Sprzątanie po zmarłych
Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu. Jak usunąć drobnoustroje z mieszkania po rozkładzie zwłok?

Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje na terenie województwa śląskiego usługę dezynfekcji i sprzątania po zmarłych w Zabrzu. Wykonujemy ją nieprzerwanie od 2013 roku. Zdobyte przez nas doświadczenie pomaga nam w świadczeniu sprzątania po zmarłym na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani technicy, którzy pracują ze stosowną empatią oraz zaangażowaniem.

Każdy z naszych sprzątaczy wie, jak ciężka jest informacja na temat śmierci bliskiego, dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię, na którą można dzwonić o każdej porze. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Ponadto wycena sprzątania po zgonie jest zawsze bezpłatna, a gdy jest taka potrzeba, dojeżdżamy również na miejsce m.in. do takich dzielnic Zabrza jak np.: Helenka i Zaborze Północ oraz Zaborze, a także Stare Biskupice, jak i również Poremba.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Zabrze

Zadzwoń na infolinię po pomoc w sprzątaniu.

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Zabrzu

Nagła śmierć w mieszkaniu? Mamy rozwiązanie tego problemu. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Zabrze to zabieg, który ma na celu wyeliminowanie groźnych patogenów. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia prawie 33 toksycznych związków chemicznych, które są trujące dla pozostałych przy życiu członków rodziny. 

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonach?

Samodzielne odkażanie pomieszczeń może grozić poważnym zatruciem i nie przynieść żadnego skutku biobójczego. W walce z patogenami po śmierci najlepiej sprawdza się ozonowanie, które usuwa wszelkie drobnoustroje i nieprzyjemny zapach po zmarłym. Ozonowanie to metoda dezynfekcji, która cechuje się skutecznością na poziomie 99,3%, a cały proces sprzątania przebiega bezpiecznie przy zachowaniu środków bezpieczeństwa i uwzględnia pomiar stężenia ozonu w powietrzu. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Zabrze

Krew na podłodze to duży problem, gdyż taka posadzka jest odpadem skażonym biologicznie.

Na koniec dezynfekcji mieszkania po zmarłym wystawiany jest certyfikat dekontaminacji. To jest autorska procedura czyszczenia miejsc po zwłokach opracowana przez firmę Kastelnik. Według danych statystycznych, usługi porządkowe specjalistów z naszej firmy wybiera ponad 85% klientów w woj. śląskim. 

To, na co powinniśmy zwrócić uwagę od razu po zgonie, a w szczególności w przypadku rozkładu zwłok w mieszkaniu, o jego odkażeniu. Dlaczego? Z ciała człowieka po śmierci wydobywają się toksyczne substancje m.in. neuryna, czy kadaweryna. Są one silnie trujące, powodują zatrucia, a co uciążliwe nieznośny odór. Zdarzają się sytuację, że o trupie w mieszkaniu informują dopiero sąsiedzi, którzy wyczuwają na klatce dziwny zapach. Wówczas przypomina się im, że dawno nie widzieli jego właściciela. Wyzywana jest policja, czy straż pożarna, która wyważa drzwi, a w powietrzu unosi się wyrazisty nieznośny dla naszych nozdrzy zapach.

Serwis sprzątający Zabrze

Kastelnik – to profesjonalny serwis sprzątający, który działa w Zabrzu od 2013 r.

Opróżnianie mieszkania po zgonie w domu

Nie wiesz, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? W ramach takiej usługi jak Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Zabrze grupa techników przeprowadzi opróżnianie mieszkania po zmarłym. Możesz zlecić likwidację mieszkania z transportem gabarytów do spalarni termicznej.

Czy wiesz, że wyrzucanie skażonych krwią przedmiotów do osiedlowego kosza jest zabronione? Takie odpady należy poddawać utylizacji termicznej w przeznaczonych do tego spalarniach. Z usług takich spalarni mogą korzystać firmy, które mają podpisane umowy z takimi spalarniami śmieci.

dezynfekcja po zgonie Zabrze

Firmy sprzątające po zwłokach świadczą usługi wywozu starych mebli z mieszkań zmarłych osób. Realizowany jest transport ADR, w którego trakcie wszystkie skażone odpady przewożone są w specjalnych szczelnych pojemnikach. Następny krok to utylizacja termiczna w specjalnych piecach. Na koniec wystawiana jest karta odpadu na potwierdzenie przeprowadzonej utylizacji.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie Zabrze to wieloetapowa usługa, która polega na eliminowaniu skażenia biologicznego w mieszkaniu po zwłokach.

Co robić po zgonie w domu?

Po zgonie w domu, niezbędne jest zdezynfekowanie wszystkich pomieszczeń, a także neutralizacja zapachu śmierci. Dezodoryzacja, bo tak to się nazywa, wykonywana jest za pomocą atestowanych środków chemicznych lub za pomocą ozonowania. Metoda aplikacji, czy też działania dobierana jest indywidualnie. Skutecznym sposobem na rozprowadzenie dezynfekatów jest zamgławianie. Sucha mgła z preparatem dochodzi do każdego miejsca w danym pomieszczeniu.

Podczas pracy technicy Kastelnik zwracają uwagę na wszystkie aspekty poprawnego wykonywania sprzątania po zgonach, a także na swoje bezpieczeństwo. Ważne, aby nie wpuszczać na dezynfekowane miejsce osób nieupoważnionych, które nie posiadają odpowiedniego zabezpieczenia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzątać mieszkanie po zgonie, krok po kroku?

