Sprzątanie po zmarłych Żory

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Żorach. Jak skutecznie wydezynfekować dom po zgonie?

Śmierć w mieszkaniu i fruwające w powietrzu bakterie? Kastelnik, lider w branży usług specjalistycznych, oferuje sprzątanie po zmarłych Żory wraz z usuwaniem szkodliwych drobnoustrojów z powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy ryczałt za wszystkie usługi czyszczenia miejsc po zwłokach i odkażania mieszkania z drobnoustrojów. Specyficzne środowisko pracy to dla nas nie problem. Nie ma ukrytych kosztów czyszczenia lokali, a nasze ceny na Śląsku są bardzo konkurencyjne. W dziedzinie sprzątania miejsc po zwłokach jesteśmy bezkonkurencyjni.

Utylizujemy skażone przedmioty, bez względu na piętro, na którym się znajdują – opróżnimy Twoje mieszkanie ze starych mebli w jeden dzień! Zwłoki w stanie rozkładu to prawdziwa bomba biologiczna. Takie specjalistyczne sprzątanie należy wykonać prawidłowo za pomocą atestowanych środków biobójczych.

Skuteczna dezynfekcja mieszkania po zgonie obejmuje kilka etapów:

 • dekontaminację drobnoustrojów w powietrzu;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • mycie podłogi z plam krwi;
 • utylizację mebli z mieszkania zmarłej osoby;
 • ozonowanie lub zamgławianie powietrza.

Zobacz naszą realizację: sprzątanie po zgonie w Knurowie

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Żory

Zdjęcie: zakrwawiona podłoga po zmarłym © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Żorach

Śmierć samobójcza w mieszkaniu? Niezbędna będzie dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Żory, podczas której usunięte zostaną wszelkie zabrudzenia powstałe na skutek śmierci samobójczej.

Dezynfekcja mieszkania po samobójstwie to złożony proces. Technicy sprzątania miejsc śmierci muszą dokładnie usunąć krew i płyny ustrojowe ze wszystkich powierzchni w mieszkaniu. Te znajdują się nie tylko na podłodze, ścianach, a czasami również na suficie i meblach.  W zależności od rodzaju powierzchni mogą używać różnych metod i środków dezynfekujących, aby wykonać precyzyjne czyszczenie krwi z podłogi.

dezynfekcja po zgonie Żory

W przypadku powierzchni takich jak drewno czy tkaniny, technicy muszą wykonać szczególnie dokładne czyszczenie, aby upewnić się, że wszelkie zanieczyszczenia zostały usunięte, a wszystkie. Do tego celu mogą używać specjalnych środków chemicznych lub urządzeń do parowego czyszczenia. Odkażanie miejsca śmierci samobójczej może także wymagać usunięcia szczątków i fragmentów tkanek ludzkich.

Jak widać, dezynfekcja po zgonach w powiecie Żory dotyczy nie tylko odkażania po śmierci z przyczyn naturalnych, ale również samobójstw, morderstw czy śmiertelnych wypadków przy pracy.

Kastelnik to 10 lat na rynku specjalistycznego sprzątania

Kastelnik to zespół fachowców, którzy odkażają mieszkania po zmarłych osobach od ponad 10 lat na terenie całego kraju. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie związane z utylizacją przedmiotów po zmarłych osobach, a w pracy używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu do odkażania oraz specjalistycznych środków czyszczących, które oparte są na czwartorzędowych solach amoniowych.

Sprzątanie miejsc śmierci to teren działania objęty dużymi restrykcjami prawnymi. Miejsce zbrodni lub samobójstwa często zabezpieczone jest przez Policję, lub Prokuratora.

Sprzątaniem można się zająć dopiero po zakończeniu pracy przez miejscowe służby. Sprawdź już dziś, co możemy ci zaoferować:

 • opróżnianie mieszkania po zmarłym;
 • dezynfekcja podłogi z płynami ustrojowymi;
 • sprzątanie po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • dezynfekcję pomieszczeń po zgonie w domu osób prywatnych;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi po samobójstwie;
 • dezynfekcję mieszkania po zmarłym w tragicznych okolicznościach.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Żory woj. śląskie

Dezynfekcja po zgonach woj. śląskie – postaw na jakość usług sprzątających

Jako liderzy na rynku oddajemy do Twojej dyspozycji kilkadziesiąt generatorów ozonu o dużej mocy odkażania. Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach wykonywana jest najczęściej przy użyciu ozonu lub suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Tego typu preparaty są niezbędne, by wykonać skuteczne odkażanie powierzchni z jadów trupich.

