Sprzątanie po zwłokach
Przeworsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zwłokach w Przeworsku. Jak umiera się na serce? Czy możemy temu zapobiec?

Profesjonalna firma Kastelnik w powiecie przeworskim świadczy usługę sprzątanie po zwłokach Przeworsk. Dzięki naszej pracy na terenie województwa podkarpackiego. W trosce o komfort naszych klientów uruchomiliśmy infolinię, która działa przez cały rok 24/7. Naszym atutem jest również to, iż używamy wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz specjalistyczne metody dezynfekcji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce np. do takich dzielnic jak: Przeworsk Aleksandrów i Przeworsk Błonie Browarne oraz Błonie Rzeźnicze.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Przeworsk

Zdjęcie: wersalka po śmierci w mieszkaniu © 2022 Kastelnik

Problemy kardiologiczne jako najczęstszy powód zgonów w Polsce

Jednym z najczęściej uiszczanych w kartach zgonu powodów śmierci są problemy układu krążenia. Jako drugie schorzenie, które atakuje ze skutkiem śmiertelnym Polaków, jest nowotwór. Dlaczego tak się dzieje? Otóż poza genetyką, to zaniedbywanie się. Życie w ciągłym stresie, połączone z niezdrową dietą oraz siedzącym trybem życia to przepis np. na zawał serca. Przy jego wystąpieniu mamy 4 minuty na uratowanie komuś życia. Należy pamiętać, że gdy dojdzie do takiej sytuacji w naszym otoczeniu, jesteśmy zobligowani do udzielenia pierwszej pomocy.

Sprzątanie po zgonach Przeworsk

Do chorób kardiologicznych należy jeszcze wieńcówka, niewydolność serca, czy też nadciśnienie tętnicze. Przy wykryciu tych chorób należy od razu działać, by nie doszło do najgorszego, czyli do zgonu. Profilaktyka to najlepsze określenie na temat tego, jak chronić się przed najgorszym. Tylko regularne badania mogą ustrzec nas przed zgonem w młodym wieku. Wspomniany już wyżej zawał serca to cichy pogromca, ponieważ jest on nagły i często nie objawia się żadnymi znakami, że w ogóle wystąpi. Do objawów serca należą m.in.:

 • kłucie w środkowej części klatki piersiowej;
 • niemożność złapania tchu;
 • zawroty głowy.

Pamiętajmy, by działać od razu! Przy zgonie w Przeworsku w domu, gdy odkryliśmy ciało bliskiej osoby- konieczne jest zamówienie usługi tj. czyszczenie miejsca po zwłokach. W organizmie człowieka po śmierci, kontrolę nad nim przejmują biliony bakterii. Nie są one już ujarzmiane za pomocą układu odpornościowego, dlatego żywią się trupem. Sprzątanie po zgonie to nie tylko mycie, ale i dogłębna dezynfekcja miejsca odejścia naszego bliskiego. Zdzwoń się do nas i zamów sprzątanie po zmarłych! 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Przeworsku.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po śmierci zawsze wymagają dezynfekcji wszystkich pomieszczeń.

Sprzątanie po zwłokach Przeworsk – zaufaj specjalistom

 • sprzątanie po zgonie w Przeworsku i powiecie przeworskim w miastach: Kańczuga, Sieniawa;
 • sprzątanie po zgonach woj. podkarpackie;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku choroby zakaźnej;
 • odkażanie wirusów i bakterii;
 • czyszczenie miejsc po samobójstwach;
 • dezynfekcja z certyfikatem sprzątania miejsc po zgonie;
 • dezynfekcja funeralna miejsca zgonu po śmierci w wyniku zawału serca;
 • usuwanie zapachu po zmarłym (klatka schodowa, mieszkanie, dom);
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych;
 • utylizacja odpadów po sprzątaniu po zmarłych.
Dezynfekcja po zgonach

Zdjęcie: dezynfekowane mieszkanie po zbieraczu © 2022 Kastelnik

Zgon naturalny

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej, choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu.

Sprzątanie funeralne Kastelnik w Podkarpackim

Do zaoferowania w województwie podkarpackim mamy usługę sprzątanie po zwłokach Przeworsk. Wykonujemy ją z zachowaniem zasad BHP oraz dokładnością. Zapytaj nas o szczegóły oferty sprzątanie po zmarłym, dzwoniąc na infolinię, która działa przez 355 dni w roku! Poznaj szczegóły dezynfekcji funeralnej oraz umów najbliższy termin realizacji. 

Kastelnik Przeworsk – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!

Całodobowe usługi sprzątania w powiecie przeworskim, Kańczuga, Sieniawa i inne miasta:

Usługi sprzątania po zgonach w Przeworsku

Sprawdzona firma sprzątająca po zgonach w Przeworsku

Sprzątanie po zmarłych w Przeworsku - FAQ

Sprzątanie po zmarłych w Przeworsku to wieloetapowy proces odkażania, który powinien być przeprowadzany w mieszkaniu, jak najszybciej po śmierci lokatora. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w wyniku rozkładu zwłok w lokalu dochodzi do uwolnienia prawie 30 toksycznych związków. Przywrócenie bezpieczeństwa i wyeliminowanie skażenia bakteriologicznego nie jest łatwe i nie wystarczą sklepowe środki do odkażania i czyszczenia trudnych zabrudzeń. Usuwanie trupich jadów zazwyczaj przebiega przy użyciu ozonu i atestowanych środków biobójczych zawierających chlor, nadtlenek wodoru i odpowiednie stężenie alkoholu. Profesjonalna dezynfekcja w mieszkaniu po zgonie w ramach sprzątania specjalistycznego to jeden z ważniejszych etapów porządkowania mieszkania denata. Co jeszcze warto wiedzieć o czyszczeniu miejsca po zwłokach w Przeworsku?

Sprzątanie Przeworsk

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Cena za czyszczenie po zmarłej osobie za każdym razem ustalana jest indywidualnie z rodziną zmarłego, która zleca specjalistyczne porządki. Koszt ten może wynieść 700 zł za podstawowe odkażanie. W przypadku większego mieszkania cena sprzątania po zgonie wyniesie kilka tysięcy złotych.

Jaki rodzaj dezynfekcji po zgonie jest bezpieczny?

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to jedna z najbezpieczniejszych form dezynfekcji w mieszkaniu zmarłej osoby. Odkażanie suchą mgłą jest nieinwazyjne i pomaga nie tylko zlikwidować patogeny po śmierci, ale i trwale usunąć nieprzyjemny fetor po zwłokach w powietrzu. Stosowany w zamgławianiu nadtlenek wodoru rozprowadzany jest pod postacią mikrocząsteczek glikolu, które mogą docierać w każdą szczelinę.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%