Sprzątanie po zmarłych
Koło

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Koło. Jak przebiega dezynfekcja mieszkania po zgonie w domu?

Wysokospecjalistyczna firma Kastelnik zajmuje się usługą sprzątanie po zmarłych Koło i oferuje dekontaminację mieszkań w całym powiecie kolskim. Na terenie województwa wielkopolskiego jesteśmy już od 2013 roku! Czyszczenie mieszkania po zwłokach w powiecie kolskim to jedna z usług, którą mieszkańcy miasta Koło mogą zamawiać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Warto dodać, że sprzątanie po zgonie to jedna z usług, których lepiej nie przeprowadzać samodzielnie.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Dzięki zdobytemu doświadczeniu mogliśmy wyselekcjonować tylko najlepsze atestowane środki chemiczne oraz skuteczne urządzenia sprzątające. Kontakt z firmą sprzątającą po zwłokach – Kastelnik jest zdecydowanie ułatwiony dzięki całodobowej infolinii 24/7. Zapewniamy profesjonalną usługę sprzątania po zgonach, co pozwala rodzinom i bliskim zmarłych osób skupić się na procesie żałoby i przejściu przez trudny okres straty.

Warto dodać, iż wycena sprzątania jest całkowicie bezpłatna, nasi specjaliści dojeżdżają na nią np. do takich rejonów jak: Koło Osiedle Kaliskie, czy Koło Osiedle Płaszczyzna. Wybierając firmę do odkażania, warto sprawdzić opinie klientów. Miejsce śmierci pełne jest trujących patogenów i nie można ich zbagatelizować.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie

Sprzątanie po zgonach w miejscowości Koło

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w miejscowości Koło – Wielkopolska. Sprawdzona firma.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Koło. Jak umierają Polacy?

Wyobraź sobie, że dokładnie co 9 minut umiera ktoś z powodu niewydolności serca. Robi wrażenie, prawda? Jednak sami sobie jesteśmy winni. Niezdrowa dieta i siedzący tryb życia to tylko niektóre czynniki mające na to wpływ.

Czym tak właściwie jest niewydolność serca? Według Narodowego Instytutu Kardiologii to sytuacja, podczas której serce nie jest w stanie dostarczyć dostatecznej ilości krwi do innych narządów. Powodem tego jest uszkodzenie mięśnia serca, bądź zastawek. 

Przyczyny niewydolności serca:

 • Atak serca;
 • Nadciśnienie;
 • Wady genetyczne;
 • Używki i narkotyki.

Do najczęściej występujących objawów tego schorzenia należą:

 • Ciągłe uczucie zmęczenia;
 • Trudności w oddychaniu;
 • Przyrost masy ciała;
 • Suchy kaszel;
 • Gdy choroba jest w stopniu zaawansowanym — spadek masy ciała.
Czyszczenie podłogi z krwi w zakładzie pracy

Zdjęcie: dezynfekcja miejsca śmiertelnego wypadku © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Kole

Ktoś z rodziny zmarł w domu? Niezbędnym do przeprowadzenia procesem jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Koło realizowana przez specjalistów z doświadczeniem i odpowiednim zapleczem technologicznym.

W mieszkaniu po zmarłej osobie zwykle sporo jest niepotrzebnych nikomu przedmiotów. Stare meble, książki i ubrania to rzeczy, z którymi rodzina zmarłego nie wie, co zrobić. Należy je poddać procesowi bezpiecznej utylizacji w spalarni termicznej. Takie usługi świadczą specjalistyczne firmy sprzątające.

Dezynfekcja po zgonach Koło

Podobnie wszystkie skażone przedmioty, które mogą nosić ślady krwi i płynów ustrojowych. W kontekście sytuacji, w której konieczne jest przeprowadzenie porządków w mieszkaniu po zmarłej osobie, ważne jest zwrócenie uwagi na właściwe postępowanie z niepotrzebnymi przedmiotami oraz dokumentami. Zazwyczaj w takiej sytuacji pojawia się wiele niepotrzebnych rzeczy, takich jak stare meble, ubrania, książki czy pamiątki, których właściciel nie zdążył uporządkować przed swoją śmiercią.

W celu bezpiecznego i ekologicznego pozbycia się tych przedmiotów zaleca się skorzystanie z usług specjalistycznych firm sprzątających, które posiadają wiedzę i narzędzia do prawidłowej utylizacji takich rzeczy. Specjaliści przeprowadzą usługi dezynfekcji w powiecie kolskim za pomocą nowoczesnych technologii i skutecznych preparatów biobójczych.