Usługi firmy Kastelnik są przeznaczone dla zarządców nieruchomości, firm hotelarskich, spółdzielni mieszkaniowych oraz kierowników obiektów publicznych, gdzie doszło do skażenia krwią lub innymi niebezpiecznymi substancjami.

Specyficzne środowisko pracy podczas sprzątania – Kastelnik

Na życzenie klientów wystawiamy specjalny certyfikat dezynfekcji po zmarłym poświadczający jakość wykonanych usług sprzątania specjalistycznego. Śmierć w wyniku wypadku losowego lub zgon ze starości często wymaga przedłożenia stosownego dokumentu, który należy okazać w sanepidzie jako dowód przeprowadzonej dekontaminacji.

Jako nieliczni eksperci w branży, działamy całodobowo, telefony odbieramy przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia czy nocy. Obsługujemy wszystkie miasta na terenie województwa śląskiego.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Naszą misją jest skuteczna pomoc rodzinom zmarłych osób w odkażeniu powietrza z trujących toksyn i wyniesieniu mebli ze wszystkich pomieszczeń. Aby wykonać zadanie prawidłowo, dysponujemy pojazdami do transportu mebli i przemysłowym generatorami ozonu do dezynfekcji.

Specjalistyczne sprzątanie z prawem przetwarzania skażonych przedmiotów kończy się zazwyczaj w termicznej spalarni. W tym celu umiejętności nie wystarczą, należy mieć kilka różnych pojazdów do transportu śmieci, gabarytów i innych przedmiotów zmarłych w Żorach osób.

Utylizacja mieszkania po zmarłym — Śląsk i okolica

Opróżnianie mieszkania po zmarłym to bardzo istotna część usług związanych z czyszczeniem miejsca śmierci. Wiele osób nie ma doświadczenia, jak wygląda likwidacja mieszkań po zgonach. Samodzielna utylizacja mieszkania po zmarłym jest zadaniem bardzo czasochłonnym i trudnym.

Dezynfekcja mieszkania Śląskie całodobowo

Zdjęcie: pomieszczenie po śmierci przed dezynfekcją © 2023 Kastelnik

Śmiało, można to powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej po zwłokach. W szczególności prace związane z usuwaniem śladów krwi należy zlecić specjalistom, gdy mamy do czynienia z odpadem skażonym bakteriologicznie.

Jakie problemy mogą pojawić się w mieszkaniu zmarłej osoby?

Syllogomania, czyli patologiczne zbieractwo to często występujące zjawisko u starszych osób. Tego typu mieszkania są niewiarygodnie zagracone i brudne, a ich dezynfekcja wymaga specjalistycznych środków do dezynfekcji a aktywnym chlorem.

Często konieczne jest także usuwanie krwi z podłogi, odplamianie dywanu czy utylizacja całego łóżka. Nadmierna ilość zbędnych przedmiotów, skażonych krwią to jeden z głównych problemów w lokalach zmarłych osób.

Opróżnianie lokali po zmarłych osobach

Zdjęcie: ozonowany lokal po opróżnieniu © 2023 Kastelnik

Warto dodać, iż zlecając utylizację mieszkania, możesz liczyć na opróżnienie lokalu z:

 • rzeczy osobistych;
 • mebli po zmarłej osobie np. wersalka, szafy, dywany;
 • ubrań zmarłego i innych drobnych przedmiotów;
 • wszelkich rzeczy poplamionych krwią.

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że zawsze niezbędna jest utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie. Warto jeszcze powiedzieć, że mebli w plamach krwi nie wolno wyrzucać na śmietnik, ani samodzielnie ich niszczyć. Ich utylizacją zajmują się specjalne certyfikowane firmy. Natomiast mienie, którego nie oddamy do utylizacji, bo nadaje się do wtórnego użytkowania, poddajemy dezynfekcji w roztworze ze środkiem bakteriobójczym.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

W tym celu można również zastosować ozonowanie lub odkażanie nadtlenkiem wodoru. To kompleksowy zabieg, który wyeliminuje smród po zwłokach oraz wszelkie inne zapachy ze starego mieszkania, np. zapach stęchlizny. Po pełnej dezynfekcji pomieszczeń i utylizacji śmieci mieszkanie będzie bezpieczne do ponownego użytkowania, a jego zapach pozostanie przyjazny i neutralny dla naszych nozdrzy.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłym w Żorach — zadbaj o środki ochrony osobistej

Dezynfekcja mieszkania po zmarłem w Żorach to przede wszystkim sprawy związane z doborem bezpiecznej metody usunięcia trujących związków chemicznych. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz lata doświadczenia to walory firmy Kastelnik, które sprawiają, że klienci oceniają współpracę z nami bardzo wysoko.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Na każdym zleceniu skrzętnie dbamy o to, aby nasi pracownicy byli zaopatrzeni w wysokiej klasy środki ochrony osobistej zabezpieczające przed działaniem szkodliwych dla zdrowia czynników występujących w skażonym środowisku pracy. Operujemy profesjonalnym sprzętem do zamgławiania i specjalistycznymi środkami chemicznymi. Bezwzględnie podczas wykonywanych prac przestrzegamy zasady BHP.

