Sprzątanie po zmarłym
Gdańsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Gdańsku. Śmierć w wyniku pożaru. Statystyki i czyszczenie pomieszczeń po zgonach w zaawansowanym stanie rozkładu.

Firma Kastelnik oferuje gruntowne sprzątanie po zmarłym Gdańsk i województwo pomorskie. Podczas swojej pracy stosujemy specjalistyczny sprzęt, czy też wyłącznie atestowane środki dezynfekujące. Sprzątanie po zmarłych i dezynfekcja wymaga od nas szczególnych środków ostrożności i zabezpieczenia środkami ochrony osobistej. Ważne jest również stosowanie się podczas usługi sprzątanie po zwłokach do zasad BHP. Posiadamy infolinię, która działa całodobowo, chcąc uzyskać odpowiedzi na pytania na temat naszej usługi, można śmiało dzwonić. Mamy dla Was  również bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach: Gdańsk Wrzeszcz i Zaspa oraz Orunia, a także Brzeźno.

Śmiertelne ofiary pożarów w Polsce

Pożar to nie tylko ogień, ale i ogrom bólu i cierpienia. Ogień daje życie, ale i je odbiera. Od zarania wieków ogień był czymś, co sprawiało, że ludność mogła ogrzać się podczas zimowych mrozów i przeżyć. Jeszcze niedawno byliśmy również od niego uzależnieni. Jednak dzięki wynalazkom XX wieku sytuacja ta się zmieniła. Prąd, czy też energia odnawialna pochodząca z wiatraków, sprawiły, że z uwagi na ekologię odchodzi się od tradycyjnych metod opału tj. palenie węgla. Jednakże pożar nie jedno ma imię – nie powstaje tylko z rozprzestrzeniania się ognia, ale i na przykład z naszego niedopilnowania. Co mamy na myśli? Otóż – przewody elektryczne lub nieszczelną instalację gazową. Teraz przyjrzyjmy się statystykom. Niestety, ale w pożarach ginie około 500 osób rocznie. 70% ofiar zostaje zaskoczona przez pożar w nocy. Niezwykle ważna jest profilaktyka przeciwpożarowa. Okresowy przegląd kominów, instalacji elektrycznej, czy gazowej jest niezwykle ważny. Uwagę należy zwrócić również na no, aby zniwelować ryzyko pożaru o około 50%, należy zamontować czujniki dymu.

Sprzątanie po zmarłym Gdańsk

Co robić w przypadku wybuchu pożaru? Przede wszystkim powinno się zachować spokój i zapewnić bezpieczeństwo innym ludziom uczestniczącym w tym zdarzeniu. Wychodzimy wraz z zagrożonymi z budynku i zamykamy za sobą drzwi. Następnie zgłaszamy zdarzenie poprzez kontakt z numerem alarmowym – 112 lub 998. Po pożarze, gdy mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi przyjeżdża dodatkowo policja i służby medyczne. Po zabraniu zwłok i zakończeniu innych czynności ratowniczych konieczne jest wezwanie ekipy, która świadczy usługę czyszczenie po pożarach i dezynfekcja po zgonach. Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi, to zapraszamy do kontaktu, realizujemy sprzątanie po zmarłym Gdańsk w wyniku pożarów! Czyścimy nie tylko ściany i sufity, ale również usuwamy substancje smoliste, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia.

Czyszczenie miejsc po zgonie w wyniku pożaru

Umieranie podczas pożaru nie jest jednoznaczne. Powodem, poprzez który dochodzi do zgonu, są zazwyczaj obrażenia wynikające z wysokiej temperatury, bądź z zatrucia tlenkiem węgla. Do śmierci w trakcie pożaru może dojść również poprzez obrażenia wynikające ze zniszczenia przez ogień konstrukcji budynku. Najczęstszymi powodami pożarów są zwarcia instalacji elektrycznej, dlatego ważne jest, aby dokonywać ich regularnego przeglądu. Należy wynieść ciało po zgonie w pożarze i wykonać sprzątanie po osobie zmarłej.

Dezynfekcja po zmarłym w Gdańsku i całym powiecie gdańskim;

 • sprzątanie po zmarłych Gdańsk i okolica;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku pożaru woj. pomorskie;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku wypadku losowego;
 • ozonowanie pomieszczenia po zgonie w wyniku zatrucia tlenkiem węgla;
 • usuwanie zapachów za pomocą dezodoryzacji;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok;
 • likwidacja mieszkań po zgonach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • utylizacja śmieci po sprzątaniu;
 • odkażanie miejsc po zgonie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie Gdańsk;
 • usuwanie bakterii z pomieszczeń po śmierci;
 • dezynfekcja miejsc po zwłokach.

Całodobowy kontakt 24/7 – sprzątanie po zgonie Gdańsk

Szukasz kompleksowej usługi sprzątanie po zmarłym Gdańsk i Pomorskie? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania na temat zlecenia i umówią na jak najbliższy termin realizacji. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie i zachowaniem zasad BHP. Stosujemy wyłącznie skuteczne metody czyszczące, ponieważ wiemy, że dezynfekcja po zgonie jest ważna. Ponadto oferujemy również bezpłatną wycenę.

Kastelnik – profesjonalne sprzątanie po zgonach Gdańsk, szybki dojazd na miejsce realizacji.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%