Sprzątanie strychów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie strychów i czyszczenie poddaszy – od czego zacząć?

Firma Kastelnik pomoże Ci posegregować niepotrzebne graty i pozbyć się ich, a Ty zyskasz czystą przestrzeń wolną od śmieci i ton kurzu. Sprzątanie strychów i piwnic rozpoczynamy od opróżnienia pomieszczeń ze wszystkich zbędnych przedmiotów i przewiezienia ich do utylizacji. Podczas gdy jedne z odpadów można śmiało wyrzucić do kontenera, inne należy oddać na utylizację w specjalnej spalarni. Czasami konieczne może być sprzątanie gruzu po remoncie piwnicy, usuwanie starych tynków, które można oddać na skup odpadów gipsowych. Dlatego podczas sprzątania strychów wykonujemy segregację mebli, sprzętów i drobnych przedmiotów w porozumieniu z właścicielem domu. Usługi, które możesz potrzebować na ostatnim piętrze domu:

Jakie skarby można znaleźć na strychu?

Na strychu najczęściej trzymamy niepotrzebne rzeczy, nieużywane na co dzień, takie jak stare gazety, farby, wiaderka czy choinkę na święta. Można powiedzieć, że strych pełni rolę magazynu na składowanie zbędnych rzeczy po remoncie, któremu poświęcamy mało uwagi. Niektóre z tych gratów nadają się do utylizacji, inne po odpowiednim oczyszczeniu mogą służyć jeszcze przez długie lata. Ogrom tych przedmiotów może być tak przytłaczający, że odkładasz porządkowanie strychu na inny dzień w nieskończoność. Część osób przechowuje rodzinne skarby na strychu nawet przez okres 40 – 50 lat.

Człowiek do sprzątania strychów

Zdjęcie: człowiek, który sprząta strych © 2022 Kastelnik

Porządkowanie strychu. Kompleksowe opróżnianie piwnic i poddaszy

Chęć uprzątnięcia swojego strychu może wynikać z kilku powodów. Przeprowadzka do nowego domu, pomysł na adaptację poddasza jako sypialni, a może pragnienie utrzymania porządku w tym rzadko odwiedzanym przez Ciebie pomieszczeniu? Powodów może być multum, jednak właściwe wykonanie sprzątania może okazać się sporym wyzwaniem. Najlepiej wybrać profesjonalną usługę, jaką jest porządkowanie strychu i poddaszy, wraz z kompleksowym czyszczeniem i odkażaniem.

Porządkowanie strychu i piwnic

Zdjęcie: piwnica do porządkowania © 2022 Kastelnik

Najlepsze sposoby na uprzątnięcie staroci na poddaszu

Sprzątacze z firmy Kastelnik wykonają dla Ciebie kompleksowe opróżnianie piwnic, strychów i poddaszy z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod czyszczenia. Oczywiście cały proces porządkowania grupa naszych specjalistów rozpoczyna, wykonując opróżnianie strychów z niepotrzebnych rzeczy i wyrzucenia ich w odpowiednie miejsce. Po uprzątnięciu pomieszczenia zabieramy się do gruntownego czyszczenia powierzchni. Wnętrze strychu lub piwnicy nieodwiedzane przez długi czas pełne jest kurzu, w którym żyją roztocza i bakterie. Warto dodać, że często bytują w tych pomieszczeniach także szczury i myszy. W ramach naszych usług wyeliminujemy niechciane szkodniki i dokładnie odkazimy wszystkie przedmioty.

Sprzątanie zbędnych przedmiotów ze strychu

Porządkowanie strychu uzupełniamy o gruntowne czyszczenie przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych albo przy pomocy suchego lodu. Mycie suchym lodem świetnie sprawdza się do sprzątania strychów, ponieważ cały proces przebiega znacznie szybciej niż w przypadku stosowania środków alkalicznych. Wytwarzany w mobilnych kompresorach zestalony dwutlenek węgla pod postacią suchego granulatu dociera w każdy zakamarek, powodując rozpad struktury brudu. Końcowy etap uzupełniamy o najskuteczniejszą metodę dezynfekcji na rynku – ozonowanie przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu. Pozwoli to trwale wyeliminować grzyby, pleśnie i bakterie oraz zlikwidować nieprzyjemny zapach stęchlizny na poddaszu.

Najlepsze sposoby na uprzątnięcie staroci

Opróżnianie strychów i innych pomieszczeń w domu

Nasze usługi obejmują nie tylko gruntowne opróżnianie strychów, ale także:

 • czyszczenie poddaszy i piwnic;
 • opróżnianie piwnic na terenie większości miast kraju;
 • sprzątanie garaży i działek rekreacyjnych;
 • porządkowanie działki po wizycie bezdomnych osób;
 • opróżnianie i dezynfekcja komórek lokatorskich;
 • opróżnianie opuszczonych mieszkań;
 • sprzątanie innych zagraconych pomieszczeń w domu.
 • czyszczenie, sprzątanie bunkrów;
Utylizacja niepotrzebnych rzeczy

Jak wygląda certyfikat po utylizacji niepotrzebnych rzeczy? Kastelnik, jakość usług od 2013.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Wiele osób cierpi na patologiczne zbieractwo i przez lata swojego życia gromadzi zbędne przedmioty na terenie swojego mieszkania. Opróżnianie piwnicy, czyszczenie strychu czy też porządkowanie działek to zadanie dla sprawnej ekipy sprzątającej. Szybkie pozbycie się zbędnych przedmiotów to usługa, na jakiej zależy większości klientów firmy Kastelnik.

FAQ-woj.- Śląskie

Ile kosztuje sprzątanie strychu w ramach profesjonalnej usługi?

Wiele osób pragnących doprowadzić swój dom do całkowitego porządku zastanawia się, ile kosztuje sprzątanie strychu i poddaszy. Cena takiej usługi najczęściej ustalana jest indywidualnie z klientem i najczęściej rozpoczyna się od kwoty 700 zł. Kiedy strych jest duży i pełny wysoko gabarytowych mebli, sprzętów i staroci, koszt ten może być nieco wyższy.

Czy sprzątanie piwnic może uwzględniać dezynsekcję?

Sprzątanie piwnic i poddaszy może obejmować także likwidację niechcianych szkodników, takich jak myszy i szczury. Ponieważ gryzonie te mogą być źródłem wielu chorób i bakterii, konieczne jest przeprowadzenie dezynfekcji po usunięciu uporczywych lokatorów.

 

Sprzątanie strychów i poddaszy w ramach kompleksowej usługi

Firma Kastelnik zadba o wygląd Twojego domu i mieszkania! Sprzątamy strychy, piwnice i garaże. W naszej pracy używamy tylko atestowanych środków biobójczych i dysponujemy kontenerami. Szybko i sprawnie usuniemy niechciane śmieci i meble z górnej kondygnacji Twojego domu. W ramach naszych usług niepotrzebne przedmioty przetransportujemy do utylizacji i wykonamy czyszczenie pomieszczeń przy użyciu suchego lodu. Zadzwoń na naszą całodobową infolinię i zamów bezpłatną wycenę porządkowania strychów i poddaszy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%