Sprzątanie po zmarłym
Sopot

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Sopocie. Jak skutecznie usunąć zagrożenia wynikające z rozkładu zwłok w mieszkaniu?

Sprawdzona firma z branży funeralnej – Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłym Sopot, obsługujemy również inne miasta województwa pomorskiego w zakresie:

 • czyszczenia po samobójstwie,
 • odkażania jadów trupich,
 • dezynfekcji śladów krwi w pomieszczeniach osób zmarłych za pomocą ozonu,
 • sprzątania mieszkań po zwłokach,
 • wynoszenia mebli i transportu do utylizacji.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Sopocie.

Całodobowa likwidacja mebli z mieszkania po zmarłym w Sopocie. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Czy wiesz, że samodzielne sprzątanie po zgonie może być niebezpieczne? Sprzątanie po zgonach w Sopocie to usługa czyszczenia mieszkania wykonywana przez specjalistów. Ponieważ w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia prawie 30 różnych związków, technicy sprzątania miejsc śmierci wykonują wszystkie czynności w kombinezonie, maseczkach i rękawicach.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Sopot

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Sopocie. Odkażanie powietrza za pomocą ozonu.

Specjaliści wykonują czyszczenie podłóg z krwi i płynów ustrojowych, wywóz gabarytów i utylizację termiczną wyposażenia lokalu mieszkalnego po zmarłym. Ostatni etap to dezynfekcja po zgonie, która realizowana jest przy pomocy ozonowania i zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – usługi całodobowe 24/7

Chcesz wiedzieć więcej na temat usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w Sopocie? Zadzwoń do nas teraz. Działamy z wykorzystaniem specjalistycznych generatorów ozonu o dużej mocy.

Dezynfekcja po zgonie w Sopocie

Zastanawiasz się jak usunąć z mieszkania nieprzyjemny zapach po zmarłym? Dezynfekcja mieszkań po zgonach w mieście Sopot to obowiązkowy krok w drodze do czystego i wolnego od trupiej woni mieszkania. W ramach dezynfekcji możliwe jest także przeprowadzenie zabiegu dezodoryzacji.

Dezodoryzacja po zgonie to proces, w którym najczęściej stosuje się ozonowanie pomieszczeń. Ozon neutralizuje cząsteczki zapachowe, a co najważniejsze trwale likwiduje nieprzyjemne zapachy, a nie tylko chwilowo ukrywa.

dezynfekcja po zgonie w Sopocie

Domowe sposoby jak roztwory z sody czy kadzidełka i odświeżacze powietrza zazwyczaj nie przynoszą dobrych rezultatów. Także wietrzenie pomieszczeń nie jest zalecane jako sposób na zapach śmierci, ponieważ może wabić owady do zapachu zwłok. Tylko profesjonalna dezynfekcja z dezodoryzacją są w stanie usunąć pozostałości po zwłokach w pełni.

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Odkażanie miejsc śmierci w Sopocie to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej, która ma specjalne narzędzia do odkażania i czyszczenia śladów krwi. Najlepiej usuwanie zapachu śmierci zlecić całodobowo specjalistom.

Wykwalifikowany personel. Pracownicy przeprowadzający dezynfekcję z użyciem odpowiedniego sprzętu

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę sprzątająca, która do swojej pracy podchodzi z dokładnością i doskonale wie, że w dezynfekcji po śmierci liczy się również sprawność działania.

Sprzątanie po zmarłych wykonujemy, poprzedzając je bezpłatną wyceną, którą świadczymy wraz z możliwością dojazdu na miejsce zgonu, m.in. w takich dzielnicach miasta Sopot jak: Leśna Polana i Świemirowo oraz Przylesie.

Usługi sprzątania ciała w stanie rozkładu w Sopocie

Posiadamy infolinię, która działa 365 dni w roku, a nasi konsultanci chętnie odpowiadają tam na wszystkie pytania związane z usługą tj. sprzątanie po zwłokach Pomorskie. Oprócz Sopotu działamy także w innych miastach. Specjalistyczne sprzątanie płynów ustrojowych po zmarłych prowadzimy na terenie całej Polski.

