Sprzątanie po zmarłych Zgorzelec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Zgorzelcu. Dołącz do zadowolonych klientów po dezynfekcji funeralnej!

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem po zgonie? Całkowite usunięcie płynów ustrojowych jest częścią zlecenia tj. sprzątanie po zmarłych Zgorzelec i pomaga usunąć smród szczątków ciała ludzkiego.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne sprzątanie po zgonach na terenie powiatu zgorzeleckiego w woj. dolnośląskim wiąże się także z dogłębną dezynfekcją funeralną, podczas której wykonujemy:

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Opróżnianie mieszkania po zwłokach

Mieszkania skażone przez chorobotwórcze patogeny często są opróżniane, a następnie dezynfekowane.

Mieszkania skażone przez chorobotwórcze patogeny często są opróżniane, a następnie dezynfekowane. Okazuje się, że sprzątanie piwnic po zwłokach to dość często zamawiana usługa w okresie zimy. Dzieje się tak, gdyż minusowe temperatury są przyczyną licznych zgonów. W dezynfekcji mieszkania po zwłokach pomaga sprzęt z dobrze dobranym środkiem biobójczym. W przypadku sprzątania po osobie zmarłej – Kastelnik gwarantuje całodobową pomoc na terenie miasta Gryfów Śląski oraz Bogatynia.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Zgorzelcu.

Całodobowo świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji niebezpiecznych związków chemicznych.

Należy zaznaczyć, że w firmie Kastelnik specjalizujemy się w usuwaniu martwych robaków i śladów krwi z pomieszczeń zmarłych osób. Usługi sprzątania po zwłokach w domach i na terenie miasta, jak i w firmach oferujemy w takich częściach miasta Zgorzelec jak m.in. Zgorzelec Północ, Zgorzelec Śródmieście i okolice ulicy Lubańskiej. Obsługujemy wszystkie dzielnice miasta w systemie usług całodobowych.

Sprzątanie po zgonach Zgorzelec – ile kosztuje?

Niewątpliwe, że świadczona przez nas usługa sprzątania po zmarłych w Zgorzelcu to duża pomoc dla osób, przed którymi stoi wyzwanie usuwania konsekwencji zgonu. Profesjonalne sprzątanie po zmarłym oferujemy w cenie już od 800 zł netto za każde pomieszczenie.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Według właściciela firmy Kastelnik, po zakończeniu sprzątania po zmarłym będziesz mieć pewność, że lokal będzie bezpieczny i możesz śmiało wrócić do użytkowania pomieszczeń wcześniej skażonych przez szkodliwe mikroorganizmy wydobywające się z ludzkich zwłok.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Zgorzelec

Gdy mamy do czynienia z płynami ustrojowymi, nie ma co ryzykować swojego zdrowia i najlepiej zamówić profesjonalną dezynfekcję. Opróżnienie nieruchomości ze starych mebli to często zamawiana usługa na terenie województwa dolnośląskiego.

Poznaj firmę Kastelnik, zaufaj specjalistom z branży usług DDD!

Duże doświadczenie w odkażaniu mieszkań po zgonach to zdecydowanie naczelna zaleta naszego zespołu sprzątającego. Na rynku czyszczenia funeralnego w województwie dolnośląskim jesteśmy od dekady, dzięki czemu dezynfekcja pomieszczeń jest dla nas czynnością, którą wykonujemy z dużą dokładnością. Ogłoszenia pełne są fikcyjnych firm, warto wybrać kogoś zaufanego. Ekipa Kastelnik regularnie uczestniczy w szkoleniach po to, aby sprzątanie po zgonie świadczyć na jak najwyższym poziomie. Patogeny i chorobotwórcze drobnoustroje nie mają szans w konfrontacji z naszymi generatorami ozonu.

Generator ozonu w akcji

Generator ozonu podczas pracy powinien być ustawiony na płaskiej powierzchni, a jego praca na bieżąco monitorowana.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym – klienci zadowoleni w 95%

Czyszczenie miejsc po śmierci to również dekontaminacja, a raczej przede wszystkim dezynfekcja. Odkażanie podczas sprzątania funeralnego jest niezwykle ważne, ponieważ miejsce zgonu jest skażone. Chorobotwórcze drobnoustroje wnikają we wszystkie przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu po zmarłym. Do efektywnego odkażania można zastosować zabieg ozonowania. Ozonowanie domów po zmarłych świadczymy 365 dni w roku, a w alarmowych sytuacjach jesteśmy pod telefonem całą dobę.

