Sprzątanie zagraconego mieszkania Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie zagraconego mieszkania w Sosnowcu. Gdzie utylizować stare meble?

Każdego dnia wiele mieszkań wymaga specjalistycznego porządkowania, ponieważ nie zawsze zwykłe mycie wystarczy, aby przywrócić porządek i ład na terenie posesji. Powodów wynajmu ekipy sprzątającej jest wiele – od nielegalnego zasiedlenia lokalu przez bezdomnego, po zagracone mieszkanie otrzymane w spadku. Czsami czyszczenie dotyczy patologicznego zbieractwa. Okazuje się, że opróżnianie mieszkań Sosnowiec, to pomoc, która jest wyczekiwana często przez długie lata.

Nie musisz rezygnować ze swoich obowiązków, odwoływać zajęć dodatkowych czy poświęcić czas z rodziną, aby posprzątać i zutylizować stare meble i śmieci, które pewnie leżą na podłodze już dłuższy czas. Sprzątanie zagraconego mieszkania w Sosnowcu to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej, która wykona utylizację mebli. Technicy firmy Kastellnik korzystają z innowacyjnych rozwiązań i chemii posiadającej atesty.

Zbędne przedmioty w pokoju

Zdjęcie: porozrzucane przedmioty po całym pokoju © 2022 Kastelnik

Sprzątanie zagraconej piwnicy Sosnowiec Zagórze i okolica

Zużyte meble w piwnicy? Sprzątanie zagraconej piwnicy w Sosnowcu na Zagórzu to wieloetapowy proces, dzięki któremu już nie będziesz musiał się martwić, co zrobić ze stertą starych sprzętów. Piwnica zazwyczaj pełni rolę magazynu, do którego przenosimy niepotrzebne na co dzień przedmioty, dlatego często znajdują się w niej:

 • Zniszczone meble;
 • Stare gazety;
 • Farby, wiaderka i płyty gipsowe po remoncie;
 • Zepsute rowery;
 • Sprzęty RTV i AGD.
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po bezdomnych — samowolne zajęcie lokalu mieszkalnego

Samowolne zajęcie lokalu mieszkalnego to nic innego jak naruszenie Twojego prawa własności. Nawet jeśli Twoje mieszkanie stało puste lub było tzw. pustostanem, nikt nie ma prawa działać na Twoją niekorzyść; niemniej jednak w życiu są różne sytuacje i należy się z nimi liczyć. Bardzo często bezdomny opuszczając mieszkanie, pozostawia w nim wiele gratów, śmieci i przedmiotów, których lepiej nie dotykać. Nie wiesz, czy nielegalny lokator nie był chory. Tu chodzi przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Dezynfekcja po bezdomnych Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza jest wskazana w każdym przypadku. Nawet jeśli lokator spędził w nieruchomości tylko kilka dni. Dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych przebiega przy użyciu ozonu. Nie niszczy on powierzchni ani jej elementów. Jest bezpieczny dla Twojego organizmu, za to morderczy dla drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów.

Opróżnianie mieszkań Sosnowiec

Ozonowanie pomieszczeń po bezdomnych w woj. śląskim

Opróżnianie mieszkań uzupełniamy o kompleksową dezynfekcją pomieszczeń. Warto wiedzieć, że jednakowo w przypadku, gdy w lokalu mieszkały osoby bezdomne, jak i w mieszkaniach po zbieraczach konieczne jest specjalistyczne odkażanie. Dlatego sprzątanie mieszkań zaniedbanych to również segregacja przedmiotów i transport do spalarni, mycie okien, ale także gruntowna dezynfekcja pomieszczeń.

Doskonałym sposobem dezynfekcji pomieszczeń zaniedbanych jest ozonowanie. Ozon zabija wszelkie bakterie, wirusy i chorobotwórcze drobnoustroje. To również doskonała forma dezodoryzacji, czyli eliminacji nieprzyjemnych zapachów, które często w takich mieszkaniach występują. Posiadamy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g. /h – 240 g./h

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Sprzątanie strychów w Sosnowcu – domy prywatne i kamienice

Czeka Cię remont starego domu? Prace porządkowe zacznij od strychu. To najczęściej miejsce w domu, do którego zanosimy wszystkie niepotrzebne rzeczy na co dzień. Z czasem strych zaczyna przypominać magazyn, w którym trzeba chodzić slalomem. Już nie musisz się martwić, co zrobić ze starymi meblami czy telewizorem. Ponieważ wyrzucanie takich sprzętów na osiedlowy śmietnik jest zabronione, w ramach usługi czyszczenia strychu w Sosnowcu realizujemy transport skażonych gabarytów do spalarni. Pozostałe wyposażenie poddajemy utylizacji termicznej i dokładnie czyścimy podłogi i ściany z zanieczyszczeń.

