Sprzątanie po zmarłym
Gdańsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Gdańsku. Jak wygląda czyszczenie pomieszczeń po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu?

Wiemy, że sprzedaż nieruchomości po zgonie może być trudna. Kastelnik od 2103 r. oferuje gruntowne sprzątanie po zmarłym Gdańsk i dezynfekuje również mieszkania w innych miastach w województwie pomorskim. Podczas pracy używa się specjalistycznego sprzętu, czy też atestowanych środków do dezynfekcji z płynem bakteriobójczym. Sprzątanie mieszkań po zmarłych i dezynfekcja wszystkich skażonych pomieszczeń wymaga zawsze szczególnych środków ostrożności i zabezpieczenia twarzy środkami ochrony osobistej. To bardzo ważny aspekt specjalistycznego sprzątania każdej powierzchni po zwłokach.

Warto dodać, że profesjonalne czyszczenie miejsc po zwłokach to nie tylko usuwanie śladów krwi i dezynfekcja pomieszczeń, ale i wywóz gabarytów do specjalnej spalarni termicznej. Co dokładanie zawiera przykładowe mieszkanie zmarłej osoby, widać na prezentowanym filmie. Sprzątanie po zgonach w Gdańsku często obejmuje usuwanie much i innych szkodników obecnych w lokalu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jakie metodą specjalistycznego czyszczenia są najlepsze?

 • Ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniu;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru,
 • Odkażanie za pomocą aktywnych środków biobójczych.
Sprzątanie mieszkań po zmarłych Gdańsk - pomagamy całodobowo.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania mieszkań zaniedbanych i dezynfekcji powietrza po śmierci w domu.

Technicy sprzątający miejsca zgony w Trójmieście przygotowują rzeczy do utylizacji termicznej, pakują je w odpowiednie pojemniki, które są przygotowane na rzeczy skażonych biologicznie. Dopiero po wyrzuceniu (utylizacji) przedmiotów stanowiących zagrożenie biologiczne, przeprowadzana jest dezynfekcja przy pomocy ozonu i suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Gdańsku

Niespodziewany śmiertelny wypadek przy pracy? Niezależnie od okoliczności śmierci, niezbędną czynnością jest dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Gdańsk, której zadaniem jest oczyszczenie mieszkania z patogenów po zmarłym.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Odkażanie miejsc śmierci to wieloetapowy proces, ponieważ, by w pełni wyeliminować bakterie i trupie jady należy zastosować mieszane techniki dezynfekcji. Zwykle dezynfekcja wstępna obejmuje czyszczenie podłóg z krwi przy pomocy specjalistycznych środków biobójczych i aplikacji ręcznej preparatów. Ważna jest także odpowiednia aplikacja dezynfektantów w odpowiedniej ilości środka chemicznego.

dezynfekcja po zgonie w Gdańsku

W następnej kolejności technicy sprzątania miejsc śmierci łączą ze sobą ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, by mieć pewność, że mieszkanie po zmarłym zostało w pełni zdezynfekowane z trupich jadów.

Techniki dezynfekcji funeralnej stosowane w odpowiedniej kolejności przy użyciu środków biobójczych daje gwarancję skuteczności biobójczej. To właśnie dlatego w pełnym patogenów mieszkaniu dezynfekcja po zgonie w powiecie gdańskim jest niezbędnym krokiem w czyszczeniu po zwłokach.

Usługi na sprzątanie mieszkań po zgonach Gdańsk i okolica

Ważne jest również stosowanie się podczas usługi sprzątanie po zwłokach do zasad BHP. Posiadamy infolinię, która działa całodobowo, chcąc uzyskać odpowiedzi na pytania na temat naszej usługi, można śmiało dzwonić.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Oferujemy Państwu również bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach: Gdańsk Wrzeszcz i Zaspa oraz Orunia, a także Brzeźno.

Usunięcie płynów ustrojowych z ciała zmarłego

Po zgonie proces rozkładu ciała może wywołać brzydki zapach na klatce schodowej i w mieszkaniu.

