Sprzątanie po zmarłych
Zduńska Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Zduńskiej Woli. Jak usunąć chorobotwórcze substancje po śmierci w wyniku choroby zakaźnej?

Masz mieszkanie po zgonie w Zduńskiej Woli? Oferujemy profesjonalną pomoc przy sprzątaniu mieszkań po zmarłych na terenie Zduńskiej Woli. Obsługujemy całe województwo łódzkie, odkażając skażone powierzchnie po zwłokach, a także usuwając zapach po śmierci. Technicy Kastelnik podchodzą do każdego zlecenia sprzątanie po zwłokach z należytym szacunkiem oraz zachowaniem zasad BHP i przestrzeganiem obowiązującego prawa.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Opróżnianie mieszkania po zmarłym w Zduńskiej Woli

Nie wiesz, co zrobić z rzeczami po zmarłym? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Zduńska Wola to proces, w ramach którego zespół wykwalifikowanych techników sprzątania miejsc śmierci realizuje opróżnianie mieszkań po zmarłych i gruntowną segregację wyposażenia pomieszczeń po nieboszczyku.

Rodzina zmarłych osób często poszukuje sposobu na to, jak uporać się z z rzeczami po zmarłym. Często to nie tylko szafa pełna ubrań, ale i kuchnia, a w niej szafki z naczyniami, sprzęty RTV, AGD i elektronika. Problem stanowią w szczególności stare meble, które trudno wynieść samodzielnie z mieszkania i bezpiecznie zutylizować. To właśnie na te potrzeby odpowiada usługa wywóz starych mebli do utylizacji i pełne opróżnianie mieszkania po zmarłej osobie.

dezynfekcja po zgonie Zduńska Wola

Załoga techników sprzątania miejsc śmierci nie tylko transportuje do utylizacji w spalarni termicznej wszystkie przedmioty, te skażone krwią, jak i te zbędne, ale również odzyskuje cenne rzeczy w drodze dezynfekcji. Odkażanie ozonem czy suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru pozwala przywrócić przedmioty do bezpiecznego użytku.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie zduńskowolskim to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej po zwłokach. Po zakończeniu prac klient otrzymuje certyfikat dezynfekcji.

Profesjonalne usługi dezynfekcji mieszkań po zwłokach

Zgon w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Zduńska Wola to specjalistyczne usługi odkażania pomieszczeń po zmarłych. Technicy sprzątania miejsc śmierci stosują tylko atestowane preparaty biobójcze i profesjonalne sprzęty.

Dezynfekcja po zmarłych to czynności, które należy przeprowadzić precyzyjnie i dokładnie, ponieważ mając od czynienia z toksynami po zwłokach nie ma miejsca na półśrodki. Specjaliści, usuwając ślady krwi i płyny ustrojowe sięgają po środki zawierające alkohol etylowy, chlor, czwartorzędowe związki amoniowe, aldehydy oraz keton etylowo-metylowy. Są to substancje o najwyższym spektrum działania biobójczego, które unicestwiają wszelkie bakterie, wirusy i trupi jad.

Dezynfekcja krwi w mieszkaniu w Zduńskiej Woli

Odkażanie mieszkania ze śladów krwi w Zduńskiej Woli. Usuwanie robaków z podłogi.

Kastelnik – firma sprzątająca po zwłokach

Technicy czyszczenia miejsc po zwłokach na etapie odkażania pomieszczeń po zmarłych osobach sięgają także po mechaniczne formy dezynfekcji. Tu doskonale sprawdzają się pistolety do dezynfekcji elektrostatycznej albo zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Miejscowe odkażanie przebiega sprawnie także dzięki preparatom z nanosrebrem, które ma działanie odkażające i antybakteryjne. Wciąż jednak za jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji uznaje się ozonowanie po zgonie, które nie tylko unicestwia wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy, ale i nieprzyjemny fetor po zwłokach.

Całodobowe usługi sprzątania w powiecie zduńskowolskim

Odkażanie po zmarłej osobie w powiecie zduńskowolskim odbywa się w warunkach bezpiecznych dla pracowników, w specjalnej odzieży ochronnej i jest niedostępne dla osób trzecich. Atestowane preparaty biobójcze i sprawdzone technologie dezynfekcji funeralnej gwarantują szybki efekt usunięcia zagrożenia biologicznego, a co najważniejsze w pełni skuteczny.

