Sprzątanie po zmarłych
Tomaszów Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Tomaszowie Mazowieckim – plaga śmierci w 2020 roku. Z jakiego powodu było najwięcej zgonów?

Wieloetapowe sprzątanie po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim to usługa, którą świadczymy już od wielu lat. Na funeralnym rynku w powiecie tomaszowskim jesteśmy już od 2013 roku! Nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanych pracowników, którzy swoje doświadczenie wzbogacają podczas kolejnych realizacji oraz uczestniczenia w szkoleniach zawodowych. Podstawowym elementem skutecznej dezynfekcji po zmarłym jest również stawianie na najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. Bezpłatna wycena z dojazdem to u nas norma – wystrarczy zadzwonić i umówić się na najbliższy termin. Wykonujemy ją np. w Tomaszów Mazowiecki Niebrów i Nagorzyce Duże, ale także Wola – Wiaderno.

Statystyki zgonów w Polsce za rok 2020 

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport w związku ze zgonami w Polsce za rok 2020 „Informacja o zgonach w Polsce w 2020 roku”. Informacja, która wysuwa się na początku to gwałtowny wzrost liczby zmarłych osób w porównaniu z rokiem 2019 – aż o 67,1 tys. osób. Dane te są niepokojące, jednakże zasługę tej cyfry przysługuje się epidemii COVID – 19. Niestety, ale wyczytać możemy z niego również, iż zwiększyła się liczba zmarłych w wieku ponad 60 lat, a osoby te stanowią 94% nadwyżki zgonów. Największy wzrost śmierci nastąpił w ostatnim kwartale roku 2020, a mianowicie w listopadzie. Wśród osób umierających  na koronawirusa w 2020 r. możemy zauważyć, że 82% z nich miało choroby współistniejące. Najbardziej wzrosła liczba osób umierających z powodu chorób układu krążenia, bo aż o 16,69%.  

Coraz więcej naszych bliskich odchodzi na tamten świat. Często takie sytuacje dzieją się w domu, z powodu np. braku miejsc w szpitalu lub przez lęk, że tam się właśnie znajdziemy. Starsi ludzie często nie chcą iść do szpitala, wolą umrzeć w domu. Gdy dojdzie do takiej śmierci, a co gorsza osoba ta będzie mieszkać samotnie, to może nie być od razu znaleziona. W wyniku czego w jej ciele dojdzie do rozkładu, podczas którego wyodrębnią się takie procesy jak np. plamy opadowe. Będziemy mieć wówczas do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia drobnoustrojami. Jak się ich pozbyć? Wystarczy wezwać profesjonalną ekipę, która specjalizuje się w sprzątaniu i dezynfekcji po zmarłych. Zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki 

  • sprzątanie po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim – odkażanie mieszkań, domów, placówek publicznych;
  • sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej woj. łódzkie;
  • sprzątanie po zgonie;
  • czyszczenie miejsc po wypadkach;
  • usuwanie śladów krwi po wypadku;
  • usuwanie bakterii i grzybów po gnijących zwłokach;
  • sprzątanie po wypadkach w pracy;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładzie zwłok;
  • utylizacja ubrań po zgonie w domu. 

Czym są dezynfekaty?

Dezynfekaty to inaczej specjalistyczne środki chemiczne, które są używane do odkażania mieszkań po zmarłej osobie, w szczególności, gdy miała chorobę zakaźną. W swoim składzie posiadają takie substancje jak aldehydy i jod oraz fenol. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie na sucho lub mokro. 

Sprzątanie po zmarłym – infolinia 24/7

Do kontaktu zapraszamy wszystkie osoby pragnące  skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki. Nasza całodobowa infolinia to gwarancja wyboru jak najszybszego terminu realizacji. Zaznaczyć należy również, iż przed samą dezynfekcją pomieszczeń w województwie łódzkim przyjeżdżamy na miejsce i bezpłatnie wyceniamy usługę!

Wysoka jakość usług, a także dyskrecja. Kastelnik – sprzątanie po zgonach w powiecie tomaszowskim 24/7. Zadzwoń i poznaj najbliższy wolny termin realizacji!
Obsługujemy także miasta: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Łowicz, Radomsko, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%