Sprzątanie po zmarłych
Zamość

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Zamościu – stosowane metody czyszczenia oraz statystyki zgonów

Firma sprzątająca Kastelnik – oferuje sprzątanie po zmarłych Zamość i okolice. Podczas realizacji naszych prac naszej firmy stosujemy skuteczne technologie dezynfekcji miejsc zgonu oraz używamy profesjonalnych i najlepszych na rynku środków czyszczących i dezynfekujących zanieczyszczonych pomieszczeń, a wszystko to z zachowaniem zasad BHP.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Chcesz skorzystać z naszej oferty i prac w zakresie sprzątania po zmarłych? Możesz zadzwonić do nas w każdym momencie i zapytać o oferty sprzątania po zgonie – działamy przez 24 godziny w każdy dzień roku, a miejsca, w jakich możesz otrzymać naszą usługę, to całe województwo lubelskie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Zamość

Dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach w Zamościu.

Jesteśmy w stanie przyjechać natychmiast od momentu wezwania. Nasze doświadczenie pozwala na obsługę osób prywatnych i firm w czasie na tyle szybkim, by zapobiec wydłużaniu się nieprzyjemnego zapachu po zmarłych. Jeśli chodzi o prace porządkowe w mieście Zamość, to sprzątanie po zgonach możesz zlecić o każdej porze. Za pomocą profesjonalnego sprzętu otrzymają państwo czyszczenie wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Zadzwoń po naszą firmę zawsze wtedy, kiedy konieczne będzie sprzątanie po zgonach.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

 Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie Zamość i okolica

Czy odkażanie po zmarłym jest konieczne? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście w Zamościu to kompleksowe czynności, jakie należy przeprowadzić jak najszybciej po śmierci w mieszkaniu. Najlepiej wykonać kompleksowe odkażanie mieszkania do 12 godzin od wyniesienia ciała.

Rozkładające się w mieszkaniu zwłoki to prawdziwa bomba biologiczna, a odkażanie sklepowymi detergentami nie usunie groźnych trupich jadów. Profesjonalna dezynfekcja po zwłokach musi zostać przeprowadzona w każdym przypadku, bez względu na to kiedy, nastąpiła śmierć, co  było jej przyczyną, a także jak długo ciało ulegało rozkładowi.

Specjalistyczne usługi DDD

Wiele osób zastanawia się, dlaczego dezynfekcja po zmarłym powinna zostać przeprowadzona przez fachowców z branży DDD. Mało kto wie, że w trakcie procesów gnilnych zachodzących przy rozkładzie zwłok dochodzi do uwolnienia niebezpiecznych dla zdrowia patogenów, nazywanych trupim jadem. Wykonując samodzielne odkażanie pomieszczenia po śmierci, możemy narazić się na poważne zatrucie, które atakuje układ pokarmowy, oddechowy i krwionośny. Bezpieczeństwo w kontakcie z krwią i płynami ustrojowymi zmarłej osoby to podstawa. Nie zawsze mamy także świadomość, czy osoba zmarła, była zdrowa, czy chora.

Technicy sprzątania miejsc śmierci realizują usługi dezynfekcji po zmarłych w powiecie zamojskim w pełnym zabezpieczeniu, takim jak kombinezony ochronne, maseczki z filtrem, gogle i rękawice. Specjaliści wiedzą, jak postępować w mieszkaniu po zmarłym, jakie etapy uwzględnić i które preparaty biobójcze zastosować. Dzięki temu rodzina zmarłej osoby zyskuje pewność, że mieszkanie jest czyste i wolne od groźnych patogenów.

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące otrzymać wstępną wycenę z miejscowości takich jak: Zamość, Lublin, Kraśnik, czy Chełma.

Dezynfekcja po zgonie - infolinia

W jaki sposób sprzątamy po zmarłych?

Nagła śmierć to cios dla bliskiej jej osób, dlatego wiemy, jak ważne jest w tym wypadku sprawne oraz dyskretne sprzątanie mieszkania po zmarłym. W tym celu nasze usługi wykonywane są z najwyższym szacunkiem zarówno dla osób, które odeszły z tego świata, jak i zlecającego dezynfekcję.

