Sprzątanie po zmarłym
Pilica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłych Pilica. Co dzieje się po śmierci i dlaczego niezbędna jest dezynfekcja po zwłokach?

Oferujemy usługę sprzątanie po zmarłym Pilica oraz na terenie powiatu zawierciańskiego. Świadczymy ją już od 2013 roku, a podczas wykonywanych prac szczególną  uwagę zwracamy na szybkość działania oraz dyskrecje.

Chcemy, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszych realizacji, dlatego stawiamy wyłącznie na atestowane środki czyszczące oraz nowoczesne metody sprzątające. Nasi pracownicy, zanim przystąpią do wykonywania usługi sprzątania po zmarłych, zabezpieczają się za pomocą środków ochrony osobistej takich jak: kombinezony, maski czy rękawice.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Pilica

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w powiecie zawierciańskim

Zgon w domu to sytuacja, w której trzeba sięgnąć po profesjonalne techniki odkażania jak dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Pilica. Ekipa sprzątająca po zwłokach opróżni mieszkanie po zmarłym i wszystkie skażone krwią rzeczy zabierze do spalarni termicznej.

Specjalistyczny transport ADR, czyli przewóz odpadów skażonych może się odbywać tylko na podstawie zaświadczenia ADR. Firmy sprzątające, które dysponują takim certyfikatem, realizują wywóz brudnych z krwi dywanów i wykładzin do spalarni termicznej. Wszystkie zanieczyszczone rzeczy przewożone są w szczelnych pojemnikach z oznaczeniem o znajdującym się w środku zagrożeniu biologicznym.

Dezynfekcja po zgonach Pilica

Czy wiedziałeś, że przepisy prawa zabraniają wyrzucania takich skażonych materiałów do zwykłych śmietników? Wszystkie rzeczy, które znajdowały się w pobliżu zwłok, powinny zostać przekazane do spalarni termicznej. Taka forma utylizacji rzeczy po zmarłym uznawana jest za w pełni legalną i bezpieczną.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie zawierciańskim to złożony proces, który wymaga przeprowadzenia różnych czynności w odpowiedniej kolejności. Po opróżnieniu mieszkania ze zbędnych gratów technicy przystępują do odkażania suchą mgłą i atestowaną chemią.

Czyszczenie po zwłokach, ozonowanie po zgonie Pilica

Dogodnością dla naszych klientów jest również infolinia, która działa 24/7 oraz to, że usługę wyceniamy bezpłatnie wraz z dojazdem np. do takich miejscowości jak: Biskupice i Cisowa oraz Kleszczowa. W szczególnie trudnych przypadkach mamy możliwość przeprowadzenia prac sprzątających z użyciem technologii czyszczenia suchym lodem. Jest to niezawodna metoda do usuwania śladów krwi z podłóg i posadzek. 

Pilica usługi sprzątania po zmarłych

Certyfikat z dezynfekcji mieszkania po śmierci © Kastelnik 2023, woj. śląskie

Sprzątanie po zmarłym Pilica — organizm po śmierci 

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Faza pośmiertna, czyli to, co dzieje się z ludzkim organizmem po śmierci. 

 • Bladość pośmiertna — powstaje od razu po zgonie i utrzymuje się do godziny. Dzieje się tak, ponieważ krew spływa do dolnych części ciała;
 • oziębienie pośmiertne — zazwyczaj zwłoki stają się zimne, lecz bywa tak, że jest wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od takich wytycznych jak np.: wiek, temperatura zewnętrzna czy powód śmierci;
 • stężenie pośmiertne — faza trzecia. Polega na zesztywnieniu na jakiś czas mięśni nieboszczyka. Na skutek stężenia mięśni możemy zauważyć zjawisko drgania ciała;
 • plamy opadowe — koło trupa pojawiają się plamy opadowe, czyli płyny  wydalnicze;
 • gnicie — ciało podczas piątej fazy, czyli po upływie około 4 dni zaczyna po prostu gnić oraz wytwarzać nieprzyjemnych zapach;
 • puchnięcie — następnie zwłoki zaczynają puchnąć i wytwarzać takie substancje jak kadaweryny, jest to wabik dla owadów tj. muchy plujki, które zaczynają w nim żerować i składać jaja, po czym dochodzi do zaawansowanego rozkładu zwłok, wówczas ze złożonych jaj wylęgają się larwy;
 • zeszkieletowanie zwłok — ostatnia faza. 

