Sprzątanie po zmarłym
Końskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Końskim. Żałoba w wieku senioralnym. Jak wspierać osoby starsze w tym trudnym czasie?

W  powiecie koneckim oferujemy dla naszych klientów usługę sprzątanie po zmarłym Końskie. Jest ona wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy do swojej pracy stosują wyłącznie specjalistyczne metody dezynfekcyjne. Działamy na rynku sprzątania funeralnego już od 2013 roku. Dla naszych klientów funkcjonuje również infolinia, która działa 24/7. Za jej pomocą mogą oni umawiać terminy realizacji oraz zamówić bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce np. do Końskie Osiedle nr 1 i Końskie Osiedle nr 2. Kastelnik, to profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych, której atutem jest rzetelność świadczonych usług. 

Seniorzy i ich trudny czas

Jedno jest pewne – żałoba to bardzo ciężki czas niezależnie od tego, w jakim wieku jesteśmy, a przede wszystkim, na jakim etapie życia. Ludzie w starszym wieku często mają osłabioną psychikę, wszystkie trudności życia codziennego przeżywają dwa razy ciężej. Okres starości to również czas, w którym musimy dostawać się do nowej sytuacji życiowej. Ciało, które już nie jest w pełni sprawne fizycznie, czy problemy z pamięcią to, tylko jedne z niektórych dolegliwości, które mogą im towarzyszyć. Seniorzy w tym czasie doznają również samotności. Ich dzieci wyprowadzają się, zakładają swoje rodziny, a problemy codzienne sprawiają, iż nie mają oni czasu na swoich starszych rodziców. Ich samopoczucie nie polepsza fakt, że ich przyjaciele, czy równolatkowi już nie żyją lub umierają.

Traumatycznym wydarzeniem dla takiej osoby jest w szczególności śmierć małżonka, z którym mieszkała. Wówczas pozostaje tylko pusta, smutek i żal. Takie starsze osoby narażone są wówczas na depresje. Jeśli chcemy wesprzeć taką osobę, powinniśmy okazać jej dużo ciepła i zrozumienia. Nie możemy być obojętni na ból osoby, która straciła kogoś bliskiego. Musimy pamiętać, że po zwłokach powinniśmy odpowiednio posprzątać. Do zadań profesjonalnej ekipy, która świadczy usługę sprzątanie po zgonach, należy pozbycie się wszystkich szkodliwych drobnoustrojów oraz dezynfekcja miejsca zgonu. W niektórych przypadkach podczas realizacji sprzątanie po zgonie niezbędne jest zastosowanie dezodoryzacji w celu usunięcia zapachu śmierci.

Sprzątanie po zmarłym Końskie

  • sprzątanie po zmarłym w Końskimwoj. świętokrzyskie;
  • sprzątanie po zmarłych w samotności;
  • sprzątanie po zwłokach;
  • czyszczenie po śmierci w wyniku samobójstwa;
  • usuwanie i utylizacja mieszkań po osobach zmarłych mających manie zbierania;
  • dezynfekcja domów opieki społecznej;
  • dezynfekcja skażonych pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
  • dezodoryzacja miejsc zgonu w celu usunięcia przykrych zapachów;
  • utylizacja termiczna.

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie konecki

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Jeżeli ciało człowieka znajdowało się w mieszkaniu przez kilka dni, ważne, by przeprowadzić dezynfekcję po zmarłej osobie. 

Kontakt – całodobowa infolinia Kastelnik 7/24 h

Chcesz skorzystać z nasze usługi sprzątanie po zmarłym Końskie? Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez infolinię, która działa 24/h. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi sprzątanie po zmarłych. Podczas dezynfekcji po zgonach szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie zasad BHP oraz ochronę osobistą. Dzięki zastosowaniu tychże zasad jesteśmy w stanie usatysfakcjonować naszych klientów. Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut. Masz pytania – zadzwoń do nas. 

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych w województwie świętokrzyskim. 

Znajdziesz nas w: Kielce, Busko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów oraz Sanok, Tarnobrzeg

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%