Sprzątanie po zmarłych Zgierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalna dezynfekcja podłogi z krwi po zgonie. Jak wygląda sprzątanie po zmarłych w Zgierzu?

Czy potrzebujesz posprzątać dom po zmarłym? Kastelnik, jedna z najlepiej ocenianych firm sprzątających na rynku, oferuje profesjonalne usługi sprzątania po zmarłych w Zgierzu, województwo łódzkie , wraz z neutralizacją szkodliwych drobnoustrojów w powietrzu. To zadanie, z którym nie każda firma sprzątająca się zmierzy.

Mieszko Kastelnik gwarantuje dyskrecję i całodobowe usługi dezynfekcji niebezpiecznych patogenów i trupiego jadu, co jest kluczowe w tego typu środowisku. Jego doświadczone ekipy są przeszkolone, aby poradzić sobie z najbardziej groźnymi mikroorganizmami, z szacunkiem dla zmarłego i rodziny.

Warto dodać, że po śmierci człowieka z jego ciała wydobywa się wiele trujących związków chemicznych, np. trupie jady  i pierwsze co należy zrobić, to szybko je usunąć. Wyniesienie dywanu poplamionego krwią i oddanie go do utylizacji, to tylko jedne z etapów kompleksowego sprzątania, o którym głośno mówią wszyscy specjaliści z tej branży.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Skuteczna dezynfekcja mieszkania po zgonie realizowana w naszej firmie obejmuje:

 • dekontaminację drobnoustrojów w powietrzu;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu po śmierci; 
 • mycie podłogi z plam krwi;
 • utylizację mebli z mieszkania zmarłej osoby;
 • ozonowanie lub zamgławianie powietrza

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Zgierz

Zdjęcie z odkażania mebli po zwłokach © 2023 Kastelnik

Kastelnik rzetelna firma sprzątająca po zwłokach — nasze usługi w 2023 roku 

Kastelnik tworzy zgrany zespół fachowców, którzy mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także cechuje ich empatia i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.  Nasi technicy, którzy sprzątają lokale po śmierci, działają tak, by proces dezynfekcji został przeprowadzony z zachowaniem  zasad BHP. Pracujemy dyskretnie, nie przyciągając uwagi osób trzecich.

Kastelnik to rzetelna firma sprzątająca miejsca po zwłokach a usługi spółki obejmują różne obszary. Zaliczyć do nich można odkażanie powietrza, wynoszenie przedmiotów skażonych bakteriologicznie, sprzątanie mieszkania oraz utylizację mebli.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Zgierzu i okolicy

Na czym polega dezynfekcja miejsca po zwłokach?

Dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych po zwłokach wykonywana jest za pomocą aktywnych środków biobójczych oraz specjalistycznych urządzeń do odkażania. Na stanie magazynowym mamy kilkadziesiąt generatorów ozonu  o przemysłowej mocy i jesteśmy w stanie szybko wytworzyć stężenie niezbędne do zlikwidowania wszystkich groźnych drobnoustrojów.

Atestowane środki chemiczne do odkażania lokali po śmierci 

Profesjonalizm firmy Kastelnik jest wynikiem wielu lat szkoleń, w które inwestuje zarząd, aby zasłużyć na zaufanie klienta i móc oferować najwyższą jakość usług. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z użyciem  atestowanych środków czyszczących renomowanych firm.  Polecamy zapoznać się z ofertą najlepszej na rynku łódzkim firmy sprzątającej, zwłaszcza jeśli  czeka Cię posprzątanie lokalu po śmierci nienaturalnej. 

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie Łódzkie

Zdjęcie: maszyna do zamgławiania pomieszczeń © 2023 Kastelnik

Co robić po zgonie w domu?

Zaniechanie dezynfekcji w przypadku, gdy doszło do rozkładu zwłok, może być zgubne w skutkach i prowadzić do przewlekłych chorób u osób przebywających w pomieszczeniach, gdzie wystąpił zgon. Może to prowadzić do zatrucia i biegunek oraz problemów z oddychaniem.

