Sprzątanie zagraconego mieszkania Bydgoszcz 

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie zagraconego mieszkania w Bydgoszczy to nie tylko wywóz mebli, ale często dezynfekcja i remont

Opróżnianie mieszkań to specjalistyczne usługi porządkowe w województwie pomorskim. Może Ci się wydawać, że przecież zagracone mieszkanie jest czymś niespotykanym. W telewizji pojawia się coraz więcej programów o organizacji domowej przestrzeni, ludziach cierpiących na zbieractwo czy sposobach na przechowywanie nagromadzonych rzeczy.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

W ofercie firmy Kastelnik znajdują się następujące usługi:

 • sprzątanie domu zaniedbanego,
 • mycie okien,
 • czyszczenie podłóg,
 • wynoszenie mebli i gratów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

wywóz mebli Bydgoszcz

Wywóz mebli z mieszkania w Bydgoszczy. Utylizacja książek i rzeczy osobistych.

Pewnie myślisz sobie, że Ciebie to nie dotyczy, bo przecież nigdy nie doprowadzisz swojego mieszkania do takiego stanu. W praktyce ludzie często robią dosłownie to samo, co przedstawia telewizja – tworzą prostą drogę do zostania zbieraczami.

Nie mogą pozbyć się myśli “zostawię, bo się przyda” i okazuje się, że sprzątanie zagraconego mieszkania Bydgoszcz jest usługą dla nich niezbędną. Jak wygląda odgracanie nieruchomości?

Utylizacja starych mebli – sprzątanie zaniedbanych mieszkań

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych w Bydgoszczy można próbować wykonać samemu lub zlecić zewnętrznej firmie sprzątającej, która wykona również dezynfekcję. Przede wszystkim ważne jest, aby pozbyć się nieużywanych przedmiotów – wszystkich. Utylizacja starych mebli  i zniszczonych sprzętów AGD to usługa, na której zależy nowym właścicielom.

opróżnianie mieszkań z niepotrzebnych rzeczy, Bydgoszcz i okolica

Opróżnianie pomieszczeń z niepotrzebnych rzeczy w Bydgoszczy.

Jest to wyjątkowo trudne, bo niektóre rzeczy obdarzone zostały sentymentem lub wiąże się z nimi ciekawa historia. Warto w pierwszej kolejności opróżnić szafy i pozbyć się skażonych krwią przedmiotów – jeśli doszło do zgonu w mieszkaniu.

Sprzątanie zagraconej piwnicy Bydgoszcz – sprawdzona firma

Kurz w piwnicy? Sprzątanie zagraconej piwnicy w Bydgoszczy to nie jest tylko sprawa wytarcia kurzów z półek na regałach. Duże gabaryty są często przesiąknięte wilgocią i powodują nieprzyjemny zapach stęchlizny. Usługi sprzątania piwnic w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego to stały element pracy w firmie Kastelnik.

Stare sprzęty transportowane są do spalarni w celu utylizacji, a podłogi poddawane gruntownemu czyszczeniu. Nieprzyjemny zapach stęchlizny skutecznie eliminuje ozonowanie piwnicy, które dodatkowo oczyszcza ją z wszelkich drobnoustrojów. Realizujemy kompleksowe sprzątanie zaniedbanych piwnic, które obejmuje wywóz gabarytów, odkażanie przestrzeni oraz odzyskiwanie cennych przedmiotów.

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Kupiłeś mieszkanie i co dalej?

Kupiłeś mieszkanie i nie wiesz co dalej robić z gratami? Pamiętaj, że przez kilka lat ubrania i materiały tekstylne mogły leżeć w szafie i nikt o nich nie myślał, więc przez kolejne lata nic się nie zmieni. Przedmioty te będą dalej zagracały Twoje mieszkanie i czekały, aż ich stan będzie wręcz zmuszał Cię do wyrzucenia ich do śmieci.

Stęchlizna to duży problem w zagraconych mieszkaniach. Firma sprzątająca zagracone lokalu użytkowe i mieszkalne zajmie się wszystkimi przedmiotami, które otrzymały nalepkę “przyda się” – zostaną one zutylizowane w odpowiednim miejscu, a Twoja nieruchomość zostanie gruntowanie zdezynfekowana. Utylizacja starych mebli również jest kluczowa – szczególnie kiedy otrzymałeś mieszkanie w spadku i zależy Ci na szybkiej odsprzedaży nieruchomości.

odkażanie po zbieraczu

Odkażanie mieszkania po zbieraczu – patologiczne zbieractwo

Osoba cierpiąca na Syllogomanie, czyli patologiczne zbieractwo nie patrzy, jakie przedmioty przynosi do domu. Mogą to być butelki po winie, puszki znalezione na ulicy, a nawet przedmioty zabrane ze śmietnikowej altany. To właśnie na nich jest wiele niebezpiecznych drobnoustrojów, wirusów i bakterii. Nigdy nie wiadomo, kto wcześniej był właścicielem danego przedmiotu.

