Sprzątanie po zmarłym
Gdańsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Gdańsku. Śmierć w wyniku pożaru. Statystyki i czyszczenie pomieszczeń po zgonach w zaawansowanym stanie rozkładu.

Firma Kastelnik oferuje gruntowne sprzątanie po zmarłym Gdańsk i województwo pomorskie. Podczas swojej pracy stosujemy specjalistyczny sprzęt, czy też wyłącznie atestowane środki dezynfekujące. Sprzątanie po zmarłych i dezynfekcja wymaga od nas szczególnych środków ostrożności i zabezpieczenia środkami ochrony osobistej.

Sprzątanie po zgonach w Gdańsku

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach Gdańsk

Ważne jest również stosowanie się podczas usługi sprzątanie po zwłokach do zasad BHP. Posiadamy infolinię, która działa całodobowo, chcąc uzyskać odpowiedzi na pytania na temat naszej usługi, można śmiało dzwonić.

Mamy dla Was również bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach: Gdańsk Wrzeszcz i Zaspa oraz Orunia, a także Brzeźno.

Usunięcie płynów ustrojowych z ciała zmarłego

Śmiertelne ofiary pożarów w Polsce

Pożar to nie tylko ogień, ale i ogrom bólu i cierpienia. Ogień daje życie, ale i je odbiera. Od zarania wieków ogień był czymś, co sprawiało, że ludność mogła ogrzać się podczas zimowych mrozów i przeżyć. Jeszcze niedawno byliśmy również od niego uzależnieni. Jednak dzięki wynalazkom XX wieku sytuacja ta się zmieniła.

Dezynfekcja miejsc śmierci w Gdańsku

Prąd, czy też energia odnawialna pochodząca z wiatraków, sprawiły, że z uwagi na ekologię odchodzi się od tradycyjnych metod opału tj. palenie węgla. Jednakże pożar nie jedno ma imię – nie powstaje tylko z rozprzestrzeniania się ognia, ale i na przykład z naszego niedopilnowania. Co mamy na myśli? Otóż – przewody elektryczne lub nieszczelną instalację gazową.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Statystyki wypadków śmiertelnych przez pożar w całej Polsce

Teraz przyjrzyjmy się statystykom. Niestety, ale w pożarach ginie około 500 osób rocznie. 70% ofiar zostaje zaskoczona przez pożar w nocy. Niezwykle ważna jest profilaktyka przeciwpożarowa.

Usługa czyszczenia w pomieszczeniu po zgonach w Gdańsku

Okresowy przegląd kominów, instalacji elektrycznej, czy gazowej jest niezwykle ważny. Uwagę należy zwrócić również na no, aby zniwelować ryzyko pożaru o około 50%, należy zamontować czujniki dymu.

Usługi sprzątania pomieszczenia po zwłokach

Sprzątanie po zmarłym Gdańsk

Co robić w przypadku wybuchu pożaru? Przede wszystkim powinno się zachować spokój i zapewnić bezpieczeństwo innym ludziom uczestniczącym w tym zdarzeniu. Wychodzimy wraz z zagrożonymi z budynku i zamykamy za sobą drzwi. Następnie zgłaszamy zdarzenie poprzez kontakt z numerem alarmowym – 112 lub 998.

Co należy pamiętać po znalezieniu zmarłych po pożarze i poczuciu nieprzyjemnego zapachu?

Po pożarze w mieszkaniu, gdy mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi przyjeżdża dodatkowo policja i służby medyczne. Po zabraniu zwłok z mieszkania i zakończeniu innych czynności ratowniczych konieczne jest wezwanie ekipy, która świadczy usługę czyszczenie po pożarach i dezynfekcja po zgonach.

Skorzystaj z usług dezynfekcji. Dezynsekcja w Gdańsku

Dezynfekcja mieszkania u osób prywatnych oraz firm

Odkażanie mieszkania to proces wymagający użycia odpowiednich środków chemicznych. Profesjonalny sprzęt w wyposażeniu firmy Kastelnik oraz przeszkoleni pracownicy są dla państwa dyspozycji. Dlatego w Gdańsku została uruchomiona specjalna całodobowa infolinia, w której zlecisz bezpieczne usunięcie resztek ciał ludzkich, które przez dłuższy czas stanowiły zagrożenie płynami ustrojowymi.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk w wyniku pożaru mieszkania

Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi, to zapraszamy do kontaktu, realizujemy sprzątanie po zmarłym Gdańsk w wyniku pożarów! Czyścimy nie tylko ściany i sufity, ale również usuwamy substancje smoliste, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia.

