Sprzątanie po zmarłych
Tarnowskie Góry

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Tarnowskich Górach. Czy niezbędne jest ozonowanie domu po śmierci?

Zgon w mieszkaniu w Tarnowskich Górach? Technicy firmy Kastelnik, przez całą dobę realizują sprzątanie po zmarłych Tarnowskie Góry, obsługując przy tym również inne miasta województwa śląskiego. Po zakończeniu pracy wystawiamy odpowiedni certyfikat, który uprawnia wcześniej skażony lokal do ponownego użytku.

Dezynfekcja powietrza z trujących patogenów to jedyny sposób na pozbycie się szkodliwych drobnoustrojów.

Profesjonalna dezynfekcja domów po zmarłych, wymaga wysokiej jakości usług. Jeśli na terenie powiatu tarnowskiego znaleziono zwłoki w stanie silnego rozkładu, najprawdopodobniej pomocą służyć będzie technik sprzątający po zgonach z firmy Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Cennik usług sprzątania po zmarłych w Tarnowskich Górach

 • Czyszczenie mieszkania po zgonie z drobnoustrojów – 800 zł/pomieszczenie.
 • Profesjonalna dezynfekcja ozonem 4 pokojowego mieszkania – 1600 zł.
 • Usuwanie materiałów skażonych bakteriologicznie –  100 zł/kg.
 • Wynoszenie mebli z mieszkania — wycena indywidualna po wizji lokalnej.
Firma dezynfekująca mieszkania po zgonach Tarnowskie Góry

Kastelnik – śląska firma sprzątająca mieszkania po zgonach.

Postaw na firmę sprzątającą z certyfikatem – Kastelnik 24/7

Poza wymaganymi szkoleniami, ze sprzątania mieszkań po zgonach niezbędne jest również, aby do sprzątania po zmarłym stosować skuteczne ozonatory powietrza, które są skuteczne przy dezynfekcji po śmierci. Po wykonanej pracy wystawiamy dedykowany certyfikat po sprzątaniu po zgonie – CSPZ 2023.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Sprzątanie po zgonach zamówić można, dzwoniąc na naszą całodobową infolinię. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dojeżdżamy na miejsce zgonu. m.in. do takich dzielnic Tarnowskich Gór jak np. Osada Jana, Strzybnica, Puferki, Repty, czy też Kartuszowiec.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Tarnowskie Góry

Opróżnianie mieszkania po zgonie w powiecie tarnogórskim

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Tarnowskie Góry to zbiór kompleksowych usług, w ramach których mieszkanie przywracane jest do porządku. Technicy z firmy sprzątającej realizują również wywóz gabarytów i starych mebli do spalarni termicznej.

Mieszkanie po zmarłej osobie zwykle pełne jest śmieci i starych mebli. Należy je zebrać i przetransportować do specjalnej spalarni tego typu odpadów. Tym bardziej, kiedy w pomieszczeniu po rozkładzie zwłok znajdują się skażone krwią dywany i inne przedmioty. Te należy odpowiednio zabezpieczyć i przewieźć w ramach transportu ADR. To specjalistyczny rodzaj transportu odpadów skażonych i niebezpiecznych realizowany przez firmy dysponujące zaświadczeniem ADR.

dezynfekcja po zgonie Tarnowskie Góry

Wybierając firmę do przeprowadzenia dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu, najlepiej wybrać takiego fachowca, który wykona wszystkie usługi w ramach jednej. Odkażanie pomieszczeń razem z transportem gratów po nieboszczyku do spalarni to usługi specjalistycznych firm sprzątających po zwłokach.

Dezynfekcja po zgonie w powiecie tarnogórskim realizowana jest przez techników z wieloletnim doświadczeniem i wymaganymi uprawnieniami.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Tarnowskie Góry — Repty Śląskie 

Jak skutecznie wysprzątać mieszkanie po zmarłym na terenie Tarnowskich Gór — w dzielnicy np. Repty Śląskie? Po pierwsze — postaw na profesjonalną firmę od dezynfekcji po zgonach. Powodów, dla których dochodzi do zgonu, jest mnóstwo. Jednak jedno jest pewne — Polki żyją dłużej niż Polacy. Średnia długość życia kobiety to prawie 82 lata, natomiast mężczyzny 74. Dlatego też możemy zaobserwować dużą przewagę kobiet wśród grupy seniorów. Gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie zgony kobiet w naszym kraju, to 45% z nich spowodowane jest chorobami układu krążenia.

