Zamgławianie pomieszczeń Katowice, Kraków, Poznań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Zamgławianie pomieszczeń w całej Polsce nawet 3000m2/h

Na terenie kraju, oferujemy zamgławianie pomieszczeń biurowych oraz mieszkalnych. Likwidujemy nieprzyjemne zapachy oraz usuwamy grzyby, pleśnie i wirusy metodą zamgławiania z pomocą suchej mgły i nadtlenku wodoru. Środki chemiczne, które stosujemy podczas odkażania tą metodą, są aplikowany za pomocą agregatów specjalistycznych, które atomizuj cząsteczki do mikro kropel o rozmiarach od 0,5 do 50 mikronów za pomocą tzw. „suchej mgły”. Dzięki swym właściwościom błyskawicznie wypełnia ona całe przestrzenie kubaturowe dezynfekowanych obiektów przemysłowych lub lokali użytkowych. Stosowane środki zapewniają 100% pokrycie wszystkich zamgławianych powierzchni. Mamy możliwości zamgławiania pomieszczeń nadtlenkiem wodoru nawet do 3000 m2/h. Kastelnik - profesjonalna firma od zamgławiania pomieszczeń z Katowic. Obsługujemy całe woj. Śląskie. Posiadamy bardzo dobre opinie wielu klientów instytucjonalnych oraz zakładów przemysłowych z terenu całego kraju. Obsługujemy szpitale, gabinety lekarskie, hotele, urzędy miejskie.

Całodobowa dezynfekcja pomieszczeń poprzez zamgławianie Nocospray

Oferujemy usuwanie wirusów dużych pomieszczeń magazynowych o kubaturze nawet do 20 000 m3. bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Już od wielu lat, od 2013 roku skutecznie czyścimy dla przemysłu suchym lodem i świadczymy profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń. Kompleksowo odkażamy skażone powierzchnie dzięki użyciu
Nocospray lub biobójczego preparatu Nocolyseo. Oferujemy najskuteczniejsze sposoby, na pozbycie się groźnych dla zdrowia bakterii oraz wirusów.

Odkażanie pomieszczeń medycznych, bloków operacyjnych suchą mgłą bez osadu

Niezwykle skuteczny sposobów oczyszczania oddziały intensywnej terapii, sal chorych oraz placówek medycznych z wirusów. Na terenie Śląska dojazd bezpłatny w cenie usługi. Odkażanie za pomocą suchej mgły w miastach: Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska oraz Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza. Dla urzędów wystawiamy certyfikat dezynfekcji. Tu więcej informacji na temat czy ozonowanie jest skutecznym sposobem dezynfekcji?

Zamgławianie katowickich powierzchni biurowych nadtlenkiem wodoru (H2O2)

Dezynfekcja hal przemysłowych oraz pomieszczeń biurowych, nadtlenkiem wodoru (H2O2) tj. miejsc skażonych biologicznie. Nasze środki odkażające oparte są na 6% roztworze nadtlenku wodoru i kationach srebra. Stosowane przez nas nano cząsteczkowe srebro posiada bardzo dobre właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Odkażanie przedmiotów codziennego użytku jest niezwykle istotne w obecnych czasach Jak zdezynfekować smartfona? Sprawdzone informacje i domowe porady jak o to zadbać w bezpieczny sposób.

zamglawianie-kastelnik-katowice

NANO dezynfekcja

Stosując ECO silver oferujemy Państwo odkażanie antybakteryjnym oraz antygrzybicznym środkiem dezynfekującym na bazie cząsteczek srebra. Jest to metoda w 100% biodegradowalna i bezpieczna dla użytkowników. Jedyna metoda dezynfekcji, którą można przeprowadzić w obecności osób postronnych. Jest to niezwykle ważne podczas odkażania pomieszczeń socjalnych w zakładach produkcyjnych, które pracują w trybie trzech zmian. Metoda dezynfekcji oparta na środku na bazie wody z nanocząsteczkami srebra (srebro niejonowe). Środek ten posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze a na powierzchniach spryskanych tym preparatem wykazano skuteczność w likwidacji drobnoustrojów na poziomie 99%.

Jak wygląda zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły?

