Sprzątanie po zmarłych
Wolsztyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Wolsztynie. Skuteczne sposoby na dezynfekcje po śmierci w domu.

Usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Wolsztyn

Dezynfekcja i sprzątanie pomieszczeń po zgonach.

Usługi sprzątania i utylizacji. Opróżnianie mieszkań po zgonach

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Wolsztyn i woj. wielkopolskie? Firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zwłokach z użyciem atestowanych środków chemicznych oraz specjalistycznego sprzętu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliście, którzy do swojej pracy odpowiednio się przygotowują, tj. zabezpieczają się za pomocą środków ochrony osobistej.

Miejsce śmierci źródłem nieprzyjemnego zapachu

Posiadamy całodobową infolinię, na którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, a nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty. Wykonujemy tuż przed realizacją sprzątanie po zgonach bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce. Na przykład w dzielnicy Wolsztyn Komorowo.

Sprzątanie po zmarłych Wolsztyn

Zadzwoń do nas o każdej porze dnia.

Zgon w domu – co robić?

Bez względu na to, jaki jest powód zgonu, śmierć budzi w nas skrajne emocje. Gdy mamy bliskiego w domu, który umiera, jest to niezwykle ciężkie doświadczenie. Opiekowanie się umierającym wymaga naszego zaangażowania, więc po śmierci zostajemy z pustką, ale i czasem problemem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Sytuacja nabiera na znaczeniu, gdy odkryjemy trupa. W przypadku, gdy leży on długo po śmierci, jego ciało wytwarza takie substancje jak trupi jad i inne aminy. Nie powinniśmy przebywać w takim pomieszczeniu, bo może tutaj dojść do zatrucia. Występują wówczas symptomy zatrucia pokarmowego, ale i również może zostać zaatakowany układ krwionośny lub oddechowy.

Sprzątanie po zgonach w Wolsztynie

Nasi pracownicy firmy sprzątającej pracują dla Was całą dobę.

Proces sprzątania po wypadku lub naturalnym zgonie z zachowaniem bezpieczeństwa

Pamiętać należy o tym, że nie wolno sprzątać samemu po zaawansowanym rozkładzie zwłok. Powinniśmy wezwać profesjonalną ekipę, która świadczy sprzątanie po zgonach. Będzie ona miała wszelkie kompetencje oraz sprzęt, za pomocą którego wykona prawidłowo zabieg odkażania mieszkania po zgonie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Wolsztynie.

Całodobowo świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu w miejscowości Wolsztyn.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonie

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Usługi dezynfekcyjne wymagają dostępu do specjalnych środków

Do wyposażenia ekipy, która trudni się sprzątaniem funeralnym należeć może:

 • środki ochrony osobistej;
 • specjalistyczny sprzęt np. generator ozonu, czy zamgławiacz;
 • środki chemiczne;
 • eliminatory i dezynfekaty;
 • specjalne pojemniki na odpady wtórne;
 • przemysłowe generatory ozonu o mocy minimum 40g/h;
 • pozwolenie na przewóz substancji biologicznie niebezpiecznych.

Sprzątanie w Wolsztynie. Wyczyścimy każde skażone pomieszczenie

Czy wiesz, że nie wolno skażonych przedmiotów wyrzucać na zwykły śmietnik! Gdy mamy do czynienia ze śladami krwi, czy płynami ustrojowymi to są to elementy i powierzchnie, które należy bezwzględnie zdezynfekować. W trudnych przypadkach, gdzie ciało ulegnie zaawansowanej fazie rozkładu, możemy mieć do czynienia z owadami tj. muchami plujkami. Wówczas nie wolno otwierać pod żadnym pozorem okien. Dlaczego? Ponieważ w krótkim czasie ich liczba może się zwiększyć diametralnie. Jeżeli chcesz wykonać profesjonalne odkażanie skażonych powierzchni – zadzwoń do nas. Pomagamy nie tylko w czyszczeniu mieszkań, ale również w utylizacji przedmiotów jego wyposażenia. Pracujemy 365 dni w roku na terenie całego powiatu wolsztyńskiego.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Dezynfekcja po zmarłych Wielkopolska

Czym są czerwie na ciele zmarłego? Są to owady, beznogie larwy, które wyglądem swym przypominają gąsienice. W przypadku rozkładającego się ciała, mucha plujka składa w nim jaja, z których następnie wykluwają się czerwie. W celu przetrwania żywią się ludzkim organizmem. W starożytności wierzono w ich leczniczą moc, kładąc je bezpośrednio na krwawiące rany w celu ich oczyszczenia, gdyż owady te żywią się martwą tkanką, a żywą pozostawiając nienaruszoną. W niektórych przypadkach, mogą stanowić jeden z bardziej charakterystycznych elementów łańcucha pokarmowego, który powstaje po śmierci człowieka.

