Usuwanie szkód po pożarze w Rzeszowie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie szkód pożarowych w Rzeszowie. Jak wygląda czyszczenie ścian po pożarze?

Na usuwanie szkód po pożarze w Rzeszowie składa się wiele specjalistycznych prac, wśród których wyróżnić warto dekontaminację, sprzątanie pogorzeliska oraz utylizację zniszczonych przez ogień przedmiotów. Firma Kastelnik oferuje kompleksową pomoc przy myciu ścian z sadzy oraz czyszczeniu silnych zabrudzeń i toksycznych osadów. Stosujemy różne metody eliminacji nieczystości pożarowych.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – szybki kontakt, 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po pożarze Rzeszów w woj. podkarpackim obejmuje:

Inna popularna usługa firmy Kastelnik: sprzątanie po zgonach Wrocław

Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie rzeszowskim, w miastach: Błażowa, Boguchwała, Dynów, Głogów Małopolski, Tyczyn.

Sprzątanie po pożarze Rzeszów

Zdjęcie: czyszczenie ścian suchym lodem po pożarze w Rzeszowie. Sprzątanie na wezwanie właściciela domu © 2022 Kastelnik

Sprzątanie mieszkania po pożarze Rzeszów

Gruntowne sprzątanie mieszkania po przejściu ognia w Rzeszowie składa się najczęściej z kilku etapów. Najważniejszy z nich to dezynfekcja lokalu, mycie ścian za pomocą środków chemicznych, a czasami z użyciem bardziej nowatorskich i złożonych metod. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem zalicza się właśnie do takich czynności.

Firma Kastelnik od 2013 roku stosuje z powodzeniem metodę  strumieniowego mycia sufitów przy użyciu suchego lodu. Jako nieliczni w Polsce jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu stałego dwutlenku węgla w procesie sprzątania specjalistycznego po pożarach, powodziach czy wypadkach.

Usuwanie szkód po pożarach w Rzeszowie

Na czym polega czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem?

Czyszczenie ścian uszkodzonych w wyniku pożaru to nie lada wyzwanie. Najlepszym sposobem na usunięcie sadzy i innych zabrudzeń jest czyszczenie suchym lodem. To innowacyjna metoda, która polega na produkcji zestalonego dwutlenku węgla za pomocą specjalnych generatorów. Wypuszczane pod dużym ciśnieniem granulki suchego lodu uderzają w zasmolone powierzchnie, rozbijając brud na drobne cząstki, łatwe do usunięcia. Mycie powierzchni suchym lodem jest wyjątkowo precyzyjne i umożliwia dokładne oczyszczenie zabrudzonych ścian, podłóg czy sufitów. Sprawdzi się też w procesie oczyszczenia z sadzy mebli czy przedmiotów z wyposażenia mieszkania, biura lub przedsiębiorstwa.

Czyszczenie ścian po pożarze w spalonym budynku

Zdjęcie: ściana zniszczona przez ogień © 2022 Kastelnik

Czy dekontaminacja pomieszczeń po pożarze jest konieczna?

Mycie spalonych ścian to tylko jeden aspekt sprzątania po pożarze. Kolejnym ważnym krokiem jest neutralizacja trujących toksyn z powietrza, zwana fachowo dekontaminacją po pożarze. Nie wszyscy wiedzą, że w pożarze, w czasie spalania wydzielają się setki różnych związków chemicznych, które są trujące dla człowieka. Co ważne, zostają w powietrzu i na powierzchniach nawet po ugaszeniu ognia. Eliminacja tych trujących toksyn jest więc niezbędna i warto zlecić ją profesjonalistom, aby móc w pełni bezpiecznie powrócić do korzystania z lokalu, który uległ pożarowi. Dekontaminacja po pożarze w Rzeszowie to zadanie dla nas.