Właśnie dlatego sam proces odgracania mieszkania nie będzie kompleksowym sprzątaniem – tutaj niezbędne jest odkażanie mieszkania po zbieraczu. Do tego celu używa się generatorów ozonu o dużej mocy. Jest to całkowicie naturalny sposób dekontaminacji powietrza, niezagrażający Twojemu bezpieczeństwu. Wykorzystywane generatory ozonu mają moc od 40 g. /h.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie strychów w Bydgoszczy – dezynsekcja po gołębiach

Strych pełen odchodów po gołębiach. Sprzątanie zanieczyszczonych strychów w Bydgoszczy to wieloetapowy proces, a jednym z nich jest dezynsekcja i usuwanie nieczystości po ptactwie i gryzoniach. Strych to miejsce pełne nieużywanych sprzętów, wśród których często bytują gołębie, a nawet myszy i szczury.

To źródło bakterii i zarazków skutecznie eliminuje ozonowanie, które usuwa wszelkie chorobotwórcze organizmy. Po wytępieniu niechcianych lokatorów przystępujemy do czyszczenia podłóg suchym lodem, a następnie raz jeszcze odkażamy przestrzeń. Czysty i uporządkowany strych to miejsce, które możesz zagospodarować na nowo np. jako dodatkowy pokój w domu.

meblościanka do wyniesienia z mieszkania

Usługi transportu starych mebli z mieszkań.

Dezynfekcja mieszkań zaniedbanych w Bydgoszczy

Nie jest trudno doprowadzić mieszkanie do stanu zaniedbania. Wystarczy kilka miesięcy braku czasu na sprzątanie, kupowanie stale nowych, niepotrzebnych przedmiotów i niewyrzucanie śmieci.

Dezynfekcja mieszkań zaniedbanych na w Bydgoszczy to element profesjonalnego sprzątania. Często się zdarza, że mieszkanie otrzymywane w spadku wymaga specjalistycznego doczyszczania, ponieważ poprzedni właściciel nie miał siły na porządki – na kanapie zostawił plamy, a podłoga nie widziała mopa od lat.

Często dziedziczne w spadku mieszkanie musi zostać odkażone po płynach ustrojowych i krwi. Profesjonalne sprzątanie mieszkań zaniedbanych w woj. kujawsko-pomorskim to prawdziwe wyzwanie, które najlepiej powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej, która doprowadzi każdą część powierzchni do błysku.

Sprzątaczki miejsca zaniedbanych zajmą się również profesjonalną dezynfekcją i usunięciem niebezpieczeństw dla Twojego zdrowia, na przykład powstałej na skutek wilgoci, pleśni.

Pozostałe miasta gdzie świadczymy usługi: Gliwice, Poznań, Sosnowiec, Wrocław

Kastelnik – czas na sprzątanie w Bydgoszczy

Transport mebli Bydgoszcz

Transport starych mebli z zaniedbanych mieszkań w Bydgoszczy.

FAQ — najczęściej zadawane pytania w Bydgoszczy (FAQ)

Nasz zespół silnych sprzątaczy opróżni Twoje mieszkanie i usunie z niego wszystkie zbędne przedmioty. Posprzątamy również mieszkanie od strych po piwnice, przygotowując je do sprzedaży. Jakie pytania pojawiają się najczęściej u osób, które interesują się tą usługą?

usługi sprzątające Bydgoszcz

Gdzie zgłosić się po pomoc, by posprzątać zagracone mieszkanie?

Sprzątanie zagraconych mieszkań i domów to usługa wielu firm sprzątających zajmujących się opróżnianiem zagraconych pomieszczeń i transportem mebli. W ramach usługi realizowany jest segregacja wyposażenia mieszkania, wyniesienie starych mebli i wywóz skażonych przedmiotów do spalarni. Czyszczenie zagraconego mieszkania najlepiej zlecić lokalnej firmie sprzątającej, w której pracują silni mężczyźni.

Jak wygląda sprzątanie zagraconego mieszkania krok po kroku?

Porządkowanie zaniedbanych pomieszczeń zwykle rozpoczyna się od segregacji wyposażenia mieszkania, a następnie wykonywane jest pakowanie drobnych przedmiotów i wywóz rzeczy do utylizacji. Przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych wykonywane jest czyszczenie podłóg i ścian. Ostatni etap porządkowania zagraconego mieszkania to dezynfekcja przez ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. To są najważniejsze etapy pracy w zaniedbanym lokalu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%