Odkażanie miejsc śmierci w Gdańsku

Odkażanie miejsc śmierci zlecisz w Gdańsku łatwo, kontaktując się z firmą Kastelnik przez całą dobę. Zlecisz u nas wywóz gabarytów do spalarni oraz usuwanie krwi z podłóg. Oferujemy kompleksowe odkażanie pomieszczeń z patogenów po zmarłych przy pomocy ozonowanie i zamgławiania ULV.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Tak wygląda wysprzątane mieszkanie po osobie zmarłej.

Usługa czyszczenia w pomieszczeniu po zgonach w Gdańsku

Specjaliści z firmy Kastelnik są przygotowani do każdego przypadku śmierci. Każde sprzątanie po zmarłym realizowane jest w pełnej odzieży ochronnej przy pomocy środków biobójczych z atestem i metod dezynfekcji mechanicznej.

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zwłokach

Usługi sprzątania pomieszczenia po zwłokach

Mebli w kilku pokojowym mieszkaniu zmarłego często muszą zostać przekazane do utylizacji.

Dezynfekcja mieszkania u osób prywatnych oraz firm

Odkażanie mieszkania to proces wymagający użycia odpowiednich środków chemicznych. Profesjonalny sprzęt w wyposażeniu firmy Kastelnik oraz przeszkoleni pracownicy są dla państwa dyspozycji. Dlatego w Gdańsku została uruchomiona specjalna całodobowa infolinia, w której zlecisz bezpieczne usunięcie resztek ciał ludzkich, które przez dłuższy czas stanowiły zagrożenie płynami ustrojowymi.

sprzątanie po zgonie w Gdańsku

Czyszczenie miejsc po zgonie w Trójmieście

Czyszczenie miejsc po zwłokach na terenie Trójmiasta to trudne zadanie. W zależności od tego, czy była to śmieć we śnie, czy zgon na skutek choroby, należy przeprowadzić czyszczenie posadzek i ozonowanie pomieszczeń. Czasami konieczny okazuje się demontaż podłóg i czyszczenie środkiem biobójczym w każdym zakamarku mieszkania.

Czy wiesz, że do samobójczej śmierci często dochodzi w pokoju hotelowym? Zazwyczaj w tego typu miejscu jest mnóstwo krwi do wymycia, płynów ustrojowych do usunięcia i śladów biologicznych do dezynfekcji.

Śmierć w domu to nieprzyjemny zapach. Kastelnik na terenie Gdańska przywróci skażone mieszkanie do ponownego użytku

Ciało zmarłej osoby często leży w mieszkaniu długie dni, a nawet tygodnie. Ozonowanie po zgonie sprawdza się najlepiej, by usunąć trupi jad, ale przede wszystkim nieprzyjemny zapach po zwłokach z mieszkania. Technicy sprzątania miejsc śmierci mają na stanie kilkadziesiąt generatorów ozonu o różnej mocy.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Skorzystaj z usług dezynfekcji po zabrudzenia po ciałach zmarłego

Czyściciel zwłok to zawód każdego z pracowników firmy Kastelnik.

Dezynfekcja po zmarłym w Gdańsku i całym powiecie

 • sprzątanie po zmarłych Gdańsk i okolica;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku pożaru woj. pomorskie;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku wypadku losowego;
 • ozonowanie pomieszczenia po zgonie w wyniku zatrucia tlenkiem węgla;
 • usuwanie zapachów za pomocą dezodoryzacji;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok;
 • likwidacja mieszkań po zgonach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • utylizacja śmieci po sprzątaniu;
 • odkażanie miejsc po zgonie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie Gdańsk;
 • usuwanie bakterii z pomieszczeń po śmierci;
 • dezynfekcja miejsc po zwłokach.

Usuwanie zapachów trupa w stanie rozkładu

Istnieje wiele różnych metod usuwania zapachów z martwych ciał. Niektóre z tych metod są bardziej skuteczne niż inne. Najczęstszym sposobem jest użycie ozonatora eliminującego zapachy, ale niektórym osobom trudno jest go kupić. Nie zawsze są one dostępne w sklepach, a ich obsługa wymaga odpowiedniego przeszkolenia.

Ciało zmarłego gnije po kilku dniach od śmierci

Proces rozkładu zwłok uwalnia wiele trujących związków chemicznych i przyciąga liczne owady.