Aby temu zapobiec, wybierz jedną lub kilka z usług Kastelnik:

 • sprzątanie po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • dezynfekcję pomieszczeń po zgonie w domu;
 • wywabianie śladów krwi z tapicerek po samobójstwie;
 • dezynfekcję mieszkania po zmarłym w tragicznych okolicznościach;
 • zamgławianie lokalu po śmierci;
 • sprzątanie po zwłokach w mieszkaniu — obsługujemy całe woj. Łódzkie;
 • profesjonalne usługi sprzątania miejsc po śmierci i po morderstwie;
 • opróżnianie mieszkań i utylizacja mebli po zmarłym;
 • sprzątanie suchym lodem lokali, w których doszło do zgonu;
 • czyszczenie posadzek po zgonie nienaturalnym, np. po samobójstwie;
 • odkażanie całego lokalu po zmarłym wraz z usuwanie drewnianej podłogi.

Dezynfekcja po zgonach Zgierz, woj. łódzkie – wybierz najlepszą firmę na rynku

Jako najlepsi specjaliści dysponujemy profesjonalnym sprzętem do odkażania mieszkań po zgonach. W naszym asortymencie znajduje się aż kilkadziesiąt generatorów ozonu o dużej mocy odkażania. Warto dodać, iż często w pracy wykorzystywane są też maszyny do mycia suchym lodem. Takie sprzęty oraz opracowane wewnętrznie procedury sprzątania pozwalają nam na świadczenie prac sprzątających, które w 98% pozbawione są reklamacji. Dobre opinie od zadowolonych klientów to nasza najlepsza rekomendacja. 

Kastelnik – specjalistyczne sprzątanie – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach wykonywana jest najczęściej przy użyciu ozonu lub suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Dzięki nim ekspresowo usuniemy wszelkie patogeny powstałe po zgonie. Stosujemy także nowoczesną metodę czyszczenia suchym lodem, która wykorzystuje zestalony dwutlenek węgla produkowany przez specjalne urządzenia o dużej mocy cechujące się wyjątkową precyzją działania nawet w bardzo trudnych warunkach.

Opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie w całej Polsce

Gdzie nie wyrzucać rzeczy po sprzątaniu po zgonie? Zapytaj o utylizację.

Utylizacja mieszkania po zmarłym — Zgierz i okolica 

Syllogomania, czyli patologiczne zbieractwo to często występujące zjawisko u starszych samotnie żyjących ludzi. Ich mieszkania są zagracone i brudne, toteż  dezynfekcja takich lokali wymaga specjalistycznych środków do dezynfekcji z aktywnym chlorem. Zwykle konieczne jest też profesjonalne odplamianie dywanu czy utylizacja mebli i przedmiotów codziennego użytku. 

Nadmierna ilość zbędnych przedmiotów skażonych płynami ustrojowymi, niezidentyfikowanym brudem i krwią to jeden z głównych problemów w lokalach zmarłych osób. Na szczęście nasi technicy bez trudu poradzą sobie z czyszczeniem takich mieszkań i utylizacją rzeczy osobistych; mebli i innych mniejszych przedmiotów.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Zgierzu.

Całodobowo wykonujemy usługi sprzątania i opróżniania domów po zmarłym – Kastelnik.

Usługi sprzątania po zgonie w Zgierzu – jak przebiega dezynfekcja mieszkań?

Specjalistyczne usługi sprzątania mieszkań po zgonach w Zgierzu to praca, którą trudno zaszufladkować, bo za każdym razem wygląda nieco inaczej. Spółka Kastelnik zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i dostosowuje ofertę do jego oczekiwań. Ogólnopolski zasięg to gwarancja dojazdu na bezpłatną wycenę w kilkanaście minut do miejsca, gdzie doszło do tragicznego zdarzenia.

