Mycie kostki brukowej Mikołów

Data: 21.07.2020
Miejsce: Mikołów
Czas trwania: 4 godziny
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Czyszczenie kostki brukowej Mikołów przed domem jednorodzinnym w centrum miasta. Przed wykonaniem zlecenia, pracownicy firmy Kastelnik zabezpieczyli oczko wodne w ogrodzie, które przylegało do kostki brukowej. Podczas oprysku chemicznego, należy bezwzględnie zabezpieczyć wszystkie rośliny. Jest to niezmiernie istotny etap, który nie może zostać pominięty, jeszcze przed włączeniem urządzenia do mycia kostki brukowej przy użyciu wysokiego ciśnienia. Dlaczego? Otóż podczas nieostrożnego czyszczenia kostki brukowej łatwo uszkodzić rosnące w pobliżu rośliny

czyszczenie kostki brukowej Mikołów

Mycie kostki brukowej Mikołów – realizacja 21.07.2020

Podjazd przed domem jednorodzinnym w Mikołowie, nosił na sobie tradycyjne ślady zabrudzeń obecne na kostkach brukowych tj. niewielkie tłuste plamy z oleju oraz ślady po opadach atmosferycznych i po rozrastającym się mchu. Przed przystąpieniem do pracy, nasi specjaliści zabezpieczyli piękne oczko wodne, które znajdowało się w pobliżu przeznaczonej do czyszczenia kostki brukowej. W kolejnym etapie przeszliśmy do profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej.

czyszczenie kostki brukowej MikołówCzyszczenie kostki brukowej – szczegóły realizacji

W tym przypadku do kompleksowego mycia kostki brukowej wybraliśmy sprawdzoną i niezawodną myjkę wysokociśnieniową z opcją podgrzewania wody marki Karcher HDS 1000 de, która okazała się idealnym wyborem. Dzięki wysokiemu ciśnieniu oraz odpowiedniej temperaturze wody, kostka brukowa na podjeździe i w ogrodzie, została skutecznie umyta nie tylko z zabrudzeń atmosferycznych, ale również oczyszczona z mchu. Fachowy dobór sprzętu do tej konkretnej realizacji, pozwolił na przywrócenie kostce brukowej dawnego blasku oraz  estetycznego wyglądu, w stosunkowo krótkim czasie. Na koniec warto wspomnieć, iże efekt ten osiągnięto bez zastosowania szkodliwej chemii.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju i należą do nich m.in:

 • impregnacja kostki brukowej Tychy;
 • mycie kostki brukowej i granitowej Łaziska Górne;
 • czyszczenie kostki brukowej Pszczyna;
 • spoinowanie kostki brukowej i granitowej Goczałkowice.
  Ozonowanie dane kontaktowe

  Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

  Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%