Co zrobić po śmierci członka rodziny?

Ponieważ śmierć jest nieunikniona, po jej wystąpieniu należy wykonać pewne zadania. Jednym z nich jest sprzątanie domu zmarłego. Jednak przy odpowiedniej organizacji możesz mieć pewność, że nie zostaniesz przytłoczony tym zadaniem na własną rękę.

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne oraz bakterie, które wydziela rozkładające się martwe ciało, nie powinno się sprzątać po zmarłym na własną rękę. Najlepiej zlecić takie sprzątanie wyspecjalizowanej firmie sprzątającej po zgonach.

Całodobowy kontakt 24/7 – profesjonalne sprzątanie po zgonie Gdańsk

Szukasz kompleksowej usługi sprzątanie po zmarłym Gdańsk i Pomorskie? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania na temat zlecenia i umówią na jak najbliższy termin realizacji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Usuwanie płynów ustrojowych po zgonach Gdańsk sprzątanie w domu klientów

Jesteśmy grupą specjalistów oferującą sprzątanie po zgonach na terenie Gdańska, którzy do swojej pracy odkażania i dezynfekcji podchodzą profesjonalnie i zachowaniem zasad BHP. Stosujemy wyłącznie skuteczne metody czyszczące, ponieważ wiemy, że dezynfekcja po zgonie jest ważna. Ponadto oferujemy również bezpłatną wycenę.

Cena sprzątania po zwłokach w Gdańsku

Proces sprzątania po zmarłych warto zacząć wstępną dezynfekcją mieszkania. Krew musi zostać wymyta!

Usługi czyszczenia pomieszczenia po zgonach w Gdańsku – sprzątanie mieszkań po śladach krwi

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik – profesjonalne sprzątanie po zgonach w Gdańsku to szybki dojazd na miejsce realizacji i natychmiastowe ozonowanie po zwłokach. Usuwanie śladów krwi przeprowadzane jest w pierwszej kolejności. W przypadku sprzątania po zmarłym, który wydziela już przykry zapach, natychmiast zleć dezynfekcję firmie Kastelnik. Nie ma co czekać, aż smród z rozkładającego się ciała nieboszczyka rozejdzie się po całym budynku.

Usługi sprzątania po zmarłych zlecisz także w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferujemy różne pakiety usług, zaczynające się od podstawowej dezynfekcji za pomocą ozonu, a kończące na całkowitej likwidacji mieszkania i wyniesieniu wszystkich mebli. Sprzątanie po zmarłych w Gdańsku jest procesem wieloetapowym, a każdy etap jest równie ważny. Obejmują one takie czynności jak dezodoryzacja, dezynfekcja po zgonie oraz dokładne sprzątanie pomieszczeń i usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych.

Sprzątanie Gdańsk i cała Polska

Te procesy są konieczne, ponieważ zapach po zgonie oraz pozostałości biologiczne mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dezodoryzacja usuwa nieprzyjemny zapach, a dezynfekcja po zgonie eliminuje patogeny i inne czynniki chorobotwórcze. Profesjonalne sprzątanie mieszkania to kluczowe dla zapewnienia czystości i higieny w przestrzeni, która była skażona przez obecność zwłok.

Kiedy konieczna jest dezodoryzacja po zgonie?

Dezodoryzacja po zgonie to proces, który szybko neutralizuje zapachy po zwłokach w domu. Usługa ta polega na skutecznym usuwaniu toksycznych związków chemicznych, takich jak patogeny i jady trupie. Te substancje mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, dlatego tak ważne jest wykonanie zabiegu dezynfekcji i dezodoryzacji, zwłaszcza jeśli zwłoki rozkładały się w domu przez kilka dni.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym w Gdańsku?

Cena sprzątania po zgonach w mieszkaniu na terenie Trójmiasta jest ustalana indywidualnie z każdym klientem na miejscu, gdzie doszło do śmierci. Koszt całkowity zależy od wielkości mieszkania i rodzaju czynności, które są niezbędne do usunięcia zapachu po zgonie. Podstawowa dezynfekcja rozpoczyna się od 800 złotych, a koszt całkowity może wynieść kilka tysięcy złotych za kompleksowe posprzątanie mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%