Sprzątanie po zmarłej osobie

Sprzątanie mieszkań po zgonach, zwłokach Pilica

Kompleksowe sprzątanie po zgonie w Pilicy to zadanie polegające na zdezynfekowaniu skażonej powierzchni oraz na utylizacji wyposażenia domu. Gdy zmarły zostanie znaleziony w którejś z ostatnich faz pośmiertnych, konieczne jest wezwanie jak najszybciej profesjonalnej ekipy sprzątającej po zwłokach, która wie, jak skutecznie pozbyć się wszystkich śladów skażonych biologicznie.

Sprzątanie po zgonach to konieczność wykonania zabiegu dezynfekcji, która ma za zadanie wyeliminowanie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. 

sprzątanie po zmarłych cała polska

Mieszkanie denata może być źródłem wszelkich chorób. Takie miejsca przyciągają robaki i owady.

Dezynfekcja domu po zgonie w Pilicy — czym są plamy opadowe? 

Mamy kilka znamion śmierci, a jedną z nich są właśnie plamy opadowe. Występują one od pół godziny do dwóch godzin od zatrzymania akcji serca. Najpierw są one blade, z czasem nabierają kolorów i intensywności. Pojawiają się one na ciele zmarłego nawet do dwunastu godzin po zgonie. Na przestrzeni kilku kolejnych godzin następuje ich utrwalenie.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – potwierdzona certyfikatem

Czyszczenie, sprzątanie po zmarłych Pilica — oferta firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłym w Pilicy i woj.śląskim;
 • skuteczne sprzątanie domów po zmarłych w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • całodobowe sprzątanie po zmarłych Pilica;
 • kompleksowe sprzątanie po zwłokach;
 • ozonowanie po zgonie Pilica;
 • bezpieczne czyszczenie po zgonie w wyniku śmierci naturalnej;
 • mycie, odkażanie i czyszczenie pojazdów po wypadkach komunikacyjnych i usuwanie śladów krwi;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po rozkładających się zwłokach;
 • ozonowanie pomieszczeń pracowniczych po zgonach;
 • zamgławianie pojazdów transportu publicznego po wypadkach komunikacyjnych. 
Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

 Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Pilicy.

Usługi czyszczenia i dezynfekcji mieszkania świadczymy całodobowo — Kastelnik.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zgonach?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Czy dezynfekcja ozonem mieszkań po śmierci jest bezpieczna?

Ozonowanie po zgonie jest skutecznym i sprawdzonym sposobem na zabicie wszelkich patogenów występujących po rozkładzie zwłok. Jest to mało inwazyjny zabieg, który polega na odkażaniu powierzchni za pomocą ozonu.

Firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik

Jeśli chcesz umówić jak najszybszy termin usługi sprzątania po zmarłym w Pilicy – woj. śląskie, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię działającą 365 dni w roku. Nasi specjaliści – technicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz ustalą, kiedy mogą przyjechać na bezpłatną wycenę czyszczenia mieszkania po zgonie. Wykonujemy realizacje sprzątania po zwłokach, ozonowanie po zmarłych oraz dezynfekcję po zgonach w Pilicy dla osób fizycznych, oraz wspólnot mieszkaniowych.

Sprzątanie po zgonach Pilica

Mężczyzna ubrany w maskę przeciwgazową. Przepisy BHP w tej branży są niezwykle ważne.

Zadzwoń i przekonaj się, jak szybko działamy. Kastelnik odkażanie po zgonie za pomocą ozonu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%