Zaliczają się do nich m.in.:

 • zawał serca;
 • wylew;
 • niewydolność serca;
 • choroba wieńcowa;
 • miażdżyca.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Tarnowskich Górach.

Całodobowe usługi dezynfekcji i utylizacji sprzętów w domu zmarłego – Kastelnik.

Jakie są najczęstsze przyczyny zgonów wśród kobiet?

Drugim co do ilości śmierci płci damskiej w naszym kraju są choroby nowotworowe. Niestety, ale z powodu późnej wykrywalności tej choroby rak zabija mnóstwo ludzi. Odsetek chorych na nowotwór z roku na rok jest coraz większy. W porównaniu z ’99 rokiem do 2017 odsetek ten wzrósł aż o 50%. Pogromcom płci pięknej jest rak piersi. Ważna tutaj niezwykle jest profilaktyka. Mammografia czy USG potrafią wykazać nowotwór we wczesnym stadium, przez co są większe szanse na przeżycie. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Tarnowskie Góry i okolica

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym w Tarnowskich Górach. Ozonowanie powietrza na wysokim stężeniu.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Tarnowskich Górach – obsługujemy 11 dzielnic miasta

Szukasz profesjonalnej firmy, która oczyści Twoje mieszkanie po zmarłym? Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Tarnowskie Góry polega na eliminowaniu groźnych dla zdrowia patogenów, które powstają po osobie zmarłej w powietrzu i różnych powierzchniach. Kiedy zwłoki przez kilka dni, a czasami nawet tygodni czy miesięcy rozkładają się w mieszkaniu, dochodzi do uwolnienia mnóstwa toksyn, a nieprzyjemny fetor może roznosić się po całej klatce schodowej. Usuwanie zapachu po samotniej śmierci w mieszkaniu to zadanie dla specjalistycznej firmy.

Profesjonalna dezynfekcja skażonych powierzchni wraz z dezodoryzacją mieszkania po zgonie gwarantują pełne usunięcie trupich jadów i nieprzyjemnego zapachu po śmierci. Odkażanie warto wykonać przy użyciu preparatów biobójczych zawierających czwartorzędowe sole amoniowe w połączeniu z usługą ozonowania – M. Kastelnik.

Jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się patogenów?

Okazuje się, że dezynfekcja patogenów przez ozonowanie powietrza jest uznawana przez wiele osób, za dużo skuteczniejszą metodę odkażania niż, czyszczenie wyłączanie za pomocą ogólnodostępnych środków bakteriobójczych. Wśród nich jest również grupa specjalistów, którzy twierdzą, iż ozon jest silniejszym środkiem na neutralizację drobnoustrojów nawet od nadtlenku wodoru.

Firma sprzątająca po zgonach Tarnowskie Góry

Gdzie nas znajdziesz? Tarnowskie Góry – śląska firma sprzątająca po zgonach Kastelnik

Ozonowanie po zmarłym na terenie miasta Tarnowskie Góry – odkażanie stężeniem 10 ppm

Sprzątanie po zmarłych to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej, posiadającej profesjonalne ozonatory do dezynfekcji po zmarłych. Średniej wielkości mieszkanie w Tarnowskich Górach, wymaga stężenia ozonu 10 ppm, by zrealizować dezynfekcję po zgonie. Kastelnik posiada doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do usunięcia wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Odkażenie miejsca zgonu, a w szczególności, gdy ciało leżało w nim przez dłuższy czas to nasz obowiązek.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Niebezpieczne środowisko powstałe po rozkładzie zwłok to takie substancje, jak np. kadaweryna, czy też neuryna. To, co wyróżnia w branży funeralnej firmę Kastelnik to kompleksowe podejście do sprzątania po zwłokach. Zwraca ona uwagę nie tylko na usuwanie mikroorganizmów, ale i na komfort klientów i satysfakcje klientów. Jesteśmy empatyczni, a telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy, bo wiemy, że śmierć bliskiego potrafi być wielkim zaskoczeniem. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych – zadzwoń!

