Sprzątanie po zmarłych
Zawiercie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Zawiercie. Kiedy najlepiej wezwać technika od dezynfekcji mieszkań po śmierci?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Zawiercie, dobrze trafiłeś. Specjalistyczna firma Kastelnik Zawiercie wykonuje sprzątanie po zmarłym w całym województwie śląskim. Lata doświadczenia podczas wielu realizacji sprawiły, że nasze sprzątanie funeralne wykonujemy na jak najwyższym poziomie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Zawiercie

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Zawierciu przy ul. Ignacego Paderewskiego. Realizacja Kastelnik

Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje i pozwolenia do wykonywania dezynfekcji po zmarłych. Zadzwoń na naszą infolinię, która działa przez 24/7 i zamów bezpłatną wycenę z dojazdem np. do takich dzielnic jak: Zawiercie Bzów i Zawiercie Marciszów, a także Zawiercie Karlin.

Całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych Zawiercie

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie w powiecie zawierciańskim

Samotna śmierć w domu? Nie czekaj, aż brzydki trupi zapach rozniesie się na klatkę schodową i zleć sprzątanie, którego podstawowym etapem jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Zawiercie.

Ten przykry zapach jest wynikiem rozkładu zwłok i zachodzących w nich procesów gnilnych. To głównie dwie aminy biogenne takie jak putrescyna i kadaweryna odpowiadają za intensywność tej nieznośnej woni. Dekompozycja nieboszczyka stanowi proces złożony, a wytwarzany w trakcie procesu enzym disiarczek dimetylu przypomina swoją wonią aromat czosnku. Takie połączenie tworzy naprawdę nieznośny zapach, którego w dodatku praktycznie nie da się wywietrzyć z mieszkania.

dezynfekcja po zgonie Zawiercie

Profesjonalne firmy sprzątające po zwłokach sięgają po sprawdzone techniki dezynfekcji, które stanowią jednocześnie skuteczną formę dezodoryzacji po zmarłym, czyli likwidacji zapachów. W przypadku zapachu śmierci konieczne jest wybranie dezodoryzacji chemicznej i uzupełnienie jej o ozonowanie pomieszczenia albo zamgławianie suchą mgłą. Wówczas pewne jest, że wszystkie patogeny i trupie jady zostały wyeliminowane, dlatego brzydka woń nie powróci.

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie to nie jedyny etap, jaki zakłada dezynfekcja po zgonach w powiecie zawierciańskim. Technicy usuwają także krew po zmarłym i przewożą wyposażenie lokalu do utylizacji.

Sprzątanie po zmarłym Zawiercie – oblicza śmierci

Wydawać by się mogło, że o śmierci powinniśmy wiedzieć już wszystko. Temat umierania dotyczy ludzkości od zawsze. Jednak tak naprawdę naukowcy wciąż odkrywają o niej nowe fakty. Powodów zgonu może być mnóstwo, jednakże łączy je jeden fakt, mózg jest niedotleniony i wówczas umieramy. Wystarczy tylko 10 sekund od tego, gdy dotleniona krew dopływa do mózgu, aby człowiek stracił przytomność. 

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Zawiercie

Zdjęcie: dezynfekcja z certyfikatem © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zmarłym – usługi odkażania w powiecie zawierciańskim

Śmierć bliskiej osoby w domu? Nie wykonuj porządków po zmarłym samodzielnie. Usługi dezynfekcji mieszkań po zgonach w Zawierciu to profesjonalne prace, w ramach których wykonywany jest demontaż podłogi, usuwanie desek parkietowych i dokładna eliminacja wszystkich czynników chorobotwórczych. Czasami wystarczy aktywny chlor lub inny środek biobójczy.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Odkażanie po zmarłym niemal zawsze uwzględnia ozonowanie pomieszczeń, a coraz częściej także zamgławianie suchą mgłą. Dyfuzor rozpyla mnóstwo mikrocząsteczek suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, która dociera w każdą szczeliną, eliminując skażenie biologiczne i nieprzyjemny zapach pozostały po ciele zmarłego. Cały proces dezynfekcji przebiega szybko, a mikrodyfuzja to metoda ekonomiczna i przyjazna środowisku. Wielu ekspertów z branży DDD twierdzi, że jest to najlepszy sposób odkażania.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Dezynfekcja mieszkania z krwi

Krew na tapczanie. Pościel i materac nadają się do utylizacji. Zapewniamy bezpieczne usunięcie skażonych przedmiotów.

Środki do dezynfekcji oparte na czwartorzędowych solach amoniowych

Koszty odkażania miejsc po zwłokach tą techniką są dużo niższe niż za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych. Czasami łączone są te dwie metody dezynfekcji, czyli ozonowanie i zamgławianie, co pozwala, zwiększyć skuteczność biobójczą. Warto dodać, że na terenie powiatu zawierciańskiego płyny ustrojowe po zmarłych są traktowane jako odpad skażony i muszą zostać oddane do profesjonalnej spalarni substancji niebezpiecznych, a przewóz ADR gwarantuje bezpiecznie bezpieczny transport.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Zawierciu.

