Dezynfekcja i sprzątanie po samobójczej śmierci młodego człowieka w Tarnowskich Górach

Data: 28.08.2018
Miejsce: Tarnowskie Góry
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie na wysprzątanie mieszkania po zwłokach

Dezynfekcja i sprzątanie zmarłym w Tarnowskich Górach – czyszczenie po samobójczej śmierci młodego człowieka. Naszym zadaniem było gruntowne sprzątnięcie i dezynfekcja pokoju po gwałtownej, zadanej sobie śmierci. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z usunięciem krwi z podłogi lub jakiekolwiek inne problemy związane z płynami ustrojowymi na meblach, od razu skontaktuj się z nami.

sprzątanie po zmarłych tarnowskie góry

Sprzątanie mieszkania po zgonie Tarnowskie Góry

Takie sytuacje są bardzo skomplikowane, nie tylko technicznie i organizacyjnie, ale też emocjonalnie. Nasi pracownicy, którzy mają bogate doświadczenie w sprzątaniu domów po zgonie w Tarnowskich Górach, muszą się wykazać profesjonalizmem, wyczuciem i dużą delikatnością. To dla nich prawdziwa próba. W tym przypadku należało zacząć od pozbycia się śladów biologicznych, które zostały po samobójcy, w tym dużej ilości krwi. Wykorzystaliśmy do tego między innymi specjalistyczną technikę czyszczenia suchym lodem, które idealnie sprawdza się w takich sytuacjach.

sprzątanie po zmarłym w tarnowskich górach

Jak wygląda dezynfekcja pomieszczenia po samobójcy?

W następnej kolejności przeprowadzona była dezynfekcja pokoju, w którym doszło do samobójstwa. Nie wszyscy wiedza, że ludzkie zwłoki wydzielają wiele trujących substancji, które mogą okazać się wysoce niebezpieczne dla otoczenia. Do tego z rozkładem zwłok wiąże się przykry, trudny do neutralizacji zapach. Niestety utrzymuje się on przez wiele dni i nie pomoże tutaj żaden standardowy sposób walki z nieprzyjemnymi zapachami. Bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się odoru po trupie, jest ozonowanie pomieszczeń. Proces ten nie tylko zlikwiduje tzw. trupi zapach, ale zniszczy też szkodliwe wirusy i bakterie. Tym sposobem pomieszczenie to będzie bezpieczne dla ludzi. Profesjonalnej dezynfekcji wymagała także klatka schodowa, którą wynoszone były zwłoki.

całodobowa infolinia

Ostatnim elementem realizacji zlecenia była utylizacja skażonych mebli i wyposażenia z pokoju chłopca.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, nie tylko w województwie śląskim. Wykonujemy m.in. usługi:

ozonowanie kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%