Na sprzedaż używana
maszyna do czyszczenia
suchym lodem Karcher IB 7/40
Gwarancja do 04.2020

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wyprzedaż styczeń 2020

W naszej ofercie wyprzedażowej posiadamy 1 szt. używanej maszyny do czyszczenia strumieniowego suchym lodem marki Karcher model IB 7/40 Advanced EU*. Maszyna w 100% sprawna technicznie. Na gwarancji do kwietnia 2020. Stan maszyny idealny. Wystawiamy fakturę VAT na ten produkt lub paragon. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Idealny stan produktu

Stan produktu idealny. Zapraszamy na bezpłatną prezentację jego możliwości. Jeżeli szukasz maszyny do czyszczenia suchym lodem, dobrze trafiłeś. To urządzenie wspomoże Twój zakład produkcyjny w pracach związanych z czyszczeniem silnych zabrudzeń.

Gwarancja producenta

Maszyna używana, w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Praktycznie zero śladów użytkowania. Rok produkcji urządzenia 2019. Zakupiona w kwietniu zeszłego roku u autoryzowanego przedstawiciela. Wciąż na gwarancji producenta tj. Karcher, do 30.04.2020

Dobra cena

Produkty w idealnym stanie. Cena nowego urządzenia 81.560 zł brutto. Wyprzedażowa cena u nas wynosi 49.000 zł brutto. Można je zobaczyć i przetestować na miejscu w Katowicach. Istnieje możliwość transportu w dowolnie wskazane miejsce na terenie kraju.

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

Karcher IB 7/40 ADVANCED *EU

Urządzenie używane, służy do czyszczenia suchym lodem. Średnica granulek suchego lodu 3mm. Zużycie suchego lodu (kg/h) - 15-50. Ciśnienie powietrza (bar/MPa) - 2-10/0,2-1. Napięcie (V) - 220-240. Jesteś zainteresowany tą maszyną? Chętnie wyślemy ci więcej oryginalnych zdjęć tego produktu. Dostępna jest tylko 1 szt. tego produktu.

Cena 49.000 zł brutto

Czyszczenie metodą strumieniową z wykorzystaniem suchego lodu doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym, przemyśle tworzyw sztucznych oraz do mycia linii produkcyjnych. Znajduje szczególne zastosowanie do czyszczenia form wtryskowych i maszyn przemysłowych. Pomyśl o usprawnienie procesu produkcji w twoim zakładzie produkcyjnym. Zainwestuj w suchy lód.

Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla. Znajduje szerokie zastosowanie w czyszczeniu silnych zabrudzeń takich jak; smary, oleje, tłuszcze, farba, kleje itp. Doskonale sprawdza do mycia urządzeń produkcyjnych, w trakcie przestojów technicznych, kiedy liczy się czas.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%