W przypadku, kiedy mamy do czynienia ze śmiercią naturalną sprzątanie po zmarłych to proces mniej skomplikowany, którego istotą jest pozbycie się wszelkich drobnoustrojów z powierzchni, mebli i powietrza oraz odświeżenie mieszkania poprzez ozonowanie po zgonie.  Jako alternatywną metodę odkażania stosuje się zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru

Piwnica po zgonie Zgierz. Usuwanie nieprzyjemnego zapachu w piwnicy.

Piwnica po zwłokach w Zgierzu. Usuwanie brzydkiego zapachu za pomocą ozonu.

Czyszczenie miejsca po samobójstwie, odkażanie powietrza po śmierci nienaturalnej 

Rzecz jasna dużo więcej pracy w sprzątaniu mieszkania po zgonie mamy w przypadku samobójstwa, zabójstwa lub gdy doszło do długiego rozkładu ciała. W przypadku śmierci nienaturalnej pierwszym krokiem jest ograniczenie wstępu osób postronnych na miejsce zdarzenia i zapewnienie sobie dyskrecji podczas wykonywania zlecenia. Następnie technik zabezpiecza lokal przed owadami i przystępuje do wstępnego odkażania pomieszkania po samobójcy.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

W drugiej kolejności usuwa meble i rzeczy, które zostały skażone biologicznie i poplamione krwią. W najtrudniejszych przypadkach konieczne jest usunięcie stałego wyposażenie mieszkania, to znaczy podłóg, boazerii, posadzek itp. Wszystkie skażone przedmioty zostają bezpiecznie wywiezione i poddane termicznej utylizacji w spalarni materiałów niebezpiecznych.

Krew na pościeli zmarłej osoby

Odpady skażone krwią wymagają utylizacji termicznej.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Zgierzu — zadbaj o środki ochrony osobistej  

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych w Zgierzu wiąże się z właściwym doborem bezpiecznej metody do usunięcia trujących związków chemicznych. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów i bagażem doświadczeń nabytym w ciągu dekady działania na rynku możemy przygotować ofertę skrojoną na miarę dla każdego potrzebującego.  Właśnie dzięki tym wartościom nasi klienci oceniają współpracę z nami bardzo wysoko. 

Co daje współpraca z profesjonalną agencją sprzątającą?

Współpraca z firmą Kastelnik to pewność, że otrzymasz usługi najwyższej jakości. Jak na liderów na rynku przystało, na każdym etapie pracy skrzętnie dbamy o bezpieczeństwo naszego personelu. Profesjonalna agencja sprzątająca to gwarancja otrzymania zamówionej usługi. Dlatego też wszyscy technicy serwisu sprzątającego od Kastelnika są zaopatrzeni w wysokiej klasy środki ochrony osobistej zabezpieczające przed działaniem szkodliwych dla zdrowia czynników występujących w skażonym środowisku pracy.

Serwis sprzątający Kastelnik bezwarunkowo podczas wykonywanych prac przestrzega przepisów prawa pracy i zasad BHP.

Jakie usługi dezynfekcji w lokalu po zgonie są najczęściej zamawiane?

 • czyszczenie śladów krwi po zmarłych;
 • mycie ścian, sufitów za pomocą aktywnych środków do odkażania;
 • zrywanie drewnianych podłóg;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów z mieszkania;
 • termiczna utylizacja skażonych mebli.

Wynoszenie mebli z mieszkania po zmarłej osobie

Zastanawiasz się, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Zgierz to nie tylko odkażanie pomieszczeń po zwłokach, ale i opróżnianie mieszkania i segregacja wyposażenia wraz z transportem do spalarni. Wynoszeni mebli z mieszkania zmarłej osoby to element specjalistycznego sprzątania o którym nie można zapomnieć.

Wynoszenie mebli z mieszkania po zgonie

Wynoszenie mebli z mieszkania po zgonie to często segregacja odpadów skażonych bakteriologicznie.

