Sprzątanie po zmarłym
Pszczyna

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe sprzątanie po zmarłych w Pszczynie. Jakie są przyczyny zgonów młodych?

W powiecie pszczyńskim Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłym Pszczyna oraz ozonowanie po zgonie. Działamy nieprzerwanie, świadcząc usługę na sprzątanie po zmarłych Pszczyna, od 2013 roku, ponadto 24/7. Klienci mogą dzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Zdobyte doświadczenie podczas wielu realizacji związanych ze sprzątaniem po zmarłych pozwoliło nam na wybór niezawodnych metod czyszczenia po zgonie i dezynfekcji mieszkań po zwłokach.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Pszczyna

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po zgonie w Pszczynie polega na usunięciu groźnych patogenów z powietrza.

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Pszczynie

Potrzebujesz posprzątać mieszkanie po śmierci samobójczej? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Pszczyna to usługa realizowana przez firmy sprzątające po zwłokach, a jej celem jest neutralizacja patogenów powstałych po rozkładzie zwłok.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak uzyskać akt zgonu?

Zastanawiasz się, dlaczego dezynfekcja po zmarłych jest niezbędna? To proces, w którego trakcie usuwane jest całe zagrożenie biologiczne powstałe w procesach gnilnych zwłok. W czasie rozkładu ciała dochodzi do uwolnienia mnóstwa wirusów i bakterii. W powietrzu zaczynają się unosić toksyczne gazy, których wdychanie jest niekorzystne dla zdrowia.

Dezynfekcja po zgonach Pszczyna

Prawdziwe zagrożenie stanowią jednak trupie jady, które powstają w trakcie rozkładu zwłok. Te mogą powodować zatrucia organizmu w postaci dolegliwości ze strony układu pokarmowego, oddechowego i krwionośnego. Wśród trupich jadów, czyli amin biogennych znajdują się takie substancje jak kadaweryna, putrescyna i neuryna. To właśnie te dwie pierwsze odpowiadają za wydzielanie się brzydkiej trupiej woni po zgonie w domu.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie pszczyńskim to zadanie dla doświadczonej ekipy fachowców, którzy usuną chorobotwórcze mikroorganizmy i przywrócą bezpieczeństwo w mieszkaniu.

Bezpłatna wycena sprzątania mieszkań w firmie Kastelnik

Do dyspozycji naszych klientów z Pszczyny podczas realizacji usługi sprzątanie po zmarłym jest bezpłatna wycena na miejscu. Dezynfekcja po zmarłym Pszczyna Piasek, czyszczenie i sprzątanie po zwłokach Pszczyna Jankowice oraz ozonowanie po zgonie Pszczyna Ćwiklice, to tylko niektóre z oferowanych usług.

Praca przy sprzątaniu po zgonach to odpowiedzialne zadanie dla wykwalifikowanej ekipy.

Jakiego rodzaju pomieszczenia są najczęściej sprzątane po zgonie?

 • pokój hotelowy po samobójstwie;
 • prywatne mieszkanie po śmierci w samotności;
 • opuszczona komórka lokatorska w piwnicy.

Sprzątanie po zmarłym Pszczyna – na co umierają młodzi?

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Pszczynie, to usługa dezynfekcji realizowana w mieszkaniach i domach na terenie powiatu pszczyńskiego. Bez względu na to ile mamy lat, naszych bliski zawsze będzie wydawało się, że umrzemy za wcześnie. Jednakże biorąc pod uwagę wiek zmarłej osoby, możemy zauważyć, że powód jej śmierci może się różnić od tego w wieku starszym. Wiele młodych ludzi jest świadkiem przemocy, co zdarza się bezpośrednią przyczyną zgonu lub prowadzi do samobójstwa.

W związku z tym do najczęstszych przyczyn zgonu u ludzi młodych należą:

 • przemoc i w tym samobójstwo;
 • wypadki komunikacyjne i inne;
 • nowotwory.
Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik

Meble przesiąknięte płynami zmarłego nadają się jedynie do utylizacji.

Dezynfekcja po zmarłych, czyszczenie podłogi po zwłokach Pszczyna

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Jakie zagrożenia mogą pojawić się w mieszkaniu zmarłej osoby?

W Twoim domu nastąpił zgon? Nie czekaj, aż szkodliwe toksyny dotrą w każdy zakamarek mieszkania. Profesjonalna dezynfekcja pomieszczenia w miejscowości Pszczyna to złożony proces, który najlepiej przeprowadzić od razu po wyniesieniu zwłok z mieszkania. Profesjonalna dezynfekcja w miejscu zgonu jest niezbędna, by przywrócić bezpieczeństwo w domu po zmarłym.

