zgonie bytom

Na życzenie rodziny zmarłej kobiety, nasi pracownicy wynieśli z mieszkania całe wyposażenie i przeznaczyli je do utylizacji. Jest to właściwie standardowy etap usługi sprzątania po zwłokach. Wszystkie meble i sprzęty zostały wywiezione samochodem, który przeznaczony jest specjalnie do przewożenia niebezpiecznych odpadów. Do przeprowadzenia dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu zmarłej, użyliśmy specjalistycznych generatorów ozonu.

Urządzenia wykorzystywane przez naszą firmę Kastelnik, to najwyższej klasy sprzęt, który emitując ozon w odpowiednim stężeniu, skutecznie likwiduje szkodliwe bakterie i inne drobnoustroje. Całkowicie neutralizuje też przykry zapach rozkładającego się ciała, co pozwoliło uwolnić mieszkanie w Bytomiu oraz klatkę schodową kamienicy, od okropnego odoru śmierci.

dezynfekcja po zgonie infolinia

Po krótkim wietrzeniu do zdezynfekowanych pomieszczeń można było bezpiecznie wejść. Stałe przebywanie w nich zaleca się po około 4 godzinach od zakończenia dezynfekcji po śmierci.

Pozostałe usługi

Oprócz odkażania po zgonie w Bytomiu, wykonywaliśmy również:

dezynfekcja kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%