Sprzątanie zagraconego mieszkania Gliwice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie zagraconego mieszkania w Gliwicach. Komu zlecić sprzątanie specjalistyczne po zbieraczu i wywóz starych mebli? 

Jest wiele powodów, dla których sprzątanie zagraconego mieszkania Gliwice będzie dla Ciebie interesujące. Być może otrzymałeś w spadku mieszkanie pełne śmieci i brudnych mebli lub Twój garaż został zaadaptowany na dom przez bezdomnego. Możesz również mieć w rodzinie osobę, która boryka się z patologicznym zbieractwem. Niezależnie od powodu skorzystaj z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów, ponieważ mycie okien i czyszczenie tapicerki meblowej może nie wystarczyć.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – potwierdzone kartą odpadu BDO

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Transport mebli często zapewnia firma wywożąca duże gabaryty. Wywóz gabarytów Gliwice i okolica realizują pracownicy firmy Kastelnik od ponad 10 lat. Profesjonaliści są wyposażeni w fachowy sprzęt oraz atestowane środki chemiczne, a dezynfekcja często przydaje się w mieszkaniach po wyniesieniu śmieci i makulatury. Kastelnik raz, dwa doprowadzi Twoją nieruchomość do stanu, jakiego oczekujesz – zutylizują stare meble, zebrane przedmioty, śmieci pozostałe po poprzednim lokatorze i zdezynfekują przestrzeń. Co warto wiedzieć o usłudze, jaką jest czyszczenie zaniedbanego mieszkania w Gliwicach?

zaniedbane mieszkanie w Gliwicach

Sprzątanie mieszkania po zbieractwie w Gliwicach. Sterta rzeczy do utylizacji po patologicznym zbieraczu.

Opróżnianie mieszkań w Gliwicach – sprzątanie po zbieractwie

Twoja nieruchomość, na przykład piwnica lub garaż stała się domem bezdomnego? Opuścił on Twoje pomieszczenie gospodarcze, ale zostawił wiele przedmiotów zabranych ze śmietnika? Może to być dla Ciebie duży problem, ponieważ nigdy nie wiesz, co takiego znajduje się w śmieciach. Odbiór starych mebli i oddanie ich do odkażania to często jedyne słuszne rozwiązanie.

sprzątanie zagraconego mieszkania Gliwice

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

Nie masz gwarancji, że Twoje zdrowie nie ucierpi podczas sprzątania zagraconego pomieszczenia, dlatego najlepiej wezwać fachowców, którzy oferują opróżnianie mieszkań w Gliwicach. Utylizacja przedmiotów po bezdomnych to zadanie właśnie dla nich. Sprzątanie mieszkań obejmuje gruntowną segregację i opróżnianie zaniedbanych domów i wywóz gratów do punktu selektywnej zbiórki śmieci.

Profesjonalni sprzątacza mają bogate zaplecze techniczne oraz wiedzą, co należy zrobić z pozostałościami, aby zostały one zutylizowane właściwie. Sprzątanie mieszkań w mieście Gliwice realizujemy w uzgodnieniu z klientem, dlatego masz również możliwość odzyskać cenne przedmioty. Wskazane wyposażenie mieszkania zostanie dokładnie odkażone i zachowane.

Sprzątanie zagraconej piwnicy Gliwice, woj. śląskie

Stare meble w piwnicy? Sprzątanie zagraconej piwnicy w Gliwicach to niełatwe zadanie, które najlepiej powierzyć fachowcom od osuszania budynków. Piwnica zapełniona aż po sufit, niepotrzebnymi na co dzień starociami i rodzinnymi pamiątkami wymaga gruntownych porządków.

Wykonujemy solidną segregację zbędnego wyposażenia piwnicy, a nasza usługa sprzątania zagraconych piwnic obejmuje również wywóz gratów do spalarni i odkażanie powierzchni przy pomocy ozonowania. Wyeliminujemy z piwnicy wszelkie szkodniki i zapach starości. Osuszanie mokrych ścian to bardzo często zamawiana usługa po wyniesieniu rzeczy z przyziemia i wykonaniu pomiarów wilgoci.

Jak wysprzątać zagracone mieszkanie krok po kroku?

Kompleksowe sprzątanie mieszkań zagraconych to wieloetapowa usługa, która umożliwia przywrócenie porządku w lokalu i ponowne zamieszkanie w czystym miejscu.