Nadtlenek wodoru (H2O2) idealnie nadaje się do odkażanie mieszkań, placówek oświatowych, budynków szkolnych, przedszkola oraz miejsc kultu religijnego np. kościół. Stosujemy go w stężonym koncentracie i nigdy nie rozcieńczamy. Preparat wydostaje się do powietrza przy użyciu agregatów termicznych, które atomizują go metodą dry fog do postaci mikro-kropelek o rozmiarach od 0,5 do 50 mikronów, tworząc z nich tzw. suchą mgłę. Jej właściwości lotne umożliwiają skuteczne dotarcie preparatu do wszystkich przestrzeni w dezynfekowanym budynku mieszkalnym lub użytkowym i odkażenie wszelkich powierzchni. Zawarty w preparacie nadtlenek wodoru skutecznie neutralizuje skażenia biologiczne poprzez ich całkowity rozkład, a po zakończeniu całego procesu na powierzchni unosi się jedynie woda i tlen. Czas potrzebny do uzyskania efektu odkażenia wynosi około 2 godzin.  Efekty działania utrzymują się przez długi czas. Jest to jedna z bardziej skutecznych metod dezynfekcji i rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii.

Na zdjęciu: zamgławianie mieszkania po zmarłej osobie w mieście Tychy.

Usługa zamgławiania pomieszczeń w Katowicach

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi zamgławiania w Katowicach i innych miastach na Śląsku np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy. Zajmujemy się również specjalistycznym czyszczeniem po zalaniach . Dezynfekujemy zalane piwnice po awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych. Od wielu lat zajmuje się również dekontaminacją pomieszczeń po pożarach.

Dodatkowo wykonujemy ozonowanie pomieszczeń dla Polskich Zakładów Przemysłowych, a także osuszanie budynków po zalaniach, dezynfekcja komunikacji miejskiej i środków transportu publicznego.

Odkażanie ozonem a koronawirus, czyli inne metody dezynfekcji

Ozonowanie czyli oczyszczanie wnętrz poprzez rozpylanie niewielkich ilości ozonu za pomocą specjalnych generatorów jest uważane za jedną z najlepszych metod i odkażania. Jest to metoda ekologiczna, ekspresowa w wykonaniu i coraz bardziej powszechna. Wiele mówi się dziś o odkażaniu ozonem w przypadku chorób zakaźnych i czyszczenia po zgonie.  Ale czy zabieg ozonowania lokali jest w pełni bezpieczny dla alergików? Jak wiadomo klasyczne metody odkażania środkami chemicznymi mogą powodować reakcje alergiczne u wrażliwych osób.

Ozonowanie pomieszczeń to popularna metoda usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci. Szukasz porady, na temat jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? Pod tym linkiem, znajdziesz odpowiedź na wszystkie najważniejsze pytania na temat specjalistycznej dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych. Wiele osób zadaje dziś pytanie o ozonowanie pomieszczeń a kwestia koronowirusa. Więcej w tym temacie przeczytasz w tym miejscy: czy ozonowanie jako metoda przeciwdziałająca skażeniu wirusem SARS-CoV-2, to dobry sposób na przeprowadzenie dezynfekcji pomieszczeń?

Ozon od wielu lat wykorzystywany jest przez człowieka.  Od jego odkrycia w XIX wieku aż do dzisiejszego dnia użycie ozonu w technice przeszło długą ewolucje. Dziś ozon stanowi jeden z najlepszych środków dezynfekujących, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Ozon jako jedyny ze środków dezynfekujących jest używany jako narzędzie do walki z alergenami. Z tego właśnie powodu ozonowanie jest często wykorzystywane do oczyszczania powietrza w mieszkaniach osób leczących się na przeróżne alergię. Kolejną zaletą ozonu jest fakt, że poza niszczeniem drobnoustrojów, które powodują uczulenia, np. roztocza, kurz, sierść zwierząt, oczyszcza także pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą ozonowania możemy zlikwidować nawet bardzo przykre zapachy, których nie da się łatwo pozbyć, np. wietrząc mieszkanie czy biuro.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Dekontaminacja skażonych powierzchni na terenie całego kraju – 24h/dobę

Dezynfekcja pojazdów po wypadkach i usuwanie śladów krwi

Dający się wyczuć w samochodzie dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwikłać ten brzydko pachnący problem za pomocą ozonowania samochodu.  Zapachy zostaną zlikwidowane a wraz z nimi pozbędziemy się również bakterie i wirusów. Dezynfekcji ozonem poddawane są także pojazdy po wypadkach, gdzie mamy do czynienia ze śladami krwi.  Regularne czyszczenie i ozonowanie pojazdów komunikacji miejskiej to w dzisiejszych czasach kwestia bezpieczeństwa nas wszystkich.

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 12)
Doskonale67%
Bardzo dobrze25%
Średnio8%
Słabo0%
Okropnie0%