Sprzątanie po zmarłym
Grodzisk Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Grodzisku Mazowieckim. Śmierć w wyniku choroby zakaźnej. Dezynfekcja mieszkań po zgonach

Kastelnik oferuje całodobowe sprzątanie po zmarłym Grodzisk Mazowiecki. Dezynfekcje pomieszczeń po zmarłych wykonujemy nieprzerwanie od 2013 roku. Technicy firmy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którym celem jest świadczenie usług funeralnych na jak najwyższym poziomie.

Sprzątanie po zgonach Grodzisk Mazowiecki

Do usuwania płynów ustrojowych potrzebny jest sprzęt i chemia

Nie byłoby to możliwe bez stosowania atestowanych preparatów chemicznych, czy też profesjonalnego sprzętu, które dają nam pewność usunięcia wszystkich szkodliwych drobnoustrojów podczas usługi sprzątanie po zwłokach.

Usługi sprzątania szkodliwych patogenów

Sprzątanie po zmarłych Grodzisk Mazowiecki

Specjalistyczna wiedza, którą posiadamy, pozwoliła nam na wyodrębnienie tylko skutecznych metod dezynfekcji, na przykład z wykorzystaniem ozonu.

Całodobowa infolinia to ukłon w stronę naszych klientów, ponieważ wiemy, jak ważna w branży funeralnej jest sprawność działania.

Ozonowanie mieszkania w celu dezynfekcji krwi

Usługi sprzątania po zmarłych osobach

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy wraz z dojazdem na miejsce zlecenia usługi sprzątanie po zwłokach m.in. w takich dzielnicach jak: Grodzisk Mazowiecki Głogowa, czy też Olszowa, a także Sprawna.

Trup w stanie rozkładu. Mieszkanie zanieczyszczone dużą ilością krwi

Zgon w wyniku Covid-19 – co robić?

Śmierć naszego bliskiego to zawsze dla nas ciężka sytuacja. Rok 2020 i 2021 został opanowany przez pandemię koronawirusa. W 4 kwartale roku 2020 mieliśmy rekordową liczbę zgonów, co miało również związek z Covid-19.

Użycie wszelkich środków chemicznych. Całkowite usunięcie nieprzyjemnego zapachu w celu ochrony zdrowia

Niestety, ale liczba osób zakażonych przerosła światową służbę zdrowia. Mamy do czynienia z coraz większą ilością zgonów, co również wymaga od branży funeralnej zastosowanie odpowiednich środków ostrożności. Nie wystarczy tutaj tylko zabezpieczenie się za pomocą maseczki, ale dostosowanie się również do ogólnie panujących zasad epidemiologicznych. Na przykład nie wolno ciała chorego przywozić do domu, powinno się je tylko dostarczyć w dezynfekowanej i zamkniętej trumnie lub urnie bezpośrednio na ceremonię pogrzebową. Z miesiąca na miesiąc sytuacja pandemiczna jest coraz poważniejsza, dlatego należy bezwzględnie dostosowywać się do zaleceń odpowiednich służb.

Ozonowanie pomieszczeń w Grodzisku Mazowieckim

Jest to smutna sytuacja, ponieważ rodziny nie mają możliwości pożegnania się z bliskim. Zostaje on przewieziony do szpitala, bez możliwości odwiedzin, a po śmierci od razu do kostnicy. Nie ma żadnych ustępstw od tej reguły, dlatego należy uszanować fakt, iż pożegnanie zmarłego musi się odbyć zgodnie z odgórnymi wytycznymi. Odpowiedzialne działania mają za zadanie zabezpieczyć osoby przed zagrożeniem biologicznym, a tym samym bezpiecznie przeżywać żałobę.

Sprzątanie miejsc po zgonach Grodzisk Mazowiecki. Bezpiecznie czyścimy ślady krwi

Czyszczenie mieszkań po zgonach

Rygorystyczne zasady obejmują nas również po wystąpieniu zgonu w domu.

W przypadku podejrzenia, że zmarły posiadał chorobę zakaźną, musimy zadbać o dezynfekcję miejsca zgonu. Nie powinniśmy jednak robić tego samodzielnie, a zamawiając usługę sprzątanie po zgonach.

Wykwalifikowani pracownicy do dezynfekcji krwi

Profesjonalna firma Kastelnik sprzątanie po zgonie wykonuje z użyciem specjalistycznych metod odkażania. Jedną z nich jest zamgławianie powierzchni za pomocą urządzenia – zamgławiacza. Jest to niezwykle skuteczna metoda, ponieważ rozpryskiwany preparat dochodzi do wszystkich miejsc, nawet tych trudno dostępnych.

Ozonowanie domu to standardowe czyszczenie przed potencjalnym rozprzestrzenianiem płynów ustrojowych

Używane dezynfekaty powinny mieć w składzie m.in. fenol, czy też chlor.

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych – zadzwoń! Posiadamy całodobową infolinię!

Sprzątanie po zmarłym Grodzisk Mazowiecki

  • sprzątanie po zmarłym w Grodzisku Mazowieckim i powiecie grodziskim;
  • sprzątanie po zmarłych w wyniku choroby zakaźnej na Mazowszu;
  • dezynfekcja miejsca zgonu po śmierci na skutek COVID-19;
  • specjalistyczne odkażanie pomieszczeń po zgonach za pomocą zamgławiacza;
  • usuwanie bakterii, wirusów i grzybów po zgonie;
  • likwidowane śladów krwi po samobójcach;
  • utylizacja mebli po zmarłych.