Dokładamy wszelkich starań, aby po otrzymaniu zgłoszenia do sprzątania po zgonie, znaleźć jak najszybszy termin realizacji usługi. Sprzątamy bez względu na rodzaj śmierci: po samobójstwach, wypadkach drogowych, chorobach, czy też tajemnicze przypadki przy zwłokach, które leżały w pomieszczeniach mieszkań kilka dni. W sprzątaniu ważne jest bardzo precyzyjne odkażanie miejsc, w których znajdowała się zmarła osoba w momencie zgonu.

Usuwanie śladów krwi po zgonie

Krew na schodach. Wezwij specjalistyczną firmę, która wyczyści dokładnie ślady.

Podczas sprzątania miejsc śmierci na terenie miasta Zamość, stosujemy wszelkie zasady BHP oraz dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, zapewniając dostęp do wymaganych środków, za pomocą których można przeprowadzić specjalistyczne usługi neutralizacji zapachu po zmarłym.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Zapraszamy do kontaktu w sprawie naszych usług. Sprzątanie po zgonach, dezynfekcja mieszkań, czyszczenie po zmarłych Zamość i okolice ma na wyciągnięcie ręki. Nasze usługi pozwolą państwu pozbyć się stresu w tak trudnym okresie. Przychodzimy z pomocą zawsze wtedy, kiedy jesteśmy potrzebni. Naszą firmę można darzyć zaufaniem, na które zapracowaliśmy od wielu lat.

Do etapów sprzątania mieszkań po zgonach m.in. należy:

 • wycena realizacji usługi sprzątania mieszkania po zmarłej osobie w Zamościu;
 • zaopatrzenie naszych pracowników w odpowiednią odzież ochronną;
 • dezynfekcja mieszkań i wystawienie certyfikatu.

Sprzątanie po zmarłym Zamość

Nasza oferta – sprzątanie funeralne Kastelnik Zamość

Co można otrzymać, kontaktując się na numer telefonu naszej firmy?

W ramach oferowanym usług sprzątania mieszkań po zgonach działamy kompleksowo, poczynając od mycia wszystkich powierzchni, dezynfekcji po zwłokach, kończąc na odpowiednim pozbywaniu się odpadów wtórnych, które również mogą stanowić zagrożenie sanitarne.

Używając specjalistycznego sprzętu oraz skutecznych preparatów świadczymy dla Państwa usługę:

 • sprzątanie po śmierci Zamość i okolice;
 • dezynfekcja firmy i mieszkań po rozkładających się zwłokach w Zamościu;
 • odkażanie i utylizacja mebli po śmierci bliskiej osoby;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów powstałych na wskutek śmierci;
 • sprzątanie lub likwidacja skażonych przedmiotów po zmarłym.
Zamość, sprzątanie mieszkań po zgonie

Czyszczenie piwnicy po zgonie w Zamościu. Ozonowanie w celu usunięcia zapachów to częsta praktyka.

Jak powszechnie wiadomo, dezynfekcja po zmarłych, to proces, który ma za zadanie wyeliminować lub zatrzymać rozwój wegetatywnych drobnoustrojów, które znajdują się poza organizmem człowieka. Nasza firma, chcąc efektywnie dezynfekować Państwa mieszkania, wybiera do tego zawsze odpowiednie metody i środki zawierające substancje aktywne. To dzięki nim jesteśmy w stanie prawidłowo przeprowadzić dezynfekcję. Ich skuteczność zależy m.in. od doboru natężenia, czy temperatury panującej w dezynfekowanym pomieszczeniu. Podczas pracy z tego typu środkami, należytą uwagę należy zwrócić na przestrzeganie zasad ich sporządzania.

Firma sprzątająca po zgonach

Oczywiście, jest to niezmiernie istotny aspekt specjalistycznego czyszczenia mieszkań. Dezynfektanty są skuteczne wobec mikroorganizmów, odporne na niekorzystne warunki środowiska oraz posiadają wysoką aktywność wobec wszystkich drobnoustrojów.

