Sprzątanie po zmarłym
Gdańsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Gdańsku. Jak wygląda czyszczenie pomieszczeń po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu?

Wiemy, że sprzedaż nieruchomości po zgonie może być trudna. Kastelnik od 2103 r. oferuje gruntowne sprzątanie po zmarłym Gdańsk i dezynfekuje również mieszkania w innych miastach w województwie pomorskim. Podczas pracy używa się specjalistycznego sprzętu, czy też atestowanych środków do dezynfekcji z płynem bakteriobójczym. Sprzątanie mieszkań po zmarłych i dezynfekcja wszystkich skażonych pomieszczeń wymaga zawsze szczególnych środków ostrożności i zabezpieczenia twarzy środkami ochrony osobistej. To bardzo ważny aspekt specjalistycznego sprzątania każdej powierzchni po zwłokach.

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zwłokach

Warto dodać, że profesjonalne czyszczenie miejsc po zwłokach to nie tylko usuwanie śladów krwi i dezynfekcja pomieszczeń, ale i wywóz gabarytów do specjalnej spalarni termicznej. Co dokładanie zawiera przykładowe mieszkanie zmarłej osoby, widać na prezentowanym filmie. Sprzątanie po zgonach w Gdańsku często obejmuje usuwanie much i innych szkodników obecnych w lokalu.

Jakie metodą specjalistycznego czyszczenia są najlepsze?

 • Ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniu;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru,
 • Odkażanie za pomocą aktywnych środków biobójczych.
Sprzątanie mieszkań po zmarłych Gdańsk - pomagamy całodobowo.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania mieszkań zaniedbanych i dezynfekcji powietrza po śmierci w domu.

Technicy sprzątający miejsca zgony w Trójmieście przygotowują rzeczy do utylizacji termicznej, pakują je w odpowiednie pojemniki, które są przygotowane na rzeczy skażonych biologicznie. Dopiero po wyrzuceniu (utylizacji) przedmiotów stanowiących zagrożenie biologiczne, przeprowadzana jest dezynfekcja przy pomocy ozonu i suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Zakres działania firmy:

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Usługi na sprzątanie mieszkań po zgonach Gdańsk i okolica

Ważne jest również stosowanie się podczas usługi sprzątanie po zwłokach do zasad BHP. Posiadamy infolinię, która działa całodobowo, chcąc uzyskać odpowiedzi na pytania na temat naszej usługi, można śmiało dzwonić.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Oferujemy Państwu również bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach: Gdańsk Wrzeszcz i Zaspa oraz Orunia, a także Brzeźno.

Usunięcie płynów ustrojowych z ciała zmarłego

Po zgonie proces rozkładu ciała może wywołać brzydki zapach na klatce schodowej i w mieszkaniu.

Śmiertelne ofiary w Polsce

Pożar to nie tylko ogień, ale i ogrom bólu i cierpienia. Ogień daje życie, ale i je odbiera. Od zarania wieków ogień był czymś, co sprawiało, że ludność mogła ogrzać się podczas zimowych mrozów i przeżyć. Jeszcze niedawno byliśmy również od niego uzależnieni. Jednak dzięki wynalazkom XX wieku sytuacja ta się zmieniła.

Dezynfekcja miejsc śmierci w Gdańsku

Prąd, czy też energia odnawialna pochodząca z wiatraków, sprawiły, że z uwagi na ekologię odchodzi się od tradycyjnych metod opału tj. palenie węgla. Jednakże pożar nie jedno ma imię – nie powstaje tylko z rozprzestrzeniania się ognia, ale i na przykład z naszego niedopilnowania. Co mamy na myśli? Otóż – przewody elektryczne lub nieszczelną instalację gazową.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Tak wygląda wysprzątane mieszkanie po osobie zmarłej.

Statystyki wypadków śmiertelnych przez pożar w całej Polsce

Teraz przyjrzyjmy się statystykom. Niestety, ale w pożarach ginie około 500 osób rocznie. 70% ofiar zostaje zaskoczona przez pożar w nocy. Niezwykle ważna jest profilaktyka przeciwpożarowa.

Usługa czyszczenia w pomieszczeniu po zgonach w Gdańsku

Okresowy przegląd kominów, instalacji elektrycznej, czy gazowej jest niezwykle ważny. Uwagę należy zwrócić również na no, aby zniwelować ryzyko pożaru o około 50%, należy zamontować czujniki dymu.

