Sprzątanie po zmarłych Żywiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja oraz sprzątanie po zmarłych w Żywcu i okoliczne miejscowości. Jak odkażamy mieszkania po zwłokach?

Na terenie  Żywca firma Kastelnik sprzątaniem po zmarłych zajmuje się od wielu lat. Działamy również na terenie całego województwa śląskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje sprzątania żywieckich domów po zgonach były świadczone na jak najwyższym poziomie. W związku z tym inwestujemy w szkolenia oraz profesjonalny sprzęt wraz z atestowanymi środkami chemicznymi. Bezpłatną wycenę z dojazdem proponujemy mieszkańcom dzielnic takich jak Oczków czy Góra Burgałowska.

Czas po śmierci człowieka, znamiona śmierci

W roku 2020 umarło rekordowo dużo Polaków- ponad 461 tys.  Na wynik ten wpłynęła zdecydowanie aktualna sytuacja związana z pandemią. Od czasów II wojny światowej tylko jeden rok-1951, który  był gorszy od 2020 pod względem umieralności.

W przeciągu 12 godzin po śmierci mamy do czynienia z tzw. znamionami śmierci. Należą do nich kolejno:

  • plamy opadowe;
  • stężenie pośmiertne;
  • oziębienie zwłok;
  • rozkład pośmiertny;
  • zmiany w oku.

Powyższe objawy pojawiają się od razu po ustaniu krążenia, natomiast ewoluują w różnym tempie, wszystko zależy od warunków zewnętrznych oraz rodzaju zgonu. Są one również nazywane wczesnymi cechami śmierci.

W celu skutecznego usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów należy zatrudnić profesjonalną firmę, która trudni się sprzątaniem funeralnym. Wynajęcie specjalistycznej ekipy czyszczącej po zmarłych to gwarancja fachowo wykonanej usługi. Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłych w Żywcu do swoich realizacji używa wyłącznie niezawodnych metod sprzątających i atestowanych środków chemicznych.

Dobre preparaty czyszczące posiadają w składzie aktywne składniki usuwające wirusy, bakterie i grzyby. Należą do nich m.in. jod czy alkohole alifatyczne. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia jak najszybszej realizacji zlecenia sprzątania po rozkładających się zwłokach!

Specjalistyczne sprzątanie funeralne Kastelnik Żywiec

  • Sprzątanie po zmarłych Żywiec;
  • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów z rozkładających się zwłok;
  • mycie i dezynfekcja żywieckich mieszkań po zgonach,
  • odkażanie pomieszczeń po śmierci samobójczej;
  • likwidowanie domów po morderstwach w Żywcu.

Słownik czyszczenie po zmarłych Kastelnik- stężenie pośmiertne

Stężenie pośmiertne to jeden z procesów wchodzących w skład znamion śmierci. Występuję ono w przeciągu 2-4 godzin po zgonie. Charakteryzuje się zanikiem elastyczności mięśni, w związku z czym ciało po prostu sztywnieje. Czytaj więcej: słownik czyszczenia po zmarłych.

Całodobowy kontakt do firmy sprzątającej po zgonie- 24 h

Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe  sprzątaniem po zmarłych w Żywcu wraz z odkażaniem mieszkań po zmarłych. Swoją usługę wykonujemy z należytym szacunkiem oraz dokładnością, ale i również z zachowaniem zasad BHP. Bezpłatna wycena już w 20 minut. Zadzwoń!

Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony przez całą dobę Zapraszamy do kontaktu!

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%