Środki przez nas stosowane są bezwonne oraz nie powodują alergii skórnych. Zapewniamy, że w Zamościu każda dezynfekcja po zwłokach przebiegła pomyślnie. Tylko prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja daje stuprocentową pewność, że miejsce po zmarłym staje się z powrotem bezpieczne i gotowe do ponownego użytku. W Zamościu szereg usług, takich jak dezynfekcja po zgonach odbywa się w sposób rzetelny z maksymalnym zachowaniem staranności.

Statystyki zgonów dla miasta Zamość

Śmierć bliskiej osoby to często traumatyczne przeżycie dla jej bliskich. Jeśli nie mamy z tym do czynienia na co dzień jak np. służba zdrowia, nie zdajemy sobie sprawy, jak zatrważające mogą być statystyki liczby śmierci rocznie. Według statystyk GUS za rok 2018, w województwie lubelskim zmarło 23682 osób, w tym 12297 mężczyzn i 11385 kobiet. Pochodzące z GUS-u dane mówią również o tym, iż większość z tych zgonów miała miejsce na terenach wiejskich.

Mówiąc o zgonach na terenie miasta Zamość, lokalizacja ta znajduje się w średniej statystycznej długości życia przeciętnego Polaka. Niestety na każdego jednak kiedyś przychodzi pora. Śmierci nie można uniknąć. Nie można też uniknąć myślenia na taki temat jak sprzątanie po zgonach. Dezynfekcja mieszkań jest więc procesem nieuniknionym. W tym celu trzeba mieć na uwadze firmy, które zaraz po zgonie są w stanie przyjechać i pomóc w przywróceniu mieszkania do stanu używalności.

Sprzątanie po zgonach Zamość

Znalezione zwłoki w stanie rozkładu. Konieczne jest użycie specjalnych metod czyszczenia.

Najczęstszymi powodami śmierci były choroby układu krążenia oraz nowotwory. Dodatkowo smutną informacją jest to, iż w roku 2018 doszło na terenie województwa lubelskiego do 612 śmierci samobójczych. Najczęściej zgon występuje u osób w wieku ponad 85 lat, a takie osoby mieszkają coraz częściej samotnie. W tym wypadku zazwyczaj śmierć następuje z przyczyn naturalnych. Według przeprowadzonych symulacji, w roku 2030, aż ponad 30% osób powyżej 85 roku życia, będzie prowadzić jednoosobowe gospodarstwa domowe, a co za tym idzie – będzie umierać w samotności.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Zamościu.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i utylizacji starych mebli w mieszkaniu po śmierci – Kastelnik.

Dezynfekcja patogenów oraz sprzątanie po zmarłych dostępne jest w miastach:

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach

Kontakt całodobowy 24/7

Z uwagi na specyfikę usługi sprzątania mieszkań po zmarłych, technicy firmy Kastelnik są do Państwa dyspozycji przez całą dobę 24/7!  Firma Kastelnik Zamość to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szereg szkoleń, uprawniających do wykonywania zawodu, a także stosują zawsze specjalistyczne środki do dezynfekcji.

Swoje usługi wyceniamy bezpłatnie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Zadzwoń!

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zmarłych Zamość to usługa, która obejmuje wiele procesów prowadzących do przywrócenia mieszkania do stanu używalności. Opróżnianie mieszkania z przedmiotów zmarłego, profesjonalna dekontaminacja szkodliwych patogenów i dezodoryzacja likwidująca fetor po śmierci to tylko niektóre z koniecznych czynności po zgonie. Co więcej, warto wiedzieć na temat sprzątania po zmarłych?

FAQ, Zamość

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszt sprzątania po zmarłych jest ustalany indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Zazwyczaj koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od kwoty 800 złotych, a może sięgać kilku tysięcy złotych za kompleksową dezynfekcję całego mieszkania o kilku pokojach.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja po zgonie?

Dezodoryzacja to zabieg usuwania zapachu po zwłokach i jest stosowana w przypadku zgonu w domu. Jeśli zwłoki przebywały w mieszkaniu przez kilka dni, konieczne może okazać się profesjonalne ozonowanie lub zamgławianie, aby usunąć szkodliwe patogeny dla zdrowia.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%