Sprzątanie po zmarłych Wejherowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłych w Wejherowie. Dlaczego warto zwrócić się do profesjonalnej firmy sprzątającej?

Odkażanie pomieszczeń, usunięcie wszelkich przedmiotów skażonych biologicznie oraz likwidacja wirusów i bakterii to podstawowe czynności, które należy wykonać po śmierci człowieka w mieszkaniu. Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Wejherowo, woj pomorskie warto zlecić firmie, która fachowo wykona tę usługę.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Wieloletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie charakteryzuje techników firmy Kastelnik, którzy w najszybszym możliwym czasie pomagają Klientom usunąć skutki zgonu. Swoje usługi firma świadczy nie tylko na terenie miasta Wejherowa i województwa pomorskiego, ale także w innych miastach w całej Polsce od ponad 10 lat!

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Wejherowo

Meble, które są skażone biologicznie, powinny zostać usunięte w jak najszybszym możliwym czasie.

Dezynfekcja pomieszczeń po rozkładzie zwłok przeprowadzana jest z pomocą:

 • specjalistycznego sprzętu dezynfekującego, w tym maszyn i urządzeń;
 • atestowanych środków chemicznych;
 • specjalistycznych środków ochrony osobistej, w tym masek i kombinezonów;
 • profesjonalnych kontenerów na odpady biologiczne, gdzie magazynowane są odpady.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Wszystkie powyższe czynniki przekonują Klientów do tego, że w przypadku konieczności przeprowadzenia czyszczenia po osobie zmarłej- warto zwrócić się do fachowców, by wykonać profesjonalne sprzątanie.

Kompleksowe sprzątanie po zgonach mieszkań do sprzedaży – wszystko, co trzeba wiedzieć

Dziedzicząc mieszkanie po zmarłym bliskim niekoniecznie, chcemy w nim mieszkać, ponieważ zazwyczaj już posiadamy swoją nieruchomość. W lokalu, w którym doszło do zgonu- rozprzestrzeniają się chorobotwórcze drobnoustroje i inne szkodliwe substancje.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Kastelnik

Do sprzedaży mieszkania po zwłokach należy się odpowiednio przygotować, gdyż dezynfekcja wszelkich powierzchni mieszkania jest konieczna do podjęcia dalszych kroków związanych ze sprzedażą mieszkania. Całościowe sprzątnie po zgonach najlepiej zlecić firmie sprzątającej.

Pracownicy posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, z należytą starannością wykonają swoją usługę z zastosowaniem zasad bhp, a cała procedura dokładnego czyszczenia pomieszczeń z jadów trupich, brzydkich zapachów i innych zagrażających zdrowiu i życiu związków chemicznych zakończona jest stosownymi certyfikatami jakości.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Chcąc zatem sprzedać mieszkanie po śmierci człowieka- nie czekaj! Zamów usługę odkażania mebli i wszystkich powierzchni po zmarłym! Profesjonalne sprzątanie po zgonach daje większą gwarancję sprzedaży lokalu lub posesji z sukcesem.

Sprzątanie po zgonach – ozonowanie pomieszczenia po nieboszczyku

Patogeny znajdujące się na łóżku, sofie czy na podłodze, gdzie doszło do śmierci, należy niezwłocznie i trwale zlikwidować. Technicy firmy Kastelnik podczas sprzątania po zmarłych w Wejherowie (województwo pomorskie) za pomocą zabiegu dezynfekcji usuwają je wszystkie, przywracając w mieszkaniu bezpieczne warunki bytowe.

Ozonowanie pomieszczenia

Unoszące się z ciała po śmierci mikroorganizmy można skutecznie wyeliminować za pomocą zabiegu ozonowania.

Ozonowanie pomieszczeń to zabieg, który wdrażamy podczas gruntownego czyszczenia miejsca po zgonie. Stanowi on dopełnienie sprzątania i realizowany jest na finiszu usługi.

Ozon jest pierwiastkiem występującym w naszej atmosferze, więc nie można tu mówić o niebezpiecznej chemii. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż znaczenie ma stężenie ozonu otrzymywane w pomieszczeniu. Tylko wysokie stężenie ozonu w danym lokalu gwarantuje usunięcie patogenów.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Usługi sprzątania w lokalach po zwłokach w stanie rozkładu

Robactwo to częsty problem w lokalu po zgonie. Dla przykładu- czerw to larwa, która występuje w zwłokach, które doznały zaawansowanego stadium rozkładu. Owady te wykluwają się z jaj much plujek, które są zwabione na miejsce śmierci przez intensywny zapach trupa. W pomieszczeniach po zmarłych meble i przedmioty są skażone biologicznie m.in. przez kadawerynę, która powstaje podczas procesu gnilnego. Istotne w czasie czyszczenia po denacie jest usuwanie płynów ustrojowych i śladów krwi. Bez względu na to, jaka jest przyczyna śmierci, dezynfekcje przeprowadzamy z zastosowaniem dobranych indywidualnie środków chemicznych i metod.

Dezynfekcja pomieszczeń

Spis usług firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych;
 • czyszczenie strychu po samobójcy;
 • dezynfekcja po zgonie;
 • zabieg ozonowania przedmiotów i posesji;
 • utylizacja przedmiotów osobistych zmarłego;
 • odkażanie pomieszczenia po patogenach;
 • bezpieczne sprzątanie po zgonach;
 • opróżnianie mieszkań po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • mycie podłogi z krwi;
 • usuwanie płynów ustrojowych;
 • czyszczenie przestrzeni publicznej po śmierci;
 • dezynfekcja po jadach trupich z dezodoryzacją.

Grupa Kastelnik – profesjonaliści do dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci korzystający z usługi sprzątania po zmarłych mogli otrzymać jak najszybszą, fachową pomoc. Specjalistyczny sprzęt, bezpieczne preparaty, profesjonalizm techników to tylko część atutów firmy Kastelnik.

Telefon alarmowy firmy jest czynny całą dobę, dzięki czemu można się z nami skontaktować o wybranej przez siebie porze celem umówienia usługi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu.

Nie bagatelizuj śmierci w domu, bo patogeny wydobywające się ze zwłok są niebezpieczne dla zdrowia- Twojego i Twojej rodziny. Zadzwoń do nas i zamów czyszczenie po zgonie!

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Wejherowska firma sprzątająca całodobowo

Możesz do nas zadzwonić o każdej porze – działamy 24/7!

FAQ - o co pytają klienci zamawiający usługi czyszczenia po zmarłych?

Dokładne pozbycie się wszelkich skutków śmierci jest istotą czyszczenia po zmarłych. W trakcie wykonuje się dezynfekcję pomieszczeń i utylizację termiczną skażonych biologicznie przedmiotów. Co wiemy jeszcze o sprzątaniu po zwłokach?

FAQ zgon Wejherowo

Kto może sprzątać po zgonie?

Sprzątanie po zgonie powinny wykonywać profesjonalne podmioty z branży funeralnej. Specjalista świadczący usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów ludzkich musi mieć odpowiednie kwalifikacje. Techników podczas profesjonalnej dezynfekcji chronią stroje ochronne w postaci kombinezonów, masek i rękawiczek. Przebywanie osób trzecich na miejscu odkażania jest zabronione.

Czy można mieszkać w mieszkaniu po zmarłym?

Mieszkanie po zmarłym charakteryzuje się obecnością niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów, dlatego przebywanie w nim bez odkażenia jest szkodliwe dla zdrowia. Po profesjonalnej dezynfekcji możemy mieszkać w lokalu, w którym nastąpiła śmierć. Najlepiej do czyszczenia pomieszczeń po zwłokach zatrudnić profesjonalny zakład sprzątający.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%