Sprzątanie po zmarłych
Wolsztyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Wolsztynie. Skuteczne sposoby na dezynfekcje po śmierci w domu.

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Wolsztyn i woj. wielkopolskie? Firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zwłokach z użyciem atestowanych środków chemicznych oraz specjalistycznego sprzętu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliście, którzy do swojej pracy odpowiednio się przygotowują, tj. zabezpieczają się za pomocą środków ochrony osobistej. Posiadamy całodobową infolinię, na którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, a nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty. Wykonujemy tuż przed realizacją sprzątanie po zgonach bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce. Na przykład w dzielnicy Wolsztyn Komorowo. 

Sprzątanie po zmarłych Wolsztyn

Zgon w domu – co robić?

Bez względu na to, jaki jest powód zgonu, śmierć budzi w nas skrajne emocje. Gdy mamy bliskiego w domu, który umiera, jest to niezwykle ciężkie doświadczenie. Opiekowanie się umierającym wymaga naszego zaangażowania, więc po śmierci zostajemy z pustką, ale i czasem problemem. Sytuacja nabiera na znaczeniu, gdy odkryjemy trupa. W przypadku, gdy leży on długo po śmierci jego ciało wytwarza takie substancje jak trupi. Nie powinniśmy przebywać w takim pomieszczeniu, bo może tutaj dojść do zatrucia. Występują wówczas symptomy zatrucia pokarmowego, ale i również może zostać zaatakowany układ krwionośny lub oddechowy. 

Pamiętać należy o tym, że nie wolno sprzątać samemu po zaawansowanym rozkładzie zwłok. Powinniśmy wezwać profesjonalną ekipę, która świadczy sprzątanie po zgonach. Będzie ona miała wszelkie kompetencje oraz sprzęt, za pomocą którego wykona prawidłowo zabieg odkażania mieszkania po zgonie. Do wyposażenia ekipy, która trudni się sprzątaniem funeralnym należeć może:

 • środki ochrony osobistej;
 • specjalistyczny sprzęt np. generator ozonu, czy zamgławiacz;
 • środki chemiczne;
 • eliminatory, dezynfekaty;
 • specjalne pojemniki na odpady wtórne;
 • przemysłowe generatory ozonu o mocy minimum 40g/h;
 • pozwolenie na przewóz substancji biologicznie niebezpiecznych.

Czy wiesz, że nie wolno skażonych przedmiotów wyrzucać na zwykły śmietnik! Gdy mamy do czynienia ze śladami krwi, czy płynami ustrojowymi to są to elementy i powierzchnie, które należy bezwzględnie zdezynfekować. W trudnych przypadkach, gdzie ciało ulegnie zaawansowanej fazie rozkładu, możemy mieć do czynienia z owadami tj. muchami plujkami. Wówczas nie wolno otwierać pod żadnym pozorem okien. Dlaczego? Ponieważ w krótkim czasie ich liczba może się zwiększyć diametralnie. Jeżeli chcesz wykonać profesjonalne odkażanie skażonych powierzchni  – zadzwoń do nas. Pomagamy nie tylko w czyszczeniu mieszkań, ale również w utylizacji przedmiotów jego wyposażenia. Pracujemy 365 dni w roku na terenie całego powiatu wolsztyńskiego. 

Dezynfekcja po zmarłych Wielkopolska

Czym są czerwie na ciele zmarłego? Są to owady, beznogie larwy, które wyglądem swym przypominają gąsienice. W przypadku rozkładającego się ciała, mucha plujka składa w nim jaja, z których następnie wykluwają się czerwie. W celu przetrwania żywią się ludzkim organizmem. W starożytności wierzono w ich leczniczą moc, kładąc je bezpośrednio na krwawiące rany w celu ich oczyszczenia, gdyż owady te żywią się martwą tkanką, a żywą pozostawiając nienaruszoną. W niektórych przypadkach, mogą stanowić jeden z bardziej charakterystycznych elementów łańcucha pokarmowego, który powstaje po śmierci człowieka. 

Wolsztyn sprzątanie po zmarłych

 • sprzątanie po zgonach w Wolsztynie;
 • sprzątanie po zgonie Wolsztyn i powiat wolsztyński;
 • czyszczenie samochodów po wypadkach śmiertelnych;
 • czyszczenie piwnicy po zmarłej osobie;
 • czyszczenie strychów wraz z dezynfekcją;
 • odkażanie mieszkania po chorobie zakaźnej;
 • ozonowanie klatki schodowej i usuwanie zapachu śmierci;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po rozkładających się zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • utylizacja i transport skażonego mienia. 
 • ozonowanie mieszkań po zgonach;

Dezynfekcja mieszkania po zgonie. Kastelnik firma sprzątająca po zmarłych tel. 735-960-510

Oferujemy gruntowne sprzątanie po zmarłych Wolsztyn i całe województwo wielkopolskie. Działamy na rynku sprzątania funeralnego już od 2013 roku, a nasze usługi dezynfekcji po zgonie świadczymy z należytym szacunkiem do bliskich zmarłego. Skontaktuj się  z nami  poprzez całodobową infolinię i zamów specjalistyczną dezynfekcję mieszkania po śmierci. 

Całodobowe sprzątanie po zgonie Wolsztyn, Kastelnik – woj. wielkopolskie, czynne 365 dni w roku. 

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%