Sprzątanie po zmarłych
Zduńska Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Zduńskiej Woli. Jak usunąć chorobotwórcze substancje po śmierci w wyniku choroby zakaźnej

Masz mieszkanie po zgonie w Zduńskiej Woli? Oferujemy profesjonalną pomoc  przy sprzątaniu mieszkań po zmarłych na terenie Zduńskiej Woli. Obsługujemy całe  województwo łódzkie, odkażając skażone powierzchnie po zwłokach, a także usuwając zapach po śmierci. Technicy Kastelnik podchodzą do każdego zlecenia sprzątanie po zwłokach z należytym szacunkiem oraz zachowaniem zasad BHP i przestrzeganiem obowiązującego prawa. Jeśli chcesz, abyśmy zlecenie wykonali w dogodnym dla Ciebie terminie, zadzwoń do nas. Nasi konsultanci na infolinii 24/7 chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące sprzątania po śmierci. Do pozbycia się chorobotwórczych mikroorganizmów potrzebne są atestowane środki chemiczne oraz sprawdzone metody czyszczenia. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in.: Krobanówek i  Henryków oraz  Stęszyce, a także Kolonia Karsznice wraz z  Frajszycą. 

Choroba zakaźna – jak sprzątać po zgonie?

Zapewne niejeden z nas spotkał się w swoim życiu ze zjawiskiem śmierci. Jednakże czasami jest to nie tylko traumatyczne, ale i również problematyczne. Przypadki, gdzie mamy do czynienia z samobójstwem, morderstwem, czy też rozkładem zwłok lub chorobą zakaźną, restrykcyjnie wymagają zdezynfekowania miejsca zgonu. Wówczas mamy do czynienia m.in. ze śladami krwi, cząstkami tkanek lub chorobotwórczymi substancjami. Bez odpowiedniego szkolenia nie wiemy jak poradzić sobie z tego typu zagrożeniami. Niestety, ale bez znajomości zasad sprzątania po zgonach, możemy być narażeni nawet na zatrucie pokarmowe przez jad trupi. Bardzo ważne jest zabezpieczenie się przed pracą. Technicy firmy Kastelnik posiadają adekwatne środki ochrony osobistej, które pozwalają na zabezpieczenie się przed wirusami, bakteriami i grzybami oraz stosowaną podczas usługi sprzątanie po zgonach chemią. Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że powstały nowe procedury, które powinno się przestrzegać w związku ze śmiercią w wyniku choroby zakaźnej. Jedną z nich jest niezabieranie ciała zmarłego przed pochówkiem do domu oraz transportowanie zwłok w dwóch specjalistycznych workach. 

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Zduńskiej Woli – odkażanie, ozonowanie po zwłokach

Dezynfekcja miejsca zgonu to niezbędna czynność. Wykonujemy ją za pomocą sprawdzonych metod. Jedną z nich jest ozonowanie. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet do 240g./h. Kompleksowe podejście do odkażania miejsc po zgonie to konieczność. Nie możemy patrzeć na dezynfekcję funeralną tylko poprzez kontekst usuwania szkodliwych mikroorganizmów, ale też jako na tragedię ludzką. Dlatego specjaliści Kastelik podczas wykonywania zleceń kierują się empatią oraz dyskrecją. Jeśli chcesz, aby przyjechali do Ciebie – zadzwoń! Posiadamy całodobową infolinię – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat sprzątania po zmarłych!

 Sprzątanie po zmarłym w Zduńskiej Woli

  • Gruntowne czyszczenie po zmarłych w Zduńskiej Woli oraz powiecie zduńskim;
  • sprzątanie po zgonachw województwie łódzkim;
  • dezynfekcja po zgonach;
  • usuwanie śladów krwi;
  • likwidowanie zapachu śmierci;
  • sprzątanie po samobójcach;
  • usuwanie wirusów, bakterii i grzybów po śmierci w wyniku choroby zakaźnej;
  • ozonowanie pomieszczeń w biurze po zgonie. 

Dezodoryzacja miejsca zgonu na terenie miasta Zduńska Wola

Dezodoryzacja miejsca zgonu w Zduńskiej Woli to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie przykrego odoru, a nie tylko jego maskowanie. Do przeprowadzenia go potrzebujemy atestowanych środków chemicznych tzw. eliminatorów,  musimy przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik

Szukasz pomocy, do sprzątania mieszkania po zgonie? Odkażania pomieszczenia po zmarłej osobie nie można uniknąć. Osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych w mieście Zduńska Wola, a także na terenie całego woj. łódzkiego – zapraszamy do całodobowego kontaktu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące procedury sprzątania domu po zwłokach w stanie rozkładu. Skontaktować można się z nami o każdej porze dnia i nocy, ponieważ posiadamy całodobową infolinię – 7/24. Można również u nas skorzystać z bezpłatnej wyceny ozonowania pomieszczenia po zmarłym. Tylko u nas – szybkie terminy realizacji! Wystawiamy fakturę VAT lub paragon dla klienta detalicznego. Certyfikat dezynfekcji i czyszczenia po zgonie w Zduńskiej Woli, to nasz dodatkowy atut. Do swojej pracy podchodzimy na co dzień z dyskrecją i empatią do rodziny zmarłego. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody dezynfekcji powierzchni po zwłokach, oferując usługi funeralne najwyższej jakości.

Czekamy na Twój telefon – zadzwoń teraz!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%