Sprzątanie po zgonach
Ciechanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie. Jak poznać, że ktoś umiera? Dezynfekcja funeralna całe woj. mazowieckie – Kastelnik

Wielobranżowe przedsiębiorstwo usługowe Kastelnik na terenie województwa mazowieckiego oferuje dezynfekcje, utylizacje mieszkań oraz sprzątanie po zwłokach Ciechanów i inne okoliczne miasta powiatu. Za każdym razem podczas usługi sprzątania po zgonach nasi technicy dokładają dużo zaangażowania, empatii, a także dyskrecji.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Kiedy dezynfekcja mieszkania po zgonie jest konieczna?

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Ciechanów to zabieg, który należy przeprowadzić w każdym przypadku śmierci w domu. Jeśli doszło do znacznego rozkładu zwłok, odkażanie pomieszczeń warto wykonać najszybciej, jak to możliwe.

Mieszkanie po zgonie pełne jest toksycznych związków i bakterii, a w powietrzu unosi się nieprzyjemny zapach po zwłokach. Sprzątanie po zgonach to utylizacja niebezpiecznych patogenów oraz jadu trupiego. Eksperci z branży dezynfekcji po zmarłych przekonują, że nie warto sprzątać samodzielnie lokalu, w którym doszło do zgonu. Ilość wirusów i drobnoustrojów może być ogromna, a co istotne zupełnie niewidoczna gołym okiem.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

W trakcie rozkładu ciała dochodzi do uwolnienia prawie 30 niebezpiecznych związków i patogenów. Patogeny to trujące mikroorganizmy, które powszechnie występują w mieszkaniach zmarłych osób.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Ciechanowie.

Usługa odkażania pomieszczeń po osobie zmarłej świadcząca prze 24/h – Kastelnik.

Te drobnoustroje są szczególnie niebezpieczne dla ludzi i mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów oraz pożywką dla procesów gnilnych, które rozpoczęły się na szczątkach zmarłych osób. Trupi jad, który powstaje w postępującym procesie rozkładu zwłok, może powodować zatrucia układu pokarmowego i krwionośnego. Lokal mieszkalny po zmarłej osobie pełny jest także groźnych gazów unoszących się w powietrzu.

Technicy sprzątania miejsc śmierci, realizując dezynfekcję pomieszczeń po zmarłych w woj. mazowieckim, w pierwszej kolejności wykonują usuwanie trujących toksyn z mieszkania po zgonie. Zastosowanie środków biobójczych na bazie chloru oraz ozonowania pomieszczeń to gwarancja czystego i bezpiecznego mieszkania.

 

Jak zneutralizować niebezpieczne dla zdrowia patogeny?

Doświadczenie firmy Kastelnik w trakcie świadczenia usługi tj. sprzątanie po zgonach Ciechanów ma ogromne znaczenie, a eliminacja niebezpiecznych patogenów wymaga umiejętności w obsłudze przemysłowego generatora ozonu oraz dobrej znajomości środków biobójczych. Istotne jest odpowiednie dobranie odpowiedniego stężenia do kubatury mieszkania i występujących w nim zagrożeń.

Masz problemy z martwymi muchami w mieszkaniu po zgonie?

Oferujemy na terenie Ciechanowa następujące prace:

Ozonowanie pomieszczeń na terenie całej Polski

Działamy nieprzerwanie od 2013 roku na terenie całej Polski, co pozwoliło nam na wyodrębnienie wyłącznie sprawdzonych metod dezynfekcji i najlepszych preparatów chemicznych. W województwie mazowieckim mamy kilkadziesiąt generatorów ozonu, które są w stanie usunąć wszystkie nieprzyjemne zapachy z mieszkań po zwłokach.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Profesjonalne środki dezynfekujące, które stosujemy podczas usuwania drobnoustrojów i niebezpiecznych patogenów są naszym atutem. Po zrealizowanej dezynfekcji wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonie, który mówi o sposobie przeprowadzonej pracy.