Jakie usługi dezynfekcji domów i lokali po zgonach oferujemy?

 • czyszczenie mieszkań po zmarłych w województwie śląskim;
 • dezynfekcja pomieszczeń po śmierci w samotności lub po morderstwie;
 • mycie ścian i sufitów po zgonie w domu;
 • zrywanie podłogi;
 • sprzątanie po samobójstwie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • utylizacja skażonych mebli.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Żorach.

Dezynfekcja i utylizacja wyposażenia mieszkania po zmarłym. Całodobowa infolinia udzieli Ci wszelkich odpowiedzi.

Co daje ozonowanie mieszkania po zgonie?

Ozonowanie po zgonie jest bezpieczną i wysoce skuteczną metodą na usunięcie trujących związków chemicznych, które mogą pojawić się po śmierci. Ozon jest naturalnym gazem, który występuje w przyrodzie, a od dziesięcioleci wykorzystywany jest jako naturalny środek dezynfekujący. Działa błyskawicznie neutralizując wszelkie drobnoustroje i dodatkowo odświeżając powietrze.

Charakterystyczny zapach po burzy zawdzięczamy właśnie ozonowi. Co ważne ozonowanie to zabieg w pełni bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. Jego wykonanie zajmuje kilka godzin i już tego samego dnia można powrócić do użytkowania sprzątanego lokalu.

Odkażanie pomieszczeń po zgonie w woj. śląskim — mieszkania, domu

Nasza firma działa na rynku usług sprzątania lokali po śmierci od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy ogrom doświadczenia, realizując zlecenia u przeróżnych klientów na terenie całego Śląska. To, co wyróżnia serwis sprzątający firmy Kastelnik, na tle innych specjalistów to ekspresowa reakcja na zlecenie klienta, szybka wycena i rzetelna współpraca. Zawsze warto dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Śmierć w prywatnym mieszkaniu wymaga dyskrecji i to jest w stanie zagwarantować firma sprzątająca Kastelnik.

Urządzenie do dezynfekcji suchym lodem

Sprzęt do dezynfekcji domu suchym lodem

 Czyszczenie pomieszczeń zmarłych — dobierz odpowiednie stężenie

Co jest ważne, podczas procesu czyszczenia pomieszczeń po zmarłych w Żorach? Przede wszystkim trzeba zadbać o skuteczne środki chemiczne, które przemieniają skoagulowane białka w formę rozpuszczalną i będą łatwo usuwalne podczas płukania.

Warto zawsze odpowiednio dobierać stężenie preparatów chemicznych bazując na wytycznych producenta oraz działając zgodnie z zapotrzebowaniem. Należy odpowiednio dozować chemię, aby nie uszkodzić podłogi i ścian np. plamiąc lub przemaczając powierzchnie.

Kim jesteśmy?

Kastelnik to rodzinna firma sprzątająca po zmarłych na Śląsku. Najwyższej jakości usługi związane z usuwaniem nietypowych zabrudzeń wykonujemy dla klientów indywidualnych i firm. Nie współpracujemy wyłącznie z klientem prywatnym, ale także sprzątamy dla polskiego przemysłu wszelkie miejsca, gdzie nastąpiła śmierć, np. realizując usługę — sprzątanie po wypadkach.

Niezależnie od zlecenia pracujemy zawsze na najwyższym poziomie. Nasz park maszynowy składa się z urządzeń do czyszczenia suchym lodem, generatorów ozonu oraz maszyn do zamgławiania na sucho.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Kastelnik — czas na sprzątanie w Żorach!

Usługi sprzątania Żory

Tak wygląda certyfikat dezynfekcji miejsca zgonu w Żorach

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Serwis sprzątający Żory Śląskie

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie w Żorach?

Ceny specjalistycznego sprzątania pomieszczeń po zmarłych z użyciem środków chemicznych zaczynają się od 700 zł. Całkowite koszty zawsze ustalone są indywidualnie, w zależności od metrażu i stopnia zabrudzenia mieszkania.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja po zgonie?

Zabieg dezodoryzacji należy wykonać po usunięciu ciała z mieszkania. Dezodoryzacja polega na dokładnym usunięciu zapachu śmierci. Należy pamiętać, że pozbycie się patogenów z powietrza, którym doszło do zgonu, jest zalecane przez sanepid.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%