Sprzątanie po zmarłych
Tarnowskie Góry

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie mieszkań po zmarłych w Tarnowskich Górach. Ozonowanie domu po zwłokach

Zgony w mieszkaniu w Tarnowskich Górach? Technicy firmy Kastelnik, przez całą dobę realizują sprzątanie po zmarłych Tarnowskie Góry, obsługując przy tym również inne miasta województwa śląskiego. Dezynfekcja domów po zmarłych, wymaga wysokiej jakości usług. Jeśli na terenie powiatu tarnowskiego znaleziono zwłoki w stanie silnego rozkładu, najprawdopodobniej pomocą służyć będzie technik sprzątający po zgonach z firmy Kastelnik. Poza wymaganymi szkoleniami, ze sprzątania mieszkań po zgonach niezbędne jest również, aby do sprzątania po zmarłym stosować skuteczne ozonatory powietrza, które są skuteczne przy dezynfekcji po śmierci. Po wykonanej pracy wystawiamy dedykowany certyfikat po sprzątaniu po zgonie – CSPZ 2021. Sprzątanie po zgonach zamówić można, dzwoniąc na naszą całodobową infolinię. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dojeżdżamy na miejsce zgonu. m.in. do takich dzielnic Tarnowskich Gór jak np. Osada Jana, Strzybnica, Puferki, Repty, czy też Kartuszowiec.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Tarnowskie Góry – Repty Śląskie 

Jak skutecznie wysprzątać mieszkanie po zmarłym na terenie Tarnowskich Gór – w dzielnicy np. Repty Śląskie? Po pierwsze – postaw na profesjonalną firmę od dezynfekcji po zgonach. Powodów, dla których dochodzi do zgonu, jest mnóstwo. Jednak jedno jest pewne – Polki żyją dłużej niż Polacy. Średnia długość życia kobiety to prawie 82 lata, natomiast mężczyzny 74. Dlatego też możemy zaobserwować dużą przewagę kobiet wśród grupy seniorów. Gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie zgony kobiet w naszym kraju, to 45% z nich spowodowane jest chorobami układu krążenia. Zaliczają się do nich m.in.:

 • zawał serca;
 • wylew;
 • niewydolność serca;
 • choroba wieńcowa;
 • miażdżyca.

Drugim co do ilości śmierci płci damskiej w naszym kraju są choroby nowotworowe. Niestety, ale z powodu późnej wykrywalności tej choroby rak zabija mnóstwo ludzi. Odsetek chorych na nowotwór z roku na rok jet coraz większy. W porównaniu z ’99 rokiem do 2017 odsetek ten wzrósł aż o 50%. Pogromcom płci pięknej jest rak piersi. Ważna tutaj niezwykle jest profilaktyka. Mammografia czy USG potrafią wykazać nowotwór we wczesnym stadium, przez co są większe szanse na przeżycie. 

Ozonowanie po zmarłym na terenie miasta Tarnowskie Góry – stężenie 10 ppm

Sprzątanie po zmarłych to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej, posiadającej profesjonalne ozonatory do dezynfekcji po zmarłych. Średniej wielkości mieszkanie w Tarnowskich Górach, wymaga stężenia ozonu 10 ppm, by zrealizować dezynfekcję po zgonie. Kastelnik posiada doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do usunięcia wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Odkażenie miejsca zgonu, a w szczególności, gdy ciało leżało w nim przez dłuższy czas to nasz obowiązek. Niebezpieczne środowisko powstałe po rozkładzie zwłok to takie substancje, jak np. kawaderyna, czy też neuryna. To, co wyróżnia w branży funeralnej firmę Kastelnik to kompleksowe podejście do sprzątania po zwłokach. Zwraca ona uwagę nie tylko na usuwanie mikroorganizmów, ale i na komfort klientów i satysfakcje klientów. Jesteśmy empatyczni, a telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy, bo wiemy, że śmierć bliskiego potrafi być wielkim zaskoczeniem. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych – zadzwoń!

Oferta firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik 

 • sprzątanie po zmarłych w Tarnowskich Górach;
 • sprzątanie po zmarłym powiat tarnowski;
 • dezynfekcja po zgonie woj. śląskie;
 • odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • neutralizacja zapachów po rozkładającym się ciele;
 • sprzątanie po samobójstwie w domu;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku śmiertelnym.

Dezodoryzacja po zgonach w Tarnowskich Górach i okolicy

Dezodoryzacja jest to zabieg przeprowadzany przez profesjonalne firmy oferujące sprzątanie po zmarłych, polega na skutecznej neutralizacji odoru po rozkładającym się ciele. Dezaktywacja cząsteczek tworzących odór jest możliwa tylko dzięki odpowiednim środkom tzw. eliminatorom. Posiadają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

Dezynfekcja po zmarłych w mieszkaniach i domach prywatnych 

Szukasz usługi dezynfekcji i sprzątania po zmarłych w Tarnowskich Górach? Kastelnik obsługuje cały Śląsk. Dobrze trafiłeś! Działamy już od roku 2013 i mamy mnóstwo zadowolonych klientów. Kontakt z nami jest ułatwiony, dzięki temu, że stworzyliśmy całodobową infolinię – mozna na nią dzwonić o każdej porze, gdy zachodzi taka potrzeba. Jeśli chodzi o wycenę, jest ona u nas zawsze bezpłatna, a wykonujemy ją już w 20 minut! Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby chcące skorzystać z usługi sprzątanie po zgonie. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą niezbędnych informacji na temat sprzątania po zmarłym. Umów już teraz najbliższy termin!

W zakresie sprzątania po zmarłych Tarnowskie Góry, firma Kastelnik obsługuje również miasta: Bieruń, Bytom, ChorzówCzechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%