Czyszczenie domów po zgonach w Sopocie

Usuwamy zakażone rzeczy pozostawione przez zmarłego i je bezpieczne utylizujemy.

Pokolenie singli i samotni emeryci

Według statystyk za rok 2020 w Polsce jest około 7,5 mln singli. Powstaje tutaj pytanie – dlaczego? Mówi się o tym, że ta samotność wynika wyłącznie ze świadomego wyboru. Takie życie wielu ludziom wydaje się wygodniejsze. 20% Polaków nie jest w żadnym związku.

Pandemia obniżyła w ludziach poczucie bezpieczeństwa i budzi wiele wątpliwości

Sytuacja pandemiczna panująca przez cały rok 2020, nie pomagała w poznawaniu nowych ludzi. Problem z byciem opuszczonym mają również ludzie starsi. Szacuje się, że w roku 2030 3/4 z nas będzie umierać w samotności.

Usługi sprzątania po śladach krwi

Dezynfekcja toalety w restauracji z krwi.

Pomieszczenie zmarłego wymaga dezynfekcji w celu ponownego użytku mieszkania

Młodzi ludzie nie chcą mieszkać rodzicami. Zakładają rodziny, a seniorzy zostają sami. Dużą dogodnością dla nich jest, gdy dzieci mieszkają blisko i mogą pomagać i doglądać.

Sprzątanie po zgonach Sopot

Jednakże, gdy pępowina została odcięta w 100%, a młodzi wyjechali daleko. Wtedy w przypadku śmierci starszej osoby, ciało potrafi leżeć w domu i rozkładać się, dopóki ktoś z sąsiadów nie poczuję zapachu trupa.

Czyszczenie samochodu po wypadku śmiertelnym

Śmiertelny wypadek samochodowy. Zakaźne resztki ciała nie mogą być w zasięgu osób trzecich.

Kiedy znaleziono ciało zmarłego potrzebne jest kompleksowe czyszczenie mieszkania z patogenów

Czym tak właściwie jest ten fetor? To połączenie takich substancji toksycznych jak kadaweryna, czy putrescyna. Po śmierci w ciele człowieka dochodzi do pojawienia się oznak śmierci. Należą do nich m.in.:

 • stężenie pośmiertne;
 • plamy opadowe;
 • strupieszenie.
Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług sprzątania w Sopocie

Firma sprzątająca w trakcie wykonywania pracy.

Dezynfekcja po śmierci, nieodwracalne procesy po zgonie

Procesy te zachodzą równo z upływem określonego czasu i w zależności od warunków zewnętrznych. Gdy ciało nie leży w pomieszczeniu, a w rzece, dochodzi do przeobrażenia tłuszczowo – woskowego. Konieczne jest podjęcie działań, aby płyny ze zwłok miały jak najmniejszy wpływ na środowisko oraz zdrowie ludzi. Przy sprzątaniu takich płynów konieczne będzie oczyszczanie także miejsc, które miały styczność z martwym ciałem.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Sopot

Do realizacji usługi sprzątanie po zgonach należy się odpowiednio przygotować. Ekipa firmy Kastelnik stosuje odpowiednie środki ochrony osobistej. Dlaczego to zadanie jest tak ważne? Ponieważ z trupa wydalają się wspomniane wyżej substancje, które są chorobotwórcze. Niezbędne jest wówczas również zastosowanie skutecznych środków czeszących, zawierają one w składzie m.in. fenol, czy chlor.

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie – zadzwoń na naszą całodobową infolinię!

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach

Przywracanie pomieszczenia do czystości. Pracownik firmy sprzątającej.

Czym jest przeobrażenie tłuszczowe?