Specjaliści w sprzątaniu po zgonach Gdańsk

Czyszczenie miejsc po zgonie w wyniku pożaru

Umieranie podczas pożaru nie jest jednoznaczne. Powodem, poprzez który dochodzi do zgonu, są zazwyczaj obrażenia wynikające z wysokiej temperatury, bądź z zatrucia tlenkiem węgla. Do śmierci w trakcie pożaru może dojść również poprzez obrażenia wynikające ze zniszczenia przez ogień konstrukcji budynku.

Firma sprzątająca ślady krwi na Pomorzu

Śmierć w wyniku pożaru wywołuje nieprzyjemne zapachy w mieszkaniu. Firma sprzątająca Kastelnik na terenie Gdańska przywróci pomieszczenie do ponownego użytku

Najczęstszymi powodami pożarów są zwarcia instalacji elektrycznej, dlatego ważne jest, aby dokonywać ich regularnego przeglądu. Należy wynieść ciało po zgonie w pożarze i wykonać sprzątanie po osobie zmarłej.

Skorzystaj z usług dezynfekcji po zabrudzenia po ciałach zmarłego

Dezynfekcja po zmarłym w Gdańsku i całym powiecie gdańskim

 • sprzątanie po zmarłych Gdańsk i okolica;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku pożaru woj. pomorskie;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku wypadku losowego;
 • ozonowanie pomieszczenia po zgonie w wyniku zatrucia tlenkiem węgla;
 • usuwanie zapachów za pomocą dezodoryzacji;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok;
 • likwidacja mieszkań po zgonach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • utylizacja śmieci po sprzątaniu;
 • odkażanie miejsc po zgonie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie Gdańsk;
 • usuwanie bakterii z pomieszczeń po śmierci;
 • dezynfekcja miejsc po zwłokach.

sprzątanie po wypadkach i samobójstwach Kastelnik pracuje całodobowo

Usuwanie zapachów trupa w stanie rozkładu

Istnieje wiele różnych metod usuwania zapachów z martwych ciał. Niektóre z tych metod są bardziej skuteczne niż inne. Najczęstszym sposobem jest użycie ozonatora eliminującego zapachy, ale niektórym osobom trudno jest go kupić. Nie zawsze są one dostępne w sklepach, a ich obsługa wymaga odpowiedniego przeszkolenia.

Ciało zmarłego gnije po kilku dniach

Co zrobić po śmierci członka rodziny?

Ponieważ śmierć jest nieunikniona, po jej wystąpieniu należy wykonać pewne zadania. Jednym z nich jest sprzątanie domu zmarłego. Jednak przy odpowiedniej organizacji możesz mieć pewność, że nie zostaniesz przytłoczony tym zadaniem na własną rękę.

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne oraz bakterie, które wydziela rozkładające się martwe ciało, nie powinno się sprzątać po zmarłym na własną rękę. Najlepiej zlecić takie sprzątanie wyspecjalizowanej firmie sprzątającej po zgonach.

Całodobowy kontakt 24/7 – profesjonalne sprzątanie po zgonie Gdańsk

Szukasz kompleksowej usługi sprzątanie po zmarłym Gdańsk i Pomorskie? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania na temat zlecenia i umówią na jak najbliższy termin realizacji.

Dezynfekcja mieszkania za pomocą środków chemicznych

Usuwanie płynów ustrojowych po zgonach Gdańsk sprzątanie w domu klientów

Jesteśmy grupą specjalistów oferującą sprzątanie po zgonach na terenie Gdańska, którzy do swojej pracy odkażania i dezynfekcji podchodzą profesjonalnie i zachowaniem zasad BHP. Stosujemy wyłącznie skuteczne metody czyszczące, ponieważ wiemy, że dezynfekcja po zgonie jest ważna. Ponadto oferujemy również bezpłatną wycenę.

Cena sprzątania po zwłokach w Gdańsku

Sprzątanie mieszkań. Usługi czyszczenia pomieszczenia po zgonach w Gdańsku

Kastelnik – profesjonalne sprzątanie po zgonach Gdańsk, szybki dojazd na miejsce realizacji i natychmiastowe ozonowanie po zwłokach. W przypadku sprzątania po zmarłym, który wydziela już przykry zapach, natychmiast zleć dezynfekcję firmie Kastelnik.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie20%