Sprzątanie zmarłych Wieluń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Wieluniu. Sprzątanie domu ukochanej osoby po śmierci to praca dla specjalistów

Śmierć to ogromny cios dla bliskich zmarłego, dlatego zazwyczaj nie myślą oni o tym, w jaki sposób usunąć konsekwencje zgonu. Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Wieluń woj. łódzkie m.in. dla osób, które chcą wyczyścić dom ukochanej osoby po jej odejściu.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Jakich skutków zgonu Kastelnik pozbywa się podczas sprzątania?

 • płynów ustrojowych;
 • śladów krwi po samobójcy;
 • chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • przedmiotów, które śmierdzą;
 • przegniłych mebli.

Ekipa techników wymaga odpowiedniego przeszkolenia w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych, by móc bezpiecznie wykonywać zabieg dezynfekcji. Czyszczenie mieszkania po zwłokach w Wieluniu przedsiębiorstwo Kastelnik świadczy na terenie Wielunia w takich miejscach jak m.in.: Bugaj, Błonie, Niedzielisko i Kijak.

Łóżko po zmarłym

Nienadzorowane sprzątanie może zakończyć się zatruciem pokarmowym

Sprzątanie po zmarłych Wieluń – kto zamawia?

Sprzątanie po zmarłych w Wieluniu przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się ze swojego lokalu potencjalnie szkodliwych patogenów przenoszonych przez zwłoki ludzkie.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Firma Kastelnik oferuje dogłębne sprzątanie po zmarłym w:

 • pracy;
 • domu;
 • przestrzeni publicznej;
 • mieszkaniu;
 • miejscu usługowym;
 • ulicy itp.

Czyścimy także w niekonwencjonalnych przypadkach zgonów np. morderstw. Wówczas stosuje się dokładne mycie ze śladów krwi i tkanek. Alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni odkaża się za pomocą ozonowania.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Wieluń

Ozonowanie domu po zgonie woj. łódzkie

Zdecydowanie jedną z lepszych form dezynfekcji jest ozonowanie pomieszczeń. Śmierć w domu niewątpliwie jest problematyczna dla jego mieszkańców. To nie tylko wysokie ryzyko narażenia się na jady trupie, ale również niezwykły stres. Ozon jest pierwiastkiem, który występuje w naszej atmosferze.

Kastelnik – ozonowanie domów – potwierdzone certyfikatem

Jednak, gdy jego stężenie jest odpowiednio wysokiej wartości, możemy za jego pomocą dezynfekować wszystkie pomieszczenia w domu. O2 zapewni właściwą dezynfekcję po zwłokach w zaawansowanym stadium rozkładu. Odkażanie ozonem stosowane jest w przypadku zagrożeń biologicznych wynikających z gnicia ciała po śmierci.

Mieszkanie po zgonie do remontu

W skrajnych przypadkach rozkładu zwłok trzeba ściągnąć podłogę i przygotować mieszkanie do remontu

Sprzątanie po zgonach Wieluń

Usługi sprzątania po zgonach w Wieluniu to także fizyczne metody zwalczania substancji takich jak kadaweryna i neuryna za pomocą środków chemicznych. W przypadku sprzątania funeralnego specjaliści wykonują standardowe głębokie czyszczenie wszystkich powierzchni, odkażanie, a potem utylizację skażonego mienia.

W celu ochrony zdrowia, zanim znów zamieszkamy w mieszkaniu po zgonie, najlepiej jak najszybciej usunąć wszelkie ślady krwi i szkodliwe patogeny przenoszone w powietrzu po trupie. Do usuwania płynów ustrojowych potrzebny jest profesjonalny zespół specjalistów z firmy sprzątającej.

Dogłębna dezynfekcja po zmarłym

Zaufaj specjalistom sprzątanie po zgonach świadczących od lat

 • sprzątanie po zmarłych Wieluń;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok;
 • dezynfekcja po zmarłym;
 • sprzątanie po zgonach nagłych;
 • utylizacja mieszkań po zmarłych zbieraczach;
 • pomoc w dezodoryzacji mieszkań;
 • usuwanie śladów krwi;
 • zdzieranie podłóg po rozkładzie zwłok;
 • czyszczenie domów po czerwiach;
 • odkażanie z niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • zamgławianie suchą mgłą miejsca śmierci;
 • ozonowanie pomieszczeń.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Wieluniu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zmarłych, dostępne są również w miastach:

Kastelnik Wieluń – bezpiecznie czyścimy po zmarłych!

Do sprzątania po zmarłych w Wieluniu najlepiej zatrudnić profesjonalistów, którzy wiedzą, jak pozbyć się niebezpiecznych związków wydobywających się ze zwłok. By móc zapobiec potencjalnym rozprzestrzenianiem się jadów trupich należy wezwać jak najszybciej specjalistyczną pomoc, dlatego oferujemy całodobową infolinię telefoniczną.

Technicy firmy Kastelnik robią wszystko, aby pomóc rodzinom przejść zgon bliskiego, dlatego nie wahaj się i zadzwoń! Czekamy na telefony!

Firma sprzątająca Wieluń

Sprawdzona firma sprzątająca funeralnie w Wieluniu

FAQ - o co pytają osoby zamawiające sprzątanie po zmarłych w Wieluniu

W przypadku dezynfekcji krwi z mebli stosuje się sprawdzone metody odkażania, w skład których wchodzi m.in. zamgławianie suchą mgłą. Ważne podczas dezynfekcji jest dokładne pozbycie się szkodliwych patogenów. Odkażanie po zmarłym wykonują wykwalifikowani pracownicy firm sprzątających.

FAQ zgon Wieluń

Jak pozbyć się materiałów biologicznych, które są skażone?

Aby pozbyć się skażonych materiałów biologicznych, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów z firmy świadczącej usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji (DDD). W szczególności pomoc w odkażaniu jest bardzo ważna, gdy pomieszczenie jest zanieczyszczone dużą ilością krwi. W przypadku usunięcia skażonych mebli lub innych przedmiotów z płynami ustrojowymi, można zastosować utylizację termiczną.

Ile kosztuje usługa sprzątania po zgonach?

Usługa sprzątania po zgonach jest wyceniana indywidualnie przez biuro obsługi klienta profesjonalnych firm sprzątających. Takie sprzątanie jest ważne dla osób, które chcą bezpiecznie przeżyć żałobę po bliskim zmarłym, a koszt takiej usługi zaczyna się od 800 zł netto. Miejsce zgonu powinno być natychmiastowo zdezynfekowane, ponieważ może zawierać szkodliwe patogeny, które przenoszą się w powietrzu po rozkładzie zwłok.

Jakie kroki podjąć przy opróżnianiu mieszkania po zmarłym?

Opróżnianie mieszkania po zmarłej osobie rozpoczyna się od dokładnej segregacji wyposażenia i zabezpieczenia skażonych krwią przedmiotów. W następnej kolejności ekipa sprzątająca po zwłokach transportuje skażone odpady do spalarni termicznej. Ostatni krok to gruntowna dezynfekcja pomieszczeń z niebezpiecznych mikroorganizmów i przywrócenie czystego powietrza, które będzie wolne od patogenów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%