Kompleksowe sprzątanie po zgonie Grodzisk Mazowiecki

Dezynfekcja po zgonie i odkażanie funeralne mieszkań

Dezynfekcja zostaje przeprowadzona w celu odkażenia miejsca, w którym nastąpił zgon. Polega ona na usunięciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych z zastosowaniem skutecznych metod.

Czyszczenie mieszkania z nieprzyjemnych zapachów jest usługą specjalistyczną

Zmniejszamy tym samym liczbę drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym.

Sprzątanie po zgonach w Grodzisku Mazowieckim

Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Stara krew może zawierać szkodliwe patogeny przenoszone przez dotyk. Jest ona zagrożeniem biologicznym

Specjalistyczna firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik

Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłym Grodzisk Mazowiecki i woj. mazowieckie od sprawdzonej firmy, zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez naszą infolinię! Działa ona 24/7, a konsultanci chętnie odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące sprzątania i dezynfekcji po zmarłych. Po zakończeniu usługi nasi wykwalifikowani pracownicy wystawią ci certyfikat dezynfekcji, potwierdzający prawidłowo wykonaną usługę sprzątania.

Wysokie ryzyko narażenia się na potencjalnie szkodliwe patogeny

Właściwą dezynfekcję można wykonać wyłącznie posiadając odpowiednie uprawnienia oraz specjalne narzędzia pracy. Do dezodoryzacji mieszkań najczęściej stosuje się profesjonalne ozonatory, które neutralizują pomieszczenie z niebezpiecznych związków pozostawionych przez gnijące ciało. Tego typu materiałów biologicznych nie wolno bagatelizować.

Sprzątanie po zgonach Grodzisk Mazowiecki

Specjaliści w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych

Profesjonalna dezynfekcja na terenie województwa mazowieckiego wymaga odpowiedniego przeszkolenia. Firma Kastelnik realizuje usługi sprzątania z potencjalnie szkodliwych patogenów przenoszonych zarówno przez dotyk, jak i powietrze.

Ciało człowieka w zaawansowanym stanie rozkładu – co zrobić?

Kiedy zmarły zbyt długo leżał w łóżku, a jego ciało zaczęło wydzielać przykre zapachy, konieczne może być całkowicie usunięcie mebli. W przypadku sprzątania po zmarłych, którzy zaczynają przechodzić proces gnilny i narażają otoczenie płynami ustrojowymi, dezynfekcja mieszkania może wymagać nieco więcej pracy.

Sprzątanie mieszkań w Grodzisku Mazowieckim w przypadku zagrożeń biologicznych

W Grodzisku Mazowieckim jesteśmy dostępni cała dobę. Sprzątanie po zgonach w Grodzisku Mazowieckim jest więc łatwo dostępne, a nasz najlepszy personel zapewni właściwą dezynfekcję bez zbędnego stresu dla klienta, aby pomóc rodzinom przejść ten trudny okres w spokoju. Pozwalamy bezpiecznie przeżywać żałobę w ciszy, kiedy rodziny potrzebują niezawodnej pomocy.

Dezynfekcja mieszkań po samobójstwie Grodzisk Mazowiecki

Sprzątanie domu ukochanej osoby z nieprzyjemnych zapachów

Po śmierci bliskiej osoby członkowie rodziny często odczuwają potrzebę posprzątania swojego domu. Proces oczyszczania może być zarówno oczyszczającym, jak i okazją do pogodzenia się ze stratą.

Jak znaleźć firmę sprzątającą po zmarłym w Grodzisku Mazowieckim?

Jeśli bliska osoba pozostawiła za sobą sporo nieczystości, wtedy najlepiej będzie wpisać w Google “Sprzątanie po zgonach Grodzisk Mazowiecki” i wybrać firmę Kastelnik. Dlatego ta firma? Ponieważ to firma działająca w wielu miastach na terenie całej Polski, posiadająca najbardziej skuteczny sprzęt. Dzięki temu sprzątanie po zgonie Grodzisk Mazowiecki ma na wyciągnięcie ręki i zawsze punktualnie.

Jak długo powinna trwać żałoba po członku rodziny?

Trudno określić, jak długo opłakiwać członka rodziny. Zawsze może być za krótki lub za długi. To nigdy nie jest łatwa decyzja i jako taka powinna być szanowana. Jeśli czujesz potrzebę dłużej opłakiwać bliską osobę – masz do tego prawo. Jeśli jednak nie chcesz zbyt długo trzymać smutnych emocji w sobie, najlepiej będzie w takim okresie zająć się czymś, co odwróci myśli po odejściu kogoś bliskiego.

Kastelnik stosuje uniwersalne środki ostrożności w zakresie sprzątania mieszkań

Zleć naszej firmie ozonowanie pomieszczeń, żeby przywrócić nieruchomość do ponownego użytku

W celu wyceny istnieje możliwość dojazdu na miejsce zdarzenia i jest to całkowicie bezpłatne.

Po wykonanej realizacji wystawiamy dedykowany certyfikat, w którym nadmienione są wszystkie wykonane czynności.

Ozonowanie domu na terenie Województwa Mazowieckiego

Nasze wysokiej jakości wykonywane usługi oferujemy dla osób prywatnych, jak i spółdzielni, urzędów, czy firm.

Zapraszamy do kontaktu!

Całodobowy kontakt do firmy Kastelnik – tel. 735-960-510

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%