Sprzątanie po zmarłych
Zamość

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Zamościu – stosowane metody czyszczenia oraz statystyki zgonów

Firma sprzątająca Kastelnik – oferuje sprzątanie po zmarłych Zamość i okolica. Podczas realizacji naszych usług stosujemy skuteczne technologie oraz używamy profesjonalnych środków czyszczących i dezynfekujących, a wszystko to z zachowaniem zasad BHP. Możesz zadzwonić do nas w każdym momencie- działamy przez 24 godziny w każdy dzień roku. Zapraszamy do kontaktu osoby chcące otrzymać wstępną wycenę z miejscowości takich jak: Zamość, Lublin, Kraśnik, czy Chełma.

dezynfekcja po zgonie infolinia

W jaki sposób sprzątamy po zmarłych?

Nagła śmierć to cios dla bliskiej jej osób, dlatego wiemy, jak ważne jest w tym wypadku sprawne oraz dyskretne sprzątanie mieszkania po zmarłym. Dokładamy wszelkich starań, aby po otrzymaniu zgłoszenia, znaleźć jak najszybszy termin realizacji usługi. Podczas sprzątania miejsc śmierci na terenie miasta Zamość, stosujemy wszelkie zasady BHP oraz dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

Do etapów sprzątania mieszkań po zgonach m.in. należy:

  • wycena realizacji usługi sprzątania mieszkania po zmarłej osobie w Zamościu;
  • zaopatrzenie naszych pracowników w odpowiednią odzież ochronną;
  • dezynfekcja mieszkań i wystawienie certyfikatu.

Nasza oferta – sprzątanie funeralne Kastelnik Zamość

W ramach oferowanym usług sprzątania mieszkań po zgonach działamy kompleksowo, poczynając od mycia wszystkich powierzchni, dezynfekcji, kończąc na odpowiednim pozbywaniu się odpadów wtórnych. Używając specjalistycznego sprzętu oraz skutecznych preparatów świadczymy dla Państwa usługi:

  • sprzątanie po śmierci Zamość i okolica;
  • dezynfekcja mieszkań po rozkładających się zwłokach w Zamościu;
  • utylizacja mebli po śmierci bliskiej osoby;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów powstałych na wskutek śmierci;
  • likwidacja skażonych przedmiotów po zmarłym.

sprzątanie po zgonie Kastelnik

Jak powszechnie wiadomo, dezynfekcja po zmarłych, to proces, który ma za zadanie wyeliminować lub zatrzymać rozwój wegetatywnych drobnoustrojów, które znajdują się poza organizmem człowieka. Nasza firma, chcąc efektywnie dezynfekować Państwa mieszkania, wybiera do tego zawsze odpowiednie metody i środki zawierające substancje aktywne. Ich skuteczność zależy m.in. od doboru natężenia, czy temperatury panującej w dezynfekowanym pomieszczeniu. Podczas pracy z tego typu środkami, należytą uwagę należy zwrócić na przestrzeganie zasad ich sporządzania. To niezmiernie istotny aspekt. Dezynfekaty są skuteczne wobec mikroorganizmów, odporne na niekorzystne warunki środowiska oraz posiadają wysoką aktywność wobec wszystkich drobnoustrojów. Środki przez nas stosowane są bezwonne oraz nie powodują alergii skórnych.

Statystyki zgonów dla miasta Zamość

Śmierć bliskiej osoby to często traumatyczne przeżycie dla jej bliskich. Jeśli nie mamy z tym do czynienia na co dzień jak np. służba zdrowia, nie zdajemy sobie sprawy, jak zatrważające mogą być statystyki liczby śmierci rocznie. Według statystyk GUS za rok 2018, w województwie lubelskim zmarło 23682 osób, w tym 12297 mężczyzn i  11385 kobiet. Pochodzące z GUS-u dane mówią również o tym, iż większość z tych zgonów miała miejsce na terenach wiejskich.

Najczęstszymi powodami śmierci były choroby układu krążenia oraz nowotwory. Dodatkowo smutną informacją jest to, iż w roku 2018 doszło na terenie województwa lubelskiego do 612 śmierci samobójczych. Najczęściej zgon występuje u osób w wieku ponad 85 lat, a takie osoby mieszkają coraz częściej samotnie. W tym wypadku zazwyczaj śmierć następuje z przyczyn naturalnych. Według przeprowadzonych symulacji, w roku 2030, aż ponad 30% osób powyżej 85 roku życia, będzie prowadzić jednoosobowe gospodarstwa domowe, a co za tym idzie – będzie umierać w samotności.
Gdzie nas jeszcze znajdziesz: Biała PodlaskaDęblin, Lubartów, Zamość i mniejsze miejscowości.

Kontakt całodobowy 24/7

Z uwagi na specyfikę usługi sprzątania mieszkań po zmarłych, technicy firmy Kastelnik są do Państwa dyspozycji przez całą dobę 24/7!  Firma Kastelnik Zamość to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szereg szkoleń, uprawniających do wykonywania zawodu, a także stosują zawsze specjalistyczne środki do dezynfekcji.

Swoje usługi wyceniamy bezpłatnie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%