Sprzątanie po zmarłych
Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu. Jak usunąć drobnoustroje z mieszkania po rozkładzie zwłok?

Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje na terenie województwa śląskiego usługę dezynfekcji i sprzątania po zmarłych w Zabrzu. Wykonujemy ją nieprzerwanie od 2013 roku. Zdobyte przez nas doświadczenie pomaga nam w świadczeniu sprzątania po zmarłym na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani technicy, którzy pracują ze stosowną empatią oraz zaangażowaniem. Wiemy, jak ciężka jest informacja na temat śmierci bliskiego, dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię, na którą można dzwonić o każdej porze. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Ponadto wycena sprzątania po zgonie jest zawsze bezpłatna, a gdy jest taka potrzeba, dojeżdżamy również na miejsce m.in. do takich dzielnic Zabrza jak np.: Helenka i Zaborze Północ oraz Zaborze, a także Stare Biskupice, jak i również Poremba.

sprzątanie po zgonach Zabrze

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Zabrzu

To, na co powinniśmy zwrócić uwagę od razu po zgonie, a w szczególności w przypadku rozkładu zwłok w mieszkaniu, o jego odkażeniu. Dlaczego? Z ciała człowieka po śmierci wydobywają się toksyczne substancje m.in. neuryna, czy kawaderyna. Są one silnie trujące, powodują zatrucia, a co uciążliwe nieznośny odór. Zdarzają się sytuację, że o trupie w mieszkaniu informują dopiero sąsiedzi, którzy wyczuwają na klatce dziwny zapach. Wówczas przypomina się im, że dawno nie widzieli jego właściciela. Wyzywana jest policja, czy straż pożarna, która wyważa drzwi, a w powietrzu unosi się wyrazisty nieznośny dla naszych nozdrzy zapach. Niezbędne jest zdezynfekowanie takich pomieszczeń, a także neutralizacja zapachu. Dezodoryzacja, bo tak to się nazywa, wykonywana jest za pomocą atestowanych środków chemicznych lub za pomocą ozonowania. Metoda aplikacji, czy też działania dobierana jest indywidualnie. Skutecznym sposobem na rozprowadzenie dezynfekatów jest zamgławianie. Sucha mgła z preparatem dochodzi do każdego miejsca w danym pomieszczeniu. Podczas pracy technicy Kastelnik zwracają uwagę na wszystkie aspekty poprawnego wykonywania sprzątania po zgonach, a także na swoje bezpieczeństwo. Ważne, aby nie wpuszczać na dezynfekowane miejsce osób nieupoważnionych, które nie posiadają odpowiedniego zabezpieczenia.

Ozonowanie po zmarłym – alternatywa do odkażania chemicznego

Skuteczne preparaty odkażające posiadają w składzie m.in.:

 • kwasy;
 • zasady;
 • czwartorzędowe związki amonowe;
 • aldehydy;
 • jod i związki jodu;
 • fenol i jego pochodne.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zmarłych, którą firma Kastelnik wykonuje na terenie Zabrza, zadzwoń! Jesteśmy gotowi, aby podjąć się zlecenia przez 365 dni w roku!

Sprzątanie po zmarłych Zabrze – skuteczne odkażanie mieszkań

Śmierć bliskiej osoby może zdarzyć się dla każdego z nas. Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu, dla mieszkańców tego miasta to duże ułatwienie w rozwiązaniu problemu, jakim jest skażone pomieszczenie po rozkładających się zwłokach. Dokładne oczyszczenie podłogi ze śladów krwi, po ciele to obowiązek każdego nowego lokatora. Wynika to nie tylko z przepisów prawa, ale również ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo osób, które mają zamieszkać w skażonym pomieszczeniu mieszkalnym. W Zabrzu – dezynfekcja mieszkania po zmarłym w takich okolicznościach daje gwarancje na bezpieczny powrót do domu.  W ofercie usług sprzątających po zwłokach, Kastelnik proponuje całodobowo:

 • Sprzątanie po zmarłych w Zabrzu – mieszkania, domy;
 • czyszczenie piwnic po zgonach na terenie powiatu zabrzańskiego;
 • kompleksowa dezynfekcja mieszkania po rozkładzie zwłok;
 • odkażanie pomieszczeń;
 • ozonowanie po zgonie Zabrze;
 • usuwanie śladów po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych;
 • likwidowanie chorobotwórczych mikroorganizmów po gnijących zwłokach;
 • sprzątanie w zakładach pracy po śmierci pracownika;
 • transport odpadów skażonych po sprzątaniu po zmarłym;
 • wywóz gabarytów.

Sprzątanie po zgonach Zabrze – usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie

Mieszkania na terenie Zabrza, po zgonie wymagają Dezodoryzacja funeralnej, jednego z etapu usługi sprzątania po zgonach. Dezodoryzacja mieszkań po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Sprzątanie po zmarłych Zabrze

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Zgon w domu w Zabrzu to nieszczęście dla całej rodziny. Pragnąc odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie dezynfekcji po zgonie, pragniemy poniżej udzielić kilku informacji. Sprzątanie po zgonach Zabrze, tu warto wspomnieć, iż nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje liczne pytania w rozmowie telefonicznej przez telefon. Nasza infolinia czynna jest 7/24h.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczeń po zmarłych osobach są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Jak wykonać dezynfekcję po zgonie?

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach to zadanie odpowiedzialne, tu nie wystarczą środki chemiczne dostępne w osiedlowej drogerii, za pomocą których dbamy o czystość domu na co dzień. Po śmierci, z ciała człowieka wydobywa się ponad 30 trujących związków chemicznych, które należy skutecznie zdezynfekować, np. dobrą metodą dezynfekcji jest ozonowanie po zgonie.

Sprzątanie po zwłokach - Kastelnik infolinia całodobowa

Szukasz usługi na sprzątanie po zwłokach w Zabrzu województwo śląskie? Dobrze trafiłeś! Sprzątanie po zwłokach świadczymy już od 2013 roku. Telefony odbieramy całodobowo – przez 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, ponieważ wiemy, że śmierć może być dużym zaskoczeniem.  Podczas pracy używamy tylko atestowane środki chemiczne i profesjonalne metody odkażania. Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości województwa śląskiego, a także na teren całej Polski. Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w 20 minut! Jesteś zainteresowany – zadzwoń!

Kastelnik – najwyższa jakość usług  funeralnych na Śląsku!

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%