Czy zastanawiałeś się, co to jest przeobrażanie tłuszczowe? Jest to jeden z procesów zachodzących w ciele człowieka po śmierci. Pojawia się on tylko wtedy, gdy trup leży w warunkach bardzo wilgotnych i nie ma dostępu do powietrza. Saponifikacja to zamiana tkanki tłuszczowej w masę tłuszczowo – woskową. Jest on twardy i ma kolor szarobiały lub brunatny. Możemy go zobaczyć w miejscach, gdzie występowała tkanka tłuszczowa.

Sprzątanie po zgonach Sopot. Oferty dla osób prywatnych i firm

Najwięcej zarazków z martwego ciała znajduje się na podłodze.

Sprzątanie po zmarłym Sopot

 • sprzątanie po zmarłym w Sopocie i powiecie sopockim;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku śmierci naturalnej woj. pomorskie;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych osobach;
 • dezodoryzacja po zgonach w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • ozonowanie po gnijących zwłokach;
 • odkażanie mieszkań po zdiagnozowanych przypadkach;
 • dezynfekcja przedmiotów wartościowych po zgonie;
 • utylizacja wyposażenia.
Ciało starszej osoby w stanie rozkładu

Wielodniowe martwe ciało w stanie rozkładu wydziela trudny do zniesienia zapach.

Całodobowy kontakt – Kastelnik 7/24, woj. pomorskie

W firmie Kastelnik przez całą dobę zajmujemy się świadczeniem usługi tj. sprzątanie po zmarłym Sopot i inne miasta województwa pomorskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Posiadamy infolinię, która działa 24/7 i poprzez nią można się z nami kontaktować. Wiemy, że przypadki zgonów mogą być związane z wypadkami losowymi, dlatego wiemy, że całodobowy kontakt jest bardzo ważny.

Sprzątanie po zmarłych realizujemy również w innych miastach województwa pomorskiego:

Wieloletnie doświadczenie w dezynfekcji miejsc po zgonach w Sopocie

Technicy pracujący w naszej firmie to specjaliści posiadający niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Stosowanie nowoczesnych metod czyszczących to u nas codzienność w trakcie przeprowadzania usługi w mieszkaniach tj. dezynfekcja po zmarłych.

Każdą zleconą usługę sprzątania traktujemy jako priorytetowe zadanie

Zabezpieczony teren do dezynfekcji.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą oferujemy we wszystkich dzielnicach miasta Sopot.

Teraz masz już jasność przy wyborze firmy sprzątającej po samobójstwie lub wypadku

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

Kastelnik – najlepsza jakość dezynfekcji na rynku usług funeralnych!

O co pytają mieszkańcy Sopotu po zgonie w mieszkaniu?

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Sopocie to przykry obowiązek, dlatego najlepiej zlecić je ekipie profesjonalistów. Czynności, jakie przeprowadzane są w ramach czyszczenia po zwłokach, uzależnione są w dużej mierze od stopnia skażenia pomieszczeń. Najczęściej podstawowe kroki, jakie podejmuje się podczas sprzątania po zgonie to opróżnianie mieszkania ze starych mebli oraz usuwanie śladów krwi z podłóg i ścian. Na końcu wykonuje się również dezynfekcję mieszkania po śmierci z użyciem ozonu lub nadtlenku wodoru w suchej mgle, Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie pomieszczeń po zmarłych w Sopocie.

Sprzątanie Sopot

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Koszt za sprzątanie po zmarłym jest każdorazowo ustalany z klientem podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Dezynfekcja podstawowa najczęściej waha się w granicach 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania, w którym jest sporo przedmiotów do utylizacji i odkażania.

Czy dezynfekcja po zgonie jest konieczna?

W trakcie rozkładu ludzkiego ciała w mieszkaniu krąży blisko 30 różnych toksycznych związków chemicznych. Dezynfekcja po śmierci jest niezbędnym procesem, który umożliwia bezpieczny powrót do użytkowania mieszkania. Najlepiej wykonać ją od razu po wyniesieniu zwłok przy pomocy ozonowania albo mikrodyfuzji suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%