Sprzątanie po zmarłym
Grodzisk Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Grodzisku Mazowieckim. Śmierć w wyniku choroby zakaźnej. Dezynfekcja mieszkań po zgonach

Kastelnik oferuje całodobowe sprzątanie po zmarłym Grodzisk Mazowiecki. Dezynfekcje pomieszczeń po zmarłych wykonujemy nieprzerwanie od 2013 roku. Technicy firmy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którym celem jest świadczenie usług funeralnych na jak najwyższym poziomie. Nie byłoby to możliwe bez stosowania atestowanych preparatów chemicznych, czy też profesjonalnego sprzętu, które dają nam pewność usunięcia wszystkich szkodliwych drobnoustrojów podczas usługi sprzątanie po zwłokach. Specjalistyczna wiedza, którą posiadamy, pozwoliła nam na wyodrębnienie tylko skutecznych metod dezynfekcji, na przykład z wykorzystaniem ozonu. Całodobowa infolinia to ukłon w stronę naszych klientów, ponieważ wiemy, jak ważna w branży funeralnej jest sprawność działania. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy wraz z dojazdem na miejsce zlecenia usługi sprzątanie po zwłokach m.in. w takich dzielnicach jak: Grodzisk Mazowiecki Głogowa, czy też Olszowa, a także Sprawna.

Zgon w wyniku Covid-19 – co robić?

Śmierć naszego bliskiego to zawsze dla nas ciężka sytuacja. Rok 2020 i 2021 został opanowany przez pandemię koronawirusa. W 4 kwartale roku 2020 mieliśmy rekordową liczbę zgonów, co miało również związek z Covid-19. Niestety, ale liczba osób zakażonych przerosła światową służbę zdrowia. Mamy do czynienia z coraz większą ilością zgonów, co również wymaga od branży funeralnej zastosowanie odpowiednich środków ostrożności. Nie wystarczy tutaj tylko zabezpieczenie się za pomocą maseczki, ale dostosowanie się również do ogólnie panujących zasad epidemiologicznych. Na przykład nie wolno ciała chorego przywozić do domu, powinno się je tylko dostarczyć w dezynfekowanej i zamkniętej trumnie lub urnie bezpośrednio na ceremonię pogrzebową. Jest to smutna sytuacja, ponieważ rodziny nie mają możliwości pożegnania się z bliskim. Zostaje on przewieziony do szpitala, bez możliwości odwiedzin, a po śmierci od razu do kostnicy.

Czyszczenie mieszkań po zgonach

Rygorystyczne zasady obejmują nas również po wystąpieniu zgonu w domu. W przypadku podejrzenia, że zmarły posiadał chorobę zakaźną, musimy zadbać o dezynfekcję miejsca zgonu. Nie powinniśmy jednak robić tego samodzielnie, a zamawiając usługę sprzątanie po zgonach. Profesjonalna firma Kastelnik sprzątanie po zgonie wykonuje z użyciem specjalistycznych metod odkażania. Jedną z nich jest zamgławianie powierzchni za pomocą urządzenia – zamgławiacza. Jest to niezwykle skuteczna metoda, ponieważ rozpryskiwany preparat dochodzi do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych. Używane dezynfekaty powinny mieć w składzie m.in. fenol, czy też chlor. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych – zadzwoń! Posiadamy całodobową infolinię!

Sprzątanie po zmarłym Grodzisk Mazowiecki

  • sprzątanie po zmarłym w Grodzisku Mazowieckim i powiecie grodziskim;
  • sprzątanie po zmarłych w wyniku choroby zakaźnej na Mazowszu;
  • dezynfekcja miejsca zgonu po śmierci na skutek COVID-19;
  • specjalistyczne odkażanie pomieszczeń po zgonach za pomocą zamgławiacza;
  • usuwanie bakterii, wirusów i grzybów po zgonie;
  • likwidowane śladów krwi po samobójcach;
  • utylizacja mebli po zmarłych.  

Dezynfekcja po zgonie i odkażanie funeralne mieszkań

Dezynfekcja zostaje przeprowadzona w celu odkażenia miejsca, w którym nastąpił zgon. Polega ona na usunięciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych z zastosowaniem skutecznych metod. Zmniejszamy tym samym liczbę drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Specjalistyczna firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik 

Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłym Grodzisk Mazowiecki i woj. mazowieckie od sprawdzonej firmy, zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez naszą infolinię! Działa ona 24/7, a konsultanci chętnie odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące sprzątania i dezynfekcji po zmarłych. W celu wyceny istnieje możliwość dojazdu na miejsce zdarzenia i jest to całkowicie bezpłatne. Po wykonanej realizacji wystawiamy dedykowany certyfikat, w którym nadmienione są wszystkie wykonane czynności. Nasze wysokiej jakości wykonywane usługi oferujemy dla osób prywatnych, jak i spółdzielni, urzędów, czy firm. Zapraszamy do kontaktu!

Całodobowy kontakt do firmy Kastelnik  – tel. 735-960-510 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%