Czyszczenie maszyn przemysłowych

Rodzaj realizacji: Czyszczenie maszyn przemysłowych

Data: 20.05.2019
Miejsce: Woj. Śląskie
Czas trwania: 8h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie maszyny przemysłowej w województwie śląskim. Zlecenie dotyczyło odkurzania oraz czyszczenia zabrudzeń z substancji oleistych oraz opiłków metalu.

Realizacja

Dokładnego czyszczenia oraz odkurzania wymagały maszyny przemysłowe w zakładzie na terenie województwa śląskiego, które podczas pracy zostały silnie zanieczyszczone opiłkami metalu oraz trudnymi do usunięcia substancjami oleistymi. W pierwszej kolejności przy użyciu odkurzaczy przemysłowych usunięto opiłki metalu. Następnie, aby skuteczne czyszczenie było możliwe, nasi technicy zdecydowali się na zastosowanie specjalistycznej chemii, odpowiednio dobranej do tego typu zabrudzeń oraz czyszczonych powierzchni. Wybrana przez naszych techników metoda czyszczenia umożliwiła szybkie i dokładne oczyszczenie maszyn, likwidując całkowicie pozostałości po olejach oraz opiłkach metalu w krótkim czasie.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%