Sprzątanie po zgonach Warszawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jak wygląda sprzątanie po zmarłych w Warszawie?

Kastelnik oferuje usługi sprzątania po zmarłych w Warszawie, które świadczymy przez 24h we wszystkich 18 dzielnicach miasta – Stare Miasto, Praga, Żolibórz, Mokotów i inne lokalizacje. Profesjonalna pomoc dla rodzin zmarłych osób obejmuje nie tylko kompleksową dezynfekcję pomieszczeń z trujących związków chemicznych i drobnoustrojów, ale również utylizacje przedmiotów skażonych biologicznie. W pierwszej kolejności usuwamy plamy krwi i eliminujemy nieprzyjemne zapachy.

Kastelnik w Warszawie pomaga całodobowo

Kastelnik – pomagamy całodobowo (7/24) w usługach sprzątania, utylizacji i dezynfekcji patogenów.

Zobacz najnowszą usługę dostępną w woj. mazowieckim: opróżnianie mieszkań w Warszawie

Usuwanie zapachu po śmierci, który unosi się często na całej klatce schodowej, jest bezpośrednim powodem sięgnięcia po pomoc specjalistów.

Cennik usług sprzątania w Warszawie województwie mazowieckim:

 • Sprzątanie małego mieszkania po zgonie – od 800 zł.
 • Sprzątanie dużego mieszkania po osobie zmarłej – od 2400 zł.
 • Ozonowanie pomieszczeń – 400 zł/godz.
 • Utylizacja skażonych krwią przedmiotów – 100 zł/kg.
 • Wynoszenie mebli z mieszkania – wycena indywidualna.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Opróżnienia mieszkania po zmarłym w Warszawie to często poszukiwana usługa. Meble są znoszone po schodach.

Zadzwoń do firmy Kastelnik, chętnie odpowiem na Twoje pytania

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Warszawa Śródmieście i inne lokalizacje — sprzątanie po zwłokach

Warszawa Śródmieście, w tej lokalizacji Kastelnik oferuje usługę tj. sprzątanie po zgonach wraz z profesjonalnym ozonowaniem mieszkania na wysokim stężeniu w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu. Patogeny, które fruwają w powietrzu to nie tylko zagrożenie dla zdrowia, ale często również źródło smrodu roznoszącego się po całej klatce schodowej. Często niezbędne jest zerwanie tapet i skucie tynków w celu pozbycia się zapachu po rozkładających się zwłokach. Po przeprowadzonym zabiegu otrzymasz od nas certyfikat dezynfekcji.

Czym wykonujemy tego typu pracę?

 • Urządzenie do ozonowania mieszkania o zwiększonej mocy działania.
 • Maszyna do zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.
 • Myjka do zmywania zabrudzeń suchym lodem.

Wieloletnie doświadczenie sprzątania po zgonie Warszawa

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach w województwie mazowieckim odbywa się za pomocą najnowocześniejszych technik odkażania, które są bezpieczne nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt domowych. Jesteśmy profesjonalistami w branży funeralnej dezynfekcji. Jeżeli jest konieczność przeprowadzamy ozonowanie powietrza w połączeniu z zamgławianiem suchą mgłą. Takie połączenie dwóch technik daje najlepsze efekty.

Sprawdź naszą rekomendowaną ofertę: sprzątanie po zgonach Kalisz

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Warszawa Śródmieście

Czyszczenie mieszkań po zgonach w Warszawie to często utylizacja puszek po piwie i pustych butelek.

Usuwanie much z mieszkania zmarłego nie należy do zadań łatwych, eksperci z branży radzą, by nie otwierać okien i nie wietrzyć domu, zanim przeprowadzi się całkowitą dezynfekcję. Warto zastosować atestowane środki chemiczne, wykorzystujące sprawdzone i przetestowane formuły.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Polacy umierają w samotności, jakie są przyczyny?

Antyseptyczne metody usuwania drobnoustrojów sprawdzają się przy odkażaniu podłogi z krwi oraz wspomagają eliminacje źródła nieprzyjemnego zapachu. Środki i płyny, które mają w składzie związki fenolowe oraz substancje zawierające aktywny chlor są na wyposażeniu każdej ekipy sprzątającej w firmie Kastelnik. Warto nie oszczędzać na chemii dobrej jakości, gdyż cena tych produktów wpływa bezpośrednio na jakość usług. Specjalistyczne sprzątanie mieszkań w Warszawie łączy się zazwyczaj z ich odkażaniem.