Usługi sprzątania pomieszczenia po zwłokach

Mebli w kilku pokojowym mieszkaniu zmarłego często muszą zostać przekazane do utylizacji,

Sprzątanie po zmarłym Gdańsk

Co robić w przypadku wybuchu pożaru? Przede wszystkim powinno się zachować spokój i zapewnić bezpieczeństwo innym ludziom uczestniczącym w tym zdarzeniu. Wychodzimy wraz z zagrożonymi z budynku i zamykamy za sobą drzwi. Następnie zgłaszamy zdarzenie poprzez kontakt z numerem alarmowym – 112 lub 998.

Co należy pamiętać po znalezieniu zmarłych po pożarze i poczuciu nieprzyjemnego zapachu?

Po pożarze w mieszkaniu, gdy mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi przyjeżdża dodatkowo policja i służby medyczne. Po zabraniu zwłok z mieszkania i zakończeniu innych czynności ratowniczych konieczne jest wezwanie ekipy, która świadczy usługę czyszczenie po pożarach i dezynfekcja po zgonach.

Skorzystaj z usług dezynfekcji. Dezynsekcja w Gdańsku

W katalogu firmy Kastelnik znajduje się również ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachów.

Dezynfekcja mieszkania u osób prywatnych oraz firm

Odkażanie mieszkania to proces wymagający użycia odpowiednich środków chemicznych. Profesjonalny sprzęt w wyposażeniu firmy Kastelnik oraz przeszkoleni pracownicy są dla państwa dyspozycji. Dlatego w Gdańsku została uruchomiona specjalna całodobowa infolinia, w której zlecisz bezpieczne usunięcie resztek ciał ludzkich, które przez dłuższy czas stanowiły zagrożenie płynami ustrojowymi.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Sprzątanie po zgonach Gdańsk w wyniku pożaru mieszkania

Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi, to zapraszamy do kontaktu, realizujemy sprzątanie po zmarłym Gdańsk w wyniku pożarów! Czyścimy nie tylko ściany i sufity, ale również usuwamy substancje smoliste, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia.

Specjaliści w sprzątaniu po zgonach Gdańsk - Trójmiasto

Kastelnik od 2013 roku świadczy specjalistyczne usługi sprzątania i dezynfekcji.

Czyszczenie miejsc po zgonie w Trójmieście

Czyszczenie miejsc po zwłokach na terenie Trójmiasta to trudne zadanie. Umieranie podczas pożaru nie jest jednoznaczne. Powodem, poprzez który dochodzi do zgonu, są zazwyczaj obrażenia wynikające z wysokiej temperatury, bądź z zatrucia tlenkiem węgla. Do śmierci w trakcie pożaru może dojść również poprzez obrażenia wynikające ze zniszczenia przez ogień konstrukcji budynku.

Firma sprzątająca ślady krwi na Pomorzu

Posprzątamy każdego rodzaju nieczystości np. krew i płyny ustrojowe. Kastelnik oferuje sprzątanie ekstremalne.

Śmierć w wyniku pożaru to nieprzyjemny zapach. Kastelnik na terenie Gdańska przywróci skażone mieszkanie do ponownego użytku

Najczęstszymi powodami pożarów są zwarcia instalacji elektrycznej, dlatego ważne jest, aby dokonywać ich regularnego przeglądu. Należy wynieść ciało po zgonie w pożarze i wykonać sprzątanie po osobie zmarłej.

Skorzystaj z usług dezynfekcji po zabrudzenia po ciałach zmarłego

Czyściciel zwłok to zawód każdego z pracowników firmy Kastelnik.

Dezynfekcja po zmarłym w Gdańsku i całym powiecie

 • sprzątanie po zmarłych Gdańsk i okolica;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku pożaru woj. pomorskie;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku wypadku losowego;
 • ozonowanie pomieszczenia po zgonie w wyniku zatrucia tlenkiem węgla;
 • usuwanie zapachów za pomocą dezodoryzacji;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok;
 • likwidacja mieszkań po zgonach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • utylizacja śmieci po sprzątaniu;
 • odkażanie miejsc po zgonie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie Gdańsk;
 • usuwanie bakterii z pomieszczeń po śmierci;
 • dezynfekcja miejsc po zwłokach.
sprzątanie po wypadkach i samobójstwach Kastelnik pracuje całodobowo

Usuwanie śladów po wypadkach to usługa, której szuka wielu ubezpieczycieli.