Uważaj na toksyny i jady trupie

Bez względu na okoliczności śmierci – czy to zgon naturalny, czy w wyniku samobójstwa – szkodliwe toksyny rozprzestrzeniają się po całym domu. Aby odkazić przestrzeń po zmarłym, najlepiej sięgnąć po ozonowanie albo mikrodyfuzję. Te sposoby całkowicie usuwają z powierzchni chorobotwórcze drobnoustroje i nieprzyjemny zapach po zgonie.

Dezynfekcja po zmarłych osobach

Dobra wiadomość – coraz mniej zgonów w wyniku chorób zakaźnych?

Na przestrzeni lat możemy zauważyć, iż np. przeżywalność noworodków zaraz po urodzeniu się zwiększyła. Wszystko to dzięki nowoczesnym metodom leczenia. Coraz lepiej również zaczęliśmy sobie radzić z takimi przypadkami jak choroby zakaźne.

Jednakże w ostatnim czasie i ta kwestia została nieco obalona. COVID-19, który zaatakował cały świat w roku 2020, pokazał, że jednak nasza medycyna może nie dawać sobie rady ze wszystkimi schorzeniami. Analizując problem przedwczesnej śmierci, musimy również zwrócić uwagę na problem, jakim jest otyłość i choroby, które wówczas zabijają nasz organizm.

Pszczyna, certyfikat dezynfekcji po zgonie

Certyfikowana firma sprzątająca Kastelnik

Samobójstwa wśród nieletnich to wciąż duży problem

Niemałym problemem są również dla rodziców młodocianych problemy natury psychicznej, ponieważ według statystyk ponad połowa nastolatków miała myśli samobójcze. Po zgonie w domu winniśmy pamiętać o tym, w szczególności, gdy ciało leżało w nim dłuższy czas o zamówieniu usługi sprzątanie po zgonie.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Pszczynie, jak również  czyszczenie posadzki po zwłokach to zadanie dla firmy, która się w tym specjalizuję. Warto zadzwonić do nas –  zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem, oferując dezynfekcje po zmarłych Pszczyna w powiecie pszczyńskim. 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Pszczynie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania mieszkania i likwidacji mebli po zmarłym.

Ozonowane po zgonie Pszczyna, zamgławianie, sprzątanie całodobowe 24 h

Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów czyszczących domy po zgonach. W dobrej firmie liczą się pozytywne opinie oraz referencje od licznych klientów – Kastelnik spełnia wszystkie powyższe warunki.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem zapachu po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zmarłych do kompleksowego remontu. Usługi dezynfekcji po zwłokach świadczymy od 2013 r.

Sprzątanie po zmarłej osobie Infolinia całodobowa

Oferta firmy sprzątającej po zgonach Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłym Pszczyna i okolica;
 • ozonowanie po zwłokach;
 • sprzątanie po zgonach;
 • czyszczenie miejsc śmierci samobójczej;
 • sprzątanie po zmarłych w młodym wieku;
 • czyszczenie mieszkań po zwłokach;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po samobójcach;
 • utylizacja termiczna po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych;
 • utylizacja skażonych biologicznie odpadów po sprzątaniu po zgonach. 

Żałoba po młodym samobójcy – opinia psychologa

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

Dezynfekcja powietrza w mieszkaniu po zmarłym Pszczyna i  miejscowości:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie Śląskie

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zmarłym?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania zaczyna się od 800 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Czy odkażanie mieszkania po zgonie jest niezbędne?

Niestety, gdy mamy do czynienia z trupim jadem, konieczne jest odkażenie całego mieszkania. Trujące związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem na pozbycie się nie tylko drobnoustrojów, ale również nieprzyjemnego zapachu śmierci.

Czy warto samodzielnie opróżnić mieszkanie po zmarłej osobie?

Samodzielne opróżnianie mieszkania po zgonie może okazać się zadaniem czasochłonnym i niezbyt przyjemnym. Firmy zajmujące się sprzątaniem mieszkań po zmarłych oferują szereg konkretnych usług, które mogą ułatwić to zadanie. Mogą między innymi wykonać wywóz mebli, sprzętu AGD oraz wszystkich rzeczy osobistych z szafy zmarłego.

Sprzątanie po zgonach Pszczyna - Kastelnik dezynfekcja funeralna

Jeśli chcesz zamówić usługę sprzątanie po zmarłym Pszczyna i woj. śląskie, to zadzwoń do nas na infolinię, która działa 365 dni w roku! Do pracy stosujemy wyłącznie profesjonalne metody dezynfekcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani technicy, którzy są dyskretni i dokładni. Poza udzieleniem wszystkich niezbędnych informacji nasi pracownicy chętnie wykonają bezpłatną wycenę.

Sprzątanie po zmarłych Pszczyna

Zamgławianie jest jedną z czynności przy dezynfekcji pomieszczeń.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych Pszczyna w aglomeracji śląskiej!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%