Skuteczna pomoc, usługi porządkowe 7-24h

Oferta firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik

Nasz profesjonalny zespół oferuje dokładnie i szybkie usuwanie skutków pożaru w domu lub innym budynku mieszkalnym, który uległ pożarowi. Nasze usługi realizujemy wg. Twoich potrzeb.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usługi:

 • Mycie ścian po pożarach w woj. podkarpackim w miastach tj. Głogów Małopolski, Tyczyn;
 • gruntowne mycie spalonych sufitów po pożarze w Rzeszowie i okolicy: Błażowa, Boguchwała, Dynów;
 • czyszczenia ścian po pożarze wraz z usuwaniem dioksyn;
 • dekontaminacja powierzchni nadpalonych;
 • sprzątanie mieszkań po pożarze;
 • utylizację zniszczonego mienia w wyniku pożaru;
 • ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • mycie suchym lodem lokali zniszczonych przez ogień;
 • dezynfekcję lokali po pożarze;
 • usuwanie skutków działania ognia;
 • sprzątanie specjalistyczne po pożarach Rzeszów i okolica;
 • zamgławianie pomieszczeń po pożarze domu;
 • likwidację przykrych zapachów za pomocą ozonu;
 • dokładnie czyszczenie mieszkań, biur i pomieszczeń gospodarczych;
 • usuwanie sadzy z trudno dostępnych miejsc w budynku.

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze w Rzeszowie

Zamawiając kompleksową usługę sprzątania po pożarze w województwie podkarpackim, warto też pomyśleć o dezynfekcji lokalu i odświeżeniu w nim powietrza. Bardzo dobrą metodą odkażania pomieszczeń jest ozonowanie oraz zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Pozostałe usługi odgrzybianie ścian Rzeszów

Cold Jet urządzenie do suchego lodu

Zdjęcie: specjalistyczne urządzenie do czyszczenia ścian z sadzy za pomocą suchego lodu.

Ozonowanie pomieszczeń Rzeszów i okolice

Kompleksowe ozonowanie pomieszczeń w Rzeszowie, które uległy spaleniu jest rekomendowane z całego serca, jako usługa dopełniająca proces czyszczenia sadzy po pożarze lokalu. Warto dodać, iż usługa ta pozwala szybko i perfekcyjnie pozbyć się wyjątkowo przykrego zapachu spalenizny. Ozon rozprawia się błyskawicznie z wszelkimi niechcianymi woniami i pozwala w pełni komfortowo i bezpiecznie na ponowne korzystanie z lokalu, który ucierpiał przez ogień.

Właściwości biobójcze ozonu sprawiają, z powietrze oraz wszelkie powierzchnie są oczyszczone z ewentualnych drobnoustrojów, niezwykle często obecnych po działaniu ognia. Wybierz ozonowanie jako najbezpieczniejszy sposób na odświeżenie Twojego mieszkania lub biura po pożarze.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Całodobowa infolinia firmy Kastelnik w miastach:

Cold Jet urządzenie do suchego lodu

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze © 2022 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jeśli zostałeś poszkodowany przez żywioł ognia i pragniesz szybko zniwelować szkody po pożarze,  skontaktuj się z fachowcami z firmy Kastelnik. Pomożemy Ci jednakowo w czyszczeniu ścian z sadzy, naprawie urządzeń czy dekontaminacji pomieszczeń po pożarze. Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę i odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Aby ułatwić Ci poznanie naszej branży, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Najczęściej zadawane pytania FAQ. Sprzątanie z odpowiedziami

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł za metr kwadrat.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sądzę ze ściany najlepiej umyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn i jest stosowany na terenie całego woj. podkarpackiego.

 

czyszczenie ścian po pożarze domu

 

Podkarpackie — Kastelnik firma sprzątająca po pożarach 

Nasze rodzinne przedsiębiorstwo Kastelnik już od prawie 10 lat świadczy usługi w zakresie specjalistycznego usuwania sadzy ze ścian po pożarze oraz restytucji spalonego mienia. Jesteśmy liderami na rynku usług porządkowych, których wyróżnia stosowanie nowoczesnych technologii mycia ścian z sadzy suchym lodem, konkurencyjne ceny i wielka empatia.

Z naszym wsparciem szybko powrócisz budynek do normalności po doświadczeniu pożaru. Powierz nam sprzątanie po pożarze w Rzeszowie i zapomnij szybko o skutkach działania ognia. Wybierz najlepsze usługi u najlepszych na rynku specjalistów. Zadzwoń już dziś na naszą infolinię.

Kastelnik – całodobowe usuwanie skutków pożaru w domu na terenie Rzeszowa!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%