Sprzątanie po zmarłym
Chełm

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Perfekcyjne sprzątanie po zmarłych w Chełmie. Jak skutecznie pozbyć się zapachu śmierci i śladów po zgonach? Procedura postępowania podczas czyszczenia mieszkań po zwłokach

Firma Kastelnik działająca wiele lat na rynku świadczy usługę sprzątanie po zmarłym Chełm w województwie lubelskim oraz obszarze całej Polski. Podczas podejmowanych zleceń dezynfekcji ważne jest dla nas używanie nowoczesnego sprzętu oraz stosowanie wyłącznie atestowanych preparatów chemicznych, za pomocą których przeprowadzamy usługi działania sprzątania miejsc zgonu u osób prywatnych Niemałe znaczenie ma również wykwalifikowana kadra, którą cechuje doświadczenie i obowiązek pozostawienia miejsca dezynfekcji w profesjonalnym stanie. Nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach wykonywania usług sprzątania mieszkania po zgonie, co w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem oraz środkami czystości daje wysoką jakość wykonywanych realizacji.

Usługi sprzątania po zmarłych Chełm

Niezależnie od tego, czy jest to województwo Lubelskie, Kujawsko Pomorskie czy jakiekolwiek inne, jesteśmy dostępni całodobowo i tak też działa nasza infolinia. Holistyczne podejście do klienta to wychodzenie naprzeciw jego potrzebom, dlatego też dbamy o niego całościowo, dojeżdżamy na bezpłatną wycenę w takich rejonach powiatu chełmskiego jak: Chełm Srebrzyce czy Chełm Bieławin.

Sprzątanie w domach zmarłych

Dlaczego rozkładające się ciało wytwarza nieprzyjemny zapach? 

Śmierć bliskiego – szok dla rodziny, niedowierzanie. Ludzki organizm to ciągła zagadka dla naukowców. Kiedy wydaje im się, że już wiedzą o nim wszystko, okazje się, że to nieprawda. Po ustaniu oznak życia wiele osób myśli, że w ludzkim organizmie nic się nie dzieje. Nic bardziej mylnego. Właśnie po śmierci biliony komórek, które już nie są ujarzmiane przez układ odpornościowy, zaczynają rozprzestrzeniać się i na nim żerować. W zjawisku pośmiertnym zwanym autolizą zwłok dochodzi do ich gnicia, czyli do obumierania. W wyniku wytwarzania się gazów gnilnych takich jak siarkowodór i metan ciało zaczyna się rozdymać i przybiera czarno – zielonego zabarwienia. To przez nią powstaje uciążliwy fetor. Zapach śmierci określany jest różnie, niektórzy mówią, że jest słodkawy, ale na pewno nie należy do przyjemnych. W sytuacji, gdzie zmarły mieszka samotnie, jego zwłoki mogą leżeć w domu długo, a smród przechodzi poza mieszkanie np. na klatkę. Wówczas nie wystarczy tylko zwykłe sprzątanie po zgonie. Należy zastosować profesjonalny zabieg dezodoryzacji.

Profesjonalne sprzątanie po zgonie w trakcie rozkładu

Dezodoryzacja po zmarłej osobie 

Dezodoryzacja po śmierci jest zabiegiem wykonywanym przez specjalistyczne firmy oferujące sprzątanie po zmarłych, polegający na skutecznej neutralizacji odoru po rozkładających się zwłokach. Dezaktywacja cząsteczek tworzących odór jest możliwa tylko dzięki odpowiednim środkom tzw. eliminatorom. Posiadają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska

Usuwanie zapachu śmierci

W celu pozbycia się uciążliwych zapachów z rozkładających się zwłok należy go zneutralizować, czyli pozbyć się odoroczynnych cząsteczek, a nie tylko je maskować. Jeśli chcemy by, było to wykonane w należyty sposób, to niezbędne jest zamówienie specjalistycznej ekipy sprzątającej po zmarłych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – specjaliści wiedzą jak krok po kroku wyeliminować przykry problem. Po zastosowaniu tej usługi można zamieszkać z powrotem w danym miejscu lub go sprzedać. Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły oferty!

Dezynfekcja domów po samobójstwie

Sprzątanie po zmarłym Chełm

Nasza firma na rynku funeralnym podejmuje się działania z użyciem najbezpieczniejszego sprzętu, aby czyszczenie na terenie zgonu nasi specjaliści przeprowadzali swoją pracę z zachowaniem najwyższych wymogów. Dezynfekcja po zmarłym za pomocą naszych środków gwarantuje, że zlecone ozonowanie lub sprzątanie jest przeprowadzone bez wad.

  • sprzątanie mieszkań po zmarłych w Chełmie i okolicznych miastach;
  • sprzątanie po zmarłej osobie;
  • czyszczenie posadzek i podłóg po zwłokach;
  • dogłębne sprzątanie po zmarłych woj. lubelskie
  • usuwanie zapachu śmierci po gnijących zwłokach;
  • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w miejscu pracy;
  • ozonowanie autobusów i miejscach pracy po śmiertelnych wypadkach;
  • utylizacja i likwidacja zaniedbanych mieszkań po zmarłych;
  • uniemożliwienie sytuacji ponownego ryzyka zakażenia po zmarłym.

Specjalistyczne usługi sprzątania po zgonie za pomocą prac dezynfekcyjnych mogą państwa zamówić wybierając poniższy numer telefonu:

Skorzystaj z naszej firmy aby zamówić dezynfekcję mieszkania i innych pomieszczeń

Firma oferuje sprzątanie po zgonach

Sprzątanie po zmarłych – zamów usługę

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Chełmie to usługa, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku na terenie całego woj. lubelskiego. Firma Kastelnik to zespół specjalistów oferujących profesjonalne sprzątanie po zgonach, które wykonywane jest wieloetapowo z użyciem wyłącznie specjalistycznych środków. 

Zadzwoń na naszą całodobową infolinię i wybierz najbliższy termin realizacji, ponadto przed samy wykonaniem usługi bezpłatnie dojedziemy na jej wycenę. Zapraszamy do kontaktu!

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w mieście Chełm najlepiej powierzyć specjalistycznej ekipie sprzątającej. W celu skutecznego oczyszczenia mieszkania ze śladów krwi i szkodliwych dla zdrowia substancji, które wydzielają się w trakcie rozkładu zwłok, należy zastosować odpowiednie środki i sprzęt. Co warto wiedzieć na temat specjalistycznego sprzątania po zgonach?

FAQ, Chełm

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Cena za sprzątanie po zwłokach jest uzgadniana z klientem indywidualnie, po wizji lokalnej na miejscu zgonu. Z reguły koszt za dezynfekcję rozpoczyna się od 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania, wraz z utylizacją rzeczy po zmarłym.

Czy zamgławianie mieszkania po zmarłym jest bezpieczne?

Zamgławianie pomieszczeń przy pomocy suchej mgły to forma dezynfekcji, która pozwala nie tylko na likwidację niebezpiecznych drobnoustrojów, ale także skutecznie wyeliminować nieprzyjemny fetor po zwłokach. Cały zabieg opiera się na wytwarzaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, tworząc silnie biobójcze połączenie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%