Jak przebiega profesjonalne czyszczenie zagraconych mieszkań i domów?

Sprzątanie mieszkań zagraconych to kompleksowe usługi, dzięki którym możesz ponownie zamieszkać w czystym i bezpiecznym lokalu. Wejście do mieszkania po zbieraczu może przerazić; piętrzące się po sufit śmieci i różne przedmioty od puszek po stare rowery. Czasami zachodzi konieczność wysprzątania również zapełnionych śmieciami piwnic, strychów, garaży. Jak się zabrać za porządkowanie posesji i lokalu pełnego śmieci? Pierwszy krok powinno stanowić opróżnianie mieszkań i wywóz śmieci.

Etapy czyszczenia zagraconych mieszkań obejmują:

 • wywożenie śmieci na odbiór odpadów;
 • wywóz mebli do utylizacji;
 • w razie potrzeby wywóz gruzu;
 • dokładne sprzątanie pomieszczeń starych, zagraconych;
 • mycie okien;
 • kompleksowa dezynfekcja przy użyciu preparatów biobójczych i ozonu.

Opróżnianie mieszkań w Sosnowcu – zaufaj specjalistom

Warto dodać, że opróżnianie mieszkań po zbieraczach wykonujemy w konsultacji z właścicielem nieruchomości. Jeśli zależy Ci, by jakieś przedmioty zachować, poddamy je specjalnej dezynfekcji, ponieważ w naszej ofercie jest również odzyskiwanie przedmiotów.

Profesjonalne czyszczenie i dezynfekcja zaniedbanych wnętrz mieszkalnych uwzględnia również usuwanie niechcianych zapachów. Wykonujemy ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą, które są doskonałą formą dezodoryzacji, czyli eliminacji nieprzyjemnych woni.

Meble do utylizacji

Zdjęcie: meble przeznaczone do utylizacji termicznej © 2022 Kastelnik

Co robić z niepotrzebnymi meblami? Gdzie je utylizować?

Życie lubi pisać różne scenariusze. Z dnia na dzień możesz otrzymać w spadku mieszkanie lub dom na przedmieściach. Jeśli poprzedni właściciel o nie dbał, pielęgnował i inwestował w nie, to nie musisz się martwić o znalezienie potencjalnych kupców czy najemców. Sprawa trochę się komplikuje, kiedy to nieruchomość pełna jest starych, zniszczonych mebli, śmieci po jedzeniu, puszek po napojach procentowych czy ubrań i przedmiotów osobistych.

utylizacja rzeczy po zbieraczu

Co robić z niepotrzebnymi meblami? Gdzie je utylizować? Usuwanie pozostałości może być dla Ciebie męczące, mało komfortowe i czasochłonne. Powierz to zadanie specjalistycznej firmie sprzątającej. Usuną oni niepotrzebne przedmioty z Twojej przestrzeni i oddadzą je do miejsca, w którym należy je zutylizować.

Realizujemy wywóz gratów i śmieci do spalarni, a niektóre z przedmiotów na odbiór odpadów. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i nie będziesz musiał się martwić, gdzie oddać niepotrzebne meble i sprzęty. Warto dodać, że sprzątanie mieszkań zaniedbanych można rozszerzyć również o sprzątanie piwnic, strychów, garaży czy sprzątanie działek i czyszczenie magazynów.

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Opróżnianie mieszkania w Sosnowcu po patologicznym zbieractwie

Patologiczne zbieractwo – inaczej zwane manią zbieractwa lub syllogomanią to problem dotykający wiele rodzin. Osoba chorująca na to schodzenie nie widzi w sobie nic niepokojącego, co oznacza, że ciężko jej pomóc. Nowe przedmioty przez nią przynoszone są bezużyteczne – często znalezione w śmietniku, na drodze lub innym miejscu, gdzie pełno jest niebezpiecznych drobnoustrojów.

