Dezynfekcja floty samochodów ciężarowych Tychy

Data: 24.03.2020
Miejsce: Tychy
Czas trwania:  6 godzin
Zleceniodawca: Firma transportowa

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja floty samochodów ciężarowych w związku rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 oraz ozonowanie pomieszczeń biurowych w dla jednej z firm zlokalizowanych w mieście Tychy.

Realizacja

W związku z rozwijającą się epidemią koronawirusa COVID-19,  w ostatnim czasie praca w specjalistycznej firmie Kastelnik skupia się głównie na zleceniach z zakresu szeroko rozumianej dezynfekcji pomieszczeń biurowych, ale nie tylko.W minionym tygodniu w godzinach nocnych przeprowadzane były usługi czyszczące, sprzątające w wielu budynkach użyteczności publicznej, jak i w środkach komunikacji miejskiej. Niezależnie od pory dnia, realizujemy zlecenia ozonowania pomieszczeń, aby zapewnić mieszkańcom oraz pracownikom firm, jak największe bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu. Jedno z naszych ostatnich zleceń obejmowało dezynfekcję powierzchni biurowych w budynku firmy logistycznej  zlokalizowanej w mieście Tychy, gdzie na co dzień rotują kierowcy zjeżdżający do bazy z terenu całego kraju. Dodatkowo zdezynfekowana miała zostać również cała flota samochodów ciężarowych, należąca do tejże firmy transportowej. Do dezynfekcji przystąpiliśmy w dwóch etapach. W pierwszej kolejności część powierzchni w pomieszczeniach biurowych, takich jak klamki, biurka oraz uchwyty okienne, zostały zdezynfekowane przy pomocy zamgławiacza elektrostatycznego zawierającego środek odkażający o szerokim spektrum działania w szczególności ukierunkowanym na likwidacje wirusów. Kolejnym etapem było przeprowadzenie ozonowania pomieszczeń o podwyższonym ryzyku wystąpienia zagrożeń. Są to pomieszczenia w których kierowcy, po skończonej pracy, zdają dokumenty przewozowe i panuje tam ich duża rotacja. To są newralgiczne punkty, a  jak wiadomo ozon (O3), to aktywny tlen, który po natrafieniu w powietrzu na bakterie czy też wirusy, rozbija je na mniejsze elementy. Tu ważne jest stężenie oraz czas ekspozycji.  Niezależnie od tego, na jakiego rodzaju zanieczyszczenia natrafią nasze cząsteczki ozonu, skutecznie likwidują one wszelkiego rodzaju możliwe zagrożenia.  Nasi technicy to wysokiej klasy specjaliści. Dzięki fachowej wiedzy oraz profesjonalnym generatorom ozonu są w stanie przeprowadzić ozonowanie nawet do 3000 m2, w czasie jednej godziny. Kilkanaście ekip zlokalizowanych na terenie całego kraju, umożliwia nam realizacje wiele zleceń jednocześnie, zachowując przy tym, najwyższą jakość świadczonych usług. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie, robimy co możemy by zapach ozonu kojarzył się nie tylko z zapachem jaki znamy “po burzy”, ale dawał również poczucie bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom firmy czy też instytucji. Nie każdy przecież znajduje się w trybie pracy ostatnio zwanym i znanym jako home office.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%