Sprzątanie po zmarłym
Kazimierza Wielka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Kazimierzy Wielkiej. Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci bliskich osób

Dla mieszkańców miasta Kazimierza Wielka oferujemy sprzątanie po zmarłym w powiecie w powiecie kazimierskim. Usługę tę świadczymy dla osób prywatnych, jak i dla spółdzielni mieszkaniowych. Ekipa firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik, tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy podczas swojej pracy stosują wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz nowoczesne urządzenia do odkażania po śmierci.

czyszczenie mieszkania po zgonie Kazimierza Wielka

Sprzątanie mieszkania po zwłokach Kazimierza Wielka, woj. świętokrzyskie. Puszki i śmieci wymagają utylizacji.

Kazimierza Wielka – bezpłatna wycena sprzątania przez całą dobę

Przed wykonaniem sprzątania po zmarłych Kazimierza Wielka bezpłatnie wyceniamy zlecenia dezynfekcji we wszystkich dzielnicach miasta jak np. Ogrody, Podkazimierza, Stawisko i innych. Kontakt z nami jest możliwy o każdej porze dnia i nocy, posiadamy całodobową infolinię telefoniczną, oddaną do Twojej dyspozycji. Czyszczenie mieszkań i dezynfekcja po zgonach na terenie całego woj. świętokrzyskiego przeprowadzona przez ekipę Kastelnik, to gwarancja jakość i terminowości. 

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Kazimierza Wielka

Dezynfekcja po zgonach w Kazimierzy Wielkiej

Rozważasz, czy dezynfekcja po zmarłym jest konieczna? W każdym przypadku śmierci w domu powinna zostać przeprowadzona skuteczna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Kazimierza Wielka. Tylko profesjonalne firmy sprzątające po zwłokach dysponują odpowiednim zapleczem technologicznym i środkami do odkażania powierzchni.

Odkażanie miejsc śmierci to złożony proces, który wymaga wiedzy, co do preparatów do dezynfekcji i sposobu ich aplikacji. Specjalistyczna firma sprzątająca po zgonach dysponuje całym zapleczem różnych środków biobójczych o zawartości różnych składników aktywnych. Zazwyczaj dezynfektanty do odkażania po zgonach zawierają fenol, aldehydy czy czwartorzędowe związki amoniowe. Często bazą środków chemicznych do dezynfekcji funeralnej jest również alkohol izopropylowy. Po takie preparaty technicy sprzątania miejsc śmierci sięgają zazwyczaj w pierwszym etapie dezynfekcji.

Dezynfekcja po zgonach Kazimierza Wielka

Właściwa dezynfekcja po zmarłych najczęściej przeprowadzana jest w formie zabiegu ozonowania pomieszczeń. Uzupełniająco załoga techników sprzątania po zwłokach wykonuje również zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły nasyconej środkiem biobójczym. Takie techniki umożliwiają nie tylko usunięcie chorobotwórczych mikroorganizmów po zmarłym, ale i usuwanie zapachu po zmarłej osobie.

Warto wiedzieć, że dezynfekcja po zgonach w powiecie kazimierskim w każdym przypadku śmierci powinna zostać przeprowadzona przy użyciu atestowanych chemikaliów i skutecznych metod odkażania mechanicznego.

Jak chronić się przed chorobotwórczymi drobnoustrojami?

Po śmierci w ciele człowieka dochodzi do wielu nieodwracalnych procesów. Ciało już nie jest chronione przez układ odpornościowy, a biliony bakterii wtedy po prostu się nim żywią. Już po 2 godzinach po zgonie dochodzi do procesu gnilnego zwłok. Kadaweryna, putrescyna to substancje wytwarzane przez trupa, które są chorobotwórcze.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Zanim zamieszkamy w domu, w którym doszło do rozkładu zwłok, powinniśmy zamówić usługę sprzątanie po zgonach. Pozwólmy specjalistom na dezynfekcje miejsca zgonu. Co tak właściwie dzieje się z ludzkim organizmem po śmierci? Najpierw możemy zauważyć, że przestaje pracować mózg, następnie zauważamy siny odcień skóry, ponieważ krew już nie krąży po organizmie.

Muchy w mieszkaniu po zgonie

Zdjęcie: larwy much w mieszkaniu po zgonie © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Rozkład zwłok i co dalej?

Rozkład zwłok zależy od warunków panujących w danym pomieszczeniu, np. w okresie grzewczym będą się one szybciej rozkładać ze względu na ciepło. Przykry zapach, który powstaje podczas procesu gnilnego, jest tak silny, że może wychodzić poza mieszkanie na klatkę schodową. Zabieg, który skutecznie neutralizuje uciążliwy fetor, nazywamy dezodoryzacją.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Dezynfekcja po zmarłych za pomocą dezodoryzacji powietrza

Jego skuteczność polega na tym, że nie maskuje on tylko smrodu jak środki dostępne w zwykłych sklepach. Specjaliści wykonujący zabieg dezodoryzacji pomieszczeń po zgonie, posiadają atestowane środki neutralizujące, które zabijają czynniki odoroczynne. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zgonie – zadzwoń na całodobową infolinię!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Kazimierzy Wielkiej.

Całodobowo świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkania po osobie zmarłej.

Sprzątanie po zmarłym Kazimierza Wielka

 • całodobowe sprzątanie po zmarłym w Kazimierza Wielkiej i powiecie kazimierskim;
 • sprzątanie po zmarłych woj. świętokrzyskie;
 • sprzątanie po zwłokach – całodobowe;
 • czyszczenie mieszkań po samobójstwach;
 • dogłębna dezynfekcja po zgonie z użyciem atestowanych preparatów;
 • usuwanie drobnoustrojów powstałych po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • likwidowanie mieszkań po zgonach wraz z utylizacją przedmiotów zmarłego;
 • sprzątanie po zmarłych Kastelnik;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach;
 • ozonowanie mieszkania w celu usunięcia drobnoustrojów;
 • profesjonalne czyszczenie po zgonach Busko-Zdrój.

Usługi sprzątania po zgonie w Kazimierza Wielka

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład ciała po śmierci. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Dezynfekcja po zgonie Kazimierza Wielka

Do miejsca, w którym doszło do śmierci, trzeba podchodzić ostrożnie. Kastelnik przestrzega najostrzejszych wymogów sanitarnych.

Sprzątanie po zgonach – całodobowy kontakt

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłym Kazimierza Wielka, potrzebujesz pomocy do odkażania mieszkania po zgonie? Dobrze trafiłeś! Oferujemy dogłębne sprzątanie po zmarłych z zastosowaniem nowoczesnych metod czyszczących, z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Naszym celem jest świadczenie usług sprzątania po zgonach na najwyższym poziomie, dlatego wciąż się doskonalimy.

Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą infolinię, która działa dla naszych klientów przez całą dobę. Ponadto do Państwa usług jest dostępna opcja bezpłatnej wyceny na czyszczenie po zgonie oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci. Działamy również m.in. na terenie: Sandomierz, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski. Jeżeli masz pytania, zadzwoń!

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – kontakt 7 dni w tygodniu

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Usługa sprzątania mieszkań po zmarłych dostępna jest również w miastach:

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%