Profesjonalne sprzątanie, czyszczenie po zgonie, zmarłym, samobójstwie - dezynfekcja

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie Katowice

Oferujemy bezpieczne metody dotyczące sprzątania specjalistycznego tj. zgon w miejscu pracy, zgon naturalny, samobójstwo, komunikacyjny wypadek śmiertelny.

W większości przypadków po usłudze czyszczenia wykonanej na miejscu zdarzania przez zespół naszych techników, można korzystać z mieszkania (samochodu) już po 10 godzinach od zakończenia sprzątania po zdarzeniu. Pracujemy w Katowicach i innych miastach aglomeracji Śląskiej - 24h na dobę.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie

Sprzątanie po zgonie, odkażanie mieszkań po zmarłym, czyszczenie lokalu po śmierci naturalnej, samobójstwie, morderstwie. Sprzątanie miejsc zbrodni na terenie np. Katowic.

Ozonowanie po zmarłym

Oferujemy skuteczne sposoby dezynfekcji pomieszczeń po zmarłym. Ozonowanie pomieszczeń
to skuteczny sposób usuwania nieprzyjemnego zapachu. Wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie profesjonalnego zabiegu ozonowania.

Czyszczenie suchym lodem

Pracując pod wysokim ciśnienieniem granulki suchego lodu, przy temperaturze - 79 °C uderzając w powierzchnie czyszczą ją, a jednocześnie ją dezynfekują. Czytaj więcej …

sprzatanie-po-zmarlym 585 x 585

Usługi specjalistyczne

Oferujemy specjalistyczne sprzątanie i odkażanie mieszkań (mieszkania, lokalu) po zmarłym , po zgonie naturalnym (czyszczenie wnętrza samochodu po wypadku komunikacyjnym), zabójstwie, samobójstwie. Powyższe usługi wykonujemy profesjonalnie, dyskretnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Zobacz cennik sprzątanie mieszkania po zmarłym

Dezynfekcja po zgonach

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie (zmarłym) wykonujemy przy użyciu niezwykle niezawodnych środków dezynfekujących, np. w postaci proszku o szerokim zakresie zastosowania oraz specjalistycznych urządzeń np. maszyna do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni suchym lodem Cold Jet Aero 40FP.

Sprzątania po zmarłym BHP

Po śmierci w trakcie rozkładu ciała, uwalnianych jest ponad 30 związków chemicznych, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w tym pomieszczeniu. Przestrzeganie określonych procedur bezpieczeństwa BHP, podczas sprzątania mieszkania po zmarłym, oraz transportu odpadów niebezpiecznych jest dla nas kluczowym elementem. Naszą pracę wykonujemy z zachowaniem obowiązującym norm i przepisów prawa.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi sprzątające możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 206)
Doskonale78%
Bardzo dobrze19%
Średnio3%
Słabo0%
Okropnie0%