Sprzątanie po zmarłym
Sopot

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Sopocie. Zagrożenia wynikające z rozkładu zwłok w domu oraz jak je skutecznie usunąć?

Sprawdzona firma z branży funeralnej – Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłym Sopot, oraz inne miasta województwa pomorskiego.

Działamy z wykorzystaniem specjalistycznych generatorów ozonu o dużej mocy.

Sprzątanie po zgonach Sopot

Wykwalifikowany personel. Pracownicy przeprowadzający dezynfekcję z użyciem odpowiedniego sprzętu

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę sprzątająca, która do swojej pracy podchodzi z dokładnością i doskonale wie, że w dezynfekcji po śmierci liczy się również sprawność działania.

Sprzątanie po zmarłych wykonujemy, poprzedzając je bezpłatną wyceną, którą świadczymy wraz z możliwością dojazdu na miejsce zgonu, m.in. w takich dzielnicach miasta Sopot jak: Leśna Polana i Świemirowo oraz Przylesie.

Usługi sprzątania ciała w stanie rozkładu w Sopocie

Posiadamy infolinię, która działa 365 dni w roku, a nasi konsultanci chętnie odpowiadają tam na wszystkie pytania związane z usługą tj. sprzątanie po zwłokach Pomorskie. Oprócz Sopotu działamy także w innych miastach. Specjalistyczne sprzątanie płynów ustrojowych po zmarłych prowadzimy na terenie całej Polski.

Czyszczenie domów po zgonach w Sopocie

Pokolenie singli i samotni emeryci

Według statystyk za rok 2020 w Polsce jest około 7,5 mln singli. Powstaje tutaj pytanie – dlaczego? Mówi się o tym, że ta samotność wynika wyłącznie ze świadomego wyboru. Takie życie wielu ludziom wydaje się wygodniejsze. 20% Polaków nie jest w żadnym związku.

Pandemia obniżyła w ludziach poczucie bezpieczeństwa i budzi wiele wątpliwości

Sytuacja pandemiczna panująca przez cały rok 2020, nie pomagała w poznawaniu nowych ludzi. Problem z byciem opuszczonym mają również ludzie starsi. Szacuje się, że w roku 2030 3/4 z nas będzie umierać w samotności.

Usługi sprzątania po śladach krwi

Pomieszczenie zmarłego wymaga dezynfekcji w celu ponownego użytku mieszkania

Młodzi ludzie nie chcą mieszkać rodzicami. Zakładają rodziny, a seniorzy zostają sami. Dużą dogodnością dla nich jest, gdy dzieci mieszkają blisko i mogą pomagać i doglądać.

Jednakże, gdy pępowina została odcięta w 100%, a młodzi wyjechali daleko. Wtedy w przypadku śmierci starszej osoby, ciało potrafi leżeć w domu i rozkładać się, dopóki ktoś z sąsiadów nie poczuję zapachu trupa.

Czyszczenie samochodu po wypadku śmiertelnym

Kiedy znaleziono ciało zmarłego potrzebne jest kompleksowe czyszczenie mieszkania z patogenów

Czym tak właściwie jest ten fetor? To połączenie takich substancji toksycznych jak kawaderyna, czy purtescyna. Po śmierci w ciele człowieka dochodzi do pojawienia się oznak śmierci. Należą do nich m.in.:

 • stężenie pośmiertne;
 • plamy opadowe;
 • strupieszenie.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług sprzątania w Sopocie

Dezynfekcja po śmierci, nieodwracalne procesy po zgonie

Procesy te zachodzą równo z upływem określonego czasu i w zależności od warunków zewnętrznych. Gdy ciało nie leży w pomieszczeniu, a w rzece, dochodzi do przeobrażenia tłuszczowo – woskowego. Konieczne jest podjęcie działań, aby płyny ze zwłok miały jak najmniejszy wpływ na środowisko oraz zdrowie ludzi. Przy sprzątaniu takich płynów konieczne będzie oczyszczanie także miejsc, które miały styczność z martwym ciałem.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Sopot

Do realizacji usługi sprzątanie po zgonach należy się odpowiednio przygotować. Ekipa firmy Kastelnik stosuje odpowiednie środki ochrony osobistej. Dlaczego to zadanie jest tak ważne? Ponieważ z trupa wydalają się wspomniane wyżej substancje, które są chorobotwórcze. Niezbędne jest wówczas również zastosowanie skutecznych środków czeszących, zawierają one w składzie m.in. fenol, czy chlor.