Nie każdy wie, że wyrzucanie przedmiotów po zmarłym może grozić surowym mandatem. Tak samo, jak niedozwolone jest pozostawianie na osiedlowym śmietniku starych mebli i wielkogabarytowych przedmiotów, tak samo zakazane jest wyrzucanie rzeczy skażonych biologicznie. Firmy sprzątające po zmarłych oferują sprzątanie i wywóz starych mebli po zmarłym, które transportowane są do specjalnej spalarni. Wyposażenie większych rozmiarów technicy przewożą do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Całodobowe opróżnianie mieszkań z mebli po śmierci.

Decydując się na opróżnianie i utylizację wyposażenia mieszkania najlepiej wybrać firmę, która posiada odpowiedni wpis do BDO. Wówczas można mieć pewność, że technicy przewożą skażone biologicznie przedmioty w specjalnych kontenerach z nalepką ostrzegawczą odpady medyczne.

Firma sprzątająca po zwłokach przestrzegająca takich zasad to przede wszystkim bezpieczeństwo lokatorów i osób trzecich. Ponieważ w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia groźnych toksyn, należy dbać o to, by zbrudzone krwią ubrania nie miały kontaktu z żadną osobą.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne odkażanie po zmarłych w Zgierzu to sprawdzony zbiór technik i metod dezynfekcji funeralnej. Etapy prac prowadzone zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i wymogami sanepidu to gwarancja najwyższej skuteczności i profesjonalizmu. Czyste i bezpieczne mieszkanie w krótkim czasie gotowe jest do ponownego użytku, a lokatorzy nie muszą się martwić o graty w mieszkaniu czy nieprzyjemny zapach po śmierci.

Sprzątanie po zgonach Zgierz i okolica — zaufaj specjalistom 

Co jest ważne, podczas procesu sprzątania pomieszczeń po zgonach w Zgierzu? Poza wyborem specjalisty, klient powinien otrzymać poczucie bezpieczeństwa i certyfikat dezynfekcji. Każdy solidny ekspert z branży DDD, przede wszystkim powinien zadbać o dostęp do dobrej jakości środków chemicznych do odkażania powietrza, które usuną jady trupie i inne zagrożenia powstałe po skażeniu powietrza. Suchy lód, a także nadtlenek wodoru to środki, które skutecznie pomagają wysprzątać zaniedbane mieszkanie po śmierci.

Specjaliści z firmy Kastelnik czekają na Twój telefon w miastach

Usługi sprzątania w Zgierzu

Agencja sprzątająca w Zgierzu – usługi dezynfekcji Kastelnik. Dekontaminacja pomieszczeń.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania w woj. łódzkim

Śmierć w mieszkaniu? Nie martw się, Kastelnik ma w ofercie usuwanie zapachów po zmarłych i o te usługi właśnie najczęściej pytają rodziny zmarłych w województwie łódzkim. Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą ozonu jest nie tylko bezpieczna, ale również świetnie usuwa brzydkie zapachy uwolnione z ciała zmarłego. Wiele osób pyta również o następujące kwestie.

Serwis sprzątający Kastelnik - pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie? 

Ceny profesjonalnych firm, które oferują sprzątanie pomieszczeń po zmarłych, zaczynają się w Zgierzu od 700 zł. Ostateczna wycena zawsze ustalona jest  indywidualnie, w zależności od metrażu i stopnia zabrudzenia nieruchomości. Warto dodać, że koszty utylizacji w woj. łódzkim należą do najtańszych w kraju. 

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja powietrza w mieszkaniu zmarłej osoby?

Usługę dezodoryzacji skażonego powietrza należy wykonać po wyniesieniu ciała z domu. Dezodoryzacja powietrza polega na dokładnym usunięciu” słodkiego” zapachu śmierci. Warto pamiętać, że pozbycie się trujących związków chemicznych z powietrza, gdzie doszło do zgonu, jest wymagane przez sanepid.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%