Sprzątanie zagraconego mieszkania Poznań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie zagraconego mieszkania w Poznaniu. Gdzie zlecić opróżnianie mieszkań?

Nie wiesz, od czego zacząć opróżnianie zagraconego lokalu? Sprzątanie zagraconego mieszkania Poznań to usługa, która składa się z wielu różnych etapów. Musisz wiedzieć, że proces ten nie polega na wyniesieniu przedmiotów na osiedlowy śmietnik. Specjalistyczne sprzątanie mieszkań to praca dla silnych mężczyzn. Kompleksowe sprzątanie po zbieraczu to długotrwałe działanie – choć pewnie wiesz, ile trwać może opróżnianie mieszkania, które pełne jest niepotrzebnych rzeczy.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Jakiego rodzaju rzeczy można oddać do utylizacji?

 • sterty puszek po piwie,
 • puste butelki,
 • zniszczone meblościanki z ich zawartością,
 • kanapy i fotele,
 • ubrania z szafy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

opróżnianie mieszkania Poznań

Opróżnianie zaniedbanego mieszkania w Poznaniu.

Jak przebiega opróżnianie mieszkania?

Pracę zaczyna się od wyceny, która może zawierać następujące usługi:

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Zniszczone meble są utylizowane w pierwszej kolejności. Opróżnianie mieszkań warto zlecić firmie, która wie, jak pakować sprzęt AGD i RTV. Co z myciem okien? Przy tego typu realizacjach nikt nie zwraca na to uwagi. Sterty starych ubrań często wysypują się z szaf, a jeszcze częściej leżą luzem na podłodze.

Firmy sprzątające w Poznaniu oferują usługi całkowitego porządkowania wnętrz nieruchomości – od mycia śladów krwi, po wycieranie podłóg po płynach ustrojowych i utylizację zbędnych przedmiotów w specjalnych, stworzonych do tego celu miejscach. Często w zagraconych lokalach dochodzi do śmierci i mamy tu do czynienia ze skażeniem biologicznym. Bezpieczeństwo zadowolonych klientów jest najważniejsze, a usługi sprzątania to nie wycieranie kurzu.

sprzątanie mieszkań zaniedbanych Poznań

Dezynfekcja mieszkania zaniedbanego w Poznaniu, woj. wielkopolskie.

Czyszczenie zaniedbanej piwnicy, dezynfekcja pomieszczeń

Piwnica to miejsce, do którego trafiają wszystkie przedmioty zajmujące domową przestrzeń. Zazwyczaj nie są one już potrzebne, nigdy więcej po nie nie sięgniesz, ale w głowie masz jedną myśl – “przydadzą się” i zostawiasz je na później. Po kilku latach zbierania rzeczy zapominasz o nich – nie używasz ich ponownie, nie martwisz się o nie, a szansa na ich sprzedaż maleje, ponieważ w piwnicy jest wilgoć, która negatywnie wpływa na stan przechowywanych przedmiotów.

Przychodzi taki moment, kiedy czyszczenie zaniedbanej piwnicy staje się rzeczywistością, a nie tylko wizją. Ilość zebranych akcesoriów, niedziałających kuchennych robotów i świątecznych choinek może Cię przestraszyć – czy, aby na pewno chcesz przeprowadzać porządki na własną rękę? Opróżnianie piwnic to często usuwanie zniszczonych mebli, zalanych i stęchłych przedmiotów oraz odgrzybianie mokrych ścian. Wiele osób, pyta również o utylizację zepsutego sprzętu AGD, który ma często kilkanaście lat.

zagracona piwnica Poznań, Malta

Dezynfekcja zagraconej piwnicy w Poznaniu. Pomieszczenie w trakcie ozonowania.

Sprzątanie zagraconej piwnicy Poznań – sprawdzony wykonawca

Masz zniszczone meble, które zalegają Ci w piwnicy od wielu lat? Sprzątanie zagraconej piwnicy w Poznaniu to kompleksowe porządkowanie połączone z wywozem zbędnych gabarytów. Czy wiesz, że starych mebli i sprzętów AGD nie wolno wyrzucać na śmietnik? Czyszczenie piwnic rozpoczynamy od segregacji wyposażenia, a niepotrzebne sprzęty transportujemy do spalarni.