Śmierć w domu? Sprzątanie mieszkania po zgonie Wielkopolska

Zawał serca w domu? Na skutego tego schorzenia mogą powstać również problemy z nerkami i innymi organami. Sprzątanie mieszkania po zgonie Koło to także dezynfekcja po śmierci w domu, nie tylko w szpitalu. Bez względu na to, czy do zgonu doszło w domu, czy np. w pomieszczeniu gospodarczym, należy posprzątać miejsce zejścia. Do tego najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę, oferującą sprzątanie po zmarłym.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zmarłych to również dezynfekcja za pomocą specjalistycznych dezynfektantów. Te najlepsze posiadają w składzie np. takie substancje jak: fenol, czy chlor. Dużą uwagę należy zwrócić przy realizacji sprzątanie po zgonie na przestrzeganie zasad BHP, ponieważ pomogą one chronić nas przed chorobotwórczymi drobnoustrojami, które zostały wytworzone przez trupa. Pamiętaj — nie działaj sam! Zadzwoń i zamów sprzątanie po zwłokach!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Kole.

Sprzątanie i likwidacja pasożytów z mieszkania po zwłokach — działamy całodobowo.

Oferta na sprzątanie po zmarłych Koło w woj. wielkopolskim;

 • gruntowne sprzątanie po zwłokach Koło;
 • czyszczenie  po zgonach powiat kolski Dąbie, Kłodawa, Przedecz, Turek, Tuliszków, Brudzew;
 • czyszczenie po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja po zgonie w wyniku choroby układu krążenia;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci;
 • likwidowanie z pomieszczeń nieprzyjemnego zapachu śmierci;
 • utylizacja przedmiotów zmarłego;
 • ozonowanie po zgonach, zmarłych;
Jaki środek bakteriobójczy do sprzątania po zmarłych

Zdjęcie: opakowanie Chlorox S, stabilizowany roztwór podchlorynu sodu © 2023 Kastelnik

Jakie środki chemiczne do dezynfekcji domu po zmarłym?

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie.

Kastelnik – zamgławianie mieszkania – potwierdzone certyfikatem
Firma sprzątająca po zmarłych Koło

Znalezione ciało zmarłego w domu? Zadzwoń i zleć sprzątanie po zgonach!

Sprzątanie miejsc po zwłokach Koło i miasta w powiecie kolskim

Chcesz skorzystać z usługi sprzątanie miejsc po zwłokach Koło i województwie wielkopolskim, jednak nie wiesz, jak ją zamówić? Wystarczy tylko zadzwonić do nas na infolinię działająca 24/h, a nasi specjaliści zajmą się szczegółami. Umówią Cię na bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce zgonu oraz termin wykonania sprzątania po zmarłych.

Naszym atutem jest to, że zawsze działamy z użyciem specjalistycznego sprzętu i z zachowaniem zasad BHP. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Obsługujemy również mniejsze miejscowości Dąbie, Kłodawa, Przedecz, Turek, Tuliszków, Brudzew.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zgon w mieszkaniu wymaga porządków wykonanych przez profesjonalistów. Sprzątanie po zwłokach Koło to kompleksowa usługa, w ramach której wykonywane jest usuwanie śladów krwi, utylizacja termiczna przedmiotów skażonych biologicznie i wywóz gabarytów. Warto dodać, że przedmiotów po zmarłych osobach nie wolno wyrzucać do osiedlowych koszy na śmieci.

Serwis sprzątający Koło

Specjalistyczne usługi sprzątania obejmują też odkażanie pomieszczeń po zwłokach przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu. Ozonowanie to jedna z najskuteczniejszych form dezynfekcji, które skutecznie eliminuje wszelkie wirusy i bakterie, a także niweluje nieprzyjemny zapach śmierci.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Kalkulacja kosztów sprzątania po zmarłym zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar mieszkania oraz ilość płynów ustrojowych do usunięcia. Cena za podstawowy pakiet dezynfekcji zaczyna się od 800 złotych i może wynosić nawet kilka tysięcy złotych w przypadku dużego, kilkupokojowego mieszkania.

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Ozonowanie mieszkania po zgonie zawsze jest realizowane przez wykwalifikowanych techników i stanowi bezpieczny proces. Usługa dezynfekcji po zmarłym składa się z kilku etapów, z których jednym jest właśnie ozonowanie. Aby proces dezynfekcji był skuteczny i bezpieczny, ważne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczeń oraz stałe monitorowanie poziomu ozonu.

Czy sprzątanie po zgonie obejmuje utylizację mebli?

Sprzątanie po zgonach to zajęcie, które może być skomplikowane dla osób niedoświadczonych, gdyż wymaga znajomości technik dezynfekcji. Usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym należy wykonywać zgodnie z określonymi procedurami i za pomocą specjalistycznych środków chemicznych. Bardzo często usługa sprzątania obejmuje również utylizację mebli i skażonych przedmiotów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%