Profesjonalna firma sprzątająca
po zwłokach

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik profesjonalna firma realizuje sprzątanie po zwłokach. Dezynfekcja po samobójstwach, czyszczenie miejsca śmierci po rozkładzie zwłok

Pragniemy przedstawić Państwu usługę firmy Kastelnik, związaną z kompleksowym sprzątaniem mieszkań po zwłokach na terenie całego kraju. W trakcie realizacja zleceń dotyczących dezynfekcji miejsc po samobójczej śmierci dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo bezpiecznie, nasi konsultanci czekają na Twój telefonem przez całą dobę. Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach to nie tylko dobór odpowiednich preparatów chemicznych, ale i wiedza na temat wszystkich etapów usługi związanej z czyszczeniem po zgonie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby z terenu całej Polski.

Sprzątanie po zgonach, zasady pracy – ciało w trakcie rozkładu

Po śmierci w ciele każdego z nas dochodzi do szeregu nieodwracalnych w skutkach zmian. Śmierć to stan, w którym wszelkie oznaki życia ustały, nastąpiło ogólne załamanie wszelkich funkcji życiowych. Występują zjawiska takie jak m.in. autoliza, strupie szczenie, gnicie, przeobrażenie tłuszczowo- woskowe, przeobrażenie torfowe i  ze szkieletowa nie.

W pierwszym etapie rozkładu zwłok poprzez enzymy wewnątrzkomórkowe ciało zaczyna gnić na, wskutek czego powstaje toksyczny jad trupi. Natomiast gdy do krwi dochodzą bakterie, powstają smugi dyfuzyjne. Do substancji wydobywających się z ze zwłok ludzkich możemy zaliczyć m.in. putrescynę i neurynę.

Chcąc skutecznie zlikwidować szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje pochodzące z ciała człowieka po śmierci, powinniśmy się odpowiednio przygotować. Co potrzebujemy? Środki ochrony osobistej. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy są szkoleni na wielu płaszczyznach z ogólnej dezynfekcji oraz z czyszczenia powierzchni po zmarłych. Wiedzą, w jakim stroju mają pracować oraz jak użytkować specjalistyczne środki czyszczące i profesjonalny sprzęt nabywają przez kilka miesięcy specjalistycznych szkoleń. Do podstawowej ochrony nasi pracownicy używają m.in. jednorazowych fartuchów, masek oraz rękawic; dodatkowo, w niektórych przypadkach wyposażeni są w specjalne obuwie do kontaktu z chemikaliami.

W trakcie czyszczenia mieszkań po śmierci stosujemy profesjonalne zamgławiacze oraz generatory ozony o mocy do 240g/h, oraz maszyny do mycia zabrudzonych powierzchni suchym lodem.

Co zawiera dezynfekcja funeralna?

  • Sprzątanie mieszkań po zwłokach;
  • Usuwanie uciążliwego fetoru po śmierci;
  • Likwidacja posadzek zanieczyszczonych materiałem biologicznym;
  • Usunięcie elementów wyposażania, poplamionych krwią lub płynami ustrojowymi;
  • Utylizacja mebli z mieszkania zmarłej osoby;
  • Ozonowanie pomieszczeń po zgonach, niwelowanie zapachów;

Ciało w stanie rozkładu to realne niebezpieczeństwo dla zdrowia współmieszkańców lub osób mających na celu odsprzedanie, lub wynajęcie mieszkania, w którym znaleziono zwłoki człowieka. W żadnym przypadku nie należy stosować środków chemicznych, z jakim mamy do czynienia na co dzień. Czyszczenie po zgonach to zadanie dla firmy, która sprzątanie a właściwie odkażanie miejsca zgonu przeprowadzi, mając duże doświadczenie, a dzięki temu zagwarantuje poprawność realizacji usługi oczyszczania po zmarłych.

Należy mieć na uwadze, że bez względu, gdzie w Polsce znajduje się Twoje mieszkanie, firma Kastelnik oferuje bezpłatną wycenę oraz realizację usługi w terminie 24 godzin od otrzymanego zgłoszenia. Sprzątanie po zmarłych świadczymy na trenie wszystkich województwa kraju w wielu miastach. Postaw na firmę z doświadczeniem, gdzie wskaźnik ceny do jakości jest jednym z najlepszych na rynku usług pogrzebowych. Zapraszamy do kontaktu

Nasza infolinia telefoniczna jest całodobowa. Oznacza, to, iż po odebraniu telefonu nasz konsultant przedstawi wszystkie niezbędne etapy, jakie obowiązują w trakcie realizacja usługi tj. sprzątanie po zgonach. Następnie pomożemy, wybrać dogodny termin realizacji zlecenia a na koniec wystawimy certyfikat dezynfekcji miejsca po zgonie. Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik ma za sobą wiele specjalistycznych czyszczeń typu funeralnego. Po wykonaniu usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz empatycznym i indywidualnym podejściu do każdej realizacji. Mamy oddziały na terenie całego kraju. Szybkie terminy. Profesjonalna dezynfekcja po zmarłych, zwłokach oraz samobójstwach – Kastelnik. Zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%