Czyszczenie suchym lodem maszyny budowlanej

Rodzaj realizacji: Czyszczenie suchym lodem

Data: 14.03.2019
Miejsce: Bochnia
Czas trwania:  6 h
Zleceniodawca: firma

Czyszczenie sprzętu budowlanego suchym lodem w Bochni

Czyszczenie suchym lodem maszyny budowlanej w Bochni. Zlecenie dotyczyło czyszczenia sprzętu budowlanego w postaci mini koparki. Czyszczone były również gąsienice oraz napędy.

Realizacja za maszyną Cold Jet

Stosowana przez naszą firmę technologia czyszczenia suchym lodem, to innowacyjna metoda, która umożliwia czyszczenie zarówno powierzchni delikatnych takich jak np. instalacje elektryczne, jak i powierzchni bardziej odpornych. W tym przypadku nasi technicy za pomocą urządzenia Cold Jet, zastosowali suchy lód do użytkowanej na budowie mini koparki.

Urządzenie Cold Jet  wykorzystuje silnie skompresowane powietrze, które dzięki dedykowanej dyszy nadaje granulkom suchego lodu o temperaturze -78,5˚C, prędkość ponad 500 km/h.

Inne usługi dostępne w firmie Kastelnik: sprzątanie po zgonach Wrocław

Jakie są zalety oczyszczania powierzchni przy pomocy suchego lodu?

Przy stosowaniu suchego lodu, nie ma potrzeby korzystania ze środków ściernych lub chemicznych, a sam produkt jest bezpieczny dla środowiska. Co więcej, suchy lód jest praktycznie bezinwazyjnym środkiem czyszczącym, przy czym zapewnia nieporównywalnie lepszy efekt czyszczący w stosunku do tradycyjnych metod. W tej sytuacji technologia mycia suchym lodem pozwoliła na skuteczne i szybkie usunięcie błota, cementu oraz betonu zarówno z zewnątrz maszyny, jak i z gąsienic i napędów.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,0
  Rated 4 out of 5
  4 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent0%
  Very good100%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%