Wolsztyn sprzątanie po zmarłych

 • sprzątanie po zgonach w Wolsztynie;
 • sprzątanie po zgonie Wolsztyn i powiat wolsztyński;
 • czyszczenie samochodów po wypadkach śmiertelnych;
 • czyszczenie piwnicy po zmarłej osobie;
 • czyszczenie strychów wraz z dezynfekcją;
 • odkażanie mieszkania po chorobie zakaźnej;
 • ozonowanie klatki schodowej i usuwanie zapachu śmierci;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po rozkładających się zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • utylizacja i transport skażonego mienia.
 • ozonowanie mieszkań po zgonach;

Skuteczna utylizacja mebli po zmarłych

Nasza firma świadczy bardzo profesjonalne usługi związane z dezynfekcją, a także sprzątaniem po osobach zmarłych. Bardzo duża liczba osób zastanawia się, czy wspomniane zadania zlecić profesjonalne firmie sprzątającej. Oczywiście jest to najlepsza możliwa opcja. Należy mieć świadomość, że usługą, jaką świadczymy, jest także likwidacja mieszkań po zgonach.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że miejsce, w którym przebywały zwłoki, są bardzo niebezpieczne dla ludzi. Utylizacja mieszkania po zgonie powinna zostać zatem przeprowadzona przez specjalistów.

Usuwanie resztek ciała w stanie rozkładu niezbędne dla ochrony zdrowia

Oczywiście zajmujemy się bardzo dokładnym czyszczeniem z zanieczyszczeń biologicznych, kału, moczu czy tkanek. Warto również wiedzieć, że wykonujemy także specjalistyczne dezynfekcje miejsc, w których występują różnego rodzaju bakterie i choroby. Ponadto eliminujemy pozostałości po rozkładzie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie. Kastelnik firma sprzątająca po zmarłych tel. 735-960-510

Firma sprzątająca w Wolsztynie

Profesjonalnie przeprowadzamy usługę dezynfekcji domów po zgonach.

Jesteśmy do dyspozycji 24h i gotowi do zlecenia w każdej chwili

Oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Wolsztyn i całe województwo wielkopolskie. Działamy na rynku sprzątania funeralnego już od 2013 roku, a nasze usługi dezynfekcji po zgonie świadczymy z należytym szacunkiem do bliskich zmarłego. Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię i zamów specjalistyczną dezynfekcję mieszkania po śmierci.

Zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanych usług dezynfekcyjnych

Całodobowe sprzątanie po zgonie Wolsztyn, Kastelnik – woj. wielkopolskie, kontakt telefoniczny 365 dni w roku.

Usługa sprzątania mieszkań po zmarłych dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Wolsztynie

Jak wygląda sprzątanie po zgonach w Wolsztynie? Czyszczenie miejsca po zwłokach to kompleksowa usługa składająca się z kilku, a czasami z kilkunastu etapów. Pierwszy krok czyszczenia po zmarłej osobie to dezynfekcja wstępna, a kiedy drobnoustroje zostaną wyeliminowane, technicy zabezpieczają przedmioty skażone biologicznie. Następnie wykonywany jest wywóz starych mebli do spalarni celem utylizacji termicznej. Ostatni etap stanowi opróżnienie mieszkania i dezynfekcja przez ozonowanie albo zamgławianie suchą mgłą. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie mieszkania po zmarłych.
Sprzątanie Wolsztyn

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zwłokach?

Cena za sprzątanie po zmarłych uzależniona jest od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania i ilości krwi do usunięcia. Najczęściej koszt za odkażanie podstawowe wynosi 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za dezynfekcję mieszkania o dużym metrażu.

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Ozonowanie po zgonie wykonywane przez techników sprzątania miejsc śmierci to w pełni bezpieczny proces. Usługa dezynfekcji mieszkania po śmierci zazwyczaj składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie pomieszczeń. Niezbędne jest, by przed zabiegiem odkażania odpowiednio przygotować mieszkanie, a w trakcie stale wykonywać pomiar stężenia ozonu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%