Dezynfekcja pomieszczeń Dolnośląskie

Usługi sprzątania funeralnego od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Zgorzelec;
 • sprzątanie po zgonach w Zgorzelcu i powiecie zgorzeleckim np. Bogatynia;
 • czyszczenie po śmierci w domu;
 • dezynfekcja po zmarłym woj. dolnośląskie;
 • odkażanie po zgonie w mieszkaniu;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • dezynfekcja suchą mgłą;
 • czyszczenie mieszkania po samobójstwie;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • utylizacja skażonych mebli po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu po trupie;
 • czyszczenie za pomocą atestowanych preparatów chemicznych;
 • transport skażonego mienia.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

W tych miastach można również zamówić usługi firmy Kastelnik

Zaufaj dokładnej dezynfekcji funeralnej od firmy Kastelnik!

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują pomocy w usuwaniu płynów ustrojowych z kanapy i dezynfekcji funeralnej. Usługi sprzątania po zmarłych w Zgorzelcu zamówić można telefonicznie, tudzież za pomocą formularza kontaktowego widniejącego na samym dole naszej strony www. Dla pracowników firmy Kastelnik opróżnianie mieszkania po zmarłym to zadanie, które wykonują na co dzień, dlatego w szybki sposób pozbędą się wszystkich chorobotwórczych jadów trupich. Zadzwoń do firmy Kastelnik tel. 735-960-510 i zleć sprzątanie mieszkania po zgonie w Zgorzelcu.

Usługi sprzątania funeralnego Kastelnik

Kastelnik to rzetelnie sprzątająca firma w Zgorzelcu.

FAQ - najczęśćiej zadawane pytania o odkażanie

Odkażanie mieszkań z drobnoustrojów to zadanie dla specjalistycznych ekip sprzątających po zgonach. Specjaliści świadczący sprzątanie po zwłokach z dezynfekcją powietrze i używają atestowanej chemii. Istotne jest to, iż nie wyrzucają skażonych odpadów po czyszczeniu na osiedlowe śmietniki, a przewożą je w specjalnych kontenerach do utylizacji termicznej.

FAQ zgon Zgorzelec

Konieczne są tutaj specjalistyczne zezwolenia na transport ADR, ale tego typu dokumenty zapewnia zleceniobiorca. Mycie podłogi to jedno, a transport dywanu w płynach ustrojowych to zupełnie inne usługa.

Jak pozbyć się bakterii po zmarłym?

Po śmierci ciało człowieka staje się potencjalnym źródłem niebezpiecznych mikroorganizmów, dlatego ważne jest jego szybkie i skuteczne usunięcie. Do dezynfekcji po zmarłym konieczne są specjalistyczne urządzenia i silne środki biobójcze, które pomogą pozbyć się bakterii. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, specjalizującej się w czyszczeniu miejsc po zgonach.

Czy oczyszczanie pomieszczenia po zgonie jest trudne?

Oczyszczanie pomieszczenia po zgonie nie jest prostym zadaniem i wymaga doświadczenia specjalistów. Pracownicy zajmujący się usuwaniem pozostałości po zwłokach potrafią w sposób bezpieczny i skuteczny pozbyć się szkodliwych patogenów, aby zapewnić bezpieczne warunki do ponownego zamieszkania. Lepiej nie ryzykować i skorzystać z usług profesjonalnej firmy, aby uniknąć niebezpieczeństwa związanego z zatruciem pokarmowym lub zawrotami głowy.

Jakie metody dezynfekcji są skuteczne podczas sprzątania po zgonach?

Podczas sprzątania po zgonach ważne jest stosowanie zatwierdzonych przez Sanepid metod dezynfekcji, aby zminimalizować ryzyko zakażenia i usunąć wszelkie niebezpieczne substancje. Stosowanie atestowanych preparatów chemicznych, takich jak środki dezynfekujące na bazie chloru, alkoholu czy nadtlenku wodoru, mogą pomóc w zneutralizowaniu różnych niebezpiecznych patogenów. Inną formą odkażania miejsc po zwłokach jest ozonowanie. Gaz ten jest silnym środkiem biobójczym, który neutralizuje wirusy i bakterie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%