Dezynfekcja i sprzątanie po samobójczej śmierci młodego człowieka w Tarnowskich Górach

Data: 28.08.2018
Miejsce: Tarnowskie Góry
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Dezynfekcja i sprzątanie zmarłym w Tarnowskich Górach – czyszczenie po samobójczej śmierci młodego człowieka. Naszym zadaniem było gruntowne sprzątnięcie i dezynfekcja pokoju po gwałtownej, zadanej sobie śmierci.

sprzątanie po zmarłych tarnowskie góry

Realizacja

Takie sytuacje są bardzo skomplikowane, nie tylko technicznie i organizacyjnie, ale też emocjonalnie. Nasi pracownicy, którzy mają bogate doświadczenie w sprzątaniu po zgonie, muszą się wykazać profesjonalizmem, wyczuciem i dużą delikatnością. To dla nich prawdziwa próba. W tym przypadku należało zacząć od pozbycia się śladów biologicznych, które zostały po samobójcy, w tym dużej ilości krwi. Wykorzystaliśmy do tego między innymi specjalistyczną technikę czyszczenia suchym lodem, które idealnie sprawdza się w takich sytuacjach.

W następnej kolejności przeprowadzona była dezynfekcja pokoju, w którym doszło do samobójstwa. Nie wszyscy wiedza, że ludzkie zwłoki wydzielają wiele trujących substancji, które mogą okazać się wysoce niebezpieczne dla otoczenia. Do tego z rozkładem zwłok wiąże się przykry, trudny do neutralizacji zapach. Niestety utrzymuje się on przez wiele dni i nie pomoże tutaj żaden standardowy sposób walki z nieprzyjemnymi zapachami. Bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się odoru po trupie, jest ozonowanie pomiesza. Proces ten nie tylko zlikwiduje tzw. „trupi” zapach, ale zniszczy też szkodliwe wirusy i bakterie. Tym sposobem pomieszczenie to będzie bezpieczne dla ludzi. Profesjonalnej dezynfekcji wymagała także klatka schodowa, którą wynoszone były zwłoki.

Ostatnim elementem realizacji zlecenia była utylizacja skażonych mebli i wyposażenia z pokoju chłopca.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, nie tylko w województwie śląskim. Wykonujemy m.in usługi:

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%