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Ozonowanie po zmarłym – alternatywa do odkażania chemicznego

Skuteczne preparaty odkażające posiadają w składzie m.in.:

 • kwasy;
 • zasady;
 • czwartorzędowe związki amonowe;
 • aldehydy;
 • jod i związki jodu;
 • fenol i jego pochodne.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zmarłych, którą firma Kastelnik wykonuje na terenie Zabrza, zadzwoń! Jesteśmy gotowi, aby podjąć się zlecenia przez 365 dni w roku!

Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu

Kastelnik to najlepsza firma sprzątająca na Śląsku.

Sprzątanie po zmarłych Zabrze – skuteczne odkażanie mieszkań

Śmierć bliskiej osoby może zdarzyć się dla każdego z nas. Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu, dla mieszkańców tego miasta to duże ułatwienie w rozwiązaniu problemu, jakim jest skażone pomieszczenie po rozkładających się zwłokach. Dokładne oczyszczenie podłogi ze śladów krwi, po ciele to obowiązek każdego nowego lokatora. Wynika to nie tylko z przepisów prawa, ale również ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo osób, które mają zamieszkać w skażonym pomieszczeniu mieszkalnym. W Zabrzu – dezynfekcja mieszkania po zmarłym w takich okolicznościach daje gwarancje na bezpieczny powrót do domu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Firma Kastelnik proponuje całodobowo usługi:

 • Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu – mieszkania, domy;
 • czyszczenie piwnic po zgonach na terenie powiatu zabrzańskiego;
 • kompleksowa dezynfekcja mieszkania po rozkładzie zwłok;
 • odkażanie pomieszczeń;
 • ozonowanie po zgonie Zabrze;
 • usuwanie śladów po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych;
 • likwidowanie chorobotwórczych mikroorganizmów po gnijących zwłokach;
 • sprzątanie w zakładach pracy po śmierci pracownika;
 • transport odpadów skażonych po sprzątaniu po zmarłym;
 • wywóz gabarytów.

Kompleksowa usługa sprzątania mieszkań po zgonach

Nasza firma zajmuje się bardzo ważnym aspektem dotyczącym śmierci, a dokładnie sprzątania po zmarłych i dezynfekcji mieszkań po zgonach. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów higienicznych i skrupulatnej pracy naszych pracowników dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Bardzo często po zgonie osoby samotnie mieszkającej za życia w jej domu pozostaje mnóstwo przedmiotów, mebli, czy resztek jedzenia. Utylizacja mieszkań po zgonach jest konieczną czynnością, dającą poczucie higieny i dopracowania ostatnich spraw po zmarłej osobie. Nasze usługi funeralne obejmują prócz podstawowych czynności sprzątających również dodatkowe, takie jak dezynfekcja po śmierci, ozonowanie po zmarłych i usuwanie śladów krwi suchym lodem.

Dzięki temu miejsce zgonu zostaje dokładnie zdezynfekowane, co jest konieczne, zwłaszcza wtedy, kiedy zwłoki przebywały w mieszkaniu przez dłuższy czas. Usługi na czyszczenie po zgonach mają duże zapotrzebowanie, gdyż z ciała człowieka po śmierci wydziela się wiele trujących związków chemicznych w tym niezwykle groźny trupi jad.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Zabrzu.

Dezynfekcja domu po zmarłym w Zabrzu – Całodobowa infolinia Kastelnik udzieli Ci wszelkich odpowiedzi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej?

Kastelnik oferuje skuteczną pomoc w tym ciężkim okresie, zajmując się nie tylko sprzątaniem, ale również doprowadzaniem do porządku mieszkania po zmarłej osobie, co jest konieczne zwłaszcza w przypadku starszych osób cierpiących na manię patologicznego zbieractwa. W przypadku lokali mieszkalnych po osobach z syllogomanią konieczna jest kompleksowa utylizacja wyposażenia mieszkania. Wywiezienie wszystkich przedmiotów z mieszkania zwiększa szanse na szybkie odsprzedanie lokalu lub daje możliwość na bezpieczne zamieszkanie przez któregoś z członków rodziny zmarłej osoby.

Sprzątanie po zgonach Zabrze – usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie

Mieszkania na terenie Zabrza, po zgonie wymagają Dezodoryzacja funeralnej, jednego z etapu usługi sprzątania po zgonach. Dezodoryzacja mieszkań po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie.

W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Sprzątanie po zmarłych Zabrze

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Zgon w domu w Zabrzu to nieszczęście dla całej rodziny. Pragnąc odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie dezynfekcji po zgonie, pragniemy poniżej udzielić kilku informacji. Sprzątanie po zgonach Zabrze, tu warto wspomnieć, iż nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje liczne pytania w rozmowie telefonicznej przez telefon. Nasza infolinia czynna jest 7/24h.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczeń po zmarłych osobach są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Jak wykonać dezynfekcję po zgonie?

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach to zadanie odpowiedzialne, tu nie wystarczą środki chemiczne dostępne w osiedlowej drogerii, za pomocą których dbamy o czystość domu na co dzień. Po śmierci, z ciała człowieka wydobywa się ponad 30 trujących związków chemicznych, które należy skutecznie zdezynfekować, np. dobrą metodą dezynfekcji jest ozonowanie po zgonie.

Sprzątanie po zwłokach - Kastelnik infolinia całodobowa

Szukasz usługi na sprzątanie po zwłokach w Zabrzu województwo śląskie? Dobrze trafiłeś! Sprzątanie mieszkań po śmierci świadczymy już od 2013 roku. Telefony odbieramy całodobowo – przez 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, ponieważ wiemy, że śmierć może być dużym zaskoczeniem.  Podczas pracy używamy tylko atestowane środki chemiczne i profesjonalne metody odkażania. Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości województwa śląskiego, a także na teren całej Polski. Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w 20 minut! Jesteś zainteresowany – zadzwoń!

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Kastelnik – najwyższa jakość usług  funeralnych na Śląsku!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%