Sprzątanie przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się zakażonych płynów ustrojowych

Kastelnik to wieloletnia i sprawdzona firma sprzątająca godna zaufania.

Jeśli chcesz, abyśmy zlecenie wykonali w dogodnym dla Ciebie terminie, zadzwoń do nas. Nasi konsultanci na infolinii 24/7 chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące sprzątania po śmierci.

Sprzątanie po zmarłych Zduńska Wola

Firmy sprzątające po zgonach Zduńska Wola

Usługa i sprzątania i dezynfekcji krwi po osobach zmarłych polega na usunięciu potencjalnie szkodliwych patogenów. Takie usługi przeprowadzać mogą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy sprzątanie i ozonowanie domu w Zduńskiej Woli muszą prowadzić zadania według ścisłych procedur. Aby zapobiec zakażeniu krzyżowemu, każdy pracownik, który podejmuje usługę sprzątania po zmarłych, ma założony szczelny kombinezon i maskę.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ciało po śmierci może zawierać szkodliwe patogeny przenoszone w sposób niewidoczny. Materiałów biologicznych nie wolno lekceważyć. Nieważne czy śmierć powstała w wyniku naturalnej śmierci, wypadku, zabójstwa czy zapalenie wątroby typu C, dzięki specjalistycznej nauce proces zapewnia pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych działań. Sprzątanie po zgonach nie jest tym samym, co codzienne sprzątanie mieszkania. Firma sprzątająca miejsca po zmarłych doskonale wie, że do neutralizacji płynów ustrojowych potrzebny jest konkretny zestaw środków chemicznych i specjalnych urządzeń.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Zduńskiej Woli.

Kastelnik – całodobowo świadczymy usługę odkażania domu po osobie zmarłej.

Usługa sprzątania po zmarłych, także fizyczne metody zwalczania zagrożeń biologicznych

Do pozbycia się chorobotwórczych mikroorganizmów potrzebne są atestowane środki chemiczne oraz sprawdzone metody czyszczenia. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in.: Krobanówek i Henryków oraz Stęszyce, a także Kolonia Karsznice wraz z Frajszycą.  Zduńska Wola to nasz rejon, w którym od momentu wezwania, przyjeżdżamy bardzo szybko.

Sprzątanie po zgonie w Zduńskiej Woli przebiera bardzo sprawnie i bezpiecznie. W przypadku sprzątania nocą lub w święta – też jest taka możliwość. Zaufaj specjalistom sprzątanie całodobowe, aby pomóc rodzinom przejść ten okres bardzo szybko. Potrafimy udowodnić, że usługi sprzątania przy ciele zmarłej osoby da się przeprowadzić sprawnie.

Firma sprzątająca po zgonach Zduńska Wola - sprzątanie 24h

Łóżko zmarłego nadające się jedynie do utylizacji.

Dezynfekcja mieszkań po zgonie Zduńska Wola

Kiedy umiera ktoś w mieszkaniu, proces dezynfekcji może być skomplikowany. Mieszkanie należy wcześniej zabezpieczyć odpowiednim środkiem dezynfekującym. Najpopularniejszą techniką jest zamgławianie całego pomieszczenia, w tym wszystkich powierzchni i znajdujących się w nim elementów, drobną mgiełką aerozolu z oparów nadtlenku wodoru. Podczas wykonywania tego procesu konieczne jest również noszenie odpowiedniej ochrony, takiej jak rękawiczki i maska. Firma sprzątająca po zgonach zawsze jest do takich prac wcześniej przygotowana. Sprzątanie po zgonach zawsze wymaga ostrożności.

Śmierć przez zapalenie wątroby typu B

Chory klient, który nagle dostał krwotoku w restauracji.

Dlaczego przy zgonie sprzątają wyłącznie osoby przeszkolone do wykonywania usługi sprzątania?

Ponieważ to bardzo odpowiedzialne zadanie. Zduńska Wola ma wykwalifikowaną kadrę do trudnych zadań. Firma sprzątająca krew, fekalia, płyny ustrojowe i inne niebezpieczne czynniki musi być sprawdzona.

