Sprzątanie po zmarłych
Tomaszów Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim. Na czym polega dezynfekcja miejsca po zgonie?

Zastanawiasz się, czy dezynfekcja jest procesem bezpiecznym? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Tomaszowie Mazowieckim realizowana przez specjalistów to w pełni bezpieczny i skuteczny proces. Odkażanie po zmarłym wykonywane jest krok po kroku, tak, by wyeliminować chorobotwórcze toksyny z każdego zakątka mieszkania.

Technicy sprzątania miejsc śmierci przystępują do pracy w pełnej odzieży ochronnej, rozpoczynając dezynfekcję od opróżnienia pomieszczeń ze starych mebli i przedmiotów osobistego użytku. Rzeczy potencjalnie biologicznie niebezpieczne transportowane są w kontenerach spełniających wymogi sanepidu i przewożone do utylizacji.

30 toksycznych związków chemicznych do usunięcia w pierwszej kolejności – neutralizacja płynów ustrojowych

Biorąc pod uwagę fakt, że w trakcie postępującego rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia prawie 30 toksycznych związków chemicznych, gazów i bakterii, technicy dokładnie neutralizują płyny ustrojowe. Często wykonywany jest demontaż podłóg i listw przypodłogowych w celu precyzyjnego usunięcia krwi. Oczyszczone mieszkanie poddawane jest dezynfekcji mechanicznej przy pomocy ozonowania i zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Tak przeprowadzona dezynfekcja mieszkania po zmarłych w woj. łódzkim gwarantuje całkowite wyeliminowanie, niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego trupich jadów i bakterii. Stosowane techniki odkażania pozwalają także na skutecznie usunąć nieprzyjemny zapach po śmierci. Technicy wykonują odkażanie pomieszczeń po zgonie od A do Z, zgonie z sugestiami rodziny zmarłego, a na zakończenie prac wystawiany jest certyfikat dekontaminacji po zgonie.

Sprzątanie po zgonach w Tomaszowie Mazowieckim

Precyzyjne usługi sprzątania po zgonach w Tomaszowie Mazowieckim.

Sprzątanie po zgonach w Tomaszowie Mazowieckim – zaufaj specjalistom od dezynfekcji z firmy Kastelnik

Wieloetapowe sprzątanie po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim to usługa, którą świadczymy już od wielu lat. Na funeralnym rynku w powiecie tomaszowskim jesteśmy już od 2013 roku! Nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanych pracowników, którzy swoje doświadczenie wzbogacają podczas kolejnych realizacji oraz uczestniczenia w szkoleniach zawodowych.

Podstawowym elementem skutecznej dezynfekcji po zmarłym jest również stawianie na najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. Bezpłatna wycena z dojazdem to u nas norma – wystarczy zadzwonić i umówić się na najbliższy termin. Sprzątanie po zgonach m.in. w Tomaszów Mazowiecki, Niebrów i Nagorzyce Duże, ale także Wola – Wiaderno.

Całodobowe sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki

Statystyki zgonów w Polsce za rok 2020 

Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport w związku ze zgonami w Polsce za rok 2020 „Informacja o zgonach w Polsce w 2020 roku”. Informacja, która wysuwa się na początku to gwałtowny wzrost liczby zmarłych osób w porównaniu z rokiem 2019 – aż o 67,1 tys. osób. Dane te są niepokojące, jednakże zasługę tej cyfry przysługuje się epidemii COVID – 19. Niestety, ale wyczytać możemy z niego również, iż zwiększyła się liczba zmarłych w wieku ponad 60 lat, a osoby te stanowią 94% nadwyżki zgonów.

Największy wzrost śmierci nastąpił w ostatnim kwartale roku 2020, a mianowicie w listopadzie. Wśród osób umierających  na koronawirusa w 2020 r. możemy zauważyć, że 82% z nich miało choroby współistniejące. Najbardziej wzrosła liczba osób umierających z powodu chorób układu krążenia, bo aż o 16,69%.  

Człowiek w kombinezonie gotowy do sprzątania po zgonie

Zdjęcie: technik sprzątający miejsca zgonów, gotowy do pracy suchym lodem © Kastelnik 2023

Coraz więcej naszych bliskich odchodzi na tamten świat. Często takie sytuacje dzieją się w domu, z powodu np. braku miejsc w szpitalu lub przez lęk, że tam się właśnie znajdziemy. Starsi ludzie często nie chcą iść do szpitala, wolą umrzeć w domu. Gdy dojdzie do takiej śmierci, a co gorsza osoba ta będzie mieszkać samotnie, to może nie być od razu znaleziona. W wyniku czego w jej ciele dojdzie do rozkładu, podczas którego wyodrębnią się takie procesy jak np. plamy opadowe.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Będziemy mieć wówczas do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia drobnoustrojami. Jak się ich pozbyć? Wystarczy wezwać profesjonalną ekipę, która specjalizuje się w sprzątaniu i dezynfekcji po zmarłych. Zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonie Tomaszów Mazowiecki

Samobójstwa to jeden z rodzajów śmierci, po którym należy dokładnie zdezynfekować mieszkanie.

Sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki 

 • sprzątanie po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim – odkażanie mieszkań, domów, placówek publicznych;
 • sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej woj. łódzkie;
 • sprzątanie po zgonie;
 • czyszczenie miejsc po wypadkach;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku;
 • usuwanie bakterii i grzybów po gnijących zwłokach;
 • sprzątanie po wypadkach w pracy;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja ubrań po zgonie w domu.

 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Tomaszowie Mazowieckim.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i opróżniania mieszkań po zmarłych – Kastelnik.

Skuteczne i bezpieczne sprzątanie po zmarłych

Samodzielne próby sprzątania po zgonie są nie tylko żmudne, przykre i czasochłonne, ale też niebezpieczne. Profesjonalna ekipa sprzątająca zajmie się usunięciem wszystkich śladów biologicznych, które mogłoby stanowić zagrożenie. Fachowcy do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, dobierając odpowiednie metody i środki, aby sprzątanie po zmarłych było efektywne.

Kompleksowe usług sprzątania mieszkań po śmierci

Sprzątanie po zgonach obejmuje usuwanie zanieczyszczeń pozostawionych po zmarłym (w tym krwi, moczu, tkanek, odchodów). Ekipa pozbędzie się wszystkich śladów rozkładu i zgnilizny, niebezpiecznych drobnoustrojów. Wszystkie odpady zostaną odpowiednio zabezpieczone i wywiezione do utylizacji. Oferta dotyczy opróżniania pomieszczeń, ozonowania w celu zdezynfekowania i usunięcia nieprzyjemnych zapachów.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie mieszkań po zmarłych obejmuje czyszczenie wszystkich powierzchni metodą chemiczną, jak i parową. Usługi świadczone są w każdym przypadku, niezależnie od tego, kiedy nastąpił zgon, jaki jest rodzaj i czas rozkładu ciała. Proces sprzątania po zmarłych może się nieco różnić, w zależności od rodzaju śmierci/wypadku.

Sprzątanie po zgonie Tomaszów Mazowiecki

Całodobowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w Tomaszowie Mazowieckim. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Czym są dezynfektanty?

Dezynfektanty to inaczej specjalistyczne środki chemiczne, które są używane do odkażania mieszkań po zmarłej osobie, w szczególności, gdy miała chorobę zakaźną. W swoim składzie posiadają takie substancje jak aldehydy i jod oraz fenol. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie na sucho lub mokro. 

Utylizacja mebli po zmarłych

Dezynfekcja miejsca po zwłokach w Tomaszowie Mazowieckim

Do kontaktu zapraszamy wszystkie osoby pragnące  skorzystać z usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca po zmarłym w Tomaszowie Mazowieckim. Nasza całodobowa infolinia to gwarancja wyboru jak najszybszego terminu realizacji. Zaznaczyć należy również, iż przed samą dezynfekcją pomieszczeń w województwie łódzkim przyjeżdżamy na miejsce i bezpłatnie wyceniamy usługę!

Gdzie Kastelnik oferuje usługi sprzątania i dezynfekcji?

Wysoka jakość usług sprzątania, a także dyskrecja firmy Kastelnik to zadowolenie wielu klientów. Sprzątanie po zgonach w powiecie tomaszowskim można zamawiać przez całą dobę. Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę dezynfekcji patogenów i poznaj najbliższy wolny termin realizacji. Podczas pierwszego spotkania ustalamy cały zakres pracy i szczegółowo omawiamy cały proces sprzątania.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki polega na kompleksowym opróżnianiu mieszkania z rzeczy zmarłego, odkażaniu pomieszczeń ze szkodliwych patogenów oraz usuwaniu zapachu po śmierci. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej profesjonalnej usługi?

FAQ - powiat tomaszowski

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Cena za sprzątanie pomieszczeń po zgonie zależy od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania czy ilość przedmiotów do utylizacji. Ustalana jest indywidualnie po wizji lokalnej u klienta. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Tak, ozonowanie lokalu po śmierci, jak najbardziej jest bezpieczne, pod warunkiem, że wykonywane jest przez profesjonalną ekipę posiadające stosowne zezwolenia. Po każdym zabiegu odkażania obowiązkowo wykonuje się pomiar stężenia ozonu. Finalnie szkodliwe patogeny zostają całkowicie wyeliminowane, a nieprzyjemny fetor po śmierci znika.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%