Usługi sprzątania Kastelnik

Opinie klientów w Internecie dużo mówią o jakości usług firmy Kastelnik. Okazuje się, że płynów ustrojowych nie warto myć na własną rękę. Usługi zewnętrznej firmy sprzątającej to duża pomoc dla rodziny zmarłej osoby i oszczędność nieprzyjemnych widoków. W przypadku sprzątania miejsca po śmierci należy zabezpieczyć kanały wentylacyjne, zamknąć szczelnie okna i wykonać zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru lub oczyszczanie powietrza inną metodą.

W wyborze firmy sprzątającej po osobie zmarłej konieczne będzie sprawdzenie referencji oraz dokumentów takich jak zaświadczenie z CEIDG, KRS i REGON. Istotne jest to, aby nie podpisać zamówienia z firmą, która działa w szarej strefie i nie jest legalnie działającym podmiotem gospodarczym.

Utylizacja mieszkania po zgonie Ciechanów

Zagracone mieszkanie po zmarłej osobie w Ciechanowie, które jest przygotowane do utylizacji.

Kontakt z nami jest ułatwiony, ponieważ posiadamy infolinię, która działa całą dobę – 24/7. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny na sprzątanie po zmarłych wraz z dojazdem m.in. w takich dzielnicach miasta Ciechanów jak: Cichowo i Gostków oraz Śmiecin, a także Jeziorko.

Sprzątanie po zwłokach Ciechanów

Objawy umierania, jak rozpoznać, że to koniec?

Pogodzić się z tym, że nasz bliski umiera, nie jest łatwo. W szczególności, gdy jest on w domu. Opiekujemy się nim i staramy się, aby miał godne warunki. Każdego dnia boimy się, że to już dziś nam go zabraknie. Jednak, jak możemy rozpoznać, że to ostatnie chwile jego życia? Objawy mówiące o tym, że dana osoba umiera, mogą pojawić się nawet kilka tygodni przed zgonem. Gdy coś wzbudza nasze podejrzenia, powinniśmy od razu wezwać pielęgniarkę, czy też lekarza, którzy rozwieją nasze wątpliwości. Co powinno nas zaniepokoić?

 • Skóra na twarzy staje się poszarzała, a jej rysy wyraźnie się zaostrzają;
 • na całym ciele mogą pojawić się zasinienia lub plamy opadowe;
 • oddech jest coraz słabszy;
 • brak łaknienia;
 • wyciąganie rąk do kogoś i majaczenie;
 • brak świadomości;
 • bardzo słaby puls.

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych Ciechanów

Przy wystąpieniu wyżej wymienionych objawów nie mamy pewności, kiedy dokładnie dojdzie do zgonu, lecz powinniśmy wtedy zdawać sobie sprawę, z tego, że jest ona blisko. Taki stan może utrzymywać się przez kilka godzin, ale i też przez kilka tygodni. Po zgonie w domu powinniśmy wezwać profesjonalną firmę, która oferuje sprzątanie po zmarłych. Posiada ona wszelkie szkolenia oraz sprzęt, za pomocą których zajmą się tym odpowiednio.

Opróżnianie mieszkań z mebli po zmarłych osobach

Meble w mieszkaniu zmarłej osoby to często przedmioty, które należy zutylizować w spalarni termicznej. Okazuje się, że firm transportowych, które próbują świadczyć tego typu usługi, nie brakuje. Warto jednak zaznaczyć, że rzeczy w krwi muszą trafić specjalnym transportem do miejsca specjalnego przeznaczenia, a pomieszczenie po zwłokach powinno być wydezynfekowane.

Tylko pracownicy po szkoleniu z czyszczenia miejsc skażonych biologicznie mają odpowiednie uprawienia. W celu kontaktu wystarczy często wypełnić formularz kontaktowy i czekać na telefon.

Dezynfekcja pomieszczenia po śmierci, certyfikat Kastelnik

Certyfikat firmy Kastelnik, wydawany po ozonowaniu mieszkania, w którym nastąpił zgon.