Nasze usługi czyszczenia zaniedbanych pomieszczeń obejmują takie etapy jak:

 • segregacja wyposażenia zaniedbanego mieszkania;
 • wywóz starych gratów do spalarni;
 • opróżnianie piwnic;
 • dokładne mycie okien;
 • likwidacja mieszkań;
 • wywóz starej armatury sanitarnej;
 • wywóz mebli z mieszkania;
 • doczyszczanie tapicerki meblowej;
 • mycie podłóg w zapuszczonym lokalu;
 • porządkowanie klatek schodowych;
 • przywracanie porządku powierzchni piwnic, strychów i garaży.

Etapów tych może być więcej w zależności od tego, jak bardzo zapuszczony jest lokal. Czasami sprzątanie mieszkań potrwa kilka godzin, a w innych przypadkach cały dzień. Firma przeprowadzki zazwyczaj doradzi, co i jak przygotować, do transportu. Przewóz mebli z lokalu do lokalu, to dużo trudniesze zadanie, gdyż duże gabaryty należy odpowiednio zabezpieczyć.

Dezynfekcja pomieszczeń po bezdomnych – problem nielegalnego zasiedlenia lokalu

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Problem nielegalnego zasiedlenia lokalu pojawia się zazwyczaj zimą i znika na wiosnę. Nie znikają jednak przedmioty przyniesione z kosza na śmieci oraz wirusy i bakterie. Musisz pozbyć się ich na własną rękę. Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy sprzątającej.

Pracownicy nie tylko zutylizują pozostałości po lokatorze, ale również zadbają o przestrzeń wolną od niebezpiecznych drobnoustrojów. Wyposażanie mieszkania może być zabrudzone moczem, kałem lub krwią dlatego sprzątanie mieszkań zagraconych obejmuje również solidne odkażanie pomieszczeń.

nie wyrzucaj mebli na ulicę

Odpowiedzialna utylizacja mebli jest promowana przez specjalistów z firmy Kastelnik od 2013 roku.

Do tego celu technicy używają specjalnych generatorów ozonu oraz mierników pokazujących jego stężenie, aby cały proces był bezpieczny dla Twojego organizmu. Dezynfekcja pomieszczeń po bezdomnych przy pomocy ozonu to również świetny i łatwy sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu.

Zbieractwo, czyli zapuszczone mieszkanie – o co w tym chodzi?

Zbieractwo, czyli syllogomania postrzegana jest jako choroba zaliczana do zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Polega na przesadnym gromadzeniu przedmiotów, których nie sposób zużytkować. To również problem z wyrzucaniem zbędnych rzeczy. Zbieracze często mają zagracone mieszkania pełne sprzętów RTV, książek, butelek i innych przedmiotów wszelkiej maści. Pojawia się problem z utrzymaniem czystości, co może skutkować problemami zdrowotnymi i utrudnia to normalne funkcjonowanie.

Jak wysprzątać zapuszczony lokal po zbieraczu? Najlepiej wybrać wsparcie profesjonalnej ekipy sprzątającej. Technicy przyjadą na miejsce i wykonają segregację rupieci, wywóz mebli i innych zbędnych przedmiotów do spalarni.

Sprzątanie strychów w Gliwicach – opróżnianie domu

Od czego zacząć sprzątanie strychu w Gliwicach? Czyszczenie na poddaszu warto zacząć od wyniesienia dużych przedmiotów i segregacji rzeczy, które należy oddać do utylizacji. Niezbędny etap to sprzątanie powierzchni strychu z kurzu, brudu i nieczystości po ptactwie i gryzoniach, które często bytują w takich miejscach.

Czyszczenie suchym lodem strychu w Gliwicach (przedmioty pokryte rdzą) pozwala szybko i skutecznie pozbyć się wszelkiego brudu. Na koniec wykonujemy też ozonowanie strychu, by pozbyć się wszelkich bakterii i nieprzyjemnego zapachu stęchlizny.

Utylizacja wyposażenia mieszkania woj. śląskie – jak zrobić to legalnie?

Ilość przedmiotów w Twoim pomieszczeniu gospodarczym może przyprawić Cię o zawroty głowy. Zastanawiasz się pewnie, od czego zacząć? Jak poradzić sobie ze sprzątaniem, kiedy masz i tak zbyt wiele swoich obowiązków? I oczywiście najważniejsze – co zrobić z przedmiotami pozostawionymi przez zbieracza?

gazety i krew na podłodze

Gazety i krew na dywanie na podłodze. Sprzątanie po zgonie u osoby cierpiącej na zbieractwo.

Rzeczy zebrane przez bezdomnego lub osobę chorującą na syllogomanię są zazwyczaj skażone, a przy tym pełne chorobotwórczych drobnoustrojów. Pod żadnym pozorem nie możesz dotykać ich gołymi rękoma. Zebrane przedmioty należy zutylizować w specjalistycznej spalarni – nie musisz szukać jej w swoim mieście. Firma sprzątająca zaniedbane mieszkania, czyszcząca piwnice po bezdomnych czy oferująca opróżnianie nieruchomości wie, jak powinna przebiegać utylizacja wyposażenia mieszkania.

