Sprzątanie po zmarłym
Końskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Końskich. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zwłokach?

W powiecie koneckim oferujemy dla naszych klientów całodobowe usługi tj. sprzątanie po zmarłym Końskie, które łączymy z odkażaniem mieszkania. Dezynfekcja po zgonie jest wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy do swojej pracy stosują wyłącznie specjalistyczne metody dezynfekcyjne.

 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • czyszczenie skażonych powierzchni za pomocą metod ręcznych.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Końskie

Sprzątanie toalety po zgonie Końskie, rok 2022. Dezynfekcja pomieszczenia za pomocą ozonu.

Czyszczenie miejsca po zwłokach w Końskich

Kastelnik działa na rynku sprzątania funeralnego już od 2013 roku. Sprzątanie miejsc po zwłokach w Końskich oferujemy przez całą dobę. Dla naszych klientów funkcjonuje infolinia, która działa 7 dni w tygodniu. Za jej pomocą można umawiać terminy realizacji oraz zamówić bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce.

Specjalistyczne usługi oferowane są np. Końskie Osiedle nr 1 i 2. Kastelnik, to profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych, której atutem jest rzetelność świadczonych usług.  Sprzątanie po zgonie w domu wykonujemy z zachowaniem zasad BHP oraz poszanowaniem obowiązującego prawa. Warto sięgnąć po taką pomoc!

Sprzątanie po zgonach Końskie

Sprzątanie po zgonach Końskie – opróżnianie mieszkań

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Końskich często obejmuje ich opróżnianie. Jedno jest pewne – żałoba to bardzo ciężki czas niezależnie od tego, w jakim wieku jesteśmy, a przede wszystkim, na jakim etapie życia. Takie specjalistyczne sprzątanie i usuwanie śladów krwi warto zlecić profesjonalnej firmie.

Ludzie w starszym wieku często mają osłabioną psychikę, wszystkie trudności życia codziennego przeżywają dwa razy ciężej. Okres starości to również czas, w którym musimy dostawać się do nowej sytuacji życiowej. Ciało, które już nie jest w pełni sprawne fizycznie, czy problemy z pamięcią to, tylko jedne z niektórych dolegliwości, które mogą im towarzyszyć. Seniorzy w tym czasie doznają również samotności. Ich dzieci wyprowadzają się, zakładają swoje rodziny, a problemy codzienne sprawiają, iż nie mają oni czasu na swoich starszych rodziców. Ich samopoczucie nie polepsza fakt, że ich przyjaciele, czy równolatkowi już nie żyją lub umierają.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Końskich.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po zgonie często wymagają likwidacji wyposażenia.

Dezynfekcja mieszkania po nieboszczyku w Końskich

Traumatycznym wydarzeniem dla każdej osoby jest w szczególności śmierć małżonka (i), z którym mieszkała. Wówczas pozostaje tylko pustka, smutek i żal. Takie starsze osoby narażone są wtedy na depresje. Jeśli chcemy wesprzeć taką osobę, powinniśmy okazać jej dużo ciepła i zrozumienia. Nie możemy być obojętni na ból osoby, która straciła kogoś bliskiego. Musimy pamiętać, że po zwłokach powinniśmy odpowiednio posprzątać. Sprzątanie po zgonie pozwoli nam na pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów. Do zadań profesjonalnej ekipy, która świadczy usługę sprzątanie po zgonach, należy pozbycie się wszystkich szkodliwych drobnoustrojów oraz dezynfekcja miejsca zgonu. W niektórych przypadkach podczas realizacji sprzątanie po zgonie niezbędne jest zastosowanie dezodoryzacji w celu usunięcia zapachu śmierci.

Czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie Kastelnik

Bałagan zostawiony przez zmarłego lokatora. Wszystkie stare rzeczy należy bezpiecznie zutylizować.

Sprzątanie po zgonie na terenie miasta Końskie

 • sprzątanie po zmarłym w Końskimwoj. świętokrzyskie;
 • sprzątanie po zmarłych w samotności;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po śmierci w wyniku samobójstwa;
 • usuwanie i utylizacja mieszkań po osobach zmarłych mających manie zbierania;
 • dezynfekcja domów opieki społecznej;
 • dezynfekcja skażonych pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
 • dezodoryzacja miejsc zgonu w celu usunięcia przykrych zapachów;
 • utylizacja termiczna;
 • ozonowanie pomieszczeń po śmierci;
 • odkażanie po zgonach mieszkań;
 • czyszczenie po wypadku w pracy świętokrzyskie;
 • usuwanie niebezpiecznych drobnoustrojów;
 • utylizacja odpadów skażonych biologicznie;
 • ozonowanie miejsc śmierci;
 • Kastelnik czyszczenie po zgonach;
 • usługi sprzątania po samobójstwie;
 • likwidowanie mieszkania po zgonach;
 • usługi sprzątanie po zmarłych.

Sprzątanie po zmarłych Końskie – dezynfekcja po zwłokach

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Jeżeli ciało człowieka znajdowało się w mieszkaniu przez kilka dni, ważne, by przeprowadzić dezynfekcję po zmarłej osobie. 

Dezynfekcja po zmarłych Końskie

Pracownik w kombinezonie pracujący w firmie specjalistycznej Kastelnik.

Kontakt – całodobowa infolinia firmy sprzątającej Kastelnik

Chcesz skorzystać z nasze usługi sprzątanie po zmarłym Końskie? Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez infolinię, która działa 24/h. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi sprzątanie po zmarłych. Nasze usługi to także dezynfekcja mieszkań. Podczas sprzątania po zmarłych stosujemy wyłącznie atestowaną chemię. Działamy też na terenie Ostrowiec Świętokrzyski. Podczas dezynfekcji po zgonach szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie zasad BHP oraz ochronę osobistą. Dzięki zastosowaniu tychże zasad, jesteśmy w stanie usatysfakcjonować naszych klientów w 100%. Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut od otrzymania zgłoszenia. Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych w województwie świętokrzyskim.

Znajdziesz nas w:

Sprawdzony serwis sprzątający Kastelnik

Znalezienie w mieszkaniu ciała bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie. Sprzątanie po zmarłym Końskie warto powierzyć specjalistom, którzy cały proces przeprowadzą profesjonalnie, z dyskrecją i należytym szacunkiem. Biorąc pod uwagę fakt, że rodzina zmarłego często dziedziczy mieszkanie po nim, uprzątnięcie starych gabarytów i usuwanie płynów ustrojowych z podłogi to niezbędne czynności. Czyszczenie śladów krwi i utylizacja termiczna przedmiotów skażonych biologicznie powinny zostać przeprowadzone dokładnie, a cały proces najczęściej uzupełniany jest o ozonowanie pomieszczeń. Zastanawiasz się, co jeszcze warto wiedzieć na temat usługi tj. sprzątanie po zmarłym Końskie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Kastelnik serwis sprzatajacy po zmarlych

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Koszt za sprzątanie po zmarłych przeważnie ustalany jest indywidualnie z rodziną zmarłego po wycenie na miejscu zdarzenia. Cena za dezynfekcję podstawową najczęściej wynosi 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania i ilości przedmiotów do utylizacji.

Jak szybko realizować sprzątanie po zmarłej osobie?

Czyszczenie po zmarłym najlepiej wykonać najszybciej jak to możliwe. Niestety nie zawsze jest to możliwe, a postępujący rozkład zwłok w mieszkaniu prowadzi do rozprzestrzeniania groźnych związków chemicznych i odoru po śmierci. Wówczas należy przeprowadzić kompleksową dezynfekcję, wykorzystując generatory ozonu o dużej mocy i zamgławianie suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%