Po śmierci w mieszkaniu należy przeprowadzić dezynfekcje całego pomieszczenia, w którym przebywał i umierał zmarły. Pozwoli to na wyeliminowanie chorobotwórczych drobnoustrojów, które zagrażają zdrowiu pozostałych domowników lub ludzi, którzy zamieszkają w takim mieszkaniu. Zastosowanie przy odkażaniu środków, które posiadają w składzie takie składniki jak: chlor, fenol i aldehydy pozwala na usunięcie szkodliwych mikroorganizmów. Jeśli chcesz skorzystać z usług sprzątanie po zgonie, skontaktuj się z nami poprzez infolinię działającą 24/h.

Sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie

 • sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie i powiecie ciechanowskim;
 • sprzątanie po zmarłych w woj. mazowieckim;
 • sprzątanie po zmarłym Ciechanów;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • dezynfekcja po morderstwach;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach samochodowych;
 • likwidowanie odpadów wtórnych w specjalistycznej spalarni;
 • odkażanie funeralne miejsc po zmarłych;
 • usuwanie przedmiotów po zmarłej osobie.

Dezodoryzacja klatki schodowej – usuwanie zapachu śmierci

Dezodoryzacja funeralna po zgonie to usługa mająca na celu skuteczne zneutralizowanie smrodu, a nie tylko jego maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, czy instruktaż stanowiskowy. W branży sprzątania funeralnego jest ona przeprowadzana w celu usunięcia fetoru (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Czyszczenie podłogi po zmarłych osobach

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik, dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Kastelnik – całodobowy kontakt alarmowy 7/24

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie lub dezynfekcja mieszkania po zgonie na Mazowszu. Śmierć osoby bliskiej to trauma na całe życie. Podczas sprzątania po zmarłych dużą wagę przykładamy do tego, aby usunąć wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje, powstałe po rozkładzie zwłok. Bez względu na to, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy też z powodu samobójstwa lub morderstwa, jesteśmy dyskretni oraz do dyspozycji przez 365 dni w roku.

Nasi technicy mogą przyjechać na zlecenie nieoznakowanym pojazdem. To wykwalifikowani specjaliści, którzy po wykonaniu odkażania wystawiają Państwu certyfikat sprzątania po zgonie z wykazem wykonanych czynności. Wycena dezynfekcji po zmarłych jest u nas całkowicie bezpłatna wraz z błyskawicznym dojazdem na miejsce zdarzenia.

Kastelnik – skuteczne sprzątanie po zmarłych w powiecie ciechanowskim. 

Pytania i odpowiedzi firmy Kastelnik

Zgon w domu? Wiemy, jak Ci pomóc. Sprzątanie po zmarłych osobach w mieście Ciechanów to proces, którego wykonanie najlepiej zlecić specjalistom. Dlaczego? Bo tylko oni wiedzą, jak obchodzić się ze skażonymi biologicznie materiałami i usuwać krew i płyny ustrojowe z mieszkania. Posiadają odpowiednie środki, takie jak proszek czyszczący o szerokim spektrum działania, przemysłowe ozonatory i generatory termiczne suchej mgły. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania na temat sprzątania po zwłokach w Ciechanowie.

Pytania i odpowiedzi firmy Kastelnik

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zwłokach?

Koszt czyszczenia pomieszczenia po zwłokach jest ustalany indywidualnie z klientem na miejscu zdarzenia. Najczęściej cena podstawowej dezynfekcji wyniesie 700 zł, a odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego to koszt kilku tysięcy złotych.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja po zgonie?

Dezodoryzacja to proces, który pozwala całkowicie wyeliminować nieprzyjemny zapach po śmierci w domu, a nie tylko powierzchownie ukrywać fetor. Przeprowadzenie dezodoryzacji jest konieczne po zgonie w mieszkaniu. Wykonuje się ją przy użyciu ozonowania pomieszczeń albo zamgławiania suchą mgłą. Metody te likwidują szkodliwe patogeny po zwłokach i usuwają woń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%