Sprzątanie po zwłokach
Mińsk Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zwłokach Mińsk Mazowiecki. Problem samobójstw w Polsce. Sprzątanie i dezynfekcja funeralna

Zgon bliskiej osoby to wielka tragedia w rodzinie. Profesjonalna firma Kastelnik oferuje gruntowne czyszczenie i sprzątanie mieszkań po zwłokach w Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach całego województwa mazowieckiego. Utylizacje wyposażenia mieszkania po zmarłej osobie oraz dezynfekcje i sprzątanie po zgonach świadczymy nieprzerwanie od roku 2013. Do swojej pracy podchodzimy niezwykle odpowiedzialnie, dlatego stosujemy wyłącznie skuteczne i atestowane urządzenia oraz sprawdzone preparaty chemiczne. Zawsze stosujemy nowoczesne metody czyszczenia skażonych powierzchni oraz ich gruntownego odkażania. Wiemy, jak ciężki czas przeżywają bliscy zmarłego, dlatego z myślą o nich uruchomiliśmy całodobową infolinię telefoniczną, poprzez którą można się z nami kontaktować o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy również możliwość bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zdarzenia m.in. w takich dzielnicach miasta jak: Mińsk Mazowiecki Stojadła, czy Targówka. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami firmy Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych Mińsk Mazowiecki – samobójstwa w 2020 r.

Temat samobójstw w naszym kraju nie jest często poruszany. W wielu rodzinach jest on przemilczany, a gdy ktoś z rodziny mówi o tym, że planuje to zrobić, jest bagatelizowany. Powszechnie uważa się, że to tylko chwilowy zły humor i fanaberie, zamiast wysłać tę osobę do specjalisty. W roku 2020 zauważono widoczny spadek samobójstw. Wielu ekspertów przewidywało inny wynik ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Obowiązujący lockdown, który zmusza społeczeństwo do pozostania w domu. Brak możliwości wychodzenia do pracy, czy też szkoły, a w najgorszym przypadku utrata pracy lub biznesu, sprawiają, że ludzi popadają w problemy psychiczne. Mówi się, też o tym, że w związku z siedzeniem w domu wzrósł odsetek przemocy domowej oraz morderstw.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach – dyskrecja i profesjonalizm

Jednakże w przypadku samobójstw jest na szczęście inaczej. Dlaczego tak jest? Według specjalistów w czasie różnych sytuacjach nadzwyczajnych, czy też kataklizmów mniej ludzi skupia się na swoich problemach, a bardziej na ty co się dzieje. Zjawisko to nie występuję tylko w Polsce, a i na całym świecie. Fakt, iż tendencja samobójstw spada, nie oznacza, że jest ich mało. W Polsce szacuje się, że więcej ludzi umiera poprzez śmierć samobójczą, niż w trakcie wypadku samochodowego. Sprzątanie po zmarłych w wyniku samobójstwa wymaga stosowanie specjalistycznych metod czyszczenia i dezynfekcji. Wówczas mamy do czynienia ze śladami krwi, czy też cząstkami tkanek miękkich. Niezwykle ważne jest w przypadku sprzątania po samobójcach zachowanie szczególnej ostrożności oraz dyskrecji. Współpracujemy ze służbami policji. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie, zadzwoń do nas!

Sprzątanie po zwłokach Mińsk Mazowiecki

  • sprzątanie po zwłokach w Mińsku Mazowieckim i likwidacja mieszkań w powiecie mińskim;
  • sprzątanie po zgonach w woj. mazowieckim;
  • czyszczenie skażonych powierzchni;
  • dezynfekcja po śmierci samobójczej;
  • ozonowanie pomieszczeń po rozkładzie zwłok;
  • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
  • usuwanie zapachu po śmierci z klatki schodowej;
  • odkażanie mebli i przedmiotów wartościowych po zmarłych;
  • utylizacja mebli i rzeczy osobistych po zgonie.  

Śmierć samobójcza – depresja w czasach pandemii  

Samobójstwo, czyli odebranie sobie życia. Jest to czyn wcześniej planowany. Notuje się przypadki, gdzie wcześniej dochodzi do prób samobójczych. Szacuje się, że na 10 takich aktów, tylko jedno dochodzi do skutku. Gdy zauważamy zmianę zachowania u kogoś z otoczenia, powinniśmy mu pomóc i zgłosić go do specjalisty. Depresja w czasach pandemii jest szczególnie niebezpieczna, to choroba, która może dotknąć każdego z nas. 

Odkażanie pomieszczeń po zwłokach – Kastelnik 24/7

Szukasz specjalistycznej firmy, która świadczy sprzątanie po zwłokach w Mińsku Mazowieckim na całym Mazowszu? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym, które od lat zajmuje się gruntownym odkażaniem mieszkań i miejsc zgonu po śmierci naturalnej, jak i po samobójstwach oraz morderstwach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była przeprowadzana w sposób dokładny zgodny z obowiązującymi w branży procedurami. Nieodzownym elementem do tego są profesjonalne środki chemiczne, które posiadają odpowiednie atesty oraz dopuszczenia. Po wykonanej dezynfekcji wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonach, potwierdzający wykonanie usługi odkażania. Wykonujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut, a kontakt z nami jest możliwy w dowolnym momencie, dzwoniąc na całodobową infolinię telefoniczną.
Znajdziesz na także w: Grójec, Piaseczno, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki

Kastelnik – kompleksowe sprzątanie po zmarłym Mińsk Mazowiecki. Zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%