Usuwanie zapachów trupa w stanie rozkładu

Istnieje wiele różnych metod usuwania zapachów z martwych ciał. Niektóre z tych metod są bardziej skuteczne niż inne. Najczęstszym sposobem jest użycie ozonatora eliminującego zapachy, ale niektórym osobom trudno jest go kupić. Nie zawsze są one dostępne w sklepach, a ich obsługa wymaga odpowiedniego przeszkolenia.

Ciało zmarłego gnije po kilku dniach od śmierci

Proces rozkładu zwłok uwalnia wiele trujących związków chemicznych i przyciąga liczne owady.

Co zrobić po śmierci członka rodziny?

Ponieważ śmierć jest nieunikniona, po jej wystąpieniu należy wykonać pewne zadania. Jednym z nich jest sprzątanie domu zmarłego. Jednak przy odpowiedniej organizacji możesz mieć pewność, że nie zostaniesz przytłoczony tym zadaniem na własną rękę.

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne oraz bakterie, które wydziela rozkładające się martwe ciało, nie powinno się sprzątać po zmarłym na własną rękę. Najlepiej zlecić takie sprzątanie wyspecjalizowanej firmie sprzątającej po zgonach.

Całodobowy kontakt 24/7 – profesjonalne sprzątanie po zgonie Gdańsk

Szukasz kompleksowej usługi sprzątanie po zmarłym Gdańsk i Pomorskie? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania na temat zlecenia i umówią na jak najbliższy termin realizacji.

Dezynfekcja mieszkania za pomocą środków chemicznych

Drager Pac 8000 – miernik ozonu. Taki przyrząd jest pomocny w trakcie ozonowania.

Usuwanie płynów ustrojowych po zgonach Gdańsk sprzątanie w domu klientów

Jesteśmy grupą specjalistów oferującą sprzątanie po zgonach na terenie Gdańska, którzy do swojej pracy odkażania i dezynfekcji podchodzą profesjonalnie i zachowaniem zasad BHP. Stosujemy wyłącznie skuteczne metody czyszczące, ponieważ wiemy, że dezynfekcja po zgonie jest ważna. Ponadto oferujemy również bezpłatną wycenę.

Cena sprzątania po zwłokach w Gdańsku

Proces sprzątania po zmarłych warto zacząć wstępną dezynfekcją mieszkania. Krew musi zostać wymyta!

Sprzątanie mieszkań. Usługi czyszczenia pomieszczenia po zgonach w Gdańsku

Kastelnik – profesjonalne sprzątanie po zgonach Gdańsk, szybki dojazd na miejsce realizacji i natychmiastowe ozonowanie po zwłokach. W przypadku sprzątania po zmarłym, który wydziela już przykry zapach, natychmiast zleć dezynfekcję firmie Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferujemy pakiety zaczynające się od podstawowej dezynfekcji za pomocą ozonu, które kończą się na całkowitej likwidacji mieszkania. Sprzątanie po zmarłych w Gdańsku stanowi wieloetapowy proces, a każdy z nich jest równie istotny. Uwzględniają one takie czynności, jak dezodoryzacja, dezynfekcja po zgonie, oraz solidne sprzątanie mieszkania. Dlaczego konieczne jest wykonywanie tych procesów i co one oznaczają?

Sprzątanie Gdańsk i cała Polska

Kiedy konieczna jest dezodoryzacja po zgonie?

Dezodoryzacja po zgonie to proces, dzięki któremu w szybki sposób neutralizowane są zapachy po zwłokach w domu. Usługa ta polega na skutecznym usunięciu trujących związków chemicznych, takich jak patogeny i jady trupie. Substancje te mogą być niebezpieczne dla zdrowia, dlatego tak ważne jest wykonanie zabiegu dezodoryzacji, tym bardziej, kiedy zwłoki rozkładały się w domu przez kilka dni.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym w Gdańsku?

Cena sprzątania po zgonach w mieszkaniu na terenie Trójmiasta obliczana jest indywidualnie z każdym klientem na miejscu, gdzie doszło do śmierci. Całkowity koszt uzależniony jest od wielkości mieszkania i rodzaju czynności, jakie należy podjąć, by zlikwidować zapach po zgonie. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację domu.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%