Następny etap to gruntowne mycie podłóg i ścian preparatami zawierającymi chlor i czwartorzędowe związki amoniowe. Ostatni krok to ozonowanie piwnicy, które nie tylko eliminuje wszelkie bakterie i wirusy, ale i nieprzyjemny zapach stęchlizny. Osuszanie mokrych ścian to rzecz, którą należy wykonać po sprawdzeniu wilgotności. Nie wszystkie tynki są mokre i nie zawsze jest konieczność wykonania tej usługi.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Opróżnianie strychu ze zbędnych rzeczy – zaufaj specjalistom

Strych, podobnie jak i piwnica, jest miejscem składowania nieużywanych przedmiotów. Znajdzie się tam dosłownie wszystko. Przychodzi jednak taki moment, kiedy strych wymaga specjalistycznego czyszczenia; zazwyczaj wtedy, kiedy zmienia się jego przeznaczenie lub dom wpada w ręce nowego właściciela. Poprzedni lokatorzy mogli składować na strychu dosłownie wszystko – starą makulaturę, ubrania, farby i inne pozostałości po remoncie.

Sprzątanie zagraconego strychu jest raczej mało przyjemne, szczególnie kiedy są ciekawsze zajęcia. Firma sprzątająca zagracone mieszkania w Poznaniu zutylizuje meble i inne przedmioty z Twojego strychu zgodnie z przepisami prawa. Oszczędź swój wolny czas i nie myśl o strychu pełnym przedmiotów.

O czym pamiętać w trakcie dezynfekcji?

Dezynfekcja zaniedbanego mieszkania  – usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Czy wiesz, że nieużywane przedmioty są siedliskiem drobnoustrojów niebezpiecznych dla Twojego zdrowia? Przez lata zebrały one niezliczone ilości kurzu i roztoczy – wystarczy podnieść dowolną rzecz, aby zobaczyć cały brud. Często nie zdajesz sobie sprawy, że Twój strych lub piwnica to niebezpieczne miejsce pełne wirusów, bakterii i grzybów. Preparaty do sprzątania dostępne pod ręką nie są wystarczająco silne, aby odkazić przestrzeń i zapewnić Ci bezpieczeństwo. Do tego celu używa się generatorów ozonu o mocy od 40 g. /h – 240 g./h.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie strychów w Poznaniu w woj. wielkopolskim

Oczyszczanie zagraconego strychu to praca, którą powinieneś zlecić przed remontem poddasza. Są takie miejsca w domu, gdzie przez lata znoszone są niepotrzebne przedmioty. Z czasem strych zaczyna przypominać opuszczony magazyn, a uprzątnięcie takiego bałaganu to trudne zadanie.

Realizujemy kompleksowe sprzątanie strychów w Poznaniu i garaży krok po kroku. Opróżnianie strychu uzupełniamy o solidne odkażanie pomieszczenia przy pomocy zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru oraz odgrzybianie. Strych jest czysty, uporządkowany, a nieprzyjemna woń stęchlizny znika bezpowrotnie. Usuwanie grzybów i pleśnie ze ścian i sufitów to usługa, na którą decyduje się część osób po wyniesieniu niepotrzebnych rzeczy z poddasza.

Znajdziesz nas w największych miastach w kraju: Bydgoszcz, Gliwice, Warszawa, Kraków, Wrocław.

 

przeprowadzki, opróżnianie zagraconych piwnic i strychów

Kastelnik – sprawdzona firma sprzątająca zaniedbane mieszkania.

Najczęściej zadawane pytania w Poznaniu (FAQ)

Świadczymy pełen zakres profesjonalnych usług transportowych, łącznie z opróżnianiem mieszkań po zmarłych osobach. Ta usługa jest często wymagana, gdy rodzina denata pragnie, bezpiecznie sprzedać mieszkania, które zostało skażone krwią. Opróżnianie mieszkań to również wiele pytań.

usługi sprzątania Poznań

Gdzie wyrzucić stare meble?

Wywóz starych mebli to jedna z usług firm oferujących profesjonalne opróżnianie mieszkań i transport gratów do specjalnego miejsca ich utylizacji. Starych mebli nie wolno wyrzucać do kontenerów osiedlowych. Należy je oddać w gminnym punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych albo zutylizować w spalarni, jeśli są poplamione krwią.

Ile kosztuje opróżnianie zagraconego mieszkania?

Kalkulacja kosztów za opróżnianie mieszkania zależy od kilku czynników, takich jak ilość mebli do utylizacji, a także lokalizacji mieszkania. Najdrożej jest znoszenie mebli z ostatniego piętra w bloku. Średni koszt wyniesienia wszystkich starych mebli z jednego pomieszczenia wynosi 1500 zł, choć w niektórych przypadkach może wynieść kilka tysięcy złotych za kompleksowe sprzątanie dużego mieszkania i utylizację sporej ilości gabarytów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%