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonie – zadzwoń na naszą całodobową infolinię!

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach

Czym jest przeobrażenie tłuszczowe?

Czy zastanawiałeś się, co to jest przeobrażanie tłuszczowe? Jest to jeden z procesów zachodzących w ciele człowieka po śmierci. Pojawia się on tylko wtedy, gdy trup leży w warunkach bardzo wilgotnych i nie ma dostępu do powietrza. Saponifikacja to zamiana tkanki tłuszczowej w masę tłuszczowo – woskową. Jest on twardy i ma kolor szarobiały lub brunatny. Możemy go zobaczyć w miejscach, gdzie występowała tkanka tłuszczowa.

Sprzątanie po zgonach Sopot. Oferty dla osób prywatnych i firm

Sprzątanie po zmarłym Sopot

 • sprzątanie po zmarłym w Sopocie i powiecie sopockim;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku śmierci naturalnej woj. pomorskie;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych osobach;
 • dezodoryzacja po zgonach w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • ozonowanie po gnijących zwłokach;
 • odkażanie mieszkań po zdiagnozowanych przypadkach;
 • dezynfekcja przedmiotów wartościowych po zgonie;
 • utylizacja wyposażenia.

Ciało starszej osoby w stanie rozkładu

Całodobowy kontakt – Kastelnik 7/24, woj.pomorskie

W firmie Kastelnik przez całą dobę zajmujemy się świadczeniem usługi tj. sprzątanie po zmarłym Sopot i inne miasta województwa pomorskiego.

Posiadamy infolinię, która działa 24/7 i poprzez nią można się z nami kontaktować. Wiemy, że przypadki zgonów mogą być związane z wypadkami losowymi, dlatego wiemy, że całodobowy kontakt jest bardzo ważny.

 

Wieloletnie doświadczenie w dezynfekcji miejsc po zgonach w Sopocie

Technicy pracujący w naszej firmie to specjaliści posiadający niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Stosowanie nowoczesnych metod czyszczących to u nas codzienność w trakcie przeprowadzania usługi w mieszkaniach tj. dezynfekcja po zmarłych.

Każdą zleconą usługę sprzątania traktujemy jako priorytetowe zadanie

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą oferujemy we wszystkich dzielnicach miasta Sopot.

Teraz masz już jasność przy wyborze firmy sprzątającej po samobójstwie lub wypadku

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

Kastelnik – najlepsza jakość dezynfekcji na rynku usług funeralnych!

 

 

O co pytają mieszkańcy Sopotu po zgonie w mieszkaniu?

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Sopocie to przykry obowiązek, dlatego najlepiej zlecić je ekipie profesjonalistów. Czynności, jakie przeprowadzane są w ramach czyszczenia po zwłokach, uzależnione są w dużej mierze od stopnia skażenia pomieszczeń. Najczęściej podstawowe kroki, jakie podejmuje się podczas sprzątania po zgonie to opróżnianie mieszkania ze starych mebli oraz usuwanie śladów krwi z podłóg i ścian. Na końcu wykonuje się również dezynfekcję mieszkania po śmierci z użyciem ozonu lub nadtlenku wodoru w suchej mgle, Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie pomieszczeń po zmarłych w Sopocie.

sprzątanie Sopot

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Koszt za sprzątanie po zmarłym jest każdorazowo ustalany z klientem podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Dezynfekcja podstawowa najczęściej waha się w granicach 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania, w którym jest sporo przedmiotów do utylizacji i odkażania.

Czy dezynfekcja po zgonie jest konieczna?

W trakcie rozkładu ludzkiego ciała w mieszkaniu krąży blisko 30 różnych toksycznych związków chemicznych. Dezynfekcja po śmierci jest niezbędnym procesem, który umożliwia bezpieczny powrót do użytkowania mieszkania. Najlepiej wykonać ją od razu po wyniesieniu zwłok przy pomocy ozonowania albo mikrodyfuzji suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%