Standardowe głębokie czyszczenie skażonych pomieszczeń

Jesteśmy dla Państwa gotowi 7 dni w tygodniu.

Sprzątanie po zgonach alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni

Choroba zakaźna – jak sprzątać po zgonie?

Zapewne niejeden z nas spotkał się w swoim życiu ze zjawiskiem śmierci. Jednakże czasami jest to nie tylko traumatyczne, ale i również problematyczne. Przypadki, gdzie mamy do czynienia z samobójstwem, morderstwem, czy też rozkładem zwłok lub chorobą zakaźną, restrykcyjnie wymagają zdezynfekowania miejsca zgonu. Wówczas mamy do czynienia m.in. ze śladami krwi, cząstkami tkanek lub chorobotwórczymi substancjami.

Bez odpowiedniego szkolenia nie wiemy jak poradzić sobie z tego typu zagrożeniami. Niestety, ale bez znajomości zasad sprzątania po zgonach, możemy być narażeni nawet na zatrucie pokarmowe przez jad trupi. Bardzo ważne jest zabezpieczenie się przed pracą. Technicy firmy Kastelnik posiadają adekwatne środki ochrony osobistej, które pozwalają na zabezpieczenie się przed wirusami, bakteriami i grzybami oraz stosowaną podczas usługi sprzątanie po zgonach chemią.

Nienadzorowane sprzątanie materiałów biologicznych w Zduńskiej woli jest niedopuszczalne

Sprzęt pomiarowy.

Ciało po zgonie w domu w wyniu chorby zakaźniej

Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że powstały nowe procedury, które powinno się przestrzegać w związku ze śmiercią w wyniku choroby zakaźnej. Jedną z nich jest niezabieranie ciała zmarłego przed pochówkiem do domu oraz transportowanie zwłok w dwóch specjalistycznych workach.

Zleć właściwą dezynfekcję aby usunąć wszelkie ślady krwi

Oczyszczanie podłogi korytarza specjalnymi środkami czyszczącymi pod dużym strumieniem.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Zduńskiej Woli – odkażanie, ozonowanie po zwłokach

Dezynfekcja miejsca zgonu to niezbędna czynność. Wykonujemy ją za pomocą sprawdzonych metod. Jedną z nich jest ozonowanie. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet do 240g./h. Kompleksowe podejście do odkażania miejsc po zgonie to konieczność.

Nie możemy patrzeć na dezynfekcję funeralną tylko poprzez kontekst usuwania szkodliwych mikroorganizmów, ale też jako na tragedię ludzką. Dlatego specjaliści Kastelik podczas wykonywania zleceń kierują się empatią oraz dyskrecją. Jeśli chcesz, aby przyjechali do Ciebie – zadzwoń! Posiadamy całodobową infolinię – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat sprzątania po zmarłych!

Usługa dezodoryzacji mieszkań w Zduńskiej Woli jest usługą specjalistyczną 

Pokój, w którym leżał denat. W pomieszczeniu usunięto wszelkie trupie zarazki i zapach.

 Sprzątanie po zmarłym w Zduńskiej Woli

 • Gruntowne czyszczenie po zmarłych w Zduńskiej Woli oraz powiecie zduńskim;
 • sprzątanie po zgonach w województwie łódzkim;
 • dezynfekcja po zgonach;
 • usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie zapachu śmierci;
 • sprzątanie po samobójcach;
 • usuwanie wirusów, bakterii i grzybów po śmierci w wyniku choroby zakaźnej;
 • ozonowanie pomieszczeń w biurze po zgonie. 
Sprzątanie mieszkań po samobójstwie Zduńska Wola

Śmieci gromadzone przez chorą osobę, która zmarła wymagają nadzorowanej utylizacji.

Dezodoryzacja miejsca zgonu na terenie miasta Zduńska Wola

Dezodoryzacja miejsca zgonu w Zduńskiej Woli to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie przykrego odoru, a nie tylko jego maskowanie. Do przeprowadzenia go potrzebujemy atestowanych środków chemicznych tzw. eliminatorów, musimy przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Sprzątanie szkodliwych patogenów w Zduńskiej Woli

W trakcie ozonowania nie można przebywać w tym miejscu.

