Sprzątanie po zwłokach
Ciechanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie. Jak poznać, że ktoś umiera? Dezynfekcja funeralna całe woj. mazowieckie – Kastelnik

Wielobranżowe przedsiębiorstwo usługowe Kastelnik na terenie województwa mazowieckiego oferuje dezynfekcje, utylizacje mieszkań oraz sprzątanie po zwłokach Ciechanów i inne okoliczne miasta powiatu. Za każdym razem podczas usługi sprzątanie po zgonach nasi technicy dokładają dużo zaangażowania oraz empatii, a także dyskrecji. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku, co pozwoliło nam na wyodrębnienie wyłącznie sprawdzonych metod dezynfekcji i najlepszych preparatów chemicznych. Po zrealizowanej dezynfekcji wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonie, który mówi o sposobie przeprowadzonej pracy. Kontakt z nami jest ułatwiony, ponieważ posiadamy infolinię, która działa całą dobę – 24/7. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny na sprzątanie po zmarłych wraz z dojazdem m.in. w takich dzielnicach miasta Ciechanów jak: Cichowo i Gostków oraz Śmiecin, a także Jeziorko. 

Sprzątanie po zwłokach Ciechanów

Objawy umierania, jak rozpoznać, że to koniec?

Pogodzić się z tym, że nasz bliski umiera, nie jest łatwo. W szczególności, gdy jest on w domu. Opiekujemy się nim i staramy się, aby miał godne warunki. Każdego dnia boimy się, że to już dziś nam go zabraknie. Jednak, jak możemy rozpoznać, że to ostatnie chwile jego życia? Objawy mówiące o tym, że dana osoba umiera, mogą pojawić się nawet kilka tygodni przed zgonem. Gdy coś wzbudza nasze podejrzenia, powinniśmy od razu wezwać pielęgniarkę, czy też lekarza, którzy rozwieją nasze wątpliwości. Co powinno nas zaniepokoić? 

 • Skóra na twarzy staje się poszarzała, a jej rysy wyraźnie się zaostrzają;
 • na całym ciele mogą pojawić się zasinienia lub plamy opadowe;
 • oddech jest coraz słabszy;
 • brak łaknienia;
 • wyciąganie rąk do kogoś i majaczenie;
 • brak świadomości;
 • bardzo słaby puls.

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych Ciechanów

Przy wystąpieniu wyżej wymienionych objawów nie mamy pewności, kiedy dokładnie dojdzie do zgonu, lecz powinniśmy wtedy zdawać sobie sprawę, z tego, że jest ona blisko. Taki stan może utrzymywać się przez kilka godzin, ale i też przez kilka tygodni. Po zgonie w domu powinniśmy wezwać profesjonalną firmę, która oferuje sprzątanie po zmarłych. Posiada ona wszelkie szkolenia oraz sprzęt, za pomocą których zajmą się tym odpowiednio. Należy przeprowadzić dezynfekcje całego pomieszczenia, w którym przebywał i umierał zmarły. Pozwoli to na wyeliminowanie chorobotwórczych drobnoustrojów, które zagrażają zdrowiu pozostałych domowników lub ludzi, którzy zamieszkają w takim mieszkaniu. Zastosowanie przy odkażaniu środków, które posiadają w składzie takie składniki jak: chlor, fenol i aldehydy pozwala na usunięcie szkodliwych mikroorganizmów. Jeśli chcesz skorzystać z usług sprzątanie po zgonie, skontaktuj się z nami poprzez infolinię działającą 24/h. 

Sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie

 • sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie i powiecie ciechanowskim;
 • sprzątanie po zmarłych w woj. mazowieckim;
 • sprzątanie po zmarłym Ciechanów;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • dezynfekcja po morderstwach;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach samochodowych;
 • likwidowanie odpadów wtórnych w specjalistycznej spalarni;
 • odkażanie funeralne miejsc po zmarłych;
 • usuwanie przedmiotów po zmarłej osobie.

Dezodoryzacja klatki schodowej – usuwanie zapachu śmierci 

Dezodoryzacja funeralna po zgonie to usługa mająca na celu skuteczne zneutralizowanie smrodu, a nie tylko jego maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, czy instruktaż stanowiskowy. W branży sprzątania funeralnego jest ona przeprowadzana w celu usunięcia fetoru (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Kastelnik – całodobowy kontakt alarmowy 7/24

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątanie po zwłokach w Ciechanowie lub dezynfekcja mieszkania po zgonie na Mazowszu. Śmierć osoby bliskiej to trauma na całe życie. Podczas sprzątania po zmarłych dużą wagę przykładamy do tego, aby usunąć wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje, powstałe po rozkładzie zwłok. Bez względu na to, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy też z powodu samobójstwa lub morderstwa, jesteśmy dyskretni oraz do dyspozycji przez 365 dni w roku. Nasi technicy mogą przyjechać na zlecenie nieoznakowanym pojazdem. To wykwalifikowani specjaliści, którzy po wykonaniu odkażania wystawiają Państwu certyfikat sprzątania po zgonie z wykazem wykonanych czynności. Wycena dezynfekcji po zmarłych jest u nas całkowicie bezpłatna wraz z błyskawicznym dojazdem na miejsce zdarzenia. 

Znajdziesz na także w: Warszawa, Grójec, Piaseczno, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Ciechanów

Kastelnik – skuteczne sprzątanie po zmarłych w powiecie ciechanowskim.  

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%