Zamgławianie i ozonowanie mieszkania po zmarłym woj. Śląskie

Zamgławianie i ozonowanie mieszkań po zmarłych woj. Śląskie © 2023 Kastelnik

Oferta firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik 

 • sprzątanie po zmarłych w Tarnowskich Górach;
 • sprzątanie po zmarłym powiat tarnowski;
 • dezynfekcja po zgonie woj. śląskie;
 • odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • neutralizacja zapachów po rozkładającym się ciele;
 • sprzątanie po samobójstwie w domu;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku śmiertelnym.

Utylizacja mieszkania po zgonie Tarnowskie Góry

Sofa w krwi, czy też gnijące i śmierdzące płyny ustrojowe. To widok, jaki możemy zobaczyć w domu, w którym nastąpił zgon. Utylizacja mieszkania po zgonie w Tarnowskich Górach to zadanie, które wymaga profesjonalnych czynności. Gdy ciało leżało długo, wydobywają się z niego jady trupie, które są toksyczne dla naszego zdrowia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprzątanie mieszkania po zmarłym powinniśmy zostawić profesjonalistom. Jest to istotne, ponieważ wiedzą oni, w jaki sposób przeprowadzić zlecenie tj. dezynfekcja wyposażenia po zmarłych i utylizacja mieszkania po zgonie. Na Śląsku, skażonego biologicznie mienia nie wolno wyrzucać na śmietnik. Zabezpieczeni w środki ochrony osobistej pracownicy firmy Kastelnik przewożą je w dedykowanych kontenerach do specjalistycznej spalarni. Czyszczenie mieszkania po zgonach przez profesjonalistów pozostawi bezpieczny dom.

Tarnowskie Góry, opróżnianie rzeczy z mieszkania po zgonie

Odpowiedzialna utylizacja po zgonach © 2023 Tarnowskie Góry

Dezodoryzacja po zgonach w Tarnowskich Górach i okolicy

Dezodoryzacja jest to zabieg przeprowadzany przez profesjonalne firmy oferujące sprzątanie po zmarłych, polega na skutecznej neutralizacji odoru po rozkładającym się ciele. Dezaktywacja cząsteczek tworzących odór jest możliwa tylko dzięki odpowiednim środkom tzw. eliminatorom. Posiadają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

W zakresie sprzątania po zmarłych Tarnowskie Góry, firma Kastelnik obsługuje również miasta:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Firma sprzątająca Kastelnik w Tarnowskich Górach usunie wszelkie zabrudzenia z pomieszczeń i zdezynfekuje je przy użyciu środków biobójczych opartych na chlorze, czwartorzędowych solach amoniowych lub nadtlenku wodoru. Wybór metody odkażania powietrza pozostawiamy technikowi, który na miejscu dobiera preparat do panujących w danym lokalu mikro warunków. O co warto zapytać naszego konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej?

Usługi sprzątania Tarnowskie Góry

Ile kosztuje czyszczenie po śmierci ?

Cena sprzątania po zgonach jest obliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu śmierci. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 800 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Dezynfekcja po zgonie polega na wszechstronnym likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych. Wykonywać ją również możemy z zastosowaniem urządzenia do zamgławiania suchą mgłą przy użyciu nadtlenku wodoru.

Dezynfekcja po zmarłych w mieszkaniach i domach prywatnych 

Szukasz usługi dezynfekcji i sprzątania po zmarłych w Tarnowskich Górach? Kastelnik obsługuje cały Śląsk. Dobrze trafiłeś! Działamy już od roku 2013 i mamy mnóstwo zadowolonych klientów. Kontakt z nami jest ułatwiony, dzięki temu, że stworzyliśmy całodobową infolinię – mozna na nią dzwonić o każdej porze, gdy zachodzi taka potrzeba. Jeśli chodzi o wycenę, jest ona u nas zawsze bezpłatna, a wykonujemy ją już w 20 minut!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby chcące skorzystać z usługi sprzątanie po zgonie. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą niezbędnych informacji na temat sprzątania po zmarłym. Umów już teraz najbliższy termin!

Zgon w mieszkaniu. Pomoc rodzinom

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%