Sprzątanie po zmarłych Żywiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja oraz sprzątanie po zmarłych Żywiec i okoliczne miejscowości. Jak odkazić mieszkanie po zwłokach?

Na terenie  Żywca firma Kastelnik sprzątaniem po zmarłych zajmuje się od wielu lat. Działamy również na terenie całego województwa śląskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje sprzątania żywieckich domów po zgonach były świadczone na jak najwyższym poziomie. W związku z tym inwestujemy w szkolenia oraz profesjonalny sprzęt wraz z atestowanymi środkami chemicznymi. Bezpłatną wycenę z dojazdem proponujemy mieszkańcom dzielnic takich jak Oczków czy Góra Burgałowska.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Żywiec

Czas po śmierci człowieka, znamiona śmierci

W roku 2020 umarło rekordowo dużo Polaków- ponad 461 tys.  Na wynik ten wpłynęła zdecydowanie aktualna sytuacja związana z pandemią. Od czasów II wojny światowej tylko jeden rok-1951, który  był gorszy od 2020 pod względem umieralności. W przeciągu 12 godzin po śmierci mamy do czynienia z tzw. znamionami śmierci. Należą do nich kolejno:

  • plamy opadowe;
  • stężenie pośmiertne;
  • oziębienie zwłok;
  • rozkład pośmiertny;
  • zmiany w oku.

Jakie są objawy śmierci?

Powyższe objawy pojawiają się od razu po ustaniu krążenia, natomiast ewoluują w różnym tempie, wszystko zależy od warunków zewnętrznych oraz rodzaju zgonu. Są one również nazywane wczesnymi cechami śmierci. W celu skutecznego usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów należy zatrudnić profesjonalną firmę, która trudni się sprzątaniem funeralnym.

usługi sprzątania z certyfikatem dezynfekcji

Przykładowy certyfikat, jaki otrzymuje klient firmy Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych Żywiec – usługi Kastelnik

Wynajęcie specjalistycznej ekipy czyszczącej po zmarłych to gwarancja fachowo wykonanej usługi. Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłych w Żywcu do swoich realizacji używa wyłącznie niezawodnych metod sprzątających i atestowanych środków chemicznych. Dobre preparaty czyszczące posiadają w składzie aktywne składniki usuwające wirusy, bakterie i grzyby. Należą do nich m.in. jod czy alkohole alifatyczne. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia jak najszybszej realizacji zlecenia sprzątania po rozkładających się zwłokach!

Specjalistyczne sprzątanie funeralne w domu po śmierci

  • Sprzątanie po zmarłych Żywiec;
  • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów z rozkładających się zwłok;
  • mycie i dezynfekcja żywieckich mieszkań po zgonach,
  • odkażanie pomieszczeń po śmierci samobójczej;
  • likwidowanie domów po morderstwach w Żywcu.

Utylizacja mieszkania po zgonie Żywiec i okolica

Po znalezieniu zwłok bywa, że jesteśmy przerażeni, do jakich konsekwencji doszło na wskutek rozkładu. Chorobotwórcze drobnoustroje, które rozprzestrzeniają się po śmierci, można usunąć podczas zlecenia tj. utylizacja mieszkania po zgonie w Żywcu. Na czym ona polega? Opróżnienie lokalu po zmarłej osobie polega na pozbyciu się skażonego biologicznie wyposażenia mieszkania. Sofa, czy łóżko w krwi to meble, których zazwyczaj się wówczas pozbywa. Sprzątanie pomieszczenia po zmarłych to także dezynfekcja mienia, które pozostanie w nim po zabiegu. Utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie przeprowadzana jest w specjalistycznej spalarni, ponieważ nie wolno ich wyrzucać na zwykłe osiedlowe śmietniki. Po przeprowadzeniu dogłębnego sprzątania po zmarłym możemy wrócić bezpiecznie do naszego mieszkania.

Żywiec, utylizacja mieszkania po zgonie

Zdjęcie: porzucony fotel, stop nielegalnej utylizacji mebli po zmarłych © 2022 Kastelnik

Słownik czyszczenie po zmarłych Kastelnik- stężenie pośmiertne

Stężenie pośmiertne to jeden z procesów wchodzących w skład znamion śmierci. Występuję ono w przeciągu 2-4 godzin po zgonie. Charakteryzuje się zanikiem elastyczności mięśni, w związku z czym ciało po prostu sztywnieje. Czytaj więcej: słownik czyszczenia po zmarłych.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie po zgonach?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji polega na usunięciu zapachu śmierci, a nie tylko powierzchownym maskowaniu fetoru. Przeprowadzany jest na przykład śmierci w domu. Należy pamiętać o tym, że pozbycie się patogenów po zgonie jest niezbędne w przypadku kilkudniowego rozkładu zwłok.

Całodobowy kontakt do firmy sprzątającej po zgonie- 24 h

Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe  sprzątaniem po zmarłych w Żywcu wraz z odkażaniem mieszkań po zmarłych. Swoją usługę wykonujemy z należytym szacunkiem oraz dokładnością, ale i również z zachowaniem zasad BHP. Bezpłatna wycena już w 20 minut. Zadzwoń!

Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony przez całą dobę Zapraszamy do kontaktu!

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%