Mieszkania osób chorych na syllogomanię nie wyglądają estetycznie, wręcz przeciwnie; wymagają specjalistycznej usługi, jaką jest sprzątanie po zbieractwie w Sosnowcu. Opróżnianie mieszkania po patologicznym zbieraczu nie musi być na Twojej głowie. Oddaj nieruchomość w ręce fachowców.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie piwnic i strychu na terenie Sosnowca

Zbieractwo to choroba, która polega na obsesyjnym magazynowaniu wszystkich przedmiotów, które osoba uważa za niezbędne. Ponadto często wiąże się to z unikaniem wyrzucanie starych i zniszczonych rzeczy i przechowywanie śmieci na czarną godzinę. Osoby takie często zbierają sterty rzeczy, a kiedy te się już nie mieszczą w mieszkaniu, przenoszą kolejne graty do wolnych przestrzeni.

Dlatego w naszej ofercie znajduje się nie tylko sprzątanie domu, ale również czyszczenie piwnic, lokali komercyjnych i porządkowanie posesji. Często wykonujemy również usługę tj. sprzątanie garaży. Sprzątanie piwnic, strychów i garaży to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które rzadko zaglądają w takie miejsce i latami składują tam przeróżne zbędne graty.

specjalistyczne usługi sprzątające

Kompleksowe usługi sprzątanie zaniedbanych wnętrz mieszkalnych

Oferujemy profesjonalne sprzątanie mieszkań zagraconych i brudnych dla osób prywatnych i firm w mieście Sosnowiec, Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry i całe województwo śląskie. Sprzątanie domu obejmuje opróżnianie mieszkań, wywóz śmieci, transport mebli do spalarni i gruntowną dezynfekcję pomieszczeń starych, zagraconych.

Nasze usługi obejmują nie tylko sprzątanie domu z gratów, ale również:

 • sprzątanie piwnic, strychów;
 • czyszczenie ogródków przydomowych;
 • sprzątanie parkingów;
 • czyszczenie magazynów;
 • sprzątanie działek i domków działkowych;
 • sprzątanie altanek;
 • kompleksowe sprzątanie lokali komercyjnych;
 • sprzątanie pomieszczeń;
 • utylizacja starych rupieci;
 • gruntowne czyszczenie ogrodów;
 • porządkowanie mieszkań po osobach zmarłych;
 • czyszczenie piwnic;
 • sprzątanie po remoncie.

Usługi sprzątania domu z gratów w Twojej okolicy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w specjalistycznych usługach tj. sprzątanie domów, mieszkań i komórek lokatorskich. Usługi świadczymy na terenie woj. śląskiego, wykorzystując specjalistyczne środki chemiczne i sprzęty. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami jak dyfuzory do suchej mgły oraz przemysłowe generatory ozonu.

Przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie mieszkań zagraconych krok po kroku. Już nie musisz się martwić, co zrobić z górą śmieci zalegającą w mieszkaniu, które dostałeś spadku. Nasze usługi świadczymy już od 2013 roku i posiadamy niezbędny sprzęty i chemikalia, by przeprowadzić gruntowne porządkowanie zaniedbanych wnętrz mieszkalnych i innych opuszczonych miejsc. Zapraszamy do kontaktu.

Transport starych mebli Sosnowiec

Profesjonalny transport zniszczonych mebli z mieszkań

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

usługi sprzątające Sosnowiec

Jak wyeliminować zapach stęchlizny po wysprzątaniu zagraconego mieszkania?

Ozonowanie to doskonała forma dezodoryzacji, która pozwala trwale usunąć zapach stęchlizny, a nie tylko go maskować. Ozon bardzo szybko likwiduje nieprzyjemną woń stęchlizny na stężeniu 5 ppm. Na koniec zabiegu przeprowadzany jest pomiar stężenia ozonu przy pomocy specjalnych mierników i wietrzenie pomieszczeń.

Gdzie wywieź stare meble?

Transport starych mebli można zrealizować poprzez przewiezienie ich do miejsca selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. To zadanie można wykonać samodzielnie albo zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Technicy wykonują ekspresowy wywóz gabarytów do specjalnej spalarni w przypadku, kiedy doszło do skażenia bakteriologicznego.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%