Kastelnik – neutralizacja zapachów i dezynfekcja. Całodobowa informacja Kastelnik udziela Ci wszelkich odpowiedzi.

Jak wygląda zgon w zależności na jego rodzaj?

 • Wypadek samochodowy – wówczas możemy być świadkiem krwotoku. Człowiek w takiej sytuacji możemy wykrwawić się  w kilka sekund. Wstrząs krwotoczny to powód śmierci wielu ludzi;
 • Pożar – śmierć w wyniku zatrucia się toksycznymi gazami. Wydawałoby się, że wtedy powodem zgonu jest spalenie się ogniem, jednakże wiele przypadków pokazuje, że dzieje się to w wyniku zatrucia tlenkiem węgla;
 • Atak serca – to zdarzenie, które jest jednym z najczęściej występujących powodów zgonu w naszym kraju. Trudność pojawia się przy wykryciu go, ponieważ może on dawać objawy takie jak np. przy niestrawności pokarmowej;
 •  Wypadki – porażenie prądem, czy utonięcie należą do kategorii zdarzeń losowych. Utonięcie to drastyczna walka z żywiołem, jakim jest woda. Po wpłynięciu wody do dróg oddechowych człowiek czuje palący ból, potem jednak przechodzi on w poczucie ukojenia, po czym następuje zgon. 
Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zmarłych Zawiercie i okolica

Śmierć jest trudna i niejedno ma imię, jednak jedno jest pewne, gdy zostawi po sobie ślady, potrzebne jest wdrożenie usługi sprzątanie po zgonach. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kastelnik Zawiercie w celu umówienia najbliższego terminu. 

Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Sprzątamy w całej Polsce. Przyjmujemy każde zlecenie bez względu na intensywność zanieczyszczeń.

Sprzątanie po zgonach Zawiercie – pomoc przez całą dobę 24 H

 • sprzątanie po zmarłych w mieście Zawiercie;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku ataku serca – obsługujemy cały powiat zawierciański;
 • czyszczenie mieszkań po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja po zwłokach Zawiercie;
 • dezynfekcji po zgonach w wypadkach samochodowych;
 • likwidacja mieszkań po rozkładających się zwłokach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po śmierci nagłej w mieszkaniu;
 • utylizacja termiczna. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Zawierciu – okolice miasta

Znamiona śmierci to procesy odbywające się w organizmie po zgonie. Z biegiem czasu w wyniku ustania krążenia, pogłębiają się. Z upływem każdej godziny pojawiają się nowe, by do 12 godzin w pełni się wykształtować. Nazywane są wczesnymi cechami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe oraz stężenie pośmiertne. Dezynfekcja mieszkania po zgonie, to zadanie dla profesjonalnej ekipy sprzątającej. 

Dezynfekcja po zmarłych

Sprzątanie po zgonie Kastelnik na ternie całej aglomeracji śląskiej

Usługę sprzątanie po zmarłych Zawiercie możesz zamówić poprzez skontaktowanie się z naszymi konsultantami na całodobowej infolinii. Jesteśmy pewni, że odpowiedzą oni na wszystkie pytania dotyczące realizacji sprzątanie po zgonie oraz dezynfekcji funeralnej. Zapewniamy, że do pracy stosujemy wyłącznie profesjonalne preparaty czyszczące oraz przestrzegamy zasad BHP. Dogodnością dla naszych klientów jest również bezpłatna wycena zaraz przed wykonaniem sprzątania po zwłokach.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik – sprzątanie po zmarłych

Całodobowa dezynfekcja mieszkań po zmarłych z firmy Kastelnik jest dostępna w różnych miejscowościach na terenie całego województwa śląskiego.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Sprzątanie po zmarłych w mieście Zawiercie to proces złożony, którego celem jest doprowadzenie mieszkania do całkowitego porządku. Każde pomieszczenie musi być wolne od patogenów i skażenia. Konieczne jest opróżnienie zagraconego mieszkania, usunięcie śladów krwi i dokładna dezynfekcja pomieszczeń i zakamarków. Skuteczne odkażanie jest możliwe tylko dzięki profesjonalnym metodom, takim jak ozonowanie i zamgławianie ULV na mokro lub suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

FAQ - powiat zawierciański

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłych?

Koszt dezynfekcji w mieszkaniu po zgonie wyliczany jest indywidualnie na miejscu zdarzenia u klienta. Ceny są różne, ale koszt podstawowej dezynfekcji wynosi 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania pełnego gratów i śmieci.

Ile trwa przyjazd ekipy sprzątającej do mieszkania po zgonie?

Interwencyjne sprzątanie po zmarłych zwykle realizowane jest w dzień zgłoszenia zlecenia usługi dezynfekcji. Średni czas przyjazdu ekipy sprzątaczy wynosi od 3 do 6 godzin. Jeśli chodzi o czas potrzebny na przeprowadzenie sprzątania i dezynfekcji to wynosi on 12 godzin w mieszkaniu do 80 metrów kwadratowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%