Wywóz starych mebli do utylizacji – sprzątanie piwnicy, strychu

Zagracone mieszkanie przeważnie pełne jest starych mebli i innych niepotrzebnych rupieci. Sprzątanie piwnicy pełnej niepotrzebnych rzeczy lub opróżnianie strychu z rupieci to usługa często zamawiana przez mieszkańców Gliwic. Kompleksowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań zagraconych obejmuje segregację wyposażenia mieszkania i ich utylizację. Wykonamy transport gabarytów do specjalnej spalarni, a Ty nie będziesz musiał się zastanawiać, w jaki sposób przetransportować sporej wielkości mebli czy sprzętów AGD. Transport wykonujemy zgodnie z przepisami prawa i zaleceniami sanepidu.

Warto dodać, że wyrzucanie mebli czy innych gabarytowych przedmiotów na osiedlowy śmietnik nie jest dobrym pomysłem. Jako że meble uznawane są za wysokogabarytowe przedmioty, nie można ich wyrzucać na śmietnik, a konieczny jest transport do utylizacji.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Czyszczenie garaży po osobach bezdomnych

Usługa tj. sprzątanie domów zaśmieconych dedykowana jest także dla osób, które chcą uporządkować swoje piwnice, garaże i strychy. Są to miejsca, do których często wkładamy niepotrzebne na co dzień przedmioty, a z czasem zapełniają się one po sufit. Wysprzątanie zagraconych miejsc nie należy do najprostszych zadań, dlatego pomożemy Ci się z tym uporać.

Profesjonalne czyszczenie mieszkań zaniedbanych firma Kastelnik

Firma Kastelnik oferuje profesjonalne sprzątanie domu i mieszkania zagraconego. Pracę z zakresu sprzątania specjalistycznego oferujemy dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, wykonując sprzątanie biur, hal przemysłowych i magazynów. Kupiłeś mieszkanie, które okazało się całkowicie zaniedbane? Zapraszamy do kontaktu. Zainteresowane osoby mogą otrzymać więcej informacji, kontaktując się z nami telefonicznie, przez formularz kontaktowy albo mailowo. Sprawdź nasze najlepsze oferty dla nowych klientów.

Nasze usługi porządkowe świadczymy w mieście Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom, Chorzów, Wodzisław Śląski. Działamy na terenie obejmującym całe województwo śląskie oraz cały kraj Bydgoszcz, Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań.

Opróżnianie mieszkań oraz inne usługi porządkowe dostępne w miastach:

 • Orzesze
 • Piekary Śląskie
 • Pilica
 • Pszczyna
 • Pyskowice
 • Racibórz
 • Ruda Śląska
 • Rybnik
 • Siemianowice Śląskie
 • Siewierz
 • Skoczów
 • Sosnowiec
 • Szczyrk
 • Świętochłowice
 • Tarnowskie Góry
 • Tychy
 • Ustroń
 • Wisła
 • Wodzisław Śląski
 • Zabrze
 • Żarki
 • Zawiercie
 • Żory
 • Żywiec
utylizacja starych mebli Gliwice

Kastelnik oferuje transport starych mebli w Gliwicach, woj. śląskim.

 

 

 

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie mieszkań zaniedbanych w Gliwicach realizujemy przy pomocy sprawdzonych pracowników. W tego typu usługach liczy się mocna dłoń i odpowiednie techniki do transportu starych mebli i gabarytów. O co najczęściej pytają mieszkańcy Gliwic, którzy szukają firmy do transportu mebli?

usługi transportu mebli Gliwice

Ile kosztuje opróżnianie mieszkania?

Cena za opróżnianie mieszkania zależy od ilości mebli do utylizacji oraz od lokalizacji mieszkania. Cena wynoszenia mebli z mieszkania zaczyna się od 1000 zł, ale może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych w przypadku dużej ilości sprzętów do utylizacji. Za rzeczy skażone biologicznie należy zazwyczaj dopłacić, gdyż wymagają one utylizacji termicznej w spalarni.

Gdzie pozbyć się starych mebli?

Starych mebli można pozbyć się poprzez transport do miejsca selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Jest to legalne miejsce dla mieszkańców, którzy zastanawiają się gdzie wywieźć stare zużyte meble. Transport starych mebli można wykonać samodzielnie lub zlecić to zewnętrznej firmie sprzątającej, która wykona tę usługę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%