Sprzątanie po zmarłych
Koło

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Koło. Jak przebiega dezynfekcja mieszkania po zgonie w domu?

Wysokospecjalistyczna firma Kastelnik zajmuje się usługą sprzątanie po zmarłych Koło i oferuje dekontaminację mieszkań w całym powiecie kolskim. Na terenie województwa wielkopolskiego jesteśmy już od 2013 roku! Czyszczenie mieszkania po zwłokach w powiecie kolskim to jedna z usług, którą mieszkańcy miasta Koło mogą zamawiać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Warto dodać, że sprzątanie po zgonie to jedna z usług, których lepiej nie przeprowadzać samodzielnie.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu mogliśmy wyselekcjonować tylko najlepsze atestowane środki chemiczne oraz skuteczne urządzenia sprzątające. Kontakt z nami jest zdecydowanie ułatwiony dzięki całodobowej infolinii. Natomiast wycena u nas jest bezpłatna, nasi specjaliści dojeżdżają na nią np. do takich rejonów jak: Koło Osiedle Kaliskie, czy Koło Osiedle Płaszczyzna. Wybierając firmę do odkażania, warto sprawdzić opinie klientów. Miejsce śmierci pełne jest trujących patogenów i nie można ich zbagatelizować.

Sprzątanie po zgonach w miejscowości Koło

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w miejscowości Koło – Wielkopolska. Sprawdzona firma.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Koło. Jak umierają Polacy?

Wyobraź sobie, że dokładnie co 9 minut umiera ktoś z powodu niewydolności serca. Robi wrażenie, prawda? Jednak sami sobie jesteśmy winni. Niezdrowa dieta i siedzący tryb życia to tylko niektóre czynniki mające na to wpływ. Czym tak właściwie jest niewydolność serca? Według Narodowego Instytutu Kardiologii to sytuacja, podczas której serce nie jest w stanie dostarczyć dostatecznej ilości krwi do innych narządów. Powodem tego jest uszkodzenie mięśnia serca, bądź zastawek. 

Przyczyny niewydolności serca:

 • atak serca;
 • nadciśnienie;
 • wady genetyczne;
 • używki.

Do najczęściej występujących objawów tego schorzenia należą:

 • ciągłe uczucie zmęczenia;
 • trudności w oddychaniu;
 • przyrost masy ciała;
 • suchy kaszel;
 • gdy choroba jest w stopniu zaawansowanym – spadek masy ciała.
Czyszczenie podłogi z krwi w zakładzie pracy

Zdjęcie: dezynfekcja miejsca śmiertelnego wypadku © 2022 Kastelnik

Śmierć w domu? Sprzątanie mieszkania po zgonie Wielkopolska

Zawał serca w domu? Na skutego tego schorzenia mogą powstać również problemy z nerkami i innymi organami. Sprzątanie mieszkania po zgonie Koło to także dezynfekcja po śmierci w domu, nie tylko w szpitalu. Bez względu na to, czy do zgonu doszło w domu, czy np. w pomieszczeniu gospodarczym, należy posprzątać miejsce zejścia. Do tego najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę, oferującą sprzątanie po zmarłym. Sprzątanie po zmarłych to również dezynfekcja za pomocą specjalistycznych dezynfektantów. Te najlepsze posiadają w składzie np. takie substancje jak: fenol, czy chlor. Dużą uwagę należy zwrócić przy realizacji sprzątanie po zgonie na przestrzeganie zasad BHP, ponieważ pomogą one chronić nas przed chorobotwórczymi drobnoustrojami, które zostały wytworzone przez trupa. Pamiętaj – nie działaj sam! Zadzwoń i zamów sprzątanie po zwłokach!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Kole.

Sprzątanie i likwidacja pasożytów z mieszkaniach po zwłokach – działamy całodobowo.

Oferta na sprzątanie po zmarłych Koło w woj. wielkopolskim;

 • gruntowne sprzątanie po zwłokach Koło;
 • czyszczenie  po zgonach powiat kolski Dąbie, Kłodawa, Przedecz, Turek, Tuliszków, Brudzew;
 • czyszczenie po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja po zgonie w wyniku choroby układu krążenia;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci;
 • likwidowanie z pomieszczeń nieprzyjemnego zapachu śmierci;
 • utylizacja przedmiotów zmarłego;
 • ozonowanie po zgonach, zmarłych;
Jaki środek bakteriobójczy do sprzątania po zmarłych

Zdjęcie: opakowanie Chlorox S, stabilizowany roztwór podchlorynu sodu © 2022 Kastelnik

Jakie środki chemiczne do dezynfekcji domu po zmarłym?

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie.

Firma sprzątająca po zmarłych Koło

Znalezione ciało zmarłego w domu? Zadzwoń i zleć sprzątanie po zgonach!

Sprzątanie miejsc po zwłokach Koło i miasta w powiecie kolskim

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie miejsc po zwłokach Koło i województwo wielkopolskim, jednak nie wiesz jak ją zamówić? Wystarczy tylko zadzwonić do nas na infolinię działająca 24/h, a nasi specjaliści zajmą się szczegółami. Umówią Cię na bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce zgonu oraz termin wykonania sprzątania po zmarłych. Naszym atutem jest to, że zawsze działamy z użyciem specjalistycznego sprzętu i z zachowaniem zasad BHP. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w mieście Koło!

Gdzie nas znajdziesz:

oraz mniejsze miejscowości Dąbie, Kłodawa, Przedecz, Turek, Tuliszków, Brudzew

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zgon w mieszkaniu wymaga porządków wykonanych przez profesjonalistów. Sprzątanie po zwłokach Koło to kompleksowa usługa, w ramach której wykonywane jest usuwanie śladów krwi, utylizacja termiczna przedmiotów skażonych biologicznie i wywóz gabarytów. Warto dodać, że przedmiotów po zmarłych osobach nie wolno wyrzucać do osiedlowych koszy na śmieci.

Specjalistyczne usługi sprzątania obejmują też odkażanie pomieszczeń po zwłokach przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu. Ozonowanie to jedna z najskuteczniejszych form dezynfekcji, które skutecznie eliminuje wszelkie wirusy i bakterie, a także niweluje nieprzyjemny zapach śmierci.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat usługi sprzątanie po zwłokach w mieście Koło?

Serwis sprzątający Koło

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Kalkulacja kosztów za sprzątanie po zmarłym uzależniona jest od czynników, takich jak wielkość mieszkania i ilość płynów ustrojowych do usunięcia. Cena dezynfekcji podstawowej zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku dezynfekcji dużego mieszkania kilkupokojowego.

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Ozonowanie mieszkania po zgonie realizowane przez techników to zawsze bezpieczny proces. Usługa odkażania po zmarłym składa się z kilku etapów, a jeden z nich stanowi właśnie ozonowanie. Ważne jest, by odpowiednio przygotować pomieszczenia do procesu dezynfekcji i stale monitorować poziom ozonu, a po zakończonym zabiegu dokładnie wywietrzyć pomieszczenie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%