Firma sprzątająca po zmarłych – usługi Kastelnik

Szukasz pomocy, do sprzątania mieszkania po zgonie? Odkażania pomieszczenia po zmarłej osobie nie można uniknąć. Osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych w mieście Zduńska Wola, a także na terenie całego woj. łódzkiego – zapraszamy do całodobowego kontaktu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące procedury sprzątania domu po zwłokach w stanie rozkładu. Skontaktować można się z nami o każdej porze dnia i nocy, ponieważ posiadamy całodobową infolinię – 7/24. Można również u nas skorzystać z bezpłatnej wyceny ozonowania pomieszczenia po zmarłym.

Zduńska Wola: Czyszczenie mieszkania Twojej rodziny

Usuwanie skutków patologicznego zbieractwa.

Sprzątanie domu ukochanej osoby – od czego zacząć?

Każdego roku umierają tysiące ludzi, więc nieuniknione jest, że w końcu znajdziesz zwłoki, które są źródłem nieprzyjemnego zapachu. Niezależnie od tego, czy jesteś na to przygotowany, czy nie, powinieneś wiedzieć, jak się zachować, gdy nadejdzie ten czas. Patogeny przenoszone przez ciało zmarłego są zagrożeniem biologicznym. Wysokie ryzyko narażenia siebie na zakażenie powinno być przestrogą, aby nie dotykać niebezpiecznych związków.

Sprzątanie po zgonach Zduńska Wola

Samochód służbowy firmy sprzątającej.

Zduńska Wola, sprzątanie po zmarłych to specjalistyczna usługa

Przede wszystkim nie panikuj ani nie załamuj się. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje zmarły, jest histeryczna osoba w pobliżu. To nie są zwykłe okoliczności, jakie spotyka się na co dzień, dlatego trudno być na to przygotowanym. Prawdziwi eksperci sugerują, że najlepiej pozostawić zwłoki w spokoju i pozwolić lekarzowi potwierdzającemu zgon wykonać swoją pracę.

Takie czynności może przeprowadzać personel, który wymaga odpowiedniego przeszkolenia. W przypadku zagrożeń biologicznych nie ma żartów. Bezpieczeństwo Twoje w rzeczywistości odnosi się nie tylko do ochrony zdrowia, ale również psychiki wystawionej na próbę kontaktu z osobą, która już odeszła z tego świata. Jeśli nie mogłeś się odpowiednio przygotować psychicznie, zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów. Zgłoś to, jeśli zajdzie potrzeba.

Zduńska Wola. Bezpiecznie czyścimy pomieszczenia z patogenów przenoszonych przez martwe ciało.

Miejsce, w którym po kilku tygodniach znaleziono zabite ciało.

Rozmowa z zaufanymi osobami, sprzątanie, co dalej?

Następnie zastanów się, czy ktoś wie, kim była ta osoba, i powiadom władze, jeśli trzeba ją zidentyfikować. Bezpiecznie przeżywać żałobę jest wtedy, kiedy ciało zmarłego zostało usunięte w sposób odpowiedni z należytą godnością. Utrata bliskiego to jedno z najcięższych źródeł stresu. Dlatego tak ważne jest pomóc rodzinom przejść przez ten trudny okres. Zduńska Wola ma wielu psychologów gotowych pomóc w każdej chwili.

Usługi sprzątania po zgonie Zduńska Wola

Sprzątanie najlepiej zlecić firmie, która ma odpowiednie kwalifikacje.

Co robić z ubraniami bliskiej osoby po śmierci?

Jeśli są to bliscy członkowie rodziny lub przyjaciele, możesz chcieć zaoferować pewnego rodzaju pocieszenie, a także zaoferować pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. W każdym razie, o ile to możliwe, nie dotykaj żadnej części ich odzieży, ponieważ może to zanieczyścić twoje ręce i ubrania płynami ustrojowymi. Sprzątanie w dotkniętych obszarach, zanieczyszczone dużą ilością krwi zapewni właściwą dezynfekcję pomieszczeń, aby możliwie jak najszybciej przywrócić nieruchomość do ponownego użytku.

Zduńska Wola sprzątanie - zadzwoń do Kastelnik

Usuwanie krwi ze schodów.

Jak sobie poradzić po śmierci bliskiej osoby?

W obliczu śmierci trzeba zadbać o wiele rzeczy. Przed pogrzebem i kolejnymi wydarzeniami jest dużo pracy. Zadania mogą wydawać się przytłaczające, a twój umysł może nie mieć wystarczająco dużo miejsca, aby przetworzyć wszystko, co dzieje się wokół ciebie. Kłopotliwe może stać się też sprzątanie po osobie, która opuściła ten świat.

Zduńska Wola - firmy sprzątające w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych

Bezpiecznie przechowywane odpady medyczne.

Postwa na empatię, to ułatwi relację

Dobrą wiadomością jest to, że jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby ten czas był trochę łatwiejszy dla siebie i innych. Ważne jest, aby zrozumieć, że bez względu na to, co się stanie, nigdy nie powinieneś zapominać o ukochanej osobie, ponieważ zawsze będzie z tobą duchem.

W czasie żałoby warto porozmawiać z kimś bliskim

Żałoba może być bardzo samotnym procesem. Wiele osób samotnie przechodzi przez proces żałoby. Kiedy jesteś w żałobie, szukasz zajęć, które zajmą Twoje myśli, na przykład sprzątanie, praca, nauka. Dobrze jest też porozmawiać z kimś, komu ufasz. Możesz porozmawiać z przyjaciółmi, terapeutami (Zduńska Wola ma wielu godnych polecenia specjalistów) lub bliskimi o swoich uczuciach i myślach. Podzielenie się swoją historią z kimś pomoże ci uzdrowić i iść naprzód w życiu.

Ty zajmij się odpoczynkiem, a stresujące porządki w mieszkaniu osoby zmarłej niech wykona firma Kastelik Zduńska Wola sprzątanie 24h.

Sprzątanie po zgonach Zduńska Wola w celu ochrony zdrowia po utracie bliskiego

Po utracie bliskiego zalecana jest dezynfekcja jego pokoju.

Usługi sprzątania miejsc po zwłokach z fakturą VAT

Tylko u nas sprzątanie– szybkie terminy realizacji! Wystawiamy fakturę VAT lub paragon dla klienta detalicznego. Certyfikat dezynfekcji i czyszczenia po zgonie w Zduńskiej Woli, to nasz dodatkowy atut. Do swojej pracy podchodzimy na co dzień z dyskrecją i empatią do rodziny zmarłego. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody dezynfekcji powierzchni po zwłokach, oferując usługi funeralne najwyższej jakości. Sprzątanie po zgonach Zduńska Wola – nam możesz zaufać!

Zduńska Wola — usługi porządkowe po ciałach zmarłych osób

Szukasz solidnego sprzątania? Czekamy na Twój telefon w miejscowości Zduńska Wola. Zadzwoń teraz i zamów bezpłatną wycenę. Warto dodać, że usługi firmy Kastelnik dostępne są również w innych miejscowościach wojewódzwa łódzkiego. Potrzebujesz pomocy profesjonalistów?

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Sprawdź w jakich miastach dostępne są usługi naszej firmy!

Najczęściej pojawiające się pytania - FAQ

Porządne sprzątanie po zmarłych w powiece zduńskowolskim to kompleksowa usługa dla osób prywatnych, w ramach której wykonywane jest opróżnianie zagraconego mieszkania, usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych. Konieczne jest też przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu lub suchej mgły. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Zduńskiej Woli.

Sprzątanie Zduńska Wola

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Całkowity koszt za sprzątanie po zmarłych w mieszkaniach ustalany jest indywidualnie po wycenie na miejscu zdarzenia u klienta. Dezynfekcja podstawowa wyniesie 700 zł, z kolei odkażanie większego mieszkania kilkupokojowego to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Na ostateczną cenę wpływają takie czynniki jak – ilość metrów sześciennych do utylizacji, oraz ile kilogramów tych rzeczy jest skażona biologicznie. Wszystkie tkaniny we krwi muszą być oddane do spalarni termicznej.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Dezynfekcja po zgonie w domu opiera się na wszechstronnym likwidowaniu groźnych drobnoustrojów. W tym celu wykorzystuje się ozon albo zamgławianie nadtlenkiem wodoru. W odkażaniu doskonale sprawdzają się również preparaty oparte o czwartorzędowe związki amoniowe. Eliminują wszelkie niebezpieczne patogeny, w tym trupi jad. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%