Firma sprzątająca w Warszawie domy ze znalezionym ciałem

Czyszczenie podłogi po płynach ustrojowych z ciała człowieka, to praca dla specjalistów z branży DDD.

Sprzątanie po zmarłym może być realizowane substancjami takimi jak:

 • nadtlenek wodoru do zamgławiania mieszkań po zwłokach;
 • fenol do dezynfekcji pomieszczeń po zgonie;
 • aldehydy do odkażania skażonych powierzchni;
 • ozon do usuwania zapachu śmierci i much.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Warszawa

Zadzwoń, my Ci pomożemy w temacie wyczyszczenia domu po zmarłym.

Jak wygląda sprzątanie mieszkania po śmierci?

Kastelnik to firma, która specjalizuje się w sprzątaniu po śmierci, dezynfekcji i usuwaniu wszelkich śladów krwi po zmarłych osobach z mieszkań. Dla każdego klienta oferujemy całodobowy serwis z bezpłatną wyceną na miejscu zdarzenia.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Opróżnianie mieszkań z przedmiotów mających nieprzyjemny zapach

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat certyfikatu dezynfekcji po zgonie! Nasze usługi są niezwykle skuteczne i zawierają nie tylko utylizację wyposażenia całego mieszkania, ale również dezynfekcję po zmarłym oraz termiczną utylizację skażonej podłogi lub kanapy. Tak właśnie wygląda porządne sprzątanie mieszkań po śmierci!

Województwo Mazowieckie - ozonatory do odkażania po śmierci

Jak wygląda dezynfekcja metodą mikrodyfuzji? Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie?

Zastanawiasz się, kiedy dezynfekcja po zgonie jest niezbędna? Dezynfekcja lokalu po zgonie w mieście Warszawa powinna być przeprowadzona w każdym przypadku śmierci w domu, bez wyjątków. W szczególności odkażanie pomieszczeń należy zlecić jak najszybciej, jeśli zwłoki przez dłuższy czas pozostawały w zamkniętym mieszkaniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

W przypadku śmierci w domu większość przedmiotów jak dywany zabrudzone krwią, czy kanapa ze śladami płynów usytojowych są skażone biologicznie i należy się ich pozbyć. Jednak nie można pozostawić ich na śmietniku, ponieważ to stanowi potencjalne zagrożenie dla osób trzecich. Podobnie jest z meblami i wielkogabarytowymi rzeczami z mieszkania, których wyrzucanie na śmietnik przed blokiem zakazuje prawo. Firmy sprzątające po zmarłych oferują likwidację mieszkania i wywóz przedmiotów skażonych wydzielinami zmarłego do specjalnej spalarni.

Czy wiesz, że transport ADR realizowany jest w specjalnych kontenerach (szczelnie zamknietcyh), zabezpieczających wydostanie się groźnych patogenów na zewnątrz? W ramach dezynfekcji po zmarłych i sprzątania po trupie realizowany jest również wywóz nieskażonych krwią gabarytów do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie realizowanej usługi.

Ozonowanie mieszkania po zgonie Warszawa

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Warszawie za pomocą ozonatora i miernika stężenia ozonu. Urządzenie marki Dräger PAC 8000.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych w powiecie warszawskim to zbiór czynności prowadzących do przywrócenia porządku w lokalu mieszkalnym po śmierci i usunięciu źródła niebezpiecznych trupich jadów. Rodzina osoby zmarłej może liczyć na wsparcie nie tylko w zakresie usuwania krwi i ozonowania pomieszczeń, ale również segregacji i wywozu wyposażenia mieszkania.

Profesjonalna dezynfekcja w mieszkaniu ze wszelkich wirusów na terenie całej Polski

Czy wiesz, że ciało człowieka po śmierci to źródło wielu niebezpiecznych drobnoustrojów? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Warszawie pozwala trwale wyeliminować patogeny z pomieszczeń i przywrócić lokum do użytku. Dostępne sposoby fachowej dezynfekcji uwzględniają ozonowanie po zmarłym oraz zamgławianie suchą mgłą. Ta druga metoda zyskuje w ostatnim czasie na popularności, ponieważ dzięki mikrocząsteczkom suchej mgły, nadtlenek wodoru dociera w każdy zakamarek, niszcząc groźne bakterie. Po odkażaniu powierzchni metodą “mikrodyfuzji” pomieszczenia są ponownie zdatne do użytku, a przykry zapach z mieszkania po śmierci jest skutecznie wyeliminowany.

Sprzątanie po zgonach to błyskawiczna wycena zlecenia już w 20 minut. Obsługujemy wszystkie dzielnice miasta, a nasze pojazdy spotkasz m.in. w takich rejonach Warszawy jak np.: Praga, Tarchomin, Kabaty, a także Solec. W ramach naszej działalności od 2013 roku zrealizowaliśmy kilkaset różnych przypadków specjalistycznego czyszczenia po zgonach.

Sprzątanie po zmarłych Warszawa – utylizacja wyposażania

Porządne sprzątanie po zmarłym w Warszawie to nie tylko wynoszenie mebli czy przecieranie podłogi. To przede wszystkim dezynfekcja skażonej podłogi i utylizacja termiczna skażonych biologicznie materiałów tapicerowanych i mebli. Ciało człowieka po jego śmierci to tykająca bomba biologiczna, która w każdej chwili może doprowadzić do rozprzestrzenienia zarazków do sąsiednich pomieszczeń i na klatkę schodową.

Warto więc wykonać profesjonalne odkażanie mieszkania do dwudziestu czterech godzin od momentu wyniesienia ciała zmarłej osoby. Procedura sprzątania w skażonym mieszkaniu obejmuje różne etapy, a dezynfekcja jest przeprowadzana kilkukrotnie.

Oddanie do utylizacji skażonego wyposażenia mieszkania to tak naprawdę eliminacja podstawowego źródła zagrożenia. Jest to jedna z najważniejszych kwestii w całym procesie sprzątania.

Jakie są podstawowe zasady bezpiecznego sprzątania?

Specjalistyczne usługi porządkowe dla rodzin zmarłych osób to duża pomoc, która zdejmuje z ich głowy jeden główny problem. Nie każdy wie, że po samotnej śmierci w lokalu mieszkalnym bardzo często dochodzi do zatrucia powietrza i skażenia wielu powierzchni. Policja na miejscu często znajduje ciało, które leży na dywanie lub wersalce.

Materiałowe tkaniny pokryte są krwią i płynami ustrojowymi i nie wolno tych rzeczy dotykać gołymi rękami. Wdychanie zatrutego powietrza jest również niebezpieczne, a fruwające wszędzie muchy i inne owady tylko pogarszają sprawę. Usunięcie tych wszystkich zagrożeń to jest podstawowa zasada solidnego sprzątania w mieszkaniu, w którym doszło do samotnej śmierci.

Sprzątanie po zgonie w Warszawie

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Warszawie, obszar działania firmy Kastelnik to całe miasto.

Kastelnik – firma działa najprężniej spośród największych firm zajmujących się sprzątaniem miejsc skażonych płynami ustrojowymi w całym kraju

Wielu osobom wydawać by się mogło, że śmierć to koniec funkcjonowania naszego organizmu. Jednak nic bardziej mylnego. Sprzątanie po zmarłych Warszawa wiąże się z usuwaniem znamion śmierci z podłogi mieszkania. Czym one tak właściwie są? Najprościej, to procesy, zachodzące w ciele zmarłego zaraz po ustaniu funkcji życiowych. Na skutek braku układu odpornościowego miliardy bakterii zaczynają przemieszczać się po całym organizmie.

Skuteczna pomoc po śmierci

Dezynfekujemy pomieszczenia po osobach zmarłych w mieszkaniach w Warszawie

Pierwszą fazą pośmiertną są plamy opadowe, które pojawiają się już w 30 minut od śmierci. Następnie mamy do czynienia ze stężeniem pośmiertnym oraz oziębieniem zwłok. To zaczyna się proces wydzielania trujących związków chemicznych. Po tym etapie dochodzi do gnicia zwłok. Z tym wszystkim spotyka się każda warszawska firma sprzątająca po zmarłych.

Dezynfekcja po zmarłych wskazana jest w szczególności w przypadkach, gdzie mamy do czynienia z zaawansowanym rozkładem trupa. Czyszczenie po zgonach to często odkażanie takich miejsc jak: domy, mieszkania, biura, magazyny, garaże czy sklepy. Śmierć czyha na każdym rogu, jest owiana tematem tabu i nie da się jej uniknąć.

Dezynfekcja po zmarłych warszawskich mieszkań – skuteczna pomoc 7/24

Substancja ta jest na tyle groźna, że potrafi nawet uszkodzić układ krążenia człowieka. Oczywiste jest więc, że sprzątanie po zgonie powinno się pozostawić profesjonalistom z branży usług porządkowych. Warto jednak sprawdzić, czy wybrana przez nas firma jest legalna i czy może się wylegitymować odpowiednimi dokumentami.

Specjalistyczne sprzątanie profesjonalnej firmy zajmującej się dezynfekcją miejsc po śladach resztek ludzkich

Kastelnik to rodzinna firma z tradycjami w branży, co daje gwarancję na dokładne wykonanej usługi dezynfekcji po zmarłych. Jedną z niezawodnych metod odkażania jest ozonowanie po zmarłych. Ta forma dezynfekcji polega na rozprzestrzenianiu w danym pomieszczeniu ozonowej mgły, w której składzie jest trójtlen (O3). Pierwiastek ten ma działanie dezynfekujące i dezodoryzujące i doskonale sprawdza się podczas usługi, jaką jest sprzątanie po zgonach osób samotnie zamieszkujących gospodarstwa domowe.

Wysokiej jakości usługi sprzątania po zgonach obejmują:

 • sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie w samotności;
 • dezynfekcja po samobójstwie na klatce schodowej;
 • czyszczenie śladów krwi po śmierci samobójczej w hotelu;
 • skuteczna dezynfekcja po zgonie i usuwanie płynów ustrojowych;
 • oczyszczanie ściany ze szczątków ludzkich po śmiertelnym postrzale;
 • usuwanie plam krwi z podłogi w restauracji po upadku;
 • czyszczenie pojazdów szynowych po samobójcy na torach;
 • opróżnianie zaniedbanych mieszkań spółdzielczych;
 • likwidacja zagraconych pomieszczeń po patologicznym zbieractwie;
 • czyszczenie po zmarłych suchym lodem;
 • oczyszczanie pojazdów po wypadkach śmiertelnych;
 • utylizacja mebli po zgonie osoby cierpiącej na syllogomanie;
 • zamgławianie po zgonach w szpitalach;
Usuwanie śladów krwi po zmarłych

Usuwanie śladów krwi po zmarłych osobach jest w stałej ofercie firmy Kastelnik.

Skuteczne czyszczenie mieszkań po zgonach Warszawa

W tej branży nie chodzi tylko o odebranie telefonu i podpisanie zamówienia z klientem. Czyszczenie po zgonach w Warszawie to przede wszystkim dyskrecja i profesjonalizm. Tu chodzi o zaufanie.

W ramach naszych prac warto również odświeżyć powietrze ozonem, a w razie potrzeby przeprowadzić remont całkowity mieszkania.

Kompleksowa dezynfekcja po śmierci z przyczyn naturalnych i po wypadkach

Po rozkładzie zwłok często czujemy nieprzyjemny słodkawy odór – to zapach śmierci. Nikt nie jest w stanie go dokładnie opisać, ponieważ jest on inny od smrodu, jaki wywołują np. martwe zwierzęta w lesie. Za brzydkim fetorem stoi kawaderyna – organiczny związek chemiczny z grupy diamin. Te aminy wchodzą w skład niebezpiecznego dla naszego zdrowia jadu trupiego.

Dezynfekcja sprzątanie po zmarlych warszawa

Dezynfekcja mieszkania za pomocą ozonu to jeden z etapów sprzątania po zmarłych.

Usuwanie zapachu po zwłokach w domu

Niesamowity zapach rozkładających się zwłok to pierwszy sygnał alarmowy, jaki dostają sąsiedzi zmarłego. Instynkt człowieka nie pozwala nam go zignorować i w ten właśnie sposób o śmierci za ścianą dowiadują się najbliżsi sąsiedzi.

Kompleksowe sprzątanie po zgonach Warszawa. Poznaj firmę zajmującą się sprzątaniem w pomieszczeniach zanieczyszczonych po osobach zmarłych

Na terenie Warszawy działa kilka profesjonalnych firm sprzątających po zgonach, które szybko uporają się z tym słodkawym odorem. Usuwanie zapachów po zwłokach to inaczej dezodoryzacja. Zabieg polegający na pozbyciu się mocnego zapachu śmierci z klatki schodowej i z mieszkania zmarłego.

W czasie procesu odkażania usuwa się związki odoroczynne, dzięki czemu smród znika na zawsze. Podczas zlecenia usług tj. sprzątanie po zmarłych w Warszawie wyzwaniem dla wielu amatorów jest jego odpowiednie wykonanie. Nie da się tego zrobić bez odpowiedniego sprzętu wysokiej jakości.

Utylizacja śmieci warszawa

Odpowiedzialna utylizacja rzeczy po zgonach. Pamiętaj, w Warszawie nie wyrzucamy śmieci po zmarłych na ulicę!

Zamgławianie mieszkania po zgonie suchą mgłą

W dziedzinie specjalistycznego czyszczenia po zwłokach niezbędne są wypracowane przez lata metody, a tymi nikt z branży nie chce dzielić się na zewnątrz. Na licznych szkoleniach propaguje się metodę tj. zamgławianie mieszkania po zgonie suchą mgłą. Środkiem biobójczym wówczas jest nadtlenek wodoru. Uwagę należy zwrócić na to, że ma nie tylko działanie dezynfekujące, a także usuwa uciążliwy fetor w drewnianych meblach.

Usunięcie szkodliwych substancji, kiedy mieszkanie jest pobrudzone krwią lub gnijącym ciałem ludzkim

Intensywny smród unoszący się na miejscu zgonu potrafi przejść przez ściany, czy też bezpośrednio na klatkę schodową. Bez zastosowania profesjonalnej dezodoryzacji nie jesteśmy w stanie sami wyeliminować tego fetoru. Zwykłe wietrzenie mieszkania poprzez szerokie otwarcie okien nie wystarczy!

Czyszczenie po zgonach samobójstwach krwi z podłogi

Czyszczenie krwi z podłogi po zgonach i samobójstwach w woj. mazowieckim © 2023 Kastelnik

Jak usunąć ślady krwi po śmierci?

Nie tylko plamy opadowe są częścią pochodnych, których musimy się pozbyć. Są nimi także tkanki ludzkie, czy ślady krwi. Usuwanie śladów krwi po śmierci to element profesjonalnej dezynfekcji skażonej powierzchni.

Żaden pracownik bez odpowiedniego przeszkolenia nie powinien podejmować się tego zadania. W przypadku samobójstwa lub morderstwa na miejsce szybko przyjeżdżają odpowiednie służby. Prowadzą dochodzenie i badają okoliczności śmierci.

W przypadku sprzątania zaraz po zabraniu ciała konieczne jest, by wykonać sprzątanie po zmarłym i zlikwidować zagrożenie bakteriologiczne. Do czyszczenia i dezynfekowania skażonych powierzchni warto zamówić certyfikowaną firmę, która stosuje specjalistyczne środki chemiczne, działające na chorobotwórcze drobnoustroje.

Dezynfekcja domu po śmierci

Oczyszczanie po śmierci na terenie woj. mazowieckiego – Kastelnik

Firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się sprzątaniem. Usługi sprzątania w Warszawie i innych miastach.

W naszej ofercie znajdą państwo:

 • sprzątanie po zmarłych Warszawa;
 • czyszczenie po zmarłym powiat warszawski;
 • dezynfekcja po zgonach;
 • ozonowanie po zgonie;
 • dezodoryzacja po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie plam opadowych;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • sprzątanie strychu po samobójcy;
 • czyszczenie pomieszczeń po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • odkażanie miejsc po zmarłych;
 • zamgławianie piwnicy po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po wypadku samochodowym ze skutkiem śmiertelnym.
Sprzątanie po zgonach Warszawa

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Warszawie w dzielnicy Praga Północ.

Sprzątanie miejsc zbrodni, praca nie dla każdego Warszawa

Sprzątanie miejsc zbrodni to praca nie dla każdej osoby szukającej zatrudnienia. Jak zmienił się rynek pracy w latach 2020 i 2021, pokażą wkrótce statystyki Głównego Urzędu Statystycznego.

Charakterystyka branży usług porządkowych to ciągłe zapotrzebowanie na nowych pracowników. Silne pobudzenie gospodarki w ostatnich miesiącach spowodowało wzmożenie popytu na specjalistów z firm sprzątających. Mediana zgonów w roku 2020 znacznie przewyższyła liczby, jakie prezentował GUS w ostatnich latach. Odbiło się to na wzmożonym popycie na techników, których praca polega na sprzątaniu miejsc zbrodni oraz dezynfekcji mieszkań po zmarłych.

Sytuacja, jaka panuje na rynku, tylko pogłębia kryzys związany z zapotrzebowaniem w branży funeralnej na pracowników o dobrej kondycji psychicznej. Dzieje się tak dlatego, iż usuwanie śladów krwi po zbrodni to nie jest zawód dla każdego. Szczególną uwagę należy zwracać na odporność psychiczną na widok rozszarpanych skrawków rozrzuconego ciała w wyniku tragicznego wypadku lub samobójstwa. Sprzątanie po zgonie nie jest zawodem dla każdego.

Firma Kastelnik świadcząca usługi dezynfekcji po zmarłych posiada odpowiednio wyselekcjonowanych pracowników na terenie całego kraju, którzy są przygotowani na usługę sprzątania w trudnych warunkach. Sprzątaniem w mieszkaniu pełnym krwi musi zajmować się osoba silna psychicznie i przestrzegająca bardzo wysokich standardów sanitarnych.

Neutralizacja zagrożeń epidemicznych na terenie całego kraju

Maska pełnotwarzowa 3M, stosowana w czasie dezynfekcji mieszkań po zgonach.

W przypadku sprzątania ozonowanie jest jednym z najlepszych sposobów pozbycia się zagrożenia płynącego z wydzielania się cieczy z gnijącego ciała. Do sprzątania używamy najlepszych dostępnych urządzeń i środków umożliwiających najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze ozonowanie.

Warszawa nie jest tu wyjątkiem i osoby szukające pracy w tej specyficznej branży, mogą liczyć na stałe zatrudnienie. Ważne jednak, by być przygotowanym na obszerne testy psychologiczne, które potwierdzą predyspozycje do tego zawodu, szczególnie do usługi sprzątania w śmierdzących trupem pomieszczeniach .

Narzędzie zbrodni, znalezione przy zwłokach

Przykład, jak może wyglądać narzędzie zbrodni we krwi. Kastelnik oferuje sprzątanie po wypadkach śmiertelnych.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania w Warszawie

Czyszczenie po zmarłych w domu warto zlecić fachowej ekipie tuż po zabraniu ciała przez firmę pogrzebową. Poniżej prezentowane pytania zadawane są profesjonalnym konsultantom każdego dnia podczas dyżuru telefonicznego. Doświadczenie podpowiada, że sprzątanie po zgonach rodzi wiele pytań i niepokój wewnętrzny po stracie bliskiej osoby, stąd chęć udzielenia kilku odpowiedzi, na te najczęściej zadawane pytania.

Szybka pomoc - FAQ

Jak szybko realizować sprzątanie mieszkań po zmarłej osobie?

Sprzątanie po zgonie powinno być wykonane w jak najszybszym czasie, tuż po zabraniu zwłok przez zakład pogrzebowy. Zgon w domu wymaga dezynfekcji pomieszczeń i usunięcia niebezpiecznych związków chemicznych. Aby to zrobić skutecznie, zaleca się skorzystanie z generatora ozonu o mocy 80 g/h.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny i ile kosztuje?

Dezynfekcja po zgonie jest jednym z elementów kompleksowej usługi, która obejmuje usuwanie zapachu po zmarłym oraz utylizację mebli. Celem tych działań jest eliminacja groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Koszt sprzątania po zmarłym w Warszawie zaczyna się od 800 złotych za małe mieszkanie.

firma sprzątająca Warszawa, sprzątanie po zgonach

Pracownik firmy sprzątającej w Warszawie w trakcie usługi dezynfekcji klatki schodowej i mieszkania.

Kastelnik — sprzątanie po zgonach z gwarancją i certyfikatem

Gdzie zmówić opróżnianie mieszkania po śmierci lokatora? Szukasz pomocy w usuwaniu szkodliwych mikroorganizmów po śmierci w domu, pracy, czy miejscu publicznym? Kastelnik specjalizuje się w dogłębnym sprzątaniu po zgonach w Warszawie już od wielu lat. Posiadamy dużą flotę specjalistycznych pojazdów oraz profesjonalną kadrę sprzątaczy i sprzątaczek, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę.

Zamów usługę dezynfekcji mieszkania, a otrzymasz certyfikat

Na nasze usługi wystawiamy certyfikat dezynfekcji mieszkania po zmarłym i dajemy gwarancje jakości. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na terenie wszystkich warszawskich osiedli mieszkaniowych. Stosujemy preparaty o szerokim spektrum aktywności na wirusy, bakterie i grzyby. Dezynfekcja po zmarłym jest przez nas przeprowadzona z zachowaniem wszelkich obowiązujących zaleceń sanepidu.

Informujemy, iż nasze telefoniczne biuro obsługi klienta pracuje przez całą dobę 24/7

Masz pytania w sprawie usunięcia zapachu lub wyniesienia sofy we krwi? Po prostu zadzwoń do nas, aby porozmawiać z jednym z naszych konsultantów, a otrzymasz natychmiastową pomoc i wycenę kosztów sprzątania po śmierci!

Kastelnik